Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
35.328
Cevap
187
Favori
1.698.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yahu herşeyi anlarım, derslerin zoru var kolayı var da.. Bana 4. sınıfta "Türk Dili" diye bir ders veriyorsun. Sümer tarihinden bu yana tüm dilleri vs. soruyorsun. Sadece bir ünite Dil Bilgisi gerisi paso tarih ve ezber, az buz da değil. Son senede illa küfrettiriyorlar adamı.
    İngilizce dili ve Türk Edebiyatımı ne okuyan arkadaşlarım onlar bilmiyor bu kadar detayı. Yazıklar olsun.

Yok zimbambweceyle çince akrabaymış da höttürübütçeyle zomburdukça ve kakamonaca bir araya gelmişler de hebeleyce ile zımbırtıca ve totoşumca aynı yapıdaymış da bilmem ne. Bu dersin içeriğine kadar verenin ellerinden öpüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basturkemin -- 24 Ocak 2015; 18:45:00 >
  • Yahu herşeyi anlarım, derslerin zoru var kolayı var da.. Bana 4. sınıfta "Türk Dili" diye bir ders veriyorsun. Sümer tarihinden bu yana tüm dilleri vs. soruyorsun. Sadece bir ünite Dil Bilgisi gerisi paso tarih ve ezber, az buz da değil. Son senede illa küfrettiriyorlar adamı.
    İngilizce dili ve Türk Edebiyatımı ne okuyan arkadaşlarım onlar bilmiyor bu kadar detayı. Yazıklar olsun.

Yok zimbambweceyle çince akrabaymış da höttürübütçeyle zomburdukça ve kakamonaca bir araya gelmişler de hebeleyce ile zımbırtıca ve totoşumca aynı yapıdaymış da bilmem ne. Bu dersin içeriğine kadar verenin ellerinden öpüyorum.
    Uzun süredir forumu takip ediyorum ancak sırf size yanıt yazabilmek icin üye oldum.

Siz nasıl bir sapıksınız? Nasıl bir zihniyetiniz var?

Kadınların vahşice sırf tayt/şort giyiyor diye katledildiği bir ülkede sizin gibilerin kafese kapatılması lazım?

Eşiniz, anneniz, kardeşiniz yok mu? Hiç mi kız arkadaşınız olmadı? Hiç mi sevilmediniz de tayt giyen kızları dikizleyecek kadar sapıklaştınız? Yazıklar olsun.

Potansiyeliniz var.
    Bende kamu personeliyim. Ünvan değişikliğini hala kovalıyorsan muhtemelen taşra teşkilatında düz ayak memursundur. Bizim kurumlarda memur takımı piramidin en dibidir ama böyle havadan konuşmaya bayılırlar. İnsanların tercihleri kimseyi ilgilendirmez. Kimseyi aşağılama hakkın yok dostum. Sen vatandaşın çalışanısın, kurum içinde ünvanın ne olursa olsun kimin üstü olursan ol vatandaşın karşısında astsın.

Kimse şu cümlelere bakıp devlet personelini yargılamasın arkadaşlar, ham memurlar pişene kadar böyle davranırlar.
  • 3 ve 12 almışım bu nedir lanet olsun bu sistemi onaylayanlara kimse bitiremez okulu kan emici köpekler haram zıkkım olsun o harç paraları aöf çalışan işe giden adam okuyor bu kadar zorlamanın anlamı nedir haysiyetsizler son sene bitirip askere gidicektim yine yalan oldu
  • enesek E kullanıcısına yanıt
    madem yerinin burası olmadığını biliyorsun neden geri zekalı gibi buraya yazıyorsun?
  • Beyler mezun ve sınıf geçenleri kutluyorum.
  • Ağzımızın tadıyla da kalamıyoruz arkadaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: bace3434

Bu mesaj silindi.
    Uzun süredir forumu takip ediyorum ancak sırf size yanıt yazabilmek icin üye oldum.

Siz nasıl bir sapıksınız? Nasıl bir zihniyetiniz var?

Kadınların vahşice sırf tayt/şort giyiyor diye katledildiği bir ülkede sizin gibilerin kafese kapatılması lazım?

Eşiniz, anneniz, kardeşiniz yok mu? Hiç mi kız arkadaşınız olmadı? Hiç mi sevilmediniz de tayt giyen kızları dikizleyecek kadar sapıklaştınız? Yazıklar olsun.

Potansiyeliniz var.
  • Kd®? K kullanıcısına yanıt
    burada bir yılımız gitmiş boşu boşuna sen gelmişsin 20 mesajla boş boş mesaj atmışın sende kabahat değil bu hakkı verende forum yönetici ne iş yapıyor acep.
  • Bende kamu personeliyim. Ünvan değişikliğini hala kovalıyorsan muhtemelen taşra teşkilatında düz ayak memursundur. Bizim kurumlarda memur takımı piramidin en dibidir ama böyle havadan konuşmaya bayılırlar. İnsanların tercihleri kimseyi ilgilendirmez. Kimseyi aşağılama hakkın yok dostum. Sen vatandaşın çalışanısın, kurum içinde ünvanın ne olursa olsun kimin üstü olursan ol vatandaşın karşısında astsın.

