Şimdi Ara

<<<<YENİ CLİO 4 PAYLAŞIM PLATFORMU ANA KONU>>>> (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.964
Cevap
182
Favori
1.168.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • "Yeni Clio Sport Tourer ise 2013 yılının ilk çeyreğinde Türkiye’de satışa sunuluyor olacak."

fiyat ne olabilir? arada 3-4 bin lira olursa tadından yenmez ama megane sport tourer ve megane hb arasındaki onbeşbin liralık fark gibi bir fark olursa (bu da fiyatlarına göre oranlarsak 9-10 bin lira gibi bir fark olur) değmez.

http://www.turkeycarblog.com/2012/09/2013-renault-clio-4-sport-tourer-pariste-tanitildi/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kebiikec -- 2 Ekim 2012; 21:41:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertcan.

52.Saniye pencere açma koluna dikkat...Fuar arabasıda mı manuel...Nasıl yani... Önde otururken rüzgar çarpmasın diye genelde arka camları açarım. Camları açsın kapatsın diye bir de adammı tutacağız. İp bağlarız olmadı...

• quote:

Orijinalden alıntı: erensan

52.Saniye pencere açma koluna dikkat...Fuar arabasıda mı manuel...Nasıl yani... Önde otururken rüzgar çarpmasın diye genelde arka camları açarım. Camları açsın kapatsın diye bir de adammı tutacağız. İp bağlarız olmadı...

bildiğim kadarıyla icon donanımda 4 cam otomatik
    en fazla 50-100 tl'ye arkaları otomatik yaptırırsınız
  • Beyler yeni Clio lar satışa sunuldumu,bayilere geldimi araçlar bilginiz varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrhusnu

Beyler yeni Clio lar satışa sunuldumu,bayilere geldimi araçlar bilginiz varmı?

12 ekimde bayilerde...
  • Yarın lansman var. 10 Ekimde Showroomlarda. Çağrı merkezinden alınan bilgidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kebiikec

quote:

Orijinalden alıntı: mrhusnu

Beyler yeni Clio lar satışa sunuldumu,bayilere geldimi araçlar bilginiz varmı?

12 ekimde bayilerde...

evet test surusu yapıp gorecegız bakalım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mertcan.

aynen öyle 4 cam otomatiğini standart yapmak çok mu zor kaçıncı yüzyıldayız , sadece renault değil aslında bunu yapan birçok firma var

• Bu aracı almayı düşünuyorum önce zenginlide varmış 1 tane lansman için getirmişler yarın gidip bakıcam araça sitedeki fiyatlar doğruysa icon donanım turbo olanı gayet güzel.
  • Bu arabaya 30 milyardan fazla para verilmez iç malzeme kalitesi plastik vw polo mevcut kasası bundan daha iyi
  • Aracı Astoria yanındaki bayide gördüm. Araçla yanından yavaş yavaş geçtim. Maalesef arkadaşlar medya dosyalarındaki kadar iyi görünmüyor. Karşı şeritten geçerken heyecanlandım fakat yanına geldiğimde hiç bir tepki oluşmadı. Gayet sıradan bir araç gibi duruyor. Beyaz renk ve kırmızı şerit vardı. Belki renkten kaynaklı. Kaporta çizgileri de heyecanladırmadı. Yani şöyle söyleyeyim durupta bakasım gelmedi. Aracın içine bakmadım. Bir de içi darsa ve malzeme iyi değilse hızlıca uzaklaşacağım. Renault 9-11-12-Clio-Megane kullanmış biri olarak fazla beklentim yoktu fakat görseller ve medya iyi heyecanlandırmıştı. ilk buluşma biraz soğuktu. Yarın daha detaylı ve başka renk araç inceleyeceğim.

