DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
3 günlük forma satış rakamı belli oldu
89
Cevap
1
Favori
6.741
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> 3 günlük forma satış rakamı belli oldu
Sayfaya Git:
Sayfa: 1 2 sonraki >>>
Giriş
      127 Mesaj
      21 Temmuz 2012 16:54:53
      Gs yeni formalar satis: 54.638(ilk 3 gün+çocuk boy formalar dahil)

Gs kadikoy hatirasi: 98.524

Gs karanliklar içinden gün dogar ya aniden tisortu: 22.278. Gs sampiyonluk yarinlara kaldi tisortu: 5618.

Gs dergi haziran sayisi: 14.442 Gs dergi temmuz sampiyonluk almanagi:28.941(halen satista)

• Yüzbaşı
      873 Mesaj
      21 Temmuz 2012 17:16:41
      Daha önceki forma satışlarını bilmediğim için soruyorum. Bu rakamlar iyi mi?

• Yarbay
      5322 Mesaj
      21 Temmuz 2012 17:40:21
      Tişörtlerde ki rakamlar çok düşük geldi açıkcası bana...

Onun dışında formalar çok iyi girmiş satışa. 3 günde 55 bin çok iyi bir rakam. Henüz maddi açıdan hazır olmayanlar almadı mesela ben gibi. 2 tane almayı düşünüyorum bende. Bu hızla illa ki gitmez ama tahminim 500 bin satarız sene sonuna kadar belki çok daha fazla. Özellike GS Store Arena'da müthiş maç günü patlamaları olur bana sorarsanız...

HERKES RÜTBESİNİ BİLECEK!
    • Çavuş
      60 Mesaj
      21 Temmuz 2012 17:42:39

quote:

Orijinalden alıntı: nolamaz

Tişörtlerde ki rakamlar çok düşük geldi açıkcası bana...

Onun dışında formalar çok iyi girmiş satışa. 3 günde 55 bin çok iyi bir rakam. Henüz maddi açıdan hazır olmayanlar almadı mesela ben gibi. 2 tane almayı düşünüyorum bende. Bu hızla illa ki gitmez ama tahminim 500 bin satarız sene sonuna kadar belki çok daha fazla. Özellike GS Store Arena'da müthiş maç günü patlamaları olur bana sorarsanız...

Evet hocam bende 3 tane alacam burdaki cogu 3 ünü de alacak formalarin.
      Acaba nike store dan aldimi da sayiliyormu satislarda

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      396 Mesaj
      21 Temmuz 2012 17:50:26
      Ağustos ayında 2 tane alacağım mesela formalar daha artar çok.

1-Fernando Néstor MUSLERA~3-Felipe MELO~4-Hamit ALTINTOP~5-Gökhan ZAN~8-Selçuk İNAN(C)~9-Umut BULUT~
      10-Wesley SNEIJDER~11-Armindo Tue Na Bangna BRUMA~15-Alex Nicolao TELLES~
      17-
      Burak YILMAZ~18-Sinan GÜMÜŞ~21-Aurelien CHEDJOU~22-Hakan BALTA~
      26-Semih KAYA~27-Emmanuél Eboué~28-Koray GÜNTER~29-Olcan ADIN~35-Yekta KURTULUŞ~52-Emre ÇOLAK~
      53-Noordine AMRABAT~88-Veysel SARI~
      90-Umut GÜNDOĞAN
    • Yarbay
      5322 Mesaj
      21 Temmuz 2012 17:53:16
      quote:

Orijinalden alıntı: gsgökhan1986

Alıntıları Göster

Evet hocam bende 3 tane alacam burdaki cogu 3 ünü de alacak formalarin.
      Acaba nike store dan aldimi da sayiliyormu satislarda

Sanmıyorum onlarında sayılacağının. Çünkü boyner'de satıyo forma YKM'de satıyo MKB'de satıyo. Bunların hepsini birden sayacaklarını pek zannetmiyorum. Büyük ihtimal sadece Galatasaray'dan alınan formalar sayılıyordur. Çünkü kâr oranları çok farklı store'den alınca veya başka mağazalardan alınca. Ancak yıl sonunda kulüp öğrenir NIKE'ın kaç forma ürettiği ve elden çıkardığını. Bu dediklerim kesindir demiyorum ama bana kalırsa durum budur yani...

