DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Huawei U8850 Vision kullanan?
129
Cevap
5
Favori
48.943
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Huawei >> Huawei U8850 Vision kullanan?
Sayfaya Git:
Sayfa: 1 2 3 sonraki >>>
Giriş
      747 Mesaj
      21 Temmuz 2012 00:51:24
      tavsiye eder misiniz?

• Yarbay
      2303 Mesaj
      21 Temmuz 2012 04:40:08
      Hayır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      747 Mesaj
      21 Temmuz 2012 11:20:39

quote:

Orijinalden alıntı: T

Hayır

neden

• Yarbay
      2800 Mesaj
      21 Temmuz 2012 11:40:58

quote:

Orijinalden alıntı: headshotçı

Alıntıları Göster

neden

Bende var, ideos x5 ten sonra kullanmak icin almistim ama aldigim ve inceledigim gun esime hediye ettim. İkinci el veya bulabilirsen sifir bir ideos x5 al, memnun kalirsin...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      981 Mesaj
      09 Kasım 2012 21:35:19
      quote:

Orijinalden alıntı: BoltAction

Alıntıları Göster

Bende var, ideos x5 ten sonra kullanmak icin almistim ama aldigim ve inceledigim gun esime hediye ettim. İkinci el veya bulabilirsen sifir bir ideos x5 al, memnun kalirsin...

aradan bayağı bir zaman geçmiş ama neden beğenmediğinizi yazasanız daha faydalı olur, ben mobililetişim
      sitesinden karşılaştırma yaptım bazı özelliklerde vision ideostan çok üstün resmini ekleyeceğm)

Kur'an ayetleri müminin imanını artırırken,
      kafirlerinde azgınlığını kinini inkarını artırır.

burda herkes serbest isteyen istedğini seçsin
      inanmayanlar ise zaten hiç kafa yormasın,cennet
      dünyalarının keyfini çıkarsınlar nasılsa toprağın
      altında ALLAH(cc) varmıymış yokmuymuş anlarlar ;)
    • Binbaşı
      1558 Mesaj
      09 Kasım 2012 21:40:45

quote:

Orijinalden alıntı: avci26

Alıntıları Göster

aradan bayağı bir zaman geçmiş ama neden beğenmediğinizi yazasanız daha faydalı olur, ben mobililetişim
      sitesinden karşılaştırma yaptım bazı özelliklerde vision ideostan çok üstün resmini ekleyeceğm)

Rom konusunda X5 bir adım öndedir. Arkadaş onu kastetmiş olabilir.

• Yüzbaşı
      423 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      sametkaan06

09 Kasım 2012 21:42:51
      arkadasim bu markadan uzak dur bes para etmez ideos x5 fiyati cok iyidi ama vision cok pahali huaweide satis sonrasi destek yok dogru duzgun guncelleme gelmiyo.git samsumg sony vb.al.ayrica alirken de 4.0 ve 4.1 guncellemesi varmi arastir

• Yüzbaşı
      981 Mesaj
      09 Kasım 2012 22:14:48
      quote:

Orijinalden alıntı: sametkaan06

arkadasim bu markadan uzak dur bes para etmez ideos x5 fiyati cok iyidi ama vision cok pahali huaweide satis sonrasi destek yok dogru duzgun guncelleme gelmiyo.git samsumg sony vb.al.ayrica alirken de 4.0 ve 4.1 guncellemesi varmi arastir

Cevabın için teşekür ederim ama destek konusunda sony dışında ne samsung nede htc eski cihazlerına (kasten) destek vermiyor, (custom romlarda işe tam stabil çalışanını bulmak zor 2-3 özellik çalışsa 1-2 özellik tam çalışmıyor) her yeni android sistemi çıktığında sadece son 1-2 modellerine destek verip diğerlerini görmezden geliyorlar yani "paranı aldık naparsan yap" yada "güncel kalmak istiyorsan yeni telefonlarımızdan al yada elindekiyle idare et" der gibi halleri var ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avci26 -- 10 Kasım 2012; 0:17:42 >

