Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (1375. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
35.328
Cevap
187
Favori
1.698.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13731374137513761377
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar bir sorum var yeni kayıt olacağım;

1) İnternet Başvuru Belgesi
    2) Fotoğraflı
    -
    İmzalı Form
    3) Öğrenci Bilgi Formu
    4)
    Kayıt Bilgileri Sorgulama Sonuçları

bu 4 belgeyide internet kaydı sonrası çıktı aldığımızda alacağız degil mi? tek bi çıktıdamı çıkacak 4 belge yoksa tek tek bi yerden mi bulacagız anlamadım pek
  • Beyler İstanbul a internet üzerinden başvurdum.Bi referans numarası verdiler ve buna parayı yatırdığımda hiçbir belgeye gerek duymadan onlar kaydımı gerçekleştirecekmiş.Gerçekten bu kadar basit mi?Bir de ücret ne kadar bilen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S.a Atıyorum Eskişehir AÖF de sosyal hizmetler bölününde staj zorunluluğu yok. Bu diğer AÖF'lerdede geçerlimi. Yani birin de yoksa hiç ibirinde yokmudur staj zorunluluğu.
  • Sonunda mezun olmuşum. Darısı tüm okuyan arkadaşların başına.
  • merhaba ben 2 yıllık adalet ögrencisiyim (4 yılda bitirdim) bu tek ders sınavındada dersimi verdim ve geçtim benim 2 yıl askerligi erteleme hakkım var mi ? sanirim okulu bitirdikten sonra 2 yıl erteleme varmıs ama bazıları yok diyor bazıları var bazıları 4 yıllıklar için o bazıları sen kaldıgın 2 seneden gitti diyor kafam cok karıstı simdi askerlik subesinide aramak istemiyorum tak diye alamsınlar beni :D
  • tek ders sınavından sonra mezun olanlar bürolara diploma sordumu hiç ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zoltan83

tek ders sınavından sonra mezun olanlar bürolara diploma sordumu hiç ?

Bende bunu birinin sormasını bekliyordum. Bu sefer sen arıycaksın :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReDDerhan -- 24 Ağustos 2016; 14:49:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReDDerhan

quote:

Sms ile bilgi verilecekmiş.. sonuçlar açıklandıktan sonra 15 gün içerisinde teslim edilirmiş..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ReDDerhan

quote:

Sms ile bilgi verilecekmiş.. sonuçlar açıklandıktan sonra 15 gün içerisinde teslim edilirmiş..

eyvallah.
    Sanada hayırlı olsun bu arada.
  • merhaba aöf den ikinci bölüm okumak istiyorum şuan rus dili okuyorum 2.sınıfım bana önerebileceğiniz bölüm var mı aklımda ticaret vb. bölümler yada uluslar arası iklişkiler vb gibi şeylerde olur bi arkadaşımda iş sağlığı ve güvenliği oku hem dilin olur hemde çok iyi ücrete çalışırsın dedi yardımcıda olurum dedi siz ne dersiniz tavsiyeleriniz neler şimdiden teşekkürler....
  • Dönem Ücretleri ne kadar acaba

Aöf yeni kayıt için kılavuz yayınlamış ama içinde bir tek dönem ücreti yazmamışlar. Ayıp resmen bankaya gidip kös kös geri dönmekte var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skylined

Dönem Ücretleri ne kadar acaba

Aöf yeni kayıt için kılavuz yayınlamış ama içinde bir tek dönem ücreti yazmamışlar. Ayıp resmen bankaya gidip kös kös geri dönmekte var

Bu senenin kılavuzunu incelemedim ama 2015-2016 döneminde tek dönem 205 TL idi. Şimdide 220 TL olsun en fazla.
  • Herkese selamlar öncelikle Anadolu üni aöf yeni kayıt yapamadım bir türlü kaydı tamamla diyorum herhangi bir şey olmuyor hata falanda vermiyor bir beceremedim aynı sorunu yaşıyan varmı ?
  • Firefoxda denedim dediğin gibi kayıt tamamla butonu çalışmıyordu. Explorer ile yaptım kayıt işlemi gerçekleşti ama ödemeyi yapamıyorum. Orada bir hata veriyor.
  • ReDDerhan kullanıcısına yanıt
    Sağlam zam gelmiş 225*tl olmuş

• bktasarim B kullanıcısına yanıt
    Sabırla denedim Chrome çalışmadı tamamla tuşu mozilla ve ie de de çalışmadı.

Safari de çalıştı kaydı tamamladım

• Arkadaşlar Merhaba,

AÖF için ek tercih yapacağım. Ama seçtiğim bölümün kodunu girince ( girilen proğram kodu hatalıdır veya tercih edebileceğiniz proğramlar arasında bulunamamaktadır.) diye hata çıkıyor. Neden bu uyarı çıkıyor bilen var mı ?
  • merhaba. ben kayıt yaptıracaktım ama aöf face sayfasında gördüm, e imza yüklememiş çıktıya imza atmış birisi geri göndermişler, parayı yatırdıgı icin yeni çıktıda alamıyormuş. ben de çıktıya imza attım ama daha para yatırmadım büroya gitmedim içime bi kurt düştü.

çıktıya kalemle imza atıpda yeni kayıt yaptıran var mı acaba 1 sene boşa gitmesin bi imza yüzünden
  • Arkadaşlar dun gece kayit ücretini kart ile odedim hala provizyonda bekliyor. Yoğunluktan falan mi acaba ya da odeme yaptiktan sonra telefonumu yanlis girdigimi farkettim ve yeniden kayit işlemini yaptim. Bununla mi alakali bilemedim.

• hein34 kullanıcısına yanıt
    Para odendikten sonra nasil yeni çikti alinmiyor ya. Ben odeme yaptım sonra bilgilerimi düzeltip yeni cikti aldim. Simdi benimde mi olay karisti yani. Acaba provizyonda takılması bundan mi. Ayrıca bende dijital imza eklemedim, çıktıya aticam onlar aktarcak sisteme diye. Kılavuz da öyle yazıyordu.

• 
Sayfa: önceki 13731374137513761377
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.