Şimdi Ara

Samsung ES 6340 Alınır mı? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
542
Cevap
14
Favori
85.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nntagtekin

samsung es 6340 kullanıyorum. klavye olarak logitech k400 aldım ancak function tuşları üstünde görünen işlevi yapmıyor. örneğin fn+f10 sesi kapama (mute) gözükürken ses aç işlevini yapıyor. kısaca function tuşları iki solunda bulunan tuşun görevini yapıyor. bu durumu yaşayan, çözümünü bilen var mı acaba?

ctrl tusuna basılı tutarak shift tuşuna basın belki sorun düzelebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KiLLeRBoY9405

Bende microsoftun bluetoothla çalışan bir mouseu var.Bu tvde kullanabilir miyim onu?

blueooth özelliğini sadece akıllı kumanda için yapmışlar onun dışında hiçbir bluetooth cihazı bağlanmıyor ben yaklaşık iki aydır kullanıyorum bu tv yi fazlasıyla memnunum ses kalitesi olsun görüntü kalitesi olsun şıklığı olsun vs. internette kesinlikle kopma olmadı kopma oluyor diye yazanlar olmuş belki modem uzak kalıyor olabilir modemin yerini değiştirmelerini tavsiye ederim 6140 uydusuz olan modelini 2 kat altımda oturan akrabama aldık modem benim evde o tv dahi kopmadı. Gelelim tavsiye isteyen arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim tv yi almalarını 3d mükemmel tabii filmin kalitesine göre 2d 3d çevirmeside gayet tatmin edici hd kanal izleme konusuna gelince zaten türkiyede 3-4 kanal var hd yayın yapan sürekli bu kanalları izlemek zorunda kalmak istemeyiz galiba:-) bütün kanallar hd yayına geçecekte ohoooooo çok ekmek yemeliyiz :-).güncellemeler gayet güzel ve hızlı kanal geçişleri hızlı tek sorun kanal sırlamasını tek tek yapıyor olması ama bunun için samsunng bizleri düşünmüş vereceğim linkteki vedeoyu izlemenizi tavsiye ederim (http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=rS_CMNzwH5o ) bu işinizi kolaylaştıracaktır. Microsoft Wireless Desktop 2000 USB Port Klavye Mouse Set M7J-00011 bu ürünlede oturduğum yerden tv deki smart özelliğinide kullanabiliyorum ayrıca kumanda olarakta görev yapıyor. sormak stediklerinizi sorabilirsiniz elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efsanepero -- 24 Şubat 2013; 3:40:40 >
  • tamam denicem teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: efsanepero

quote:

Bende microsoftun bluetoothla çalışan bir mouseu var.Bu tvde kullanabilir miyim onu?

blueooth özelliğini sadece akıllı kumanda için yapmışlar onun dışında hiçbir bluetooth cihazı bağlanmıyor

Logitech bluetooth fareyi sorunsuz bir şekilde bağlayabiliyorum.
  • Merhabalar.

Bu yeni nesil televizyon konusunda biraz acemiyim o yüzden sorum saçma gelebilir ama sormak istiyorum.

Bende samsung galaxy s3 telefon ve es 6340 özelliğinde televizyon var.İnternet bağlantısı yani wifi olmadan telefon ile televizyonu usb kablo ile bağladım ve direk telefonu algıladı ama içindeki ne resimi ne de Videoyu açamıyorum.Acaba bunun için illaki internet gerekli mi?1 ay içinde wifi interneti bağlatıcam eve ama ben şu anda bir film indirdim ve telefon vasıtasıyla televizyonda izlemek istiyorum fakat bir türlü bağlayamadım.

Cevap için şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burty58

Merhabalar.

Bu yeni nesil televizyon konusunda biraz acemiyim o yüzden sorum saçma gelebilir ama sormak istiyorum.

Bende samsung galaxy s3 telefon ve es 6340 özelliğinde televizyon var.İnternet bağlantısı yani wifi olmadan telefon ile televizyonu usb kablo ile bağladım ve direk telefonu algıladı ama içindeki ne resimi ne de Videoyu açamıyorum.Acaba bunun için illaki internet gerekli mi?1 ay içinde wifi interneti bağlatıcam eve ama ben şu anda bir film indirdim ve telefon vasıtasıyla televizyonda izlemek istiyorum fakat bir türlü bağlayamadım.

Cevap için şimdiden teşekkürler.

Telefonunuzdaki resimleri,videoları vs izleyebilmek için internet bağlantısı gerektiğini düşünmüyorum.Ha telefonunuzu t v ye bağlayıp resimelre bakmışsınız ha usb yi tv ye takıp resimlerinize bakmışsınız yani aynı mantık.Nasıl usb nin içindeki resimlere bakabilmek için internet gerekmiyorsa telefon için de gerekmediğini düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuGGy

quote:

quote:

blueooth özelliğini sadece akıllı kumanda için yapmışlar onun dışında hiçbir bluetooth cihazı bağlanmıyor

Logitech bluetooth fareyi sorunsuz bir şekilde bağlayabiliyorum.

verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim ben birçok cihaz denedim sayenizde bir tecrübe sahibi oldum
  • ne özellik olması değil , ihtiyaç önamli.
  • merhabalar,

6340 ile ilgili yardıma ihtiyaç duyduğum birkaç konu var görüş bildirirseniz memnun olurum.