Kimse şu cümlelere bakıp devlet personelini yargılamasın arkadaşlar, ham memurlar pişene kadar böyle davranırlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ø -- 21 Temmuz 2020; 0:27:42 >
  • Bugün büyük rezil oldular. TT'de 2. sırada Anadolu Üniversitesi konuşuldu. Bir çok milletvekili, gazeteci destek çıkmış. Mahkeme ile karar durduracağız diyenler var. Sonuç olumlu olur gibi görünüyor.
  • MysticDesign kullanıcısına yanıt
    En basından beri olması gereken yaz okuluydu.3 ders hakkınız falan degildi.Simdi aglayıp durmayın
  • Arkadaşlar şurda sınava ne kaldı..artık günleri sayıyoruz...Ben hazırım diyo musunuz ben yerine göre değişiyor bazen artık yeter bitsin kurtulmak istiyorum diyorum bazen de gelmesin hiç çalışamadım diyorum...siz ne düşünüyorsunuz??bi de hangi okullarda giriceksiniz sınava??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lara_croft -- 1 Şubat 2019; 10:45:46 >

• Sınava 16 gün kaldı ben daha konu çalışmalarımı bitiremedim ve başka derslerin çalıştığım ilk ünitelerinden de okuduklarımın hiçbiri aklımda değil..
  • Açıklandıktan sonra evde,cepte aöf ile ne varsa imha edeceğim. Tiksindim artık
  • forum çöker, aöf sistemi çöker. neyimiz doğru çalışıyor arkadaş bizim?
  • Normandiya_06 nickli forumdaş iki, üç mesajını okudum beynim döndü. toplam 2926 mesajın varmış.
    Allah senin 2926 mesajlarını okuyanlara sabır versin, akıl versin.

bütünleme 3 ders diye bişey yoktu. geçmiş seneler önce kaldırılmıştı vb. neyin peşindesiniz. yaz okulu vardı en baştan. bütün planlar yaz okulu üzerinden yapıldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dodofran

aynen öyle. aöf de sağır sultan da biliyordu herkesin pdf çıkmışları vs açıp çözeceğini bunu engelleyemezsiniz zaten.
    ama bana sorarsan çalışanla çalışmayanın farkı olsun o yüzden online değil yüzyüze olsun.
    benim geçen dönem de hepsi aa idi ve 4 ortalamam vardı. bu dönem de aynısı oldu.
    ha online ın güzelliği şu evde rahat rahat ardarda olmadan giriyorsun. 7 dersim 14 günüm vardı 2 gün çalıştım 1 derse girdim o şekilde ilerledim sırayla. rahatlık konusunda çok iyiydi sınav stresi falan da olmadı ama yüzyüzenin de tadı başka ya :D o ösym sınavı gibi sabahın köründe kalkmak, giriş belgeni tcni kalemleri vs. hazırlamak suyunu almak; otobüse metroya vs binip okula gitmek, zaman varsa bi pastaneye falan oturup çay poağaça yemek bu arada telefondan çıkmışları çözerek son çalışmaları yapmak, hatta ilk senemde not falan da çıkarırdım 4-5 ders için 2-3 dosya kağıdı dolardı onlara çalışırdım :) sonra emanet veya gizlice telefonu saklamak sınava girmek optik doldurmak vs. hoş şeylerdi ya ben sabahını sevmesem de o sınavdan çıktıktan sonraki rahatlık hissini çok severdim hala da aklımdadır. kısaca yaz okulu yüzyüze de olsa üzülmem. nottan falan ziyade o olay güzeldi :)
    2011 senesiydi sanırım hanımla birlikte aöfye kayıt olduk aynı bölüme 2. üniversite muhabbetine (kamu yönetimi) o memur olduğu için derece görevde yükselme vs... için okudu bende onu yalnız bırakmamak için yeşilliğine girdim 1 kere kitap açıp çalışıp okumadım sınavların adını bile girdiğimde öğrendim, o dönem yanlış doğruyu götürmüyordu ve baraj 25 idi, vizesine giremediğim 4 tane dersten çaktım o kızgınlıkla kayıt yaptırmadım bir daha.