• Yüzbaşı
      423 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      sametkaan06

09 Kasım 2012 22:36:26

quote:

Alıntıları Göster

Cevabın için teşekür ederim ama destek konusunda sony dışında ne samsung nede htc eski cihazlerına (kasten) destek vermiyor, (custom romlarda işe tam stabil çalışanını bulmak zor 2-3 özellik çalışsa 1-2 özellik tam çalışmıyor) her yeni android sistemi çıktığında sadece son 1-2 modellerine destek verip diğerlerini görmezden geliyorlar yani "paranı aldık naparsan yap" yada "güncel kalmak istiyorsan yeni telefonlarımızdan al yada elindekiyle idare et" der gibi halleri var ...

evet tabiki de oyle ama huawei orjinal romu bile stabil calismiyor adam fm radyoyu gizlemis ya yok boyle birsey alacaksan yerinde olsam guzel bi sony alirdim onun telefonlari gercekten guzel

• Yüzbaşı
      981 Mesaj
      09 Kasım 2012 22:42:37
      quote:

Orijinalden alıntı: sametkaan06

Alıntıları Göster

evet tabiki de oyle ama huawei orjinal romu bile stabil calismiyor adam fm radyoyu gizlemis ya yok boyle birsey alacaksan yerinde olsam guzel bi sony alirdim onun telefonlari gercekten guzel

peki usta bu motorola atrix veya atrix 2 ler de özellik bakımından süper duruyor üstelik fiyatı da diğerleri gibi uçuk değil
      neticete küçücük bir telefona kim laptop fiyatını vermek isterki (parası bol bol yoksa )

• Yüzbaşı
      423 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      sametkaan06

09 Kasım 2012 22:48:55

quote:

Alıntıları Göster

peki usta bu motorola atrix veya atrix 2 ler de özellik bakımından süper duruyor üstelik fiyatı da diğerleri gibi uçuk değil
      neticete küçücük bir telefona kim laptop fiyatını vermek isterki (parası bol bol yoksa )

hocam atrixi soracagin aklima gelmisti valla :) gecen cuma bizim isyerindeki arkadas atrix i aldi pzt. gunu iade etti sebebi parmak izi okuyucusu calismiyor zaten motorolanin ilk ve tek parmak izli yaptigi telmis yani orasi sikintili.acma kapama tusu da parmak okuttugun yer basmasi sikintili

ics guncellemesi yok 2.3.4 surumu var buzim arkadas begenmedi

anlayacagin o da iyi degil.temiz ikinci el xperia neo veya neo v,arc almani tavsiye ederim

• Yüzbaşı
      815 Mesaj
      05 Mayıs 2013 15:36:00
      Konuyu hortlatmış gibi olacağım ama Huawei U8850 Vision ı sıfır 450 tl ye alma imkanım var.Açıkçası bu fiyata bu özellikli telefon yok.Telefonu kız kardeşim kullanacak ben değil.Çok fazla özellikle işi olmaz

Sizce bu fiyata bu telefon alınmaz mı ?

Şimdiden teşekkürler.

• Çavuş
      94 Mesaj
      06 Mayıs 2013 20:46:09
      up

ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ BİYOMÜHENDİSLİK...
    • Yarbay
      2006 Mesaj
      07 Mayıs 2013 17:41:48

quote:

Alıntıları Göster

Vision kağit üzerinde iyi. İdeos x5 rom yükledikten sonra visiondan kat kat iyi oluyor işlemci 1.8 ghz e kadar. Rom patrition ile 1.4 gb. Şuan düzgün 4.0.4 var 2-3 haftaya düzgün 4.2.1 çıkacak. geriye tek visionun tek artısı ön kamera ...

• Yüzbaşı
      407 Mesaj
      30 Temmuz 2013 11:26:04
      http://www.hepsiburada....sion/productDetails.aspx 298tl almak isteyenler kaçırmasın

• Yüzbaşı
      651 Mesaj
      30 Temmuz 2013 11:31:58
      Telefonu kullananlar ön kamerasıyla program olmadan arama yapabiliyorlar mı?