HERKES RÜTBESİNİ BİLECEK!
    • Yüzbaşı
      453 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Yigiter Blaszczykowski

21 Temmuz 2012 17:56:20
      119 TL'den satılan formanın 102 TL'si kulübe kalıyormuş.. Twitterda öyle bir rt gördüm.. Eğer doğruysa ve bu sezon 300bin forma satsak ..

300bin x 102 TL : 30.6 Milyon TL

• Android Beta Kullanıcısı
      2287 Mesaj
      21 Temmuz 2012 17:57:54
      quote:

Alıntıları Göster

Sanmıyorum onlarında sayılacağının. Çünkü boyner'de satıyo forma YKM'de satıyo MKB'de satıyo. Bunların hepsini birden sayacaklarını pek zannetmiyorum. Büyük ihtimal sadece Galatasaray'dan alınan formalar sayılıyordur. Çünkü kâr oranları çok farklı store'den alınca veya başka mağazalardan alınca. Ancak yıl sonunda kulüp öğrenir NIKE'ın kaç forma ürettiği ve elden çıkardığını. Bu dediklerim kesindir demiyorum ama bana kalırsa durum budur yani...

Hocam onların belli bir kısmı kulübe belli kısmı mağazaya belli kısmı da Nike firmasına kalıyor diye biliyorum. Yani oradan alınan ürünlerde kulüp daha az para kazanıyor ama kazanıyor sonuçta :)

Life is hard, real hard, incredibly hard. You fail more often than you win. Nobody's handing you anything. It's up to you to puff up your chest, stretch your neck, and overcome all the difficult. The nasty. The mean. The unfair. You want more than you have now? Prove it! You want to be the very best there is? Get out there and earn it! Once you decide that, you will know where it is you want to be and you won't stop pushing forward until you get there! That's how winners are made. At the end of the day, success is what we all want. We all wanna win and the race will be won. There is no question about that. So, come on. Get out on top! Run faster! Dream bigger! Live better than you have ever before. This is in you! You can do it! Do it for yourself. Prove it to yourself.
    • DH Yönetici
      8004 Mesaj
      21 Temmuz 2012 18:00:10

quote:

Orijinalden alıntı: yiqiter

119 TL'den satılan formanın 102 TL'si kulübe kalıyormuş.. Twitterda öyle bir rt gördüm.. Eğer doğruysa ve bu sezon 300bin forma satsak ..

Benim bildigim 60-70 arası bir rakam kalıyor kulube

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      21 Temmuz 2012 18:00:47
      quote:

Orijinalden alıntı: Kabuska

Alıntıları Göster

Benim bildigim 60-70 arası bir rakam kalıyor kulube

Bende 30 € diye biliyorum

• Yarbay
      2869 Mesaj
      21 Temmuz 2012 18:02:04
      quote:

O formanın maliyeti en fazla 20 tl'dir. (Paketleme ve lojistik maliyetleri dahil)

Kalan 100 lira Nike ve Gs arasında pay ediliyordur.

Yarı yarıya olsa 50 tl bize kalır.

• Çavuş
      60 Mesaj
      21 Temmuz 2012 18:06:03

quote:

Alıntıları Göster

Ozaman izine geldigimde alirim daha iyi
      10 ayda artik

• Onbaşı
      23 Mesaj
      21 Temmuz 2012 18:08:05
      daha ben alıcam forma + almanak.

