Şimdi Ara

ücretsiz hesap açan banka varmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
2
Favori
5.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim içni en önemlisi aylık yıllık falan kesinti olmaması.
    finansbanktan almıstım aman yarabbaim 22tl üc ayda bir 6 tl extre gonderimler 3 tl neler neler...
    bi 39tl yatmıstı hesabıma 2 ay sonra aliym dedim - deyim ya olcak şey değil.
    kredi kartım var sıfır kesinti ala ala sasdım iban bu kadar paalımıydı

yokmudur arkadaslar bi hesabımız olsun para kesmeseinler zırpırt yahu

ptt var banka arıyorum iban lazımda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi virtualdjcubase -- 23 Temmuz 2012; 19:32:33 >

• ?
  • Bende arıyorum. Takip.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kuveytturk
  • kesinlikle kuveyttürk. hiçbişeyden ücret almıyorlar. Allah bozmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teselecta

kesinlikle kuveyttürk. hiçbişeyden ücret almıyorlar. Allah bozmasın.

Aynen herşey bedava
  • demek kuveyt turk arkadas guven olurmu ya buraya gerçi 50 -100 tl den fazla yatmıcak ama :)

ayrıca ben hiç bi yerde kuveyt turk gormedim ne yalan söylim şaka deil dmi
  • en iyisi ptt yada vakıfbank aylık 4 tl hesap işletim üc.
  • ptt en iyisi zaten de işte İBAN lazım sorun orda :)

aylık 4 tlde fazla hocam ya yılda 50 tl yapıyor ama internetten have ücretini bilmek lazım birde her iki banka için

kuveyt turk netten bas vurabiliyormuyuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi virtualdjcubase -- 23 Temmuz 2012; 23:50:30 >
  • öğrenciysen hepsi beleş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi n0fx -- 23 Temmuz 2012; 23:53:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: n0fx

öğrenciysen hepsi beleş

unuttuk be o yılları :)
  • help
  • kuveyttürk'te hiç bi ücret yok, hesap açmak için şubeye gitmen gerekiyor
  • Hocam ben öğrenciyim ziraatte hesabım var kyk dan burs yattığı için hiçbir kesinti olmuyor.

Öğrenci değilsen ziraatten hesap açmak yine ücretsiz daha geçen gün 2.hesabımı açtırdım yalnız 3 ayda 60 tl mi ne bi ücreti var.Ondan kurtulmak için de otomatik ödeme talimatı vermen gerekiyor ya da hesabında en az 500 tl olması gerekiyor diye biliyorum yine de bi şubeye sor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilen varmı arkadaşlar öğrenci değilim en az kesinti yada hiç kesinti olmayan bir banka ?
    lazım olan sadece İBAN.

otomatik vereyimde para oluyor bazen olmuyor o nası olcak 6 ay sıfır bakiye bazen ise 50tl olur yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: senefro

kuveyttürk'te hiç bi ücret yok, hesap açmak için şubeye gitmen gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: virtualdjcubase

bilen varmı arkadaşlar öğrenci değilim en az kesinti yada hiç kesinti olmayan bir banka ?
    lazım olan sadece İBAN.

otomatik vereyimde para oluyor bazen olmuyor o nası olcak 6 ay sıfır bakiye bazen ise 50tl olur yani

Kuveyttürk almıyor.

Akbankta 2 fatura talimatı verirsen almıyor, geniş hizmet ağından dolayı Akbank'ı tercih ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirekinci

quote:

bilen varmı arkadaşlar öğrenci değilim en az kesinti yada hiç kesinti olmayan bir banka ?
    lazım olan sadece İBAN.

Kuveyttürk almıyor.

Akbankta 2 fatura talimatı verirsen almıyor, geniş hizmet ağından dolayı Akbank'ı tercih ediyorum.

evet kuveyt turku en çok önerdiler.gideyim actırayım bari :)

bişey sorcam sitanbulun göbeğindeyim ve hiç kuveyt turk bank gormedim.acaba başka bankada çekilebiliniyormu dicem sacmamı olcak

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kadirekinci

quote:

lazım olan sadece İBAN.

Kuveyttürk almıyor.

evet kuveyt turku en çok önerdiler.gideyim actırayım bari :)

bişey sorcam sitanbulun göbeğindeyim ve hiç kuveyt turk bank gormedim.acaba başka bankada çekilebiliniyormu dicem sacmamı olcak

http://www.kuveytturk.com.tr/pages/erisim_noktalarimiz.aspx

• Ziraat açtırırken para almadı hesap işletim ücreti de kesmeyecekler di ancak 15 tl hesap işletim ücreti kestiler Ziraat'e açtırma bende burs için katlanıyorum
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.