Lumia 1520
    • Çavuş
      42 Mesaj
      30 Temmuz 2013 11:40:22
      hepsiburada da fiyat baya düşük.

298,99 TL

ne dersiniz??

• Yarbay
      2303 Mesaj
      30 Temmuz 2013 11:59:53

quote:

Orijinalden alıntı: aydinrahmi

hepsiburada da fiyat baya düşük.

298,99 TL

ne dersiniz??

Bu fiyata daha iyisi yok

• Yüzbaşı
      593 Mesaj
      30 Temmuz 2013 13:26:32
      bu telefonda 3g görüntülü görüşme var mı acaba? tango skype
      üzerinden değil, şebeke üzerinden 3g görüşme..?? saygılar

• Yüzbaşı
      325 Mesaj
      30 Temmuz 2013 15:23:52
      Dün hepsiburadadan mail geldi. Telefon normalde 600-700 liralık ama site 300 liraya satınca hemen babam için sipariş verdim. 2 yıl KVK garantili arkadaşlar,gerçekten kaçırılmayacak fırsat.KVKnın kendi sitesinde bile cihaz 850 TL

• Yüzbaşı
      651 Mesaj
      30 Temmuz 2013 16:19:41
      Telefonu kullananlar ön kamerasıyla program olmadan arama yapabiliyorlar mı?

Lumia 1520
    • Yüzbaşı
      313 Mesaj
      30 Temmuz 2013 21:51:08
      bugün veya yarın akşama kadar almayı düşünen varsa 50 tl indirim de benden........

worldkartın kampanyası var yarına kadar 500 tl ye 100 tl World puan veriyor.... World kartınız yoksa 100 tl yi bölüşürüz........

ama sipariş olayını nasıl yaparız onu bilmiyorum.... tek siparişde iki farklı kargo olmaz heralde........

• Er
      5 Mesaj
      31 Temmuz 2013 04:28:45
      bende almayı düşünüyorum bu teli özelliklerine baktığımızda ön kamera war 3g de var o yüzden direk şebeke üzerinde görüşme yapabilirsin. bence bu fiyata böyle tel zor bulunur. s3 miniyi aratacağını sanmıyorum samsunglarıda sevmiyorum zaten. ilk androit telim olacak insallah bakalım hayırlısı. orda 3.7" yazıyo burda 3.8" hangisi doğru acaba?

• Çavuş
      89 Mesaj
      31 Temmuz 2013 04:57:56
      Arkadaşlar kullananlar telefon hakkında yorumlarını yazarsa, almayı düşünenlere yardımcı olmuş olurlar. Bu telefonun artısı eksisi nedir, 300 TL verilir mi, huawei nasıl bir markadır?

• Yarbay
      2535 Mesaj
      31 Temmuz 2013 05:07:27

quote:

Orijinalden alıntı: Red_Blooded

Arkadaşlar kullananlar telefon hakkında yorumlarını yazarsa, almayı düşünenlere yardımcı olmuş olurlar. Bu telefonun artısı eksisi nedir, 300 TL verilir mi, huawei nasıl bir markadır?

Huawei kaliteli bir marka vision modeli ideos x5 ile ayni ve ben x5 ten çok memnunum

• Çavuş
      67 Mesaj
      31 Temmuz 2013 10:21:10
      Hepsiburada.com 'da 300 tl 6 taksit ve aşağıdaki incelemede çektiği resimler müthiş..

http://ausdroid.net/201...19/huawei-vision-review/

Şahsen düşünmeden 1 tane alıyorum...

