Şimdi Ara

<<<<YENİ CLİO 4 PAYLAŞIM PLATFORMU ANA KONU>>>> (673. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.964
Cevap
182
Favori
1.168.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 671672673674675
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İzmir'de periyodik bakımları kime yaptırıyorsunuz arkadaşlar.? Mais, er mat ya da özel bir yer?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • celutska kullanıcısına yanıt
    Ben ilk bakımı Bornova daki Yaşar a yaptırdım. Sabah girdim öğlen 12'de çıktım. Yaşar ın bekleme salonu servisi tepeden görüyor, aracınızdaki işlemleri izleyebiliyorsunuz.
  • Selamlar

2.el clio icon donanımlı bir araçta R-Link sisteminin olup olmadığını nasıl anlarız ?

Diğer sorum Fiat in Punto modelinde Fiat Hifi ses sistemi kullanılmış ve bagaja ufacık bir woofer konulmuş.Clio 4 te ses sistemi kalite babında nasıldır ?
  • goodboy89 G kullanıcısına yanıt
    ARACINIZA BAKIM YAPTIRINIZI UYARISINI SİLECEK KOLUNUN BAŞINDAKİ İKİ DÜĞMEDEN ÜSTTEKİ DÜĞMEYE BASAARAL "KALAN MESAFE" KISMINA GELİP SONRA ÜZERİNE BASILI TUTMANIZ LAZIMN BİLGİNİZ OLSUN.
  • flyer_mig kullanıcısına yanıt
    r-link için eğer arabayı tamamen inceleme şansınız varsa açılışta ekranda r-link yazısı çıkıyor. Eğer yoksa r-link'te usb girişi aşağıda çakmaklığın orada, r-nav'da ekranın yanında. ikinci olarak r-link'te ekranın yanında ses yüksekliği ayarı ve bir home tuşu dahil yönlendirme tuşları var, r-nav'da sadece ses yüksekliği ayarlama tuşu var.

clio 4'ün ses sistemi yalan yok kötü.
  • khayyin K kullanıcısına yanıt
    Anladim sagolun inceleme videolarina baktim nette 2016 modelinde iyilestirma yapilmis ses sisteminde diyorlar.Birde cam pat cat diye acilip kapanmiyormus.Kapilarda Bass reflex yazisini gorunce dedim heralde adam akilli ses sistemi koymuslardir.Bu clio 4 nedense cok fazla iscilik ve muhendislik hatasina sahip deniliyor.Araci alel acele cikarmislar gibi ruzgar sesi,yol sesi,sert suspansiyon,hissiz direksiyon...inceleme videosunda bile bariz kameradan duyuluyor ruzgar yol sesi bizim 2009 sumbulde bu kadar ses yok.

1.5 dci 90 hp lik motor performansi nasil ? Su yeni nesil bazi araclar gibi tusa basip sport a alinca sahlaniyor,istediginde eco ya basiyom ekonomik kullaniyon bu karakter,dinamizim var mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar.
    31 binde 2012 Clio 1.2 Icon 75bg ile ben de aranıza katılıyorum. Temiz bir garaj aracı. Yılına göre az kullanılmış. Şirket araçları olduğundan garajda 2 yıl yatmış.
    Önemsemediğim bir kaç ufak tefek çizik var. 37 bin TL benzer araçlara nazaran uygun bir fiyat geldi. Yanında jantsız kış lastiği de hediye ettiler.
    Ne dersiniz?
    Arabadan hiç anlamam, ona göre.
    Seçerken dertsiz bir oto olmasını istedim. Uğraşacak ne vaktim ne de ilgim var. Zaten pek az kullanacağım. Çalıştırayım gideyim; kapatıp ineyim..
    2012 Dacia Stepway kullandım. Süperdi. Çok az ilgi istedi. Umarım bu da öyle olur..
    Dikkat etmem gereken püf noktalar varsa söylerseniz sevinirim.. Biraz okudum bu sayfaları ama, tümünü okumak delilik..

İyi forumlar..

