Şimdi Ara

avea öğretmen tarifesinden ( kurumsal ) daha avantajlısı yoktur. Duyurulur (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
323
Cevap
0
Favori
129.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Müdür tanidigin sana istedigin kadar hat alabilir.
    Hayirlisi olsun
    :)
  • TAVSİYE DERKEN BURSA LI ARKADAŞLARA SESLENMİŞTİM SORUN PROBLEM YAŞIYORLARMI DİYE SANIRIM DERDİMİ ANLATAMAMIŞIM SAĞLIK OLSUN... TŞK EDR YARDIMLARINIZ İÇİN...HAYIRLI GÜNLER
  • arkadaşlar merhabalar

öncelikle topik bir hayli durgunlaşmış önce onu belirteyim.

Avea kurumsal hat alma hakkını 5 adede çıkarttı. yani öğretmen olmayıpta bu tarifeyi kendine uygun görenler için aslında bi sorun yok herkese saygılar

quote:

Orjinalden alıntı: CLeoX

TAVSİYE DERKEN BURSA LI ARKADAŞLARA SESLENMİŞTİM SORUN PROBLEM YAŞIYORLARMI DİYE SANIRIM DERDİMİ ANLATAMAMIŞIM SAĞLIK OLSUN... TŞK EDR YARDIMLARINIZ İÇİN...HAYIRLI GÜNLER
  • arkadaşlar birde hem Öğretmen tarifesinde ve hem de tüm kamu tarifesinde
    bir yandan fiyatlar arttı ve diğer yandan rekabetle diğer operatörlerin ve aveanın cazip tarifeleri başlayınca doğrusu öğretmen paketi eski cazibesini bayağı kaybetti

herkese saygılar
  • şu an öğretmen hattının fiyatları nasıl acaba. bende öğretmen hattı var. bir de hem öğretmen hattı hem hepsi bir tarifesi ikisi birarada oluyor diye duydum bilen var mı
  • meraba bende ögretmen hattı kullanmaya basladım bu 2. ayım ve faturam 150 ytl geldı bu nasıl olabilir anlamadım ben sadece ögretmen hattı olan arkadaşlarımla konustum dökuman gelmedı henuz.ama birşeyi merak edıyorum bilenlerın cevaplamasını rica edıyorum; ögretmen hattında yıne ögretmen hatlı arklarla sınırsız konusmaya sınır mı getırıldıde bana bu kadar fatura geldı acaba? yoksa hala sınırsız mı?

herkese sevgiler saygılar
  • ohooooooo arakdaşlar topik ölmüş remen
    3 aydan fazladır ne gelen var ne giden

yokm mu avea öğretmen tarifesi ile ilgili yeni birşeyler

hemen ben başlayayım
    Öğretmenlerin kendi adına hat alma hakkı son olarak 5 adete çıkarıldı

herkese saygılar
  • Yahu ben bu avea dan şikayetçiyim ablam ziraatçi ve 3 adet ziraat hat aldı annem ben ablam kullanıyoz ayda 11,5 YTL sabit ücreti var buraya kadar herşey güzel ama GPRS kullandığımda dünya fatura ödü-
    yorum ayrıca turkcell vodafone gibi diğer gsm operatörlerini kullanan arkadaşlarımı aradığımda yine dünya fatura ödüyorum 55 - 60 YTL den az fatura geldiğini hatırlamıyorum o yuzden de aveadan önce kullandığım turkcell hattıma ayrı bir telefon aldım iki telefonla geziyorum olacağı buydu ve fatura ödemelerim düzeldi yada en azından 30 ytl civarına düşürmeyi başardım benim çözümüm böyle oldu...
  • Öğretmen tarifesiyle Tümkamu tarifesi arasında farkkldımı.Yeni hat alacağımda hangisini alacagım bilemedim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: falcon08

Yahu ben bu avea dan şikayetçiyim ablam ziraatçi ve 3 adet ziraat hat aldı annem ben ablam kullanıyoz ayda 11,5 YTL sabit ücreti var buraya kadar herşey güzel ama GPRS kullandığımda dünya fatura ödü-
    yorum ayrıca turkcell vodafone gibi diğer gsm operatörlerini kullanan arkadaşlarımı aradığımda yine dünya fatura ödüyorum 55 - 60 YTL den az fatura geldiğini hatırlamıyorum o yuzden de aveadan önce kullandığım turkcell hattıma ayrı bir telefon aldım iki telefonla geziyorum olacağı buydu ve fatura ödemelerim düzeldi yada en azından 30 ytl civarına düşürmeyi başardım benim çözümüm böyle oldu...