1.TRT HD izlerken ses dilini türkçe yapıyorum, kanal değiştirip tekrar TRT HD yi açınca ses dili tekrar ingilizce oluyor. Sürekli türkçe olmasını nasıl sağlayabilirim
    2.Wi-Fi ile bağlandığım pc deki filmi seyrederken Film adıyla alt yazı adını aynı yapmama rağmen alt yazılar bir türlü gözükmüyor. Menüden alt yazı açık seçtim. Çözümü varmıdır?
    3.Dün geceki el klasikoyu TRT HD de izleyemedim şifre var dı. Çözümü var mı?

Kolay gelsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prtkl -- 27 Şubat 2013; 23:18:59 >
  • quote:

sormak stediklerinizi sorabilirsiniz elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım.

Merhaba, kullandığınız görüntü ayar değerlerini yazar mısınız? Standart ayarlardaki renkler iyi değil. Bir de dmarttaki 3d yayınlarda gözlük aktif olmuyor neden olabileceği konusunda fikri olan varsa sevinirim. Teşekkürler.
  • :)
  • [simage][/simage]resim çektim fakat yüklenmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efsanepero -- 2 Mart 2013; 23:34:06 >
  • Merhaba arkadaşlar. Dün akşam televizyonu aldım bugün kurulumu yapıldı fakat 1-2 sorunum var. İlk olarak internete giremiyorum. Smart menu'den browser'a giriyorum bi süre bağlanıyor dedikten sonra ağa bağlı değil0 diyor. Ağ kontrolü yapınca da internete bağlısınız diyor. Kabloyla bağlanıyorum ayrıca. 2.olarak da ntv ve ntvsporda nedense hala görüntü kaybı var nasıl düzeltebilirim bunu Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaceWindu

Merhaba arkadaşlar. Dün akşam televizyonu aldım bugün kurulumu yapıldı fakat 1-2 sorunum var. İlk olarak internete giremiyorum. Smart menu'den browser'a giriyorum bi süre bağlanıyor dedikten sonra ağa bağlı değil0 diyor. Ağ kontrolü yapınca da internete bağlısınız diyor. Kabloyla bağlanıyorum ayrıca. 2.olarak da ntv ve ntvsporda nedense hala görüntü kaybı var nasıl düzeltebilirim bunu Teşekkürler.

Cihazı güncellemeyi bi deneyin.Güncelleme ile alakası olduğunu sanmıyorum ama yinede bi deneyin derim belki faydası olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.ERTEN

quote:

Merhaba arkadaşlar. Dün akşam televizyonu aldım bugün kurulumu yapıldı fakat 1-2 sorunum var. İlk olarak internete giremiyorum. Smart menu'den browser'a giriyorum bi süre bağlanıyor dedikten sonra ağa bağlı değil0 diyor. Ağ kontrolü yapınca da internete bağlısınız diyor. Kabloyla bağlanıyorum ayrıca. 2.olarak da ntv ve ntvsporda nedense hala görüntü kaybı var nasıl düzeltebilirim bunu Teşekkürler.

Cihazı güncellemeyi bi deneyin.Güncelleme ile alakası olduğunu sanmıyorum ama yinede bi deneyin derim belki faydası olur.

Hocam bu sabah tekrar açtım televizyonu smart'a girince birden kendi kendine yüklemeye başladı düzeldi yani Uydumdan bi kaç ayarlama daha yaptım görüntü kalitesini çok çok daha iyi hale getirdim maksimuma ulaştı televizyon. Uygulama öneriniz varsa alabilirim ama
  • quote:

quote:

quote:

Hocam bu sabah tekrar açtım televizyonu smart'a girince birden kendi kendine yüklemeye başladı düzeldi yani Uydumdan bi kaç ayarlama daha yaptım görüntü kalitesini çok çok daha iyi hale getirdim maksimuma ulaştı televizyon. Uygulama öneriniz varsa alabilirim ama

Uygulama olarak bi önerim yok.Tv seyrederim bide sık sık web browser den internete bağlanırım.Özellikle internet olayı çok kullanışlı laptopu aratmıyor
    Bide tv ye klavye aldınız mı?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Uygulama olarak bi önerim yok.Tv seyrederim bide sık sık web browser den internete bağlanırım.Özellikle internet olayı çok kullanışlı laptopu aratmıyor

Hayır almadım malesef. Onları inceliyorum şu an ben de tam size soracaktım kumandadan imleci yönetmek ve yazı yazmak işkence çok yavaş gerçekten. Siz ne kullanıyorsunuz?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hayır almadım malesef. Onları inceliyorum şu an ben de tam size soracaktım kumandadan imleci yönetmek ve yazı yazmak işkence çok yavaş gerçekten. Siz ne kullanıyorsunuz?

Evet kumandayla gerçekten zor oluyor.Klavye için 1. sayfaya bakabilirsiniz orada hem kalvye ile ilgili yorumlarım var hem de klavyenin resimleriini koydum.
    http://forum.donanimhaber.com/m_63485006/mpage_1/key_/tm.htm
  • bu televizyonun en kötü yanı kanal listesini ayarlamak çok zor bunun bi kısa yolu yok mu listeyi bilgisayarda düzenlenemez mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: curaly

bu televizyonun en kötü yanı kanal listesini ayarlamak çok zor bunun bi kısa yolu yok mu listeyi bilgisayarda düzenlenemez mi

Bence düzenlenebilir.Şuna dayanarak söylüyorum.Servisten kuruluma geldiklerinde adam usb yi pc ye taktı "bunun içinde hazır yüklü kanal listesi var bu kanalları tv ye yüklüyorum haberiniz olsun" dediler.Adam usb den yüklediğine göre pc den düzenlemiştir
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.