*Arka kapının manuel olması takıntılı olmamama rağmen gerçekten üzücü ve cayma sebebim. Şu an 2004 Focus standart donanım araç kullanıyorum. 4 cam otomatik ve tek dokunma ile anlık açılıp kapanıyor. 9 Yaşında standart donanım aracımda bile varken durum düşündürücü. Rio Fancy donanımına da göz gezdirmenizi tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erensan -- 5 Ekim 2012; 12:30:45 >

• 6 sayfanın yarısı otomatik cam muhabbeti. alanlara otomatik cam motorlarını ben hediye edeceğim.
  • yakıt deişmez çünkü aynı motoru yani 1149 clio moru olan hecbeği ben 5 yıl kullandım.Gerçekten yakıtı az.Yazılan değerle 90 ile gidince aynen çıkıyor.tabi klima kapalıyken.
  • quote:

Aracı Astoria yanındaki bayide gördüm. Araçla yanından yavaş yavaş geçtim. Maalesef arkadaşlar medya dosyalarındaki kadar iyi görünmüyor. Karşı şeritten geçerken heyecanlandım fakat yanına geldiğimde hiç bir tepki oluşmadı. Gayet sıradan bir araç gibi duruyor. Beyaz renk ve kırmızı şerit vardı. Belki renkten kaynaklı. Kaporta çizgileri de heyecanladırmadı. Yani şöyle söyleyeyim durupta bakasım gelmedi. Aracın içine bakmadım. Bir de içi darsa ve malzeme iyi değilse hızlıca uzaklaşacağım. Renault 9-11-12-Clio-Megane kullanmış biri olarak fazla beklentim yoktu fakat görseller ve medya iyi heyecanlandırmıştı. ilk buluşma biraz soğuktu. Yarın daha detaylı ve başka renk araç inceleyeceğim.

*Arka kapının manuel olması takıntılı olmamama rağmen gerçekten üzücü ve cayma sebebim. Şu an 2004 Focus standart donanım araç kullanıyorum. 4 cam otomatik ve tek dokunma ile anlık açılıp kapanıyor. 9 Yaşında standart donanım aracımda bile varken durum düşündürücü. Rio Fancy donanımına da göz gezdirmenizi tavsiye ederim.

Arka cam meselesi bence güvenlikle alakalı bir konudur.Yoksa en düşük te bile yokuş kalkış desteği varken,200 tl lik arka cam otomatiğimi olmucak.Bence ;kaza anında,,,suya düşmede,,,içerde çocuk kaldığında.vs. çok örnek var.o zaman manuel olması hayat kurtarıyor.Örneğin çok büyük bir otomobil firmasına demişlerki neden bu kadar motor sesi var,yalıtım az,çünkü yalıtım yapınca ses gidiyor !!! onlarda 2 sebebi var demiş 1. si sesi gelmeyen motorun süratle giderken ciddi arıza verdiğini nasıl anlıcaksın....2 side bazı kullanıcılar motor sesini duymak istiyor.Bende şunu eklim bazen daldığım oluyor ve 3. vitesle 100 km hızla gidiyorum.Ve motor sesinden uyanıyorum.Yoksa fark etmiyorum gibi..

• quote:

Orijinalden alıntı: CuCuK

quote:

Orijinalden alıntı: roy84

quote:

Orijinalden alıntı: yigit+

0.9 turbo fiyatı aynı ise onu alabilirim. Dikkatimi çekmemişti LPG'ye odaklandığım icin.

0.9 motor yok mu sitede benmi göremiorm

turbo 90 beygir yazan hocam.fiyat banada çok cazip geldi.

yanlış girilmiş demekki...

3 silindirli araç almadan önce mutlaka motor sesini dinleyiniz.Daha önceki 3 silindirli motorları dinlemiştim tıpkı motorsiklet motoru sesi var. Ayrıca devir 4000 den sonra tahammül edilmez bir ses verebilir .Ama bu dediklerim başka modeledki 3 silindirliler içindir.UMarım clio 4 yalıtım ,kullılan mazlzemesi farklı olurda can sıkıcı ses yoktur.

• Arkadaşlar bugün Ankara'da 0.9 Tce Touch versiyonu ile test sürüşü gerçekleştirdim. Araç önceki clio lara göre baya farklı duruyor iç mekanda malzeme kalitesi fena değil ama koltukları çok beğenemedim(kırmızı-siyah koltuktu döşeme, basit duruyordu.) Hızlanması bence tatmin edici ayrıyetten ses olayına gelince 4. devirden sonra tok bir ses hissediliyor, motorsiklet sesi falan gibi değil. Ekran sürücü için çok kullanışlı olmuş, arabayı kattığı havayı da söylemeye gerek yok zaten. Bence şu anda arabaya genel olarak bakıldığında bu fiyatlara alınabilecek en donanımlı araba, gayet de iyi satış grafiği yakalayacağını düşünüyorum. Biz de arkadaşa bu aracın Icon donanımını almayı düşünüoruz ama bayilere araçların geliş tarihi hakkında net birşey söylemediler en geç çarşamba dönüş yapacaklarmış.
  • ilk defa aracı gebze TEM de TIR ustunde seyir halinde gördüm. Hızlıca baktım tasarım cok hostu. Sonra renault amblemini görünce şaşırdım. Bence 2000_2002 model rte, rxt lerden sonra clio tekrar gözde olabilir benim icin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mso2172

