Şimdi Ara

Samsung ES 6340 Alınır mı? (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
542
Cevap
14
Favori
85.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TV de "bellek sorunu" hatasi verdigi için net üzerinden film izlemek eziyet oluyor. Ilk yarım saati seyrediliyor ondan sonra film donuyor.
    Bu durumu USB belleğe film yükleyerek çözmüş bazı kullanicilar. Peki filmleri nereden indirebiliriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: infileXible

TV de "bellek sorunu" hatasi verdigi için net üzerinden film izlemek eziyet oluyor. Ilk yarım saati seyrediliyor ondan sonra film donuyor.
    Bu durumu USB belleğe film yükleyerek çözmüş bazı kullanicilar. Peki filmleri nereden indirebiliriz.

Filimleri sadece usb bellege yükleyerek kullanmayın, TV'de DLNA özelliğini de kullanabilirsiniz (ben hep öyle yapıyorum :)
    Ayrıca; DVDRİP TÜRKÇE DUBLAJ veya BRRİP türkçe dublaj veyahutta HDRİP TÜRKÇE DUBLAJ diye aratırsanız nettee, biton site çıkarr indirme yerlerinde :)
  • ZanzaTR Z kullanıcısına yanıt
    ben 5 ay önce 46f6470 olanı aldım. fiyat olarak es6340 dan 200 fazlaydı fazlasıyla memnun kaldım. sende memnun kalırsın bence
  • CEMOKA ilgin için teşekkür ederim.
    DLNA Özelliğini Nasıl kullanabilirim
    Bilmiyorum

• quote:

CEMOKA ilgin için teşekkür ederim.
    DLNA Özelliğini Nasıl kullanabilirim
    Bilmiyorum

Geç cevap verdiğim için kusura bakma, DLNA özelliği kullanmak için bilgisayara da proğramını indirmek lazım. Eğer bulamazsan, akşama atarım...
  • Bende Samsung ES 6340 kullanıyorum içinden SSG-5100GB 2 tane gözlük çıktı pil konusunda çekiniyorum tam olarak 3d film izlemedim ama 5dklık video baktım pil sarjı %60 felan görünüyo pil için çözümü olan varmı ne kadar dayanır kaliteli ve ucuz pil nerden bulunur ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kroslav

Bende Samsung ES 6340 kullanıyorum içinden SSG-5100GB 2 tane gözlük çıktı pil konusunda çekiniyorum tam olarak 3d film izlemedim ama 5dklık video baktım pil sarjı %60 felan görünüyo pil için çözümü olan varmı ne kadar dayanır kaliteli ve ucuz pil nerden bulunur ?

Kardeş valla ben 3D izlediğimde pil bitmesi gibi bi durumla karşılaşmadım, sizde durum nedir bilemicem ama 2 gözlüğüde kullanmıştım.
  • Tv'nin kumandayı algılama açısı dar gibi.İlla sağ alt köşeye tutmak gerekiyor.Sizde de böyle mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH_Türk Rock

Tv'nin kumandayı algılama açısı dar gibi.İlla sağ alt köşeye tutmak gerekiyor.Sizde de böyle mi ?

Aynen, kumandada algılama açsı dar

• artık alınmaz f modelleri bile neredeyse piyasadan kalkacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: rose76

artık alınmaz f modelleri bile neredeyse piyasadan kalkacak

Aldık onu birkere
    Başkasını alamam
    Yenisi çıktı diyorlar
    Çıksada artık kıyamam

• Samsung sinema uygulamasında, uygulama açılıyor fakat hemen izle bölümü bir Türlü açılmıyor , neden olabilir ??

• bu tv den almayı düşünüyorum , bütçem 1500 civarları fakat bir 100 daha verip alsam mı diyorum ? ne dersinizi ? veya 1500 civarı iyi bir tv önerisi olan ?
  • yavvuzzz Y kullanıcısına yanıt
    Tavsiye ederim fiyat-performans açısından güzel bir ürün.
  • Trt uygulamasına girilmiyor....internet bağlantısı yok diyor....sizlerde durum nasıl şimdi girebiliyor musunuz?

• Galaxy s2 telefonunmdan fotoğraf ve videoları televizyona aktardığımda hd videoları izlerken takılma meydana geliyor.Fotoğraflarda bir sorun yok.Bu internet hattımın upload hızıyla mı alakalıdır ?

• quote:

Galaxy s2 telefonunmdan fotoğraf ve videoları televizyona aktardığımda hd videoları izlerken takılma meydana geliyor.Fotoğraflarda bir sorun yok.Bu internet hattımın upload hızıyla mı alakalıdır ?

wifimi yoksa mobil internetmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: CEM0KA

quote:

TV de "bellek sorunu" hatasi verdigi için net üzerinden film izlemek eziyet oluyor. Ilk yarım saati seyrediliyor ondan sonra film donuyor.

Filimleri sadece usb bellege yükleyerek kullanmayın, TV'de DLNA özelliğini de kullanabilirsiniz (ben hep öyle yapıyorum :)
    Ayrıca; DVDRİP TÜRKÇE DUBLAJ veya BRRİP türkçe dublaj veyahutta HDRİP TÜRKÇE DUBLAJ diye aratırsanız nettee, biton site çıkarr indirme yerlerinde :)

tv full hd artik dvd devri bitti 720p 1080p mkv film ler bulup izlerseniz tv nin fulhd performansini
    gorursunuz. dvd 576p bu tv bu cozunurluge yazik olur

• quote:

Orijinalden alıntı: parlamenter

quote:

Galaxy s2 telefonunmdan fotoğraf ve videoları televizyona aktardığımda hd videoları izlerken takılma meydana geliyor.Fotoğraflarda bir sorun yok.Bu internet hattımın upload hızıyla mı alakalıdır ?

WiFi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: parlamenter

quote:

WiFi

wifi ise hızın ve modemin değerleri modem N sınıfı 150 mbt olması gerekiyor 720p ve 1080p videolarda takılma yapmaması için

bende sol 25 mbt hız ve huawei 802.11 N sınıfı 150 mbt lik modem var telden oynatıp dlna ile tv ye izlerken takılma yok takılma ve donma sebebi modemden kaynaklanıyor

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.