Şimdi Ara

Ne yapıcam çok kararsızım...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
1.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Buralarda takılanlar az çok beni bilirler bu yıl mf3 11995 mf4 12244 geldi.Hiçbir mesleğe bağlılığım yok yani benim kesin şuna yeteneğim var onu seçeyim diyemiyorum.Sene başından beri 2 hedef koymuştum İtü ehm olmadı itü uçak şimdi ikisi de olmuyor aslında ehm için ytü olur ama orayı da baya kötü puanına yazık edersin diyolar 1-2 gündür bölüm araştırıyorum kafam iyice karıştı.Bir de diş hekimliği girdi tercih listeme acaba yapabilir miyim bilmiyorum.Onun dışında odtü/itü inşaat itü elektrik gibi bölümler var kafamda.Madem inşaat seçicem itü mimarlık yazayım diyorum ailem de bu bölümde ısrarcı mimarlığa gitmemi istiyorlar fakat onda da özel yetenek ister diyolar yapabilir miyim bilmiyorum inşaat mühendislerinin ne yaptığını az çok bilirim binanın teknik kısımlarıyla ilgilenirler ben bunun yerine binanın tasarımıyla ilgilenmek isterim ama mimarlık seçsem mi bilmiyorum.Bi de diş hekimliği var işte acaba oraya gitsem nasıl olur biyolojiyi severim ama okuması çok ağır diyolar bir de el becerisi lazım diyolar ne gibi el becerisi anlamadım siz olsaydınız ne yapardınız bi görüş bildirin bana yardım edin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonics093 -- 22 Temmuz 2012; 22:56:33 >

• 
Sayfa: 1 sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.