O.o
    • Binbaşı
      1574 Mesaj
      31 Temmuz 2013 11:48:26
      cihazı az önce kargoya gidip elden teslim aldım.cihaz kvk yazılı jelatine sarılmış şekilde açılmamış kutulu olarak geldi kullanılmış ibaresi falan yok cihazı çıkardım inceledim ekranında jelatini var 4gb hafıza kartı üzerinde takılı.kendi uygulamaları yüklüyken kullanılabilir ram miktarı 176mb boş--156 mb kullanımda yazıyor.dahili depolama 164mb kullanımda--867mb boş olarak geldi.cihaz malzeme kalitesi olarak gayet güzel sağlamlık hissi veriyor android 2.3.7 sürümünü kullanıyor ve bence tek sıkıntısıda bu zaten o yüzden kararsız kaldım benim t20 ile arasında fark olmayacak çünkü,gerek varmıydı almaya diye düşünmüyor değilim

2011 astra clasıc3 hb essentia+konfor paket 1.6i 16v (115hp) gümüş gri
    • Çavuş
      54 Mesaj
      31 Temmuz 2013 16:29:02
      burda arkadaş ANDROİD 4.0.4 ICECOULDSANDWICH i yüklemiş alıp yükleyebilirsiniz ama garanti dışına çıkar mı bilmeem

http://www.youtube.com/watch?v=BeO3eXdh0Es

Beni tek düşündüren 256k renk olması yoksa diğer özellikleri ace den filan iyi

• Binbaşı
      1566 Mesaj
      31 Temmuz 2013 18:48:52
      Telefon rehberini sim karta aktarmak ya da yeni kişi kaydederken sim karta kaydetmek gibi bir seçenek yok sanırım ya da ben bulamadım, bilen var mı? Yoksa yedeklemeyi nasıl yapabiliriz?

• Binbaşı
      1248 Mesaj
      01 Ağustos 2013 04:26:37
      bir adet te ben aldım hadi hayırlısı
      İdeos x5 in sorunlarıyla boğuşmaktan sıkıldım biraz da vision'un kiler ile boğuşak
      ben uslanmam arkadaş

Donanım Haber
      ## Bilgisayar Mühendisleri Odası ##

01101000 01101100 01101100 00100000 01101011 01101110 01101011
    • Onbaşı
      29 Mesaj
      01 Ağustos 2013 09:01:01
      ideos x 5 bende kullandım bir ara ses karşı tarafa boğuk gitme sorunu vardı . genel olarak iyi bir telefondu. visiondan bende satın aldım kargoda gelmedi henüz. alan arkadaşalar ses sorunu falana yada başka bir sorun var mı baya ucuz bu ucuzluk nereden geliyıor. teşekkküler

• Teğmen
      201 Mesaj
      01 Ağustos 2013 09:55:20
      quote:

Orijinalden alıntı: Guybrush Threepwood

Telefon rehberini sim karta aktarmak ya da yeni kişi kaydederken sim karta kaydetmek gibi bir seçenek yok sanırım ya da ben bulamadım, bilen var mı? Yoksa yedeklemeyi nasıl yapabiliriz?

evet telefonda öyle bir özellik yok,

• Çavuş
      67 Mesaj
      01 Ağustos 2013 10:00:49
      Telefonun ucuzlaması konusunda endişe eden arkadaşlara.
      Ben olaya şu pencereden bakıyorum. Bu telefonun stoğunun tüketilmesi açısından yapılmış bir kampanyadır.
      Çünkü bu özellikle ve desteği kesilmiş bir telefona 700-800 tl gibi bir fiyat kimse vermez. Bende 1 adet sipariş verdim. İnşAllah hayal kırıklığı yaşamayız. Ama yukarda verdiğim linkteki incelemeye göre içim rahat..

