Şimdi Ara

Mega Panel – Ipsos KMG Hakkında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
11.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar napolyon.com dan gelen reklam ilanı ile Mega Panel – Ipsos KMG anket doldurdum.
    Dün doldurdum bugün aradılar.
    Eve gelip sistemi anlatacağız diyorlar sizlerden bu sistem hakkında bilgisi olan varmı

Sistem sizin yapmış olduğunuz alışverişlerin anketini tutacakları bir barkod makinesi veriyorlar ve siz alışverişlerinizin sonrasında
    bu barkodu kullanarak sisteme yükleyip puan kazanıyorsunuz. daha sonrada hediye seçeneği oluyormuş vs...

Bu konu hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

site sihttp://www.ipsos-megapanel.com/Default.aspx

• hediyeleri açıklamaları lazım
    10ml deneme boyu şampuanmı
    ipad 4gmi
    olmaz öyle hediye deyip geçmek :)
  • beni de bugün aradılar haftaya perşembe geleceklermiş..bekleyelim bakalım :)
  • bana bugün 14 - 15:30 gelicekler, bilgilendirirm sizi, bakalım, eğer yorgunluğa değerse devam edicem kullanmaya, yoksa bırakırım...
  • geldi biri, tanıttı, bi alet verdi barkod okuyucu, karekod okumuyor bu arada, gönderme düzenine göre puan alıyomuşşsun, dediğine göre aylık 120 puan mış , emin değildi, hediye kataloğunda iphone 4s 55.000 puan, varın gidin siz düşünün!! şimdi kullandıkça puanlara göre bakacağım gerçekten komik puanlar veriliyorsa iptal edicem
  • ipsos da çalışıyorum ama bu uygulama hakkında bi bilgim yok
  • bi supermarkete girip herseyın barkodunu okutmakta olası :)

2-3 satte bi iphone alınabilir :P
  • marketide okutsan, 1 koca ayda 120 puan :)
  • hediye dezenfektan jel olzaman
    (avcumuzu yalacağız bari hijyenik olsun)
  • arkadaşlar bende üye oldum bi umutla ama aylık 120 puanmış fakat hediyeleri kaliteli güzel hediyeleri var fakat en az 700 puan dan başlıyor mesela 2000-2500 puan arası bi UFO elektrikli ısıtıcı veriyor hediyeler gerçekten güzel fakat aylık 120 puan arasıra anket te oluyormuş onlardan da extra puan kazanıyormuşsun.. FAKAT SİZE ŞUNU SÖYLEYİM TAŞ ATIP YORULMUYORUZ artık 1-2 senede güzel bi hediye alırsın :)) yapacagın iş barkod okutmak okadar...
  • üye olucaklar bana ulaşsın sizi üye yapıyım :D 600 puan veriyorlar hem bana hem size boşa gitmesin 600 puan :D
  • bir işe yaramaz ya

temmuz ayında beni de telefon vereceğiz dediler en çok düzenli doldurana

ki bu iş benim için biçilmiş kaftandı

son 5 yılın tüm fişlerini saklayan biriyim

anketler gelecek dediler puan sadece 30 olmayacak dediler ne anket ne birşey

birde yıllardır üye olanlar çeyizlerini düzmüşlermiş

külliyen yalan

ipone 4 için puan biriktirmeye başlasan 25 yıl sonra birikecek

o zaman iphone 4 ile çocuklar oynamaz

şimdide niye 2 aydır yüklemiyorsunuz diye arıyorlar

napolyon un yüzde 1 i olmaz bunlar..sözde en büyük anketçi ve araştırmacı firma bu ipsos ama puanı çok az tutmuşlar
  • gfk türkiye var bide onu kullanan var mı?
  • Konuyu tekrar hortlatmakta fayda gördüm arkadaşlar

Bu firmadan hediyesini alabilen var mı?
  • Ben GFK yı kullanıyorum. 3000 küsür puan oldu. iki dönem çekiliş yaptılar hiç bir şey çıkmadı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.