Şimdi Ara

D600 - K750i ve 1MP'lik Kamerasıyla 7610

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu 3 telefonu karşılaştırmama yardım edebilir misiniz?

• bir de bir forumdan dikkatimi çeken özellikleri yazacam sırasıyla bu özelliklerin D600,K750i ve7610 da olup olmadığını öğrendiğim kadarıyla yazacam yanlışlar olabilir farkedenler düzeltsin

1- DREAMCHAT: BLUETOOTH ÜSTÜNDEN BAŞKA BİR TELEFONLA CHAT PROGRAMI
    2- DREAMSEND: BLUETOOTH USTUNDEN DOSYA GÖNDERME
    3- MSVDRIVEE: SMSLERIN MMCYE SAKLANABILMESİ
    4- ACTIVE MAIL: POP3 EMAIL ALMAK VE GÖNDERMEK İÇİN PROGRAM
    5- SMS SAYACI
    6- SMSEXTENDER: ISIMSIZ OLARAK VEYA FARKLI NUMARAYLA SMS GÖNDEREBİLME(önemli değil ama merak ettim)
    7- SMSSPAMKILLER: SPAM SMSLERİ TEMIZLEYEBILME
    8- konuşma sırasında ses kayıdı yapabilme
    9- telefon defterini bilgisayara transfer edebilme
    10- m cüzdan
    11- MOBILEVDCR: GPRS USTUNDEN KAMERA İZLEME (önemli değil merak ettim)(ayrıca bu özelliği tam anlamadım bilen birisi varsa anlatabilir mi?
    12- FOTOYA TARIH VERME (önemli değil)

• D600 fiyatı ucuzlamışken al derim
  • bu 3 seçenekten en iyisi k750i sonra d600 sonra 7610
  • quote:

Orjinalden alıntı: burasineresi

bir de bir forumdan dikkatimi çeken özellikleri yazacam sırasıyla bu özelliklerin D600,K750i ve7610 da olup olmadığını öğrendiğim kadarıyla yazacam yanlışlar olabilir farkedenler düzeltsin

1- DREAMCHAT: BLUETOOTH ÜSTÜNDEN BAŞKA BİR TELEFONLA CHAT PROGRAMI
    2- DREAMSEND: BLUETOOTH USTUNDEN DOSYA GÖNDERME
    3- MSVDRIVEE: SMSLERIN HAFIZA KARTINA SAKLANABILMESİ
    4- ACTIVE MAIL: POP3 EMAIL ALMAK VE GÖNDERMEK İÇİN PROGRAM
    5- SMS SAYACI
    6- SMSEXTENDER: ISIMSIZ OLARAK VEYA FARKLI NUMARAYLA SMS GÖNDEREBİLME(önemli değil ama merak ettim)
    7- SMSSPAMKILLER: SPAM SMSLERİ TEMIZLEYEBILME
    8- konuşma sırasında ses kayıdı yapabilme
    9- telefon defterini bilgisayara transfer edebilme
    10- m cüzdan
    11- MOBILEVDCR: GPRS USTUNDEN KAMERA İZLEME (önemli değil merak ettim)(ayrıca bu özelliği tam anlamadım bilen birisi varsa anlatabilir mi?
    12- FOTOYA TARIH VERME (önemli değil)

1- Var ama sorun çıkabiliyor(K750i). Standartta yok ama belki java programları arasında vardır(D600). İndirilerek kullanılabilinir.(7610)
    2- Sanırım hepsinde var. (Burada kastettiğim telefondan telefona şeklindedir)
    3- Sanırım bu 3'ündede var ama bilgisayara 3'ündede aktarılıyor
    4- Var (K750i). Var(D600). İndirilerek kullanılabilinir(7610)
    5- Var (K750i). Yok(D600). Var(7610)
    6- Üçündede yok
    7- Üçündede yok
    8- Var(K750i). Olabilir(D600). Var(7610)
    9- Üçündede var, K750i'de senkranizasyon'muş(ben bilmiyorum bilen varsa anlatsın)
    10- Üçündede var
    11- K750i de olabilir, diğerlerinde yok
    12- 7610'da yok diğerlerinde var