O.o
    • Teğmen
      201 Mesaj
      01 Ağustos 2013 10:05:10
      quote:

Orijinalden alıntı: huseyinkastan

Telefonun ucuzlaması konusunda endişe eden arkadaşlara.
      Ben olaya şu pencereden bakıyorum. Bu telefonun stoğunun tüketilmesi açısından yapılmış bir kampanyadır.
      Çünkü bu özellikle ve desteği kesilmiş bir telefona 700-800 tl gibi bir fiyat kimse vermez. Bende 1 adet sipariş verdim. İnşAllah hayal kırıklığı yaşamayız. Ama yukarda verdiğim linkteki incelemeye göre içim rahat..

haklısın hocam umarım hayal kırıklığı yaşamazsın, hayırlı olsun şimdiden

• Çavuş
      67 Mesaj
      01 Ağustos 2013 12:36:31
      quote:

Orijinalden alıntı: demeter07

Alıntıları Göster

haklısın hocam umarım hayal kırıklığı yaşamazsın, hayırlı olsun şimdiden

Siz kullanıyorsunuz sanırım. Nasıl telefon kaliteli birşeymi yoksa kandıkmı

O.o
    • Teğmen
      201 Mesaj
      01 Ağustos 2013 12:43:58

ben gayet memnunum hocam sadece kamera daha iyi olabilirmiş

huseyinkastankullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Onbaşı
      15 Mesaj
      01 Ağustos 2013 17:04:25
      Kargo bugun elime ulaştı.Arkadaşın dediği gibi kapalı kutusunda şüphe uyandıracak hiçbirşey yok.telefon gayet güzel.Üzerinde kvk uygulamaları falan vardı gereksiz uygulamalar. Root atınca (original fabrika çıkışı rom galiba yüklenen) radyo geldi gereksiz diğer kvk uygulamaları da gitmiş oldu.Yalnız farkettiğim tekbirşey var.Normalde fotoğraflarda telefonun önyüzünde yukarı sol tarafında ( ikinci kameranın altında) huawei yazıyor.ama bana gelen telefonda yazmıyor.Sizde de durum bu mu?

• Çavuş
      75 Mesaj
      01 Ağustos 2013 18:30:09
      Bana ve Arkadaşa gelen telefonlardada
      Ön sol üstteki Huawei yazısı yok...

AMD Athlon 64 X2 3600**ASUS M2A-VM 690G
      **CORSAIR XMS2 1x2GB*
    • Er
      2 Mesaj
      02 Ağustos 2013 09:01:55
      bende dün babama 350 tl ye ucuza aldım zannnediyorum meğer 1 gün önce 300e mi satılıyormuş yani. Gitti 50 kağıt :(

• Onbaşı
      16 Mesaj
      02 Ağustos 2013 19:30:24

arkadaşlar ben aldım telefonu güzel baya, ama bişeyi çözemedim kilitli ekran mesaj veya whapsap tan bişey geldiğinde kilitli ekranda ışık yanmıyor, bildirim böstermiyor sadece ses çıkıyor ne geldiğini kilidi açtıktan sonra görebiliyoruz bunu ayarlayabilirmiyim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Çavuş
      67 Mesaj
      02 Ağustos 2013 21:25:19
      Telefon elime ulaştı ve beklentimin üzerinde mükemmel bir cihaz çıktı. Hiç tereddütsüz alınabilecek bir telefon. Ancak anlamadığım bir olay var, kimisi diyor ekranın üzerinde huawei yazısı yok kimisi var. Evet bu yazı bendede var. Ne ayak anlamadım . Kimiside diyor ekranda orjinal jelatin var, yoruma bakarak jelatinde almadık kaldık sap gibi . Üzerinde 4 gb hafıza kartı var ve 2 adet launcher ile birlikte 4 sayfa uygulama var (2 sayfa gereksiz). Root yapıp Xperia launcher kurup ve sisteme entegre edip diğerlerini sildim mı, muhteşem olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyinkastan -- 3 Ağustos 2013; 4:51:21 >

O.o
    • Yüzbaşı
      651 Mesaj
      02 Ağustos 2013 22:14:21
      Root yapanlar nasıl yaptılar anlatabiliraleemi

Lumia 1520
    • Çavuş
      67 Mesaj
      02 Ağustos 2013 23:38:45
      Birde şunu paylaşayım. Telefonun hoparlor sesi normalın altında. Google playden jet audio plus indirin verin eq ayarını ses canavar