• Çavuş
      90 Mesaj
      21 Temmuz 2012 18:28:44
      Almanak ne zamana kadar satışta ? Bir bilginiz var mi? ,

• Binbaşı
      1006 Mesaj
      21 Temmuz 2012 18:50:37
      Daha bizim şirketteki arkadaslarla forma almadık en az 40 tane alırız

Ben ayrıca, almanak ve kadıkoy hatıra tshirtu alıcam

1905 ~ Sadece Galatasaray! ~ 2012
    • Yüzbaşı
      525 Mesaj
      21 Temmuz 2012 18:52:13
      daha beyaz çıkmadı çıksın onuda alıcam

• Binbaşı
      1423 Mesaj
      21 Temmuz 2012 18:54:11
      Kadıköy hatırası rakamları 18 Haziran'a aitmiş, şu an 172 bin.
      Şampiyonluk yarınlara kaldı 17 bin.

Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk.
    • Binbaşı
      1520 Mesaj
      21 Temmuz 2012 19:00:50
      1 formanın maliyeti 17TL diye bir haber vardı geçenlerde.Tabi geri kalan paranın ne kadarı bize kalıyodur bilemem.

• Çavuş
      59 Mesaj
      21 Temmuz 2012 19:02:13

quote:

Orijinalden alıntı: tomthejeer

Kadıköy hatırası rakamları 18 Haziran'a aitmiş, şu an 172 bin.
      Şampiyonluk yarınlara kaldı 17 bin.

dün itibariyle 248 bin diye biliyorum

Galatasaray
    • Binbaşı
      1423 Mesaj
      21 Temmuz 2012 19:03:51
      quote:

Orijinalden alıntı: Kel Adam

Alıntıları Göster

dün itibariyle 248 bin diye biliyorum

Bilmiyorum, ben de GS TV'de çalışan bir arkadaştan duydum.Ama o en az dedi.

• Yarbay
      2145 Mesaj
      21 Temmuz 2012 21:13:45
      quote:

hocam Nike 17 tl için yani yaklasık7 euro için forma yapmaz yanlıslık var o hesapta.

2287 Mesaj
      21 Temmuz 2012 21:18:04
      quote:

Orijinalden alıntı: D-dokuzyuz

Alıntıları Göster

hocam Nike 17 tl için yani yaklasık7 euro için forma yapmaz yanlıslık var o hesapta.

Pet şişeden geri dönüştürülerek üretiliyor bu sene tüm formalarımız. O yüzden olma ihtimali var bence :)

Life is hard, real hard, incredibly hard. You fail more often than you win. Nobody's handing you anything. It's up to you to puff up your chest, stretch your neck, and overcome all the difficult. The nasty. The mean. The unfair. You want more than you have now? Prove it! You want to be the very best there is? Get out there and earn it! Once you decide that, you will know where it is you want to be and you won't stop pushing forward until you get there! That's how winners are made. At the end of the day, success is what we all want. We all wanna win and the race will be won. There is no question about that. So, come on. Get out on top! Run faster! Dream bigger! Live better than you have ever before. This is in you! You can do it! Do it for yourself. Prove it to yourself.
    • Yarbay
      2145 Mesaj
      21 Temmuz 2012 21:26:55
      quote:

Orijinalden alıntı: World So Cold

Alıntıları Göster

Pet şişeden geri dönüştürülerek üretiliyor bu sene tüm formalarımız. O yüzden olma ihtimali var bence :)

hocam dogrudur maliyeti ucuzdur felan ama nike o formadan kesinlikle 17 tl almıyordur en az %30-%40 alıyordur

• Yüzbaşı
      532 Mesaj
      21 Temmuz 2012 21:30:44
      quote:

Formalardan %25 pay verir Adidas ve Nike.

• Yarbay
      5790 Mesaj
      21 Temmuz 2012 21:32:45
      Bugün Sultanahmet'te yabancı bi veledin üstünde bizim yeni sezon formayı gördüm. Resimde yabancı oldugu pek belli olmuyor ama yanından geçerken dikkat ettim ingilizce konuşuyorlardı.

