Şimdi Ara

Samsung ES 6340 Alınır mı? (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
542
Cevap
14
Favori
85.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lpark

arkadaşlar bende es6340 aldım çokta memnunum..ama gel gör ki fabrika ayrlarna döndürdüm tv mi.simdi hiç bir kanalı bulamıyorum..otomatik arama yaptırıyorum ama hotbird 13e - türksat 42E uydularından taratıyorum..ama hiç kanal bulmuyor..ayrıca bunların ayarlarını bilen varmı ? yani DiscEq açıkmı olacak kapalı mı ? frekanslar ne olacak ? discEq 1/4 - 2/4 - 3/4 - 4/4 filan var hangi uydu için hangisi secilecek ? lütfen yardım edin

usb'den es 6340 uygun hazır kanal listesi aktarmayı denedinmi
    menü-kanal-kanal listesi aktar- usb'den al şifre 0000
  • Arkadaşlar bende SAMSUNG UE40ES6340 modeli led tvden aldım bugün gelip kuracaklar. fakat bir şeyden emin olamadım. Dahili uydu alıcısı var diyor peki ama bu uydu alıcısı hd uydu alıcı mı acaba bi bilginiz var mı? yani trt atv show tv kanald star gibi kanalların hd yayınlarını izleyebilecek miyim.? lütfen bu konuda bilgisi olan varsa yardım ederse sevinirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertugrulkose

Arkadaşlar bende SAMSUNG UE40ES6340 modeli led tvden aldım bugün gelip kuracaklar. fakat bir şeyden emin olamadım. Dahili uydu alıcısı var diyor peki ama bu uydu alıcısı hd uydu alıcı mı acaba bi bilginiz var mı? yani trt atv show tv kanald star gibi kanalların hd yayınlarını izleyebilecek miyim.? lütfen bu konuda bilgisi olan varsa yardım ederse sevinirim..

Evet HD alıcı.

Bu arada benim de bir sorum var. TV'yi açık unutunca otomatik kapanma ayarı gibi bir şeyi var mı, bulamadım bir türlü. Eko ayarlarının olduğu menüde vardı bir şey fakat emin olamadım. TV'ye sinyal gelmedi mi 3 dakika içinde kapansın istiyorum örneğin. Nereden yapabilirim bunu?
  • Bugün bu modele 40es6340'a baktım ama almaktan vazgeçicem galiba eski bir seri olması aldığımda teşhir ürünü olma ihtimalide varmış yorumlardada ekranının mat ve kötü olduğunu okudum soğudum açıkcası buna bu kadar para vericeğime f serisi alırım daha iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi games456 -- 29 Temmuz 2013; 22:27:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnny B. Goode

quote:

Arkadaşlar bende SAMSUNG UE40ES6340 modeli led tvden aldım bugün gelip kuracaklar. fakat bir şeyden emin olamadım. Dahili uydu alıcısı var diyor peki ama bu uydu alıcısı hd uydu alıcı mı acaba bi bilginiz var mı? yani trt atv show tv kanald star gibi kanalların hd yayınlarını izleyebilecek miyim.? lütfen bu konuda bilgisi olan varsa yardım ederse sevinirim..

Evet HD alıcı.

Bu arada benim de bir sorum var. TV'yi açık unutunca otomatik kapanma ayarı gibi bir şeyi var mı, bulamadım bir türlü. Eko ayarlarının olduğu menüde vardı bir şey fakat emin olamadım. TV'ye sinyal gelmedi mi 3 dakika içinde kapansın istiyorum örneğin. Nereden yapabilirim bunu?

Peki hocam bu atv hd yi nasıl eklicez ben frekansını buldum ama ekleyemiyorum frekans girilmiyor bir türlü genel tarama yapabiliyorum anca onda da atv hd ve a haber hd çıkmıyor trt1hd ve trt hd var. bu konudada yardımcı olursanız sevinirim.. Senin soruna gelince menü - sistem -eko çözüm başlığı altında bunu halledersin.. Şu atv hd ve A haber hd benim sinirimi bozku bir türlü bulamadım bu kanalları normal olarak var ama hd olarak bulamıyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kovboy66

quote:

Orijinalden alıntı: lpark

arkadaşlar bende es6340 aldım çokta memnunum..ama gel gör ki fabrika ayrlarna döndürdüm tv mi.simdi hiç bir kanalı bulamıyorum..otomatik arama yaptırıyorum ama hotbird 13e - türksat 42E uydularından taratıyorum..ama hiç kanal bulmuyor..ayrıca bunların ayarlarını bilen varmı ? yani DiscEq açıkmı olacak kapalı mı ? frekanslar ne olacak ? discEq 1/4 - 2/4 - 3/4 - 4/4 filan var hangi uydu için hangisi secilecek ? lütfen yardım edin

usb'den es 6340 uygun hazır kanal listesi aktarmayı denedinmi
    menü-kanal-kanal listesi aktar- usb'den al şifre 0000

denedim bu seferde elimdeki tek tük kanalları silip yeni listeyi ekliyor ama tüm listedki yeni olan kanalların hiç birini izleyemiyorm..nden acep? normalde otomatik taratınca 560 civarı kanal buluyor ama .içinde ne star var ne atv.ne stv var ne ntv spor , ntv. kanald.yani bildiğimz ( CNN ve TRT haric ) hiç bir kanalı bulmuyor aptal sistem..abuk sabuk kıyı köşe kanalları buluyor.anlamadım ki .onlarında bazıları çekiyor bazıları tırt..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Johnny B. Goode

quote:

Evet HD alıcı.