O.o
    • Binbaşı
      1184 Mesaj
      03 Ağustos 2013 00:27:25
      quote:

Telefon elime ulaştı ve beklentimin üzerinde mükemmel bir cihaz çıktı. Hiç tereddütsüz alınabilecek bir telefon. Ancak anlamadığım bir olay var, kimisi diyor ekranın üzerinde huawei yazısı yok kimisi var. Evet bu yazı bendede var. Ne ayak anlamadım . Kimiside diyor ekranda orjinal jelatin var, yoruma bakarak jelatinde almadık kaldık sap gibi . Üzerinde 4 gb hafıza kartı var ve 2 adet launcher ile birlikte 4 sayfa uygulama var (2 sayfa gereksiz). Root yapıp Xperia launcher kurdum ve sisteme entegre edip diğerlerini sildim, muhteşem oldu.

Hocam buna nasıl root yapacağımız hakkında bilgi verir misin?

• Er
      13 Mesaj
      03 Ağustos 2013 10:09:18
      Benim telefonda geldi, daha iyi performans almak için ne yapmam gerekiyor bilenler anlatabilir mi, bir sürü program yüklü gelmiş

• Çavuş
      67 Mesaj
      03 Ağustos 2013 12:19:17
      quote:

Orijinalden alıntı: Erdem2602

Alıntıları Göster

Hocam buna nasıl root yapacağımız hakkında bilgi verir misin?

Arkadaşlar telefonun performansının düşük olmasına sebep olan yazılımlar ve birsürü gereksiz uygulamalar var. Ve ben araştırıyorum 2.3.5 için root yapılabiliyor ama 2.3.7 şimdilik imkansız görünüyor. Launcherler 5 para etmez bunun için tavsiyem xperia launcher kurup varsayılan yapın.. Bu telefonu ne yapıp edip root yapmam lazım

Xperia Launcher İndir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyinkastan -- 3 Ağustos 2013; 16:11:22 >

O.o
    • Er
      13 Mesaj
      03 Ağustos 2013 14:02:01
      quote:

Alıntıları Göster

Arkadaşlar telefonun performansının düşük olmasına sebep olan yazılımlar ve birsürü gereksiz uygulamalar var. Ve ben araştırıyorum 2.3.5 için root yapılabiliyor ama 2.3.7 şimdilik imkansız görünüyor. Launcherler 5 para etmez bunun için tavsiyem xperia launcher kurup varsayılan yapın.. Bu telefonu ne yapıp edip root yapmam lazım

Xperia Launcher İndir.

dostum indirdim, ne yapmam gerekiyor şimdi biraz açıklar mısın? Nasıl yükleyeceğiz bunu telefona?

• Yüzbaşı
      601 Mesaj
      03 Ağustos 2013 16:07:53
      quote:

Orijinalden alıntı: demeter07

ben gayet memnunum hocam sadece kamera daha iyi olabilirmiş

Merhaba arkadaş, bende telefonu aldım çok memnunum. F/P ürünü. Sizde güle güle kullanın. Hocam bi kaç sorum olacak. Yardımcı olursanız sevinirim.

1 - İlk tuş açarken titreşimi nasıl kesebilirim.

2- Ana ekranının en üst kısmına wifi bluetooth , gps bağlantılarının kısa yollarını getirebilirmiyiz?

3- Birde radyo yükleyince telefon garanti kapsamından çıkarmı ? Radyoyu nasıl yüklerim ? Şimdiden teşekürler.

İçin temiz olmadıktan sonra
      Hacı hoca olmuşsun, kaç para!
      Hırka, tespih, post, güzel ama ;
      Yaradan kanar mı bunlara?
    • Çavuş
      67 Mesaj
      03 Ağustos 2013 16:12:21
      quote:

Orijinalden alıntı: grace of dogville

Alıntıları Göster

dostum indirdim, ne yapmam gerekiyor şimdi biraz açıklar mısın? Nasıl yükleyeceğiz bunu telefona?

Hafıza kartına kopyala, menüden dosya yöneticisine girip oradan kur..

O.o
    • Teğmen
      226 Mesaj
      03 Ağustos 2013 16:24:27
      Arkadaşlar yukarıda da yazmıştım.Telefonumun sol üstünde Huawei yazısı yok ve alt kısmından ışık sızıyor.Acaba Huawei yazısı olmayan ekranlar yan sanayi mi? Rica etsem Huawei yazısı olmayanlar telefonundan ışık sızıp sızmadığını kontrol edebilir mi?

• Yüzbaşı
      651 Mesaj
      03 Ağustos 2013 18:58:26
      http://www.srsroot.com

Root için

Lumia 1520
    • Teğmen
      201 Mesaj
      03 Ağustos 2013 19:00:07
      quote:

Orijinalden alıntı: Ghaneli

http://www.srsroot.com

Root için

işe yaramıyor hocam

• Teğmen
      167 Mesaj
      04 Ağustos 2013 17:22:25

Hocam imzanızdaki Huawei Vision 2.3.7 Rootlu Rom olayını yapsak garanti dışı mı kalır telefon ?

Bahsedilenler: demeter07

• Teğmen
      201 Mesaj
      04 Ağustos 2013 20:14:38

quote:

Orijinalden alıntı: Grocer

Hocam imzanızdaki Huawei Vision 2.3.7 Rootlu Rom olayını yapsak garanti dışı mı kalır telefon ?

Evet garanti dışı kalır hocam

• Yüzbaşı
      405 Mesaj
      04 Ağustos 2013 23:27:58
      bu telefonda görüntülü görüşme var mı hepsiburada.com da var gözüküyor kıyasla.com da yok gözüküyor çocuğuma almayı düşünüyorum o yüzden alıp kullananların cvabını bekliyorum

Ahirette seni kurtaracak bir eserin olmadığı takdirde, fani dünyada bıraktığın eserlere de kıymet verme." Mesnevi-i Nuriye.
    • Yarbay
      21900 Mesaj
      06 Ağustos 2013 10:46:58
      300 TL' ye jelatini açılmamış kutusunda, faturalı, KVK garantili, İstanbul' da elden teslim.

Bazıları hayatı dolu dolu yaşar. Bazıları ise yavaşça akıp geçmesini bekler. Ama hayatı biryerde yakaladın mı, işte O zaman muhteşem birşey olur...
    • Teğmen
      109 Mesaj
      06 Ağustos 2013 15:41:14
      Telefonda 3g görusme yok ben yaklasık 6 aydır kulanıyorum . Gayet memlunum oyunlarda performansı guzel gidip glaxy ice a okdar para verene kadar bu telefon alınır glaxy aceye 10 basar bu makina . Bide arkadaşlar yabancılar bu telefona android 4.0 ıcs ve 4.1 jely bean yuklemiş anlatyan varsa yapıp forumda paylaşa bilirmi hepimiz yukleyelim :)

İSKENDERUN DZ.ÜS K. DENİZ ER EĞİTİM ALAY K. İSKENDERUN/HATAY
      362. Kısa Dönem Er
    • Er
      2 Mesaj
      07 Ağustos 2013 09:52:26
      quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

300 TL' ye jelatini açılmamış kutusunda, faturalı, KVK garantili, İstanbul' da elden teslim.

Ürün gri olandan ise ,sanalpazar üzerinden , kargo siza ait olma koşulu ile alabilirim.

• Teğmen
      236 Mesaj
      07 Ağustos 2013 11:14:42
      Kutusu açılmamış istanbul içi 299 tl siyah renk

• Çavuş
      45 Mesaj
      07 Ağustos 2013 17:18:40
      telefonda tango, skype vb. programlar ile goruntulu gorusme yapan var mi tatmin edici mi?

Sayfa: [1] 2 3   sonraki >     >>
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Huawei >> Huawei U8850 Vision kullanan?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.