sonra hanım mezun oldu tabi bende unuttum gitti okulu falan, aradan 5 sene geçmiş geçen sene ramazan ayıydı iftara yarım saat kala çocukla beraber markete gittik içecek birşeyler almak için dönüşte yolda epey ağır bir şekilde yaralanmış bir kedi bulduk iftara 10 dk var, muhtemelen iftara yetişmeye çalışan bir ruh hastası ezmiş hayvancağızı, itfaiyeyi aradım yaralı hayvanlara biz bakmıyoruz dediler belediyeyi aradım itfaiye bakar biz bakamayız dediler ezan okunmak üzere evde yakın çocuğu eve bıraktım geri döndüm hayvanın yanına belediye başkanının numarası var aradım koruması açtı emekli bir polis abimiz tanıyorumda dedim abi böyle böyle başkana söyle yazıktır günahtır belediyenin barınağı vs... neyse gelsin birileri ben alıp götürmek istemiyorum yanlış bir müdahale yapmak istemiyorum, hemen ilgileniyorum dedi 2 dakika geçmedi bir bayan aradı, belediyenin barınağında gönüllü çalışıyormuş, 10 dk sonra geldi hayvanı aldı tedavi için aldı götürdü. aradan birkaç gün geçti baktım bu ablanın araba aöf bürosunun önünde, ertesi gün yine orada girdim içeri selamun aleyküm aleyküm selam bu ablayla görüşecektim içeriden çıktı geldi dedim kusura bakma ablacığım aramak istemedim aracı burada görünce yolumun üzeri bir sorayım dedim, hayvan iyi evde bakıyorum vs... teşekkür etti falan epey konuştuk tam gidiyordum ya dedim benim eskiden kaydım vardı ama yeniletmedim ne olmuştur acaba hemen tc aldı baktı sisteme 8. dönemden 4 tane dersin var bu sene yaz okulu açıldı bu hafta son öyle böyle derken hop biz kayıt yenilettik 4 dersten sınava girdik 2 tanesini verdik 2 tanesi kaldı, o 2 sınavıda bu dönem verdim ve şaka maka mezun olduk

nereden nereye, hayatta herşey kısmet ben diplomayı herhangi bir yerde kullanmayacağım bizim ki hatıralık oldu ama böyle şaş kaza bile okul bitebiliyor hayatta her şey olacağına varırmış, kimse umudunu kaybetmesin yani kaç dersi kalırsa kalsın eninde sonunda o okul biter bir şekilde Allah can sağlığı versin yeter ki gerisi fasa fiso

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41A94D448

Kimlerin kendini düşündüğünü gördük !! 3 ders sınavı için destek istedik kimse oralı olmadı.Onların yüzünden 1 ders için 2-3 ay beklicez..
    Şimdi sanıyorlar ki 5 ders seçecekler ve online olacak sınavlar hepsini kopya ile geçecekler.Öyle bir dünya yok artık o 1 kere olur!
    Tek dersi kalanlar hak etmediği halde parasını ödeyip o 1 dersine rahatca çalışır gider yüz yüze sınava babalar gibi de geçer...

5 dersi kalanların parasını nasıl boşa ödeteceğiz göreceğiz

Alıntıları Göster
    buranın muhtarı gibi herkese laf yetiştiriyorsun. sen kimsin ki milletin parasını boşa ödeteceğiz diyebiliyorsun ?

• Beyler Seri like alalım. Unutmayalım unutturmayalım

Normandia_06 1978- 2020 RIP

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StreamRolleR -- 21 Temmuz 2020; 21:29:7 >
  • quote:

çalışmadan mezun olunca a.ü bıze yakın gıdıp rektorle çay ıcıcem
    Sen ne kadar boş bir adamsın.Tutarsızlığın hat safhada. Geçmiş mesaj tarihini ortalama aldım ve karar verdim ki sen bu konuyu Trolluyorsun.

Evde yada masa başında canın sıkılıyor sanırım yapacak iş yok boşa patinaj çekiyorsun burda.

Yok kopyacılar yok sınav yüz yüze olacak çalışın ‘yıllardır geçemiyorsunuz’ 20 dk sonra sınav online olsun, vs vs Canın sıkılıyorsa git Netflix izle bırak burayı
    Yazık..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StreamRolleR -- 7 Ağustos 2020; 9:3:20 >
  • quote:

not ortalama 2.00 altiysa mesela 1.80 gibi
    o zmaan istege bagli derslerle devam edip ortalamayi 2.00 yapcaksiniz yani 4.5 yilda bitmis olcak

mesuniyeti cok kafaya takmayin.diplomanin degeri lise diplomasiyla aynidir

is veren olsam orgunde okuyan milyonlarca kisi varken
    aof den isci almam enayi olmam

mesuniyet lise ayarinda oldugu icin cslismadan 16 yilda son sinifa geldim

bitince kimseye isletme okudum demem

hangi okul derlerse aof demek utanc verici.sanki hic zekam yokda gidip normal okumamis gibi hissiyet geliyor
    aydın gerçekten boş adamsın daha mezuniyet bile yazamıyorsun
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.