Şimdi Ara

Acronis True Image 9.0 (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.586
Cevap
6
Favori
385.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: achfighter

program 55mb
    yeniliklerini ingilizce olarak okudum
    en önemli özelliği vistaya uygun olması bu yeter zatan
    vistaya da 60 gün aktivasyon süresi verirlerse hoooop acronisle yedeğimizi geri yükleriz

Yaptığın olay işe yaramıyor çünkü geri alsan bile yüklrdiğin tarihle o tarih uyuşmadığı için trial bitiyor nod32 denemiştim

• Hayır achfighter'ın dediği işe yarayabilir

Denemek lazım
  • Eger windows kullaniyorsan,

1. Bilgisayarim uzerinde saga tikla

2. Yonet (Manage) > Bilgisayar Yonetimi (Computer Management) > Depolama (Storage) > Disk Yonetimi (Disk Management)

Artik eger bu sekilde bir parcan varsa o dahil bilgisayarinini sabit diskindeki tum parcalari gormen lazim.
  • hocam Norton Ghost'ta olmayıpta, Acronis'te olan birşey var mı? Veya Acronis'te daha iyi olan şey var mı?
  • eline sağlık kardeş. çok yardımcı oldun...
  • Backupu sorunsuz hazırladım.
    Bir de boot cd hazırlamak istedim.

ANcak,

E0004000e;FAiled to build the bootable media.
    İCON.PNG (0x4000E) Tag=0xABD2DB6B5A02A56B

şeklinde hata mesajı veriyor.

Neden olabilir.
  • format attiktan sonra windows un guncellemelerini yukleyip bu programdan yedek aldigimizda
    sitemi geri yukleyince baslangicata yapilan guncellemeler de geri gelmis oluyo mu ?

edit : ayrica kullanımı hakkinda verilen resimlerde problem var..
    kontrol ederseniz iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miserable -- 17 Kasım 2006; 19:20:22 >
  • Elinize sağlık, teşekkür ederim.
  • Nasıl yedek aldıysanız o şekle geri döner

Resimlerde sorun yok
  • selam

bu programda sıkıştırma özelliği yokmu ?
  • İlk mesajda söyledim yaklaşık %50 sıkıştırma yapıyor
  • elinize sağlık çok güzel anlatmışsın banner
  • Bişey değil yardımcı olabildiysem sevindim
  • bu programla ghost arasında fark varmı ? Ghost programının yaptığı herişi yapabiliyormu ??
  • yaa hocam bu verdigin acronis programı shareware'mi yoksa full'mu_?
    shareware ise yüklemeye gerek yokk..
    çünkü bende acronis 9.0 home vardi onu yükledim c'nin imajını aldım 1-2 ay sonra
    sistemi acronis imajını yükliyeyim dedimm bide baktım acronıs sharewaremiss sifre gireyim diyorum yok olmuyoo
    programa giremiyorum ki şifreyi gireyimm..
    neyse inşallah bu verdigin programda öyle saçmalıklar olmazz..
  • BANNER Kardeşim ilgine teşekkürler.....@ttnet.net.
    Programı yükledim.Yedeğide aldım.

Bir de vaktin olursa Operations ve tools menüsünde de güzel işlevler var galiba.Burada onlarla da ilgili bilgi verirsen extra olur valla.
  • yaa arkadaşlar ben yedeğini aldım az önce yaklaşık 18 gb ama d sürücüsüne 4 tane yedek dosyası açtı 3 tanesi 4.1 gb sonuncusu 1.buçuk gb yardımcı olun lütfen nasıl yapacam ben bunu
  • Aylardır yedeğimi beklettiğim acronisi ilkkez geri yükleme için kullandım..

17 GB'lık yedeğimi 20 dk'da geri yükledi ve hiçbir sorun çıkmadı...Banner burdan sana tekrardan tşk etmek istedim..

Acronis RuLeZzz...
  • BENİM MERAK ETTİĞİM,

Bilgisayar herhangi bi sebeple kitlendiğinde yani hiçbi proğramı çalışmadığında aldığınız yedekleri nasıl geri yüklüyorsunuz.

Ben yılladır kullandığım yedekleme şeklinden asla vazgeçmem, 2.5 dk da pc yedeğini alıyor. icterce c:\ kısmı
    komple kitlenmiş olsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: spy X

BENİM MERAK ETTİĞİM,

Bilgisayar herhangi bi sebeple kitlendiğinde yani hiçbi proğramı çalışmadığında aldığınız yedekleri nasıl geri yüklüyorsunuz.

Ben yılladır kullandığım yedekleme şeklinden asla vazgeçmem, 2.5 dk da pc yedeğini alıyor. icterce c:\ kısmı
    komple kitlenmiş olsun.

Bootable kurtarma CD'si oluşturulabiliyor.

Ama ben Hiren's BootCD ile bu işi hallediyorum.İçinde Acronis yanında Norton Ghost da mevcut.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.