Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
35.328
Cevap
187
Favori
1.698.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dayanamıyorum artık.Kaç dersten kaldım veya geçtim mi soruları hep gece rüyama giriyor.

Büte kalırsam da yine dershaneye gidicem.Pff..
  • Arkadaşlar biraz sabır. herkes bu hafta en geç cumaya kadar açıklanmasını bekliyor sonuçların. en kötü ihtimalle ayın 25ini veriyorlar. kesinlikle bence bu hafta aciklanacak cunku mezuniyet töreni dolayısıyla bence açıklanır. insallah en geç cuma stres bitecek
  • Arkadaşlar hepimiz stres yapmışız, gerilmişiz iyice..Bi de bana geçen gün Anadolu Üniversitesinden bi e-mail geldi..sizi Eskişehir'de derslerde görmek isteriz gibi birşeyler yazmışlar..kötü mü, iyi mi yorumlasam hiç bilemedim..kaldım da acaba derslere mi çağırıyorlar...inşallah kalmamışımdır...herhangi birinize buna benzer bi mail geldi mi?
    Bir yandan belli olmasını isterken bir yandan da içten içe acayip korkuyorum...
    furkan_ iyi şeyler düşün ya bence beynin sana oyun oynuyor
    DARK TOWER valla lafına çok güldüm yaaa..yusuflar tavan sende...(senin böyle lafların meşhurdur)
    valla hepimiz yoğun baskı ve stres altındayız...ben bazen ne söylediğimi bile bilmiyorum...yani şu diploma için katlandığım sıkıntılara bak...ben fazla yaşamam..çok stresim..geçeriz di mi arkadaşlar..

• Ben birden heyecan yaptım.. Ama zaten bana msj geliyor ilk önce oradan öğreniyorum notları..Sonra site ye bakıyorum..Tabi şu aralar gelen her msj da da heyecan lanıyorum
    Aslında bütünleme ye çalışmayı şimdiden başlamayı düşünüyorum..Yarında benim aklıma takılan soruyu soracağım büro ya..
  • Bir an önce açıklansada şu stresden kurtulsak.2 tane dersim vardı inşallah vermişimdir
  • Ya arkadaşlar bütünleme demeyin bana ya...bu havada nasıl çalışılır bütünlemeye...şimdi bunu annemle babamın yanında söyleseydim "o zaman finallere adam gibi çalışsaydın" derlerdi..
    İnşallah bugün belli olur dicem ama valla korkuyorum...
    eyoruk aof bürosunu ararsan bi de sen sorar mısın ne zaman belli olucak diye?
  • quote:

Orjinalden alıntı: lara_croft

Ya arkadaşlar bütünleme demeyin bana ya...bu havada nasıl çalışılır bütünlemeye...şimdi bunu annemle babamın yanında söyleseydim "o zaman finallere adam gibi çalışsaydın" derlerdi..

bugün açıklanıyo mu sonuçlar?
  • quote:

Orjinalden alıntı: K4l3l

quote:

Ya arkadaşlar bütünleme demeyin bana ya...bu havada nasıl çalışılır bütünlemeye...şimdi bunu annemle babamın yanında söyleseydim "o zaman finallere adam gibi çalışsaydın" derlerdi..

bugün açıklanıyo mu sonuçlar?

ne biliyim işte onu öğrenmeye çalışıyorum...şimdi başka bir buroyu arayacağım bakalım ne dicekler..belli olsun da kurtulalım..ya seviçten havaya uçucam ya da üzüntüden olduğum yerde kalakalıcam..bakalım görücez...

Ya arkadaşlar aradım ne diyo bunlar yaaa "Temmuz başı belli olur"muşşş...belki bir ihtimal Haziran sonu diyor..Ben inanmıyorum bunlara...kendi tahminlerine göre söylüyorlar bence...hani 1 ayı doldurması gerekiyor yaa..bence belli olması Temmuz'a sarkmaz..dur başka buroyu daha aricam..Kadıköy'ü aradım..genel olarak 1 ay sonra açıklanır o da Temmuz başı açıklanır diyor...onu bizde biliyoruz.
    Eskişehir ne zaman açıklarsa o zaman bizden öğrenebilirsiniz diyor...Bilmediğimiz birşey söylesinler artık..Dediğim gibi bence Temmuz'dan önce açıklanır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lara_croft -- 19 Haziran 2007; 9:55:34 >

• arkadaşlar ben daha birinci sınıfımda..ben bu geçme olayını anlamadım...daha notlar açıklanmadı ama merak ediyorum..bu geçiş olayı nasıl oluyor..yani 70-30 alan geçiyo mu yoksa iki notunda en az 50mi olması lazım?
  • geçen sene ne zaman açıklandığını hatırlayan var mı?
  • quote:

geçen sene ne zaman açıklandığını hatırlayan var mı?

valla geçen sene baya erken açıkladılar yani bu sene ile kıyaslarsak bu hafta açıklamaları lazım.
    Bende zaten geçen seneye göre konuşuyorum..bu hafta açıklarlar (inşallah)

ghost_1987 geçme notunu hesaplarken vizenin %30 u finallerinde %70 i alınıyor ikisinin toplamının 50 olması gerekiyor

Deitel açıklasınlar ya illa süründürecekler..
  • quote:

quote:

geçen sene ne zaman açıklandığını hatırlayan var mı?

valla geçen sene baya erken açıkladılar yani bu sene ile kıyaslarsak bu hafta açıklamaları lazım.
    Bende zaten geçen seneye göre konuşuyorum..bu hafta açıklarlar (inşallah)

ghost_1987 geçme notunu hesaplarken vizenin %30 u finallerinde %70 i alınıyor ikisinin toplamının 50 olması gerekiyor

Deitel açıklasınlar ya illa süründürecekler..

teşekkür ederim rahatladım

• Arkadaşlar 12.30 da aof sitesi güncellenecek hemen bakalım belki de açıklarlar...eğer açıklanmazsa gece 00.30 a kalır..onda da açıklanmamışsa bizim sınav sonuçları başka bahara kalır
  • yani ya öğlen yada gece yarısı mı açıklyolar hep?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ghost_1987

yani ya öğlen yada gece yarısı mı açıklyolar hep?

site o saatlerde güncellendiği için öle söledim...zaten ben açıklandığını muhtemelen sizden öğrenirim çünkü korkumdan doğru dürüst siteye bakamıyorum tırsıyorum valla..
    Ayrıca baktım geçen sene sınav 26 Haziran'da açıklanmış..yani galiba biraz daha beklememiz gerekiyor..
  • ya ben bakledikçe geriliyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: ghost_1987

ya ben bakledikçe geriliyorum

Daha 1 inci sınıfsın alışırsın merak etme..daha bu birşey mi daha ne stresler çekeceksin
    Şaka ya boşver takma...çalıştıysan geçersin merak etme..haftaya belli olucak sanırım..
    aof bürolarını ayağa kaldırdım

• ben aslında normalde işletme üç olcam ama bide açıktan iktisat okuyorumyine de bi heycanlandım
  • heyecannn yokkk!
  • heyecan yok sınav sonucu da yok. simdi baktım hala yok. olucez kanser olucaz boyle giderse
  • 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.