• flyer_mig kullanıcısına yanıt
    Bazı konularda haklısınız malzeme ve işçilik kalitesi çok iyi değil. Rüzgar sesi zaten bilinen bir konu.

Ama süspansiyon ayarının gayet iyi olduğunu düşünüyorum, hatta sınıfına göre konforlu bile denilebilir. Direksiyon sistemi çoğu elektrikli sistemde olduğu gibi hissiz, ayrıca yoğun şehiriçi kullanım ve bayan şöförler de düşünülerek biraz yumuşak tutulmuş diye düşünüyorum. Gene sürüş pozisyonu da oldukça iyi.

1.5 dci öncellikle az tüketim için üretilmiş bir motor. Öyle ahım şahım bir performans beklemek yanlış olur. Buna karşın iyi gidiyor, bence ortalama kullanıcıya yeter. Az yakıyor, dizele göre sessiz. Üst versiyonlarda eco modu var, biraz kısıtlayarak az yaktırıyor. Maunel versiyon için konuşuyorum sadece eco modu, bir de normal var. Muhtemelen beklediğin kadar bir değişim yok.
  • bucoskun kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun öncelikle... Bence gayet mantıklı duruyor
  • khayyin K kullanıcısına yanıt

• Arkadaşlar istanbulda clio joy alıyorum 18000 kmde 2014 model dizel.
    45000 tl çok mu ?
    bu fiyata hasar kayıtsız kazasız boyasız icon çok aradım ama bulamadım.
  • Gsigos G kullanıcısına yanıt
    Hiç kaçırma.
    Fiyat iyi,hemen al.
    Kazasız araba bulmak zor.

• MERHABA ARKADAŞLAR ARACIMI SATIYORUM. PAZARLIK PAYI VAR.

İLGİLENEN ARKADAŞLAR İLANDA YAPTIĞIM DETAYLI AÇIKLAMAYI OKURSA SEVİNİRİM.

TEŞEKKÜRLER

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-bakmadan-gecme-mukemmel-temizlikte-sahibinden-kacmaz-322053765/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Coilover -- 27 Temmuz 2016; 16:12:00 >

• Hocamlar 2014 1.5 dci icon manuel alev kirmizi 15700 kmde araca sahibim kazasiz boyasiz km orjinal cok fazla kullanmiyorum araci standardin(senelik ort 15bin)altinda bi kullaniciyim 8-9 bin yapiyorum.metalik mavi GT line clio görünce resmen aşık oluyorum ya.Sizce değistirmek mantikli olurmu? Ve aracım sizce ne kadar eder malum sitede 52 diyende var 57 diyende var

• Bugün fark ettim gündüz farlarının bir tanesi yanmıyor...nedeni ne olabilir?
    Servisde garanti kapsamına girer mi?
    Soketi,sigortası vb benim müdahale edebileceğim kolay bir yordamı varmıdır?

• Coilover kullanıcısına yanıt
    Sıkı bir sahibinden takipcisi olarak, uzerimize vazife degil ama, belirtmeden gecemeyecegim hususlar;

Extra 3000 tl neye odediniz anlamadim. Ic kisisellestirmeye mi odediniz? 300-500 tl bir fark var diye biliyorum. Ayrica kapilardaki plastikler zaten iconlarda piano black olmuyor mu?? Belki 2012 modeller oyle cikmistir, ben yanlis biliyorum belki.

Cok fazla aciklama yapmak bence biraz gereksiz olmus. Arabayi bilen zaten biliyor. Ayrica en onemli hususu en sona birakarak ve ayrintiya girmeyerek (hangi parca degisti, hangi parca boyali) kafalarda soru isareti olusturmussunuz. En azindan hasar kaydini yazsaydiniz iyi olurdu, biraz samimiyetten uzak gibi olmus. Diger aciklamalar da uzun olunca sanki degisen ve boyanan parca hususu tabiri caizse gecistirilmek istenmis gibi bir intiba birakti bende. Tamamiyle kisisel goruslerimdir.

