Şimdi Ara

Laptop Klavyesi Çalışmıyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
24.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Reset atıyorum çalışmaya başlıyor.
    Format attım geçmedi.
    Bios sıfırladım geçmedi.
    Her zaman F8 falan çalışıyor bilgisayarı açarken yani yazılımsal bir problem.
    Yani bilgisayarı kapatıp açmadan klavyeyi kullanamıyorum. Laptop olduğundan da değiştiremiyorum zaten..
    Bilgisayar "Monster MS-16F11

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-15AE59FE8 -- 2 Ağustos 2022; 18:27:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: arasx

2006 dan beri üyeyim bakın bu ilk mesajım.. :D
    Laptopu açıyorum klavye çalışmıyor.
    Reset atıyorum çalışmaya başlıyor.
    Format attım geçmedi.
    Bios sıfırladım geçmedi.
    Her zaman F8 falan çalışıyor bilgisayarı açarken yani yazılımsal bir problem.
    Yani bilgisayarı kapatıp açmadan klavyeyi kullanamıyorum. Laptop olduğundan da değiştiremiyorum zaten..
    Bilgisayar "Monster MS-16F11 İşlemci modifiyeli hali (820QM)"

Klavye driveri güncel mi ?
  • Normal çalışırken. Çalışmayan tuşlarınız var mı?
  • Bu bilgisayar 1.5 yıllık. Ve bu sorun geçen ay çıktı. Hiç driver yüklemedim klavye için, eğer sorun driver olsa sorun hep olurdu...

Tüm tuşlarım çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-15AE59FE8 -- 18 Temmuz 2012; 15:31:07 >
  • Hocam klavyeye sıvı dökülmüş olabilir. Yada arkasındaki film çıkmış olabilir. Klavyeyi çıkarın üstteki çentiklerden kurtararak çıkarıp tekrar takın. Eğer garantisi devam ediyorsa garantiye göndermenizi tavsiye ederim
  • İşletim sisteminiz w7 ise arama çubuguna ekran klavyesi yazın, onunla bir sure idare edebilirsiniz en azından bir bilgisayarcıya goturene kadar.
  • klavye arada bir gitmiyor. Sadece kapatıp açınca gidiyor. Bir daha kapatıp açınca da geri geliyor.
    Su falan zaten dökülmedi... Ve dediğim gibi çalışmadığı zamanda bile F8 ruşu falan açılırken çalışıyor...

Şu an klavyede bir problem yok. Bilgisayardan normal biçimde yazıyorum.
    Ama kapatıp açtığımda klavye çalışmıyor. Bir daha kapatıp açtığımda çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-15AE59FE8 -- 18 Temmuz 2012; 15:36:15 >
  • ilginç bir sorun cd den açılabilen linux açın bir kaç kez üst üste bakalım ondada çalışmayacak mı klavye. Eğer ondada aynı problem oluyorsa sorun yazılımsal değildir
  • 2006 yılından beri üye olmanızı söylemeniz hiç bir şeyi değiştirmez..

Laptopu servise götürün klavye değiştireceklerdir.
  • Şaka olsun diye söyledim zaten..
    Ben o zaman servisle konuşayım. Ama bana çok klavye ile ilgili değil gibi geldi...
  • banada bios'tan çozulecek bi sorunmuş gibi geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Besaaa

İşletim sisteminiz w7 ise arama çubuguna ekran klavyesi yazın, onunla bir sure idare edebilirsiniz en azından bir bilgisayarcıya goturene kadar.

Adamın sorunu zaten klavyesinin çalışmaması arama çubuğuna ekran klavyesi nasıl yazsın?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.