?
      2287 Mesaj
      21 Temmuz 2012 21:38:13
      quote:

Orijinalden alıntı: D-dokuzyuz

Alıntıları Göster

hocam dogrudur maliyeti ucuzdur felan ama nike o formadan kesinlikle 17 tl almıyordur en az %30-%40 alıyordur

O konuda haklısın. Bildiğim kadarıyla Nike mağazalarına giren her forma için 20-30 TL civarı garanti para satılırsa da 50-60 TL civarı para alıyoruz. Ama GS Store için durum ne bilemiyorum.

• Çavuş
      78 Mesaj
      21 Temmuz 2012 22:18:51
      yeni forma alan var mı hiç merak ediyorum. ben iki gün önce birinin üstünde gördüm kumaşı çok kalitesiz geldi bir acayipti. çakma mı diye düşünmedim değil.

• Yarbay
      5307 Mesaj
      21 Temmuz 2012 23:09:14
      quote:

Orijinalden alıntı: OziiX

Bugün Sultanahmet'te yabancı bi veledin üstünde bizim yeni sezon formayı gördüm. Resimde yabancı oldugu pek belli olmuyor ama yanından geçerken dikkat ettim ingilizce konuşuyorlardı.

Ben de biraz once Taksim'de bir Japon'un uzerinde Galatasaray sampiyonuk tisortu gordum. Hem de Nike olandan, 44 TL'lik mi ne...

1 milyon parcali icin aslanlar!

• Çavuş
      60 Mesaj
      21 Temmuz 2012 23:18:53
      Hedef 1 milyon parcali
      Bunu basarirsak kulüp manyak gelir elde eder borclarimiz cok düser

• Binbaşı
      1423 Mesaj
      21 Temmuz 2012 23:41:06
      Kombine satışlarında 17 kulüp'ün toplamı bizim kadar değil.
      Formada da aynısı olacak büyük ihtimal,
      Aslanın kükremesi yeter.

• Yüzbaşı
      490 Mesaj
      21 Temmuz 2012 23:45:12
      quote:

Orijinalden alıntı: NT ^ avieN

Alıntıları Göster

Formalardan %25 pay verir Adidas ve Nike.

Pet şişelerden yapıldığı için çok ucuza mal oldu denmişti lansmanda ama

• Çavuş
      60 Mesaj
      21 Temmuz 2012 23:46:41
      Simdi seneye en az 40 bin kisiye mi oynuyoruz stadimizda?
      Vay be artik yurtdisindan maclara da gelemiyecez desenize yer olmadigindan. CL maclarina özel gelmeyi düsünüyordum ama ne yazikki olmayacak gibi

• Yüzbaşı
      532 Mesaj
      21 Temmuz 2012 23:48:58
      quote:

Orijinalden alıntı: Silence26

Alıntıları Göster

Pet şişelerden yapıldığı için çok ucuza mal oldu denmişti lansmanda ama

İsterse sofra bezinden yapsınlar gene %25 veriyorlar. Prensipleri bu adamların her takıma aynı oranı vermek zorundalar. Bence yılda 1 formadan fazla almaya gerek yok, onun yerine günlük giyim için tshirt, sweat tarzı şeyler alın kulüp %100'den fazla kar ediyor bu ürünlerden.

• Binbaşı
      1509 Mesaj
      21 Temmuz 2012 23:49:05
      quote:

Orijinalden alıntı: tomthejeer

Kombine satışlarında 17 kulüp'ün toplamı bizim kadar değil.
      Formada da aynısı olacak büyük ihtimal,
      Aslanın kükremesi yeter.

Aynen bu sene bizim takımda inanılmaz bir inanç var. Bunu hissetmemek mümkün değil.