Hayirli satislar, size ve ailenize bereket getirsin.

• Arkadaşlar yarın inşallah clio 1.5dci 2014 ile aranızdayım. Bol bol sorular sorarım :)
  • Gsigos G kullanıcısına yanıt
    Kaça alacaksınız donanımı nedir kaç binde?

• barantula kullanıcısına yanıt
    Size hak verdiğim tek konu üzerinize vazife olmaması

Ekstra 3000 TL yi ben ödemedim. Aracın 2. sahibiyim. İlk sahibinin kişiselleştirme için ödediği mebla buymuş bana söylediğini aynen aktardım.
    Bu sattığım 9. aracım. Hep böyle detaylı açıklarım. Detaylı anlatırım. Detaylı açıklayan araç sahibinden araç alırım.
    Detaycıyımdır. Detay iyidir. Detay CANDIR !
    Dediğiniz gibi bilen biliyor. Ben bilmeyenler için yaptım o kadar açıklamayı. Sizi rahatsız eden nedir ?
    Çok uzun geldiyse okuma kardeşim
    Hasar kaydına kanser hastalığına yakalanmış muamelesi yapan siz sahibinden.com premium üyeleri acaba aracın hasar kaydı olmadığını tahmin edemedi mi ?
    Samimiyetimi sahibinden.com ' da yaptığım açıklamalara göre yapamazsınız. Çünkü samimi olmuyor
    Tamamiyle iğneleyici kişisel görüşlerinize saygım var beyefendi. Ama hiç bir şeyi geçiştirmedim.
    Aklınızda bulunsun geçiştirmek isteyen kişi oraya onları yazmaz
    He bu arada aracımı epey incelemişsiniz. Güzel haberi sizinle de paylaşmaktan onur duyarım.
    Dün aracımı Ankara'ya sattım. Ankara'dan bir arkadaş gelip aldı. Yaptığım detaylı açıklamalar için ise ekstra teşekkürlerini iletti.
    39.000 TL'ye verdim Icon'u. İnanmazsanız ilan'ı açıp bakın kaldırdım. Size detaysız araçlar rastgele diyelim

Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Coilover -- 29 Temmuz 2016; 10:35:21 >

• Coilover kullanıcısına yanıt
    Niye bu kadar hiddetlendiginizi anlamadim.

Sadece vermis oldugunuz ilanin daha cabuk neticelenmesi icin goruslerimi yazdim.

Ilan paylasma yeri ayrica bu sayfa degil, ikinci el ilan sayfasi var. Madem ki buraya ilani koydunuz, incelemek ve yorum yazmak da bizim hakkimiz.

Bu sayfadaki arkadaslarin cogu zaten clio sahibi. Bildiklerimizi yazmak da hakkimiz.

Mesajimi gayet icten iyi dileklerimle sonlandirmistim. Daha once bu sayfada bir kac yorumunuzu gormustum. Sayfada yeni olsaniz zaten direk gidin ilaninizi ikinci el sayfasinda yayinlayin derdim. Sadece sizi aileden gibi dusunup (ne haddimize ama) uzerimize olmadan tavsiyelerde bulunmak istedim.

Size ne yalanci dedim ne de ayipli malinizi ortmek istiyorsunuz dedim. Kendi capimda ve kibar ifadelerle fikirlerimi beyan ettim.

Bilmiyorum diger arkadaslar ne dusundu ama ben gayet samimice ve iyi niyetimden dolayi yazdim, yazmaz olaydim.

Sizi rencide ettiysem ozur dilerim...

Ayrica arabanizi sattiginiza niye inanmayalim ki? Ne arabanizi bilirim ne sizi tanirim.

Bu sayfada herkes bildiklerini yazma cabasinda. Bir seyler ogrenmek cabasinda. Bence siz sayfanin bu yonunu gorememissiniz.

Arabanizi gonlunuzce satabilmenize cok sevindim.

Paranin hayrini gorun insallah.

• 
Sayfa: önceki 671672673674675
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.