Peki hocam bu atv hd yi nasıl eklicez ben frekansını buldum ama ekleyemiyorum frekans girilmiyor bir türlü genel tarama yapabiliyorum anca onda da atv hd ve a haber hd çıkmıyor trt1hd ve trt hd var. bu konudada yardımcı olursanız sevinirim.. Senin soruna gelince menü - sistem -eko çözüm başlığı altında bunu halledersin.. Şu atv hd ve A haber hd benim sinirimi bozku bir türlü bulamadım bu kanalları normal olarak var ama hd olarak bulamıyorum...

yeni frekans eklemek için

tv menüden -kanal-kanal arama ,manuel ayarlar-tara- menüsünü takip et frekans listesinin üstüne gel yön tuşuyla aşağı doğru devam et en sonda YENİ diye bir yazı çıkacak ona tıkla istediğin yeni frekansı gir
  • Kumandanın İnfo tuşuna basınca sağ al köşede bu resim çıkıyo acaba anlamı nedir bilen var mı? Tv ömrünü falan mı gösteriyo acaba?

Samsung ES 6340 Alınır mı?
  • quote:

Kumandanın İnfo tuşuna basınca sağ al köşede bu resim çıkıyo acaba anlamı nedir bilen var mı? Tv ömrünü falan mı gösteriyo acaba?

aynen bende merak ediyorum bende daha çok sola doğru
  • tv mevcut sürüm bilgisini nasıl öğrenebilirim?
    birde update edilebiliyorsa ve update edersek aartı ve eksileri var mıdır?yazılımsal olarak bir fark var mıdır?
    update işlemini yapmış arkadaşlar yardımcı olabilirlerse sevinirim..
  • bugün gördüm 1500 liraydı önerirmisiniz arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: halikarnasss

bugün gördüm 1500 liraydı önerirmisiniz arkadaşlar ?

kesinlikle...
  • quote:

dikkat etmelisin ama teşhir olmamasına ve kutusunun açılmamış olmamasına...
  • quote:

Orijinalden alıntı: secco35

quote:

dikkat etmelisin ama teşhir olmamasına ve kutusunun açılmamış olmamasına...

aklımda olan diğer model ise lg42lm640s yoksa bu tv'mi karar veremedim
  • quote:

http://www.teknosa.com/urunler/110012520/lg-42lm640-dvb-s-fhd-3d-led-lcd-tv-4-gozluk#f

valla hocam açıkçası o da olabilir. sonuçta 3D haricinde hemen hemen aynı segmentte tv.ler. bende 46 inçi var samsungun gayet de memnunum hiç bir sıkıntı yaşamadım hocam açıkçası. ama dediğim gibi seri sonu ürünler bunlar o yüzden teşhir olanları veya açılmış kutulu olanları olma ihtimali yüksek. o yüzden net yerine gidip bayiden almak görerek daha mantıklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: secco35

quote:

http://www.teknosa.com/urunler/110012520/lg-42lm640-dvb-s-fhd-3d-led-lcd-tv-4-gozluk#f

valla hocam açıkçası o da olabilir. sonuçta 3D haricinde hemen hemen aynı segmentte tv.ler. bende 46 inçi var samsungun gayet de memnunum hiç bir sıkıntı yaşamadım hocam açıkçası. ama dediğim gibi seri sonu ürünler bunlar o yüzden teşhir olanları veya açılmış kutulu olanları olma ihtimali yüksek. o yüzden net yerine gidip bayiden almak görerek daha mantıklı.

es6340'ta 3d ve smart özelliği nasıl hocam memnunmusun ?
  • valla hocam ben gayet memnunum 3Dsi benim için çok çok iyi tatmin ediyo beni.tabi filmlerle de alakalı bu ona göre film izlemek gerek.smartını da pek kullanmıyorum açıkçası ama idare eder kanaatindeyim.
  • kullananlardan yardım istiyorum

internet hızı iyi fakat güncellemeler çok uzun sürüyo ayrıca dizi film için bir uygulama mevcutmudur ?

2. ben allshareden izleyemedim filmi yani şuanda desteklememektedir uyarısı verdi , ilk güncelleme çok uzun sürdüğü için yarıda kestim.

varsa bilgisi olan yardım istiyorum
  • quote:

Kumandanın İnfo tuşuna basınca sağ al köşede bu resim çıkıyo acaba anlamı nedir bilen var mı? Tv ömrünü falan mı gösteriyo acaba?

Evet bunun anlamını ben de bilmiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.