Şimdi Ara

<<<<YENİ CLİO 4 PAYLAŞIM PLATFORMU ANA KONU>>>> (697. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.964
Cevap
182
Favori
1.168.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 695696697698699
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kırmızı yanıyorsa ac off hocam kapalı.
  • Arka camın buğusunu almak için klimada özel bir ayar var mı?
  • unfortunately kullanıcısına yanıt
    Arka cam icin reziztans tuşu var.. Aktif hale getirirsen,camdaki buğuyu çözer.. ({{{) bu işaretlere benzer bi tuş..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Omer_Faruk. kullanıcısına yanıt
    Bariz bir farkı var mıdır bilmem de hocam 19 bin gayet iyi sıfır ayarında Motoru bile açılmamış resmen fiyat da bu özellikler için normal . Çoluk çocuk yoksa her türlü yeter yani kaçmaz derim

• osmanlı_torunu1299 O kullanıcısına yanıt
    Tek tabanca takılıyorum 20 yaşında gencim hocam

Geniş aile için uygun değil.madem Öyle düşünmeye gerek bile yok Yenge var mı bilmem varsa da yeter zaten tam da yaşa göre bir araç donanım görünüş vs. hayırlısı olsun

• osmanlı_torunu1299 O kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam yarın bakmaya gideceğim.Hayırlısı artık

• Arkadaşlar kapıda yüzeysel bi çizik var dikkatli bakınca görünüyor ankara da yaşıyorum.arabayı otokuaförlerinden birine götürsem bu çiziği yok edebilirler mi?
  • 67turkey67 6 kullanıcısına yanıt
    Bende basit çözüm arayışındayım çift taraflı bant ile tutturmayı ya da mobilya altlarına konulan keçe ile deneme yapacağım sonuç alırsam bilgi veririm :)

• quote:

Orijinalden alıntı: 67turkey67

Arka cam icin reziztans tuşu var.. Aktif hale getirirsen,camdaki buğuyu çözer.. ({{{) bu işaretlere benzer bi tuş..

anladım hocam, yanıtın için teşekkür ederim. peki buğu geçince kendimiz mi kapatmalıyız yoksa o tuş kendiliğinden mi de-aktif oluyor?
  • arkadaşlar slm,

gruba yeni katıldım, bende clio 4 'lü oldum artık. 2015 clio icon sahibiyim.

Ben android telefon kullanıyorum, sesli komut özelliğini araçta kullanamıyorum. iphone ios 6 ve üzeri istiyor. android ile sesli komut özelliğini kullanabilmem için ne yapmam gerekiyor. yapan arkadaş varsa yardımcı olursa sevinirim.

teşekkürler...
  • unfortunately kullanıcısına yanıt
    rica ederim.. otomatik değil, kendiniz açıcaksınız.. Buğu gidince, kapatmak istediğiniz de yine siz düğmeye basıp kapatacaksınız hocam..
    şahsen bugünlerde sık sık kullanmak zorunda kalıyorum,malum havalar soğuk.. Çok ahım şahım bir görüntü yaratmasa da, yinede işe yarıyor..Bizim arka camların küçük olması, görüntünün kısıtlı olması zaten ayrıca bi sıkıntı..
  • treko kullanıcısına yanıt
    Valla dediğiniz gibi basit bir çözüm bulursanız, mutlaka bilginizi rica edicem hocam:)
    geçmiş yıllarda peder beyin arabasının torpido içlerine ve tavan döşemesinin iç kısmına fare yuvalamıştı :))
    tabi söktürdük temizledik, yaptırdık ama bir daha asla ne torpido nede tavan eskisi gibi olmadı.. bir söktün mü, bir daha kolay kola tutmuyor,tutturamıyorlar.. gıcır gıcır ses yapıyor..
    kardeşim, donanım olarak baya bir fark var.. ben Her zaman, bütçe elveriyorsa, en full olanının alınması taraftarıyım.. sonraları hep keşkelerle geçiriyoruz günleri..
    evvela en önemlisi, touch donanımda kartlı çalıştırma var ama, kartı yerine sokup çalıştırman gerekiyor..Yani ha anahtarla çalıştırmışsın ha kartı yerine sokmuşssun..icon donanımda kart cebinde olsa bile kapıları açabilir, aracı çalıştırabilirsin..
    -park sensörü
    -yağmur sensörü
    -far sensörü
    -çelik jant
    -dijital klima
    -eco modu
    -arka cam otomatiği-
    -arka hoparlörler
    -kol dayama
    -touchtan daha fazla piano black iç kaplamalar
    -1 tık daha kaliteli koltuk kumaşları
    vs vs vs..
    Bence dediğim gibi, bütçe uygunsa icon alınmalı..
    hakkınızda hayırlısı olsun..
    Sağolun hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: moondance

Wd 40 guclu bir temizleyici ayni zamanda. Leke icin denemenizi oneririm. Benim kullandigim plastik gereclerde herhangi bir iz, boya atmasi, vb. neden olmadi.

çıkarmadı hala leke duruyor
  • Arkadaşlar max 45-50bin butcem var.clio 1.5dci sport tourer icon (en full) almayi dusunuyorum.kendisi veya etrafinda satam varsa veya onerisi olan varsa.lutfen acill bana ulaşsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asgardlı Thor -- 20 Aralık 2016; 14:22:44 >
  • 2013 model 1.5dci sport tourer icon 72binde sag arka çamurluk serviste değişmiş.1000lira hasar kaydi var.43 bine indi.belki biraz daha iner.bu fiyata alinirmi?ya da kaca verirse alayim?1 parca degisen ve 1000lira hasar kaydi olmasi satarken sıkıntı cikarirmi?acill yardiminizi bekliyorum.
    Hocam 1₺ ye marketten mobilya keçesi denedim 3 tane üst üste yapıştırıp sıkıştırınca bende ses de baya bir azalma oldu ama vites değiştirirken ve arada ses yapıyor.Adam gibi uğraşmadım haftasonu tekrar gözden geçiricem. keçeleri daha düzgün yerleştirirsem ya da daha kalın iş yapacak bir keçe ile sesi kesebilirim gibime geldi.

• Bugün, cok afedersiniz itin biri,benim ön tampona sürtüp kaçmış.. Beyaz rengin altındaki siyahlik görünüyor. Yani baya derin ve tamponun alt ucundan far altina kadar sürüyor. Yine de şükür ki daha büyük bir hasar yok ama, camda benim telefon numaramin olduğu kağıttan arayıp, bir özür dileyebilirdi..
    Simdiye kadar Allaha şükür başıma hic büyük ve masraflı bir kaza gelmediği için,önceki araçlarımın onarımlarını hep cebimden yaptırdım..
    Şimdi açıkçası hem suan bu masrafa ayıracak bir bütçem yok,hemde boş yere kaskonun zamanı geçiyor,burdan mı yaptirayim diyorum..
    Sizce bu masraf ne kadar tutar ve kaskodanmi yaptırmalıyım. Kaskoyu bozmaya değer mi.
    Ön tamponun sağ tarafının,plaka bitiminden,farın tam altına kadar ve çamurluk başlangıcına kadar olan kısımda full derin çizikler..

• 
Sayfa: önceki 695696697698699
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.