Arkadaşlar bugün Ankara'da 0.9 Tce Touch versiyonu ile test sürüşü gerçekleştirdim. Araç önceki clio lara göre baya farklı duruyor iç mekanda malzeme kalitesi fena değil ama koltukları çok beğenemedim(kırmızı-siyah koltuktu döşeme, basit duruyordu.) Hızlanması bence tatmin edici ayrıyetten ses olayına gelince 4. devirden sonra tok bir ses hissediliyor, motorsiklet sesi falan gibi değil. Ekran sürücü için çok kullanışlı olmuş, arabayı kattığı havayı da söylemeye gerek yok zaten. Bence şu anda arabaya genel olarak bakıldığında bu fiyatlara alınabilecek en donanımlı araba, gayet de iyi satış grafiği yakalayacağını düşünüyorum. Biz de arkadaşa bu aracın Icon donanımını almayı düşünüoruz ama bayilere araçların geliş tarihi hakkında net birşey söylemediler en geç çarşamba dönüş yapacaklarmış.

bugün araca bakmak için bir renault bayiine gittim, fakat aracın salı günü geleceğini söylediler. bir de aracın aile için pek elverişli olmadığını, bir önceki kasaya göre iç hacminin küçük olduğunu söylediler. bu arada aracın sport tourer modelini sordum, çalışanların bu modelden haberleri bile yoktu. bir kovmadıkları kaldı showroomdan. bir iki haftadır aracın fotolarına, özelliklerine bakıp duruyordum, bugün hevesim kaçtı. şimdi muhtemelen başka markalara yöneleceğim. aracı gören arkadaşlar iç hacim hakkında bilgi verirlerse sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: kebiikec

quote:

Orijinalden alıntı: mso2172

Arkadaşlar bugün Ankara'da 0.9 Tce Touch versiyonu ile test sürüşü gerçekleştirdim. Araç önceki clio lara göre baya farklı duruyor iç mekanda malzeme kalitesi fena değil ama koltukları çok beğenemedim(kırmızı-siyah koltuktu döşeme, basit duruyordu.) Hızlanması bence tatmin edici ayrıyetten ses olayına gelince 4. devirden sonra tok bir ses hissediliyor, motorsiklet sesi falan gibi değil. Ekran sürücü için çok kullanışlı olmuş, arabayı kattığı havayı da söylemeye gerek yok zaten. Bence şu anda arabaya genel olarak bakıldığında bu fiyatlara alınabilecek en donanımlı araba, gayet de iyi satış grafiği yakalayacağını düşünüyorum. Biz de arkadaşa bu aracın Icon donanımını almayı düşünüoruz ama bayilere araçların geliş tarihi hakkında net birşey söylemediler en geç çarşamba dönüş yapacaklarmış.

bugün araca bakmak için bir renault bayiine gittim, fakat aracın salı günü geleceğini söylediler. bir de aracın aile için pek elverişli olmadığını, bir önceki kasaya göre iç hacminin küçük olduğunu söylediler. bu arada aracın sport tourer modelini sordum, çalışanların bu modelden haberleri bile yoktu. bir kovmadıkları kaldı showroomdan. bir iki haftadır aracın fotolarına, özelliklerine bakıp duruyordum, bugün hevesim kaçtı. şimdi muhtemelen başka markalara yöneleceğim. aracı gören arkadaşlar iç hacim hakkında bilgi verirlerse sevinirim.

İç hacim arka koltuklar bana dar gibi geldi bunda sınıfının en geniş bagaj hacmi sunmalarının etkisi olabilir. Ankara Mais'e bu sabah gelmişti araç, illere göre değişiyordur durum muhtemelen. Sport tourer da yeni yılın 2. çeyreği gibi gelecek yanılmıyosam, öyle bişeyler dedi satış temsilcisi

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.