Hocam bu hat sevgilin varsa işe yarıyo. Sadece onu arican okadar..
  • maalesef bu tarifede diğer gsmleri aramak ve wapa girmek oldukça pahalı.
    öğretmen hattımı sadece aveaları ve öğretmen hattı olanlar aramak için kullanıyorum.sabit telleri aramak ve diğer gsmleri aramak için başka bir telefon kullanmak zorunda kalıyorum....

bu arada geçen avea bana 100 sms paketi seçeneği sundu 3 ytlye.bana avantajlı geldi üye oldum.ilk ay 100 smse yakın kullanmışım.ikinci ay çok gaza gelmişim 3 ytlnin üstüne 5 ytl daha sms parası verdim.avea bana haber vermediği için sinir oldum iptal ettim üyeliğimi.öyle bi paket yapıyorsun neden bittiğinde uyarı vermiyorsun.saçma sapan iş ya.bende kontürlü hattıma yükledim kontür aldım 500 sms rahat ettim valla...
  • bana sürekli 100 120 ytl gelıyor fatura.ve ınanınkı cok konusmuyorum.akşama yazıcam faturada yazanları.var bi yamukluk..en düşük 78 geldı bugune dek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unstoppable -- 2 Nisan 2008; 18:49:31 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: unstoppable

bana sürekli 100 120 ytl gelıyor fatura.ve ınanınkı cok konusmuyorum.akşama yazıcam faturada yazanları.var bi yamukluk..en düşük 78 geldı bugune dek.

Naaptınız be hocam.. Bana ilk 3 ay hep 25 - 30 arası geldi..
  • diğer gsmleri falan arıyorsanız illaki faturanız çok gelecektir.ama avea arada kampanyalar yapıyor.mesela geçen arayıp 1 ytl fazladan ücret alarak diğer gsmleri %50 indirimle arayabilirsiniz dedi.ama ben dğer gsmleri ararken başka hat kullandığımden kabul etmedim.ama her yeri arayanlar için kaçırılmayacak bir fırsat.
  • quote:

Orjinalden alıntı: karizma2

diğer gsmleri falan arıyorsanız illaki faturanız çok gelecektir.ama avea arada kampanyalar yapıyor.mesela geçen arayıp 1 ytl fazladan ücret alarak diğer gsmleri %50 indirimle arayabilirsiniz dedi.ama ben dğer gsmleri ararken başka hat kullandığımden kabul etmedim.ama her yeri arayanlar için kaçırılmayacak bir fırsat.

Nekadar inidirm yapılırsa yapılsın o hattan diğer gsmler aranmaz. Zaten hattın doğasına aykırı bu :) altından kalkılmaz yoksa valla
  • quote:

Orjinalden alıntı: karizma2

diğer gsmleri falan arıyorsanız illaki faturanız çok gelecektir.ama avea arada kampanyalar yapıyor.mesela geçen arayıp 1 ytl fazladan ücret alarak diğer gsmleri %50 indirimle arayabilirsiniz dedi.ama ben dğer gsmleri ararken başka hat kullandığımden kabul etmedim.ama her yeri arayanlar için kaçırılmayacak bir fırsat.

Bunu müşteri temsilcisi mi dedi.Bana boyle bişey lazım 2 hat kullanmıyorum.Benim personel sağ.bak hattı.
    Varsa boyle bişey ben razıyım.
  • Ayda 2.90 YTL ücret ödeyerek her yönü 25 Ykr'ye arayabilirsiniz. Türkiye'nin en ucuz diğer operatörleri arama fiyatı.. Müşteri Hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: basturkemin

Ayda 2.90 YTL ücret ödeyerek her yönü 25 Ykr'ye arayabilirsiniz. Türkiye'nin en ucuz diğer operatörleri arama fiyatı.. Müşteri Hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz.

ama bu şansa dayalı birşey. Yani avea kafasına göre bazı aboneleri bu seçeneği içeren bir mesaj yolluyor. Eğer o mesaj geldiyse ayda 2,90 fazla ödeyerek diğer gsmlerler ucuz konuşabiliyosunuz..
  • TümKamu / TümKamu+ a geçerekte diğer operatörleri 25 Ykr'ye arayabiliyorsunuz diye biliyorum..
  • Avea hatlarından şikayet eden arkadaşlar işte sorunun kaynağı burada.Avea nın zamanında bol keseden beleşe konuşturacağız diye dağıttığı hatların ceremesini diğer kullanıcılar çekiyor.İl dışında okuyan öğrenci parasını verip kontör alıyor ,sürekli şebeke meşgul olduğu için konuşamıyor.Bedava konuşanların zararı diğer kullanıcılara çıkıyor malesef.Daha sonra da şikayet ediyoruz aradım ulaşamadım ,mesaj gitmiyor diye .
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.