Şimdi Ara

Ygs - Lys ile YATAY GEÇİŞ...! ACİLL..!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
1.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • karabük üniversitesi teknoloji fakültesi mekatronik mühendisliği 2.sınıftayım.Bu sene ygs-lys sınavlarına girdim.sıralamam tutuyor.lys sınavı ile marmara yada sakarya teknoloji fakültesi mekatronik müh. geçmeyi düşünüyorum.fakat kafamda soru işaretleri var.tercih edip herhangi birinin geldiğini varsayarsak eğer okumuş oldugum hazırlığı ve 1. sınıfı sayarlarmı acaba.hazırlık sınıfını tekrar mı okuturlar yada 1.sınıftan yada 2. sınıftan mı başlarım.yardımcı olursanız eğer çok sevinirim şimdiden teşekkürler..

• Ders saydırma olayı war her üniv. kendi kuralları var ona gore kimi sayıyor kimi saymıyor.Ders içerikleriyle kredileri uyuşmalı ki onlarda sıkıntı yoktur sanıyorum.Dedğim gibi üniv. lere göre değişir ama genelde sayıyolar deniyor bilemiyorum.Okulları araman daha mantıklı ama bence sakarya yada marmaraya geçmen hiç saymadığını farzetsek bile çok daha mantıklı.
  • 1. sınıftan başlarsın tekrar hazırlık varsa onada baştan

Şaka tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kara Mithat -- 23 Temmuz 2012; 12:06:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: araf...

Ders saydırma olayı war her üniv. kendi kuralları var ona gore kimi sayıyor kimi saymıyor.Ders içerikleriyle kredileri uyuşmalı ki onlarda sıkıntı yoktur sanıyorum.Dedğim gibi üniv. lere göre değişir ama genelde sayıyolar deniyor bilemiyorum.Okulları araman daha mantıklı ama bence sakarya yada marmaraya geçmen hiç saymadığını farzetsek bile çok daha mantıklı.

yani karabükte 2. sınıfı bırakıp sakaryada hazırlıktan başlamak mantıklımı sence ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: metaphor47

quote:

Ders saydırma olayı war her üniv. kendi kuralları var ona gore kimi sayıyor kimi saymıyor.Ders içerikleriyle kredileri uyuşmalı ki onlarda sıkıntı yoktur sanıyorum.Dedğim gibi üniv. lere göre değişir ama genelde sayıyolar deniyor bilemiyorum.Okulları araman daha mantıklı ama bence sakarya yada marmaraya geçmen hiç saymadığını farzetsek bile çok daha mantıklı.

yani karabükte 2. sınıfı bırakıp sakaryada hazırlıktan başlamak mantıklımı sence ??

Evet.ama bu en kötüsü.Sayarlar ya derslerini ama hazırlık mevzusunu bilmiyorum da sakaryada zorunlu hazırlık yokmuş zaten.klavuzda oyle yazıyor.

• quote:

quote:

quote:

Evet.ama bu en kötüsü.Sayarlar ya derslerini ama hazırlık mevzusunu bilmiyorum da sakaryada zorunlu hazırlık yokmuş zaten.klavuzda oyle yazıyor.

ya benım hazırlık ingilizce değil biraz daha farklı.
    Bilimsel intibak diyorlar matematik fizik ve kimyadan oluşuyor.sakaryadada karabüktede marmaradada aynı şekilde ama sayıp saymayacaklarını bilmiyorum.herhangi birinin geldiğini varsayarsak karabükten kayıt aldırıp gitmem gerekiyor sakaryaya. kayıt aldırıp gidersem iş işten geçmiş oluyor yani anlayacağın

• quote:

quote:

quote:

quote:

ya benım hazırlık ingilizce değil biraz daha farklı.
    Bilimsel intibak diyorlar matematik fizik ve kimyadan oluşuyor.sakaryadada karabüktede marmaradada aynı şekilde ama sayıp saymayacaklarını bilmiyorum.herhangi birinin geldiğini varsayarsak karabükten kayıt aldırıp gitmem gerekiyor sakaryaya. kayıt aldırıp gidersem iş işten geçmiş oluyor yani anlayacağın

Üniversiteyi ara derim madem oyle.Sakaryayı öğrenci işlerinden.Belki yardımcı olurlar.

• mrb.ben ygs ftr yuksek okulunda okuyorum mf3 programlı bır unıve gecıs yapmam mumkunmu?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.