Şimdi Ara

BARTIN-AMASRA??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
3.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar nasıl biyer bilgiiniz varmı? Burada siyasal bilimler okumayı düşünüyorumda..

• quote:

Orijinalden alıntı: assassin creed

Arkadaşlar nasıl biyer bilgiiniz varmı? Burada siyasal bilimler okumayı düşünüyorumda..

dostum 5 yıl boyunca orada yaşadım dünyanın cenneti başka söze gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpbor

quote:

Orijinalden alıntı: assassin creed

Arkadaşlar nasıl biyer bilgiiniz varmı? Burada siyasal bilimler okumayı düşünüyorumda..

dostum 5 yıl boyunca orada yaşadım dünyanın cenneti başka söze gerek yok

Eyvallah hocam içimi rahatlattın :) İmkanları nasıl bilgi verebilirmisin?
  • bende 5 yıl orda bulundum.Dünyanın cenneti falan değil karadenizin cenneti.1-2 gitmek güzelde daha sonrası sıkılıyorsun küçük kalıyor.Turistik kaleleri güzeldir bedenaltı discosu var.Eski bir sineması var.Tavşan adası var.Lunapark açıldı küçük biraz.Gezebileceğin çarşısı var.Bim var

1-2 hafta tatil için güzel bir yer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Krinorex -- 21 Temmuz 2012; 14:42:22 >
  • geçen sene gittim tatil için cennet gibi ama sürekli yaşanılır mı bilemem
  • Güzeldir hocam, Bartınlıyım. Tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim arkadaşlar bilgiler için.. Ben maalesef tatil için değil okumak için gidiyoum:) Samsundan gelicem sizce çok fark varmı Samsunla arasında yada benzerlikleri neler?
  • up:)
  • Hocam gayet yaşanacak, okunacak biyer. En azından heryer sahil, atar kafan birşeylere gidersin denize karşı oturusun bişeyler içersin. Manzarası var, havası temiz. Sonuçta orda edineceğin arkadaşlarınla amasra sende bambaşka biyer halini alıcaktır. 3 senede bir Sinop'tan İstanbul'a karadeniz turu yaparız, Amasra'nın yei ayrıdır. Çok seviceksin. Ben Aydın'da okuyorum, Amasra'ya geçmek ister misin? diye sorsalar, dakika düşünmem. Düşün; kuşadası ve izmir 40 dakika olmasına rağmen ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunusemresa

Hocam gayet yaşanacak, okunacak biyer. En azından heryer sahil, atar kafan birşeylere gidersin denize karşı oturusun bişeyler içersin. Manzarası var, havası temiz. Sonuçta orda edineceğin arkadaşlarınla amasra sende bambaşka biyer halini alıcaktır. 3 senede bir Sinop'tan İstanbul'a karadeniz turu yaparız, Amasra'nın yei ayrıdır. Çok seviceksin. Ben Aydın'da okuyorum, Amasra'ya geçmek ister misin? diye sorsalar, dakika düşünmem. Düşün; kuşadası ve izmir 40 dakika olmasına rağmen ;)

Eyvallah hocam nasipse gidicem :) teşekkür ederim bilgiler için:)
  • amasra çok güzel bir yer doğa olarak.geçen sene ordan geçerken tepeden baktım çok hoşuma gitti,ama kışın nasıl olur bilmem.
  • bende bartında iktisat okumayı düşünüyorum ama iibf kampüsüyle amasrayı bağdaştıramadım.Arkadaş okuyor bartında.Amasra arabayla yarım saat mesafede diyor.Bide denize gitmek içinde arabayla yarım saat gitmen gerekiyor diyor.Bartınlılar varsa bilgi verebilirmi bu konuda

• Bende bartınlıym çok güzel biyer boşuna ÇEŞMİ CİHAN dememişler. Ama çok pahalı bıyer onuda solıyım. küçükte olsa kafanı dınlemek için super bıyer.okulunada yardmcı olucak cunku canın sıkılıp ders calısacaksın :D:D
    Birde tavsiyem var ordakı restorantta balık yemenı tavsıye ederım hele birde yanındaki salatayı gör :) ramazan ayında canım çekti şimdi bak :):):)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugyuh

Bende bartınlıym çok güzel biyer boşuna ÇEŞMİ CİHAN dememişler. Ama çok pahalı bıyer onuda solıyım. küçükte olsa kafanı dınlemek için super bıyer.okulunada yardmcı olucak cunku canın sıkılıp ders calısacaksın :D:D
    Birde tavsiyem var ordakı restorantta balık yemenı tavsıye ederım hele birde yanındaki salatayı gör :) ramazan ayında canım çekti şimdi bak :):):)

Aman hocam hiç sosyal aktivite yok mu ders çalışmak istemiyorum ben
  • bartınlılar bi isimlerini yazabilirler mi?
    Ben de 2 yıl kaldım fakat babamın tayini yüzünden ayrıldık. Belki tanıyorumdur sizi.
    Bu arada amasra süper yer hocam sessiz sakin bir yer

• bartında 5 yıl kaldım.bartın ufak yerdir.1-2 yıl tamamda sorası sıkar.tek bir caddesi var aşağı yukarı yürüyüp durusun havuzdan kemerköprüye kadar :D amasra güzel yerdir ama orası da yani 1-2 gidersin hoş gelir ama bi süreden sonra sıkar.bikaç yıl içinde sıkılırsın bartıdan belki bikaç yıl bile sürmez yani.
  • quote:

Bende bartınlıym çok güzel biyer boşuna ÇEŞMİ CİHAN dememişler. Ama çok pahalı bıyer onuda solıyım. küçükte olsa kafanı dınlemek için super bıyer.okulunada yardmcı olucak cunku canın sıkılıp ders calısacaksın :D:D

Benim nedense canım hiç külah şeklindeki 50 lirayı çekmedi

Anlayanlar olmuştur umarım

• 13 yıldır burada yaşıyorum. Hiçbir yararını göremedim. Neyseki bu sene son senem. Üniversite için geliyorsan hiç gelme derim. Üniversite üniversite değil bildiğin lise.
  • kusura bakmada bartında siyasal bilimler okuyup ne olabilmeyi düşünüyorsun varsa imkanın başka yerlere bak,şehir olarak lise hayatından farklı olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maydonoz Lastigi

quote:

Benim nedense canım hiç külah şeklindeki 50 lirayı çekmedi

Anlayanlar olmuştur umarım

pahalı oldugundanmı öle dedın ?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.