• Yüzbaşı
      918 Mesaj
      21 Temmuz 2012 23:54:18
      quote:

Orijinalden alıntı: World So Cold

Alıntıları Göster

O konuda haklısın. Bildiğim kadarıyla Nike mağazalarına giren her forma için 20-30 TL civarı garanti para satılırsa da 50-60 TL civarı para alıyoruz. Ama GS Store için durum ne bilemiyorum.

nike mağazasında verdiğimiz formalarda durum buyken bizim mağazada daha düşük olma ihtimali olur mu. bi düşün bakalım

METİN olun, CAN'ınızla oynayın, HAKKI'nızla kazanın!
      2287 Mesaj
      21 Temmuz 2012 23:56:15
      quote:

Orijinalden alıntı: Birşeydiyicem

Alıntıları Göster

nike mağazasında verdiğimiz formalarda durum buyken bizim mağazada daha düşük olma ihtimali olur mu. bi düşün bakalım

Daha düşük demedim ki zaten 70 olur 80 olur 90 olur. Bunlardan biri olur ama kaç olur bilmiyorum.

• Binbaşı
      1006 Mesaj
      22 Temmuz 2012 00:00:36
      Tshirtlerin maliyeti 3tl civarında. mesela Kadıkoy hatırası tshiti 25 tl ye satılıyor. 22 tlsi kar

• Yüzbaşı
      917 Mesaj
      22 Temmuz 2012 00:22:05
      quote:

Orijinalden alıntı: gsgökhan1986

Simdi seneye en az 40 bin kisiye mi oynuyoruz stadimizda?
      Vay be artik yurtdisindan maclara da gelemiyecez desenize yer olmadigindan. CL maclarina özel gelmeyi düsünüyordum ama ne yazikki olmayacak gibi

Süper lig maçlarına gelirsin sende, amaç cimbomu izlemek değil mi?

• Yüzbaşı
      750 Mesaj
      22 Temmuz 2012 02:37:18
      quote:

Orijinalden alıntı: OziiX

arkası da parçalı olsaydı keşke

• Yüzbaşı
      687 Mesaj
      22 Temmuz 2012 03:43:22
      119 liralık formanın 10 lirası zaten vergi. 102 lira kulübe kalıyorsa Nike 8 liraya üretip kar mı yapıyor? :)

• Binbaşı
      1196 Mesaj
      22 Temmuz 2012 04:03:11
      Bir arkadas yuzde 25 demiste bana gore kluplerin en az %40-50 arasi kari vardir piyasada satilan herhangi mali(elektronik,giyim vs) adam %50(%70 bile var) ile satiyor

Herkes Haddini Bilecek !
    • Yarbay
      2487 Mesaj
      22 Temmuz 2012 10:08:06
      quote:

Orijinalden alıntı: NT ^ avieN

Alıntıları Göster

İsterse sofra bezinden yapsınlar gene %25 veriyorlar. Prensipleri bu adamların her takıma aynı oranı vermek zorundalar. Bence yılda 1 formadan fazla almaya gerek yok, onun yerine günlük giyim için tshirt, sweat tarzı şeyler alın kulüp %100'den fazla kar ediyor bu ürünlerden.

Aynen.

• iOS Beta Kullanıcısı
      11413 Mesaj
      22 Temmuz 2012 10:45:06
      quote:

Orijinalden alıntı: ourge

yeni forma alan var mı hiç merak ediyorum. ben iki gün önce birinin üstünde gördüm kumaşı çok kalitesiz geldi bir acayipti. çakma mı diye düşünmedim değil.

Nike'ta çalışan bir çocuk var burada FENERBAHÇE TARAFTARI , Yıllardır bu işi yapıyorum Manu Barça formaları satıyoruz dedikten sonra anlattı;

''BEN BÖYLE KALİTELİ KUMAŞ GÖRMEDİM, GEREK DİKİŞLERİ GEREK YAKA VE KOL BÖLÜMÜ FELAKET KALİTELİ YAPILMIŞ, ÜSTELİK DÜĞMELERİDE KOPMAZ ŞEKİLDE TASARLANMIŞ (DEDİ VE DÜĞMELERE ASILDI) FORMAYI ÇOK ESNETSENDE YAPISINI BOZMUYOR, ÇOK KALİTELİ . BEN ŞAHSEN FENERLİYİM VE FORMALARIMIZIDA HEP ALIRIM BUNUN YANINDA HİÇBİRŞEY ADİDASIN YAPTIĞI''

Başka sorum yok sayın yargıç

• Çavuş
      78 Mesaj
      22 Temmuz 2012 12:57:14
      quote:

Orijinalden alıntı: Assassinate

Alıntıları Göster

Nike'ta çalışan bir çocuk var burada FENERBAHÇE TARAFTARI , Yıllardır bu işi yapıyorum Manu Barça formaları satıyoruz dedikten sonra anlattı;

''BEN BÖYLE KALİTELİ KUMAŞ GÖRMEDİM, GEREK DİKİŞLERİ GEREK YAKA VE KOL BÖLÜMÜ FELAKET KALİTELİ YAPILMIŞ, ÜSTELİK DÜĞMELERİDE KOPMAZ ŞEKİLDE TASARLANMIŞ (DEDİ VE DÜĞMELERE ASILDI) FORMAYI ÇOK ESNETSENDE YAPISINI BOZMUYOR, ÇOK KALİTELİ . BEN ŞAHSEN FENERLİYİM VE FORMALARIMIZIDA HEP ALIRIM BUNUN YANINDA HİÇBİRŞEY ADİDASIN YAPTIĞI''

Başka sorum yok sayın yargıç

yanlış anlaşılmasın niyetim kötülemek değil zaten böyle birşeyi katiyen yapmam. daha önceki mesajlarıma bakma şansın varsa veya denk gelmişsen tasarımları çok ama çok beğendiğimi yazmıştım. dışarda görüncede sizlerle düşüncemi paylaşayım dedim

2287 Mesaj
      22 Temmuz 2012 13:01:05
      quote:

Orijinalden alıntı: ourge

Alıntıları Göster

yanlış anlaşılmasın niyetim kötülemek değil zaten böyle birşeyi katiyen yapmam. daha önceki mesajlarıma bakma şansın varsa veya denk gelmişsen tasarımları çok ama çok beğendiğimi yazmıştım. dışarda görüncede sizlerle düşüncemi paylaşayım dedim

Hocam o gördüğünüzün çakma olma ihtimali de var ama :)

• Yarbay
      4587 Mesaj
      23 Temmuz 2012 17:51:08
      şuan forma satış miktarı 151 bin olmuş.

en kötü gün bugünse, bugün de galatasaray...
    • Yüzbaşı
      687 Mesaj
      23 Temmuz 2012 18:06:25
      quote:

Orijinalden alıntı: hashus1099

Öhhh çok çok iyi rakam. Bu arada forma başına kulübe 54 lira kalıyormuş. Demekki şimdiden 8 milyonun üzerinde bir rakam kasamıza girdi.

• Yüzbaşı
      425 Mesaj
      23 Temmuz 2012 18:07:36
      quote:

Orijinalden alıntı: xXxKuBiLaYxXx

Alıntıları Göster

arkası da parçalı olsaydı keşke

Şampiyonlar Ligi'nde formanın arkası tek renk olmak zorunda.

• Yarbay
      3146 Mesaj
      23 Temmuz 2012 18:11:54

quote:

Orijinalden alıntı: hashus1099

Üzgünüm ama o kadar olamadı henüz, 151 bin forma lansimaninı izleyenlerin sayısı.

• Yarbay
      4587 Mesaj
      23 Temmuz 2012 18:14:22
      quote:

Orijinalden alıntı: Neytiri

Alıntıları Göster

Üzgünüm ama o kadar olamadı henüz, 151 bin forma lansimaninı izleyenlerin sayısı.

harbi be ben de fotoğrafa balıklama daldım, meğerse manası farklıymış. sazan.avi olduk.

en kötü gün bugünse, bugün de galatasaray...
    • Teğmen
      110 Mesaj
      23 Temmuz 2012 18:45:18
      daha önce sorulduysa bu tarz birşey kusura bakmayın ama fotoğraftaki tişört (ya da antrenman forması neyse artık) çok klas geldi bana storelarda satışı var mı bunun? formalardan biri bu olsaydı iyi olurdu gibi telekom yazısının da koyu renk olması da daha güzel durmuş.

• Binbaşı
      1401 Mesaj
      23 Temmuz 2012 18:52:00
      quote:

Orijinalden alıntı: geberexplorer

daha önce sorulduysa bu tarz birşey kusura bakmayın ama fotoğraftaki tişört (ya da antrenman forması neyse artık) çok klas geldi bana storelarda satışı var mı bunun? formalardan biri bu olsaydı iyi olurdu gibi telekom yazısının da koyu renk olması da daha güzel durmuş.

ben ankaradayım kızılay avm deki gs store da satılıyor ama fiyatına bakmadım...

• Yüzbaşı
      404 Mesaj
      23 Temmuz 2012 20:30:52
      Bugün Torirum AVM'de Nike mağazasına girip bi bakayım formaları dedim kırmızı forma tükenmiş. Parçalı formayı inceleyebildim ve size şu kadar söyliyim ben hayatımda bu kadar kaliteli kumaşı olan bi forma görmemiştim. Şu fotoğraflara filan hiçbirine bakmayın gidin kendiniz görün yakından bakınca hayran kalıyorsunuz.

• Yarbay
      5307 Mesaj
      24 Temmuz 2012 08:38:17

quote:

Orijinalden alıntı: DeFJaM_

Bugün Torirum AVM'de Nike mağazasına girip bi bakayım formaları dedim kırmızı forma tükenmiş. Parçalı formayı inceleyebildim ve size şu kadar söyliyim ben hayatımda bu kadar kaliteli kumaşı olan bi forma görmemiştim. Şu fotoğraflara filan hiçbirine bakmayın gidin kendiniz görün yakından bakınca hayran kalıyorsunuz.

Bence de son derece kaliteli. Biraz da atletik bir yapidaysaniz cok yakisiyor.

• Teğmen
      125 Mesaj
      24 Temmuz 2012 11:41:43
      arkadaşlar bildiğim kadarıyla klüpler forma ücretinin %25 ini alıyor. bu da 120 tl lik formanın 30 tl sinin klübe kalacağı anlamına gelir. 500 bin satsa 15 milyon tl eder...

HAYZUM = CEBRAİL ' İN ATI
    • Binbaşı
      1006 Mesaj
      24 Temmuz 2012 11:51:02
      quote:

Orijinalden alıntı: geberexplorer

Bende bunu cok begendim, almayı dusunuyorum. Seneye keske boyle forma yapsalar , yalnız fenerin yeni sezon formalarında aynen bu tip bir forma var

• Binbaşı
      1006 Mesaj
      26 Temmuz 2012 12:01:05
      Kırmızı forma GSstoreda bitmişti. 3-5 gündür hala stoklara girmedi

• Binbaşı
      1089 Mesaj
      26 Temmuz 2012 12:14:45
      bu biraz etoo bitmiş gibi oldu

Once,there was only dark.If you ask me,the light is winning
    • Binbaşı
      1089 Mesaj
      26 Temmuz 2012 12:20:25
      quote:

Orijinalden alıntı: Joey Tribbiani

bu biraz etoo bitmiş gibi oldu

Alıntıları Göster

Bilmiyorum, ben de GS TV'de çalışan bir arkadaştan duydum.Ama o en az dedi.

böyle olcaktı

Once,there was only dark.If you ask me,the light is winning
    • Yarbay
      3663 Mesaj
      26 Temmuz 2012 12:37:49

Yorumsuz!

GALATASARAY MANCHESTER UNITED
Sayfa: [1] 2   sonraki >     >>
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> 3 günlük forma satış rakamı belli oldu
Sayfaya Git:
Sayfa:
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.