• Evet içlerinde en sönük kalanı 7610 ama onun da fiyatı baya uygun

Benimde gönlümde diğer ikisi var

3'ününde video görüntülerini karşılaştırmak istiyorum, gönderenler olursa çok sevinirim

Bütün cevap verenlere teşekkürlerimi borç biliyorum
  • sony ericksondan uzak dur...
    1 sene dolmadan joystik bozulmaya başlıyor...
    en sağlamı yine nokia....
  • quote:

Orjinalden alıntı: 02AN

sony ericksondan uzak dur...

Hadi bee?

2 Ay kullandığım N70'in üst tarafında az bi renk atması oldu. Bu mu sağlam Nokia ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: amarLy

quote:

Orjinalden alıntı: 02AN

sony ericksondan uzak dur...

Hadi bee?

2 Ay kullandığım N70'in üst tarafında az bi renk atması oldu. Bu mu sağlam Nokia ?

la havle ...
    üst tarafındaki renk atması...
    çalışmasına engelmi ??
    ayrıca bendeki k500i nin sony olduğuna kimseyi inandıramam şu an,
    çünkü ön yüzü tamamen silindi denebilir...işin makyaj kısmına girersek yinede çoğundan kalitelidir nokia...ben yinede çalışmasını kastederek söyledim.

Bence , en sağlamı nokia kardeşim o kadar....

• ya herkes s.e nin joystick'i çabuk bozuluyo diyo acaba boyasımı kalkıyor yoksa kullanılamaz halemi geliyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burasineresi -- 20 Mart 2006; 11:31:27 >
  • walla ben 2-2,5 sene kadar gd30 kullandım telefon intihar etmeseydi (çok kötü düşürdüm) hala duruyo olurdu
    4 yıl önce 3310 aldım bir kaç kez düşürmeme rağmen sapa sağlam şimdi diğer hattımı kullanabilmek için bi telefon daha alacam ama aldımmı şöyle 4-5 yıl mesut bahtiyar kullanayım diyorum. onun için bu telefonları uzun yıllar kullanan kişilerin de bilgilerine ihtiyacım var. Bu telefonlardan kullanıp, memnun kalan ya da kalmayan var mı acep??
  • sorduğun telefonları 5 yıl kullanan kimse olamaz çünkü telefonlar çıkalı k750 8 ay,n70 4 ay,x700 ve l7 2 ay anca oldu

k750 çıkalı 8 ay olmasına rağmen k750 kasaıyla ilgili somut bir şikayet yok
    belli başlı şikayetler şöyle ; kasa bana kalitesiz geldi ,tuş-kapak sesi var gibi birde 2-3 kişi kötü kasa diyor işte
    n70 henüz ondanda pek kasa şikayeti görülmüyor
    diğerleri zaten yeni çıktı sayılır

sonuç olarak şöyle diyebilirim;kullanıcının telefona gerekli değeri vererek kullanırsa pek kasa sorunu yaşamazsın ama yerden yere çarparsan hiç biri 5 yıl dayanmaz

k750de joystickte de hor kullanıma pek dayanamıyor sonuçta
  • quote:

Orjinalden alıntı: gren

sorduğun telefonları 5 yıl kullanan kimse olamaz çünkü telefonlar çıkalı k750 8 ay,n70 4 ay,x700 ve l7 2 ay anca oldu

belli başlı şikayetler şöyle ; kasa bana kalitesiz geldi ,tuş-kapak sesi var gibi birde 2-3 kişi kötü kasa diyor işte

sonuç olarak şöyle diyebilirim;kullanıcının telefona gerekli değeri vererek kullanırsa pek kasa sorunu yaşamazsın ama yerden yere çarparsan hiç biri 5 yıl dayanmaz

Verdiğn bilgiler için teşekkür ederim, 2 hafta içinde alacağım telefonu. Şimdi aklımda bir soru kaldı; video çekim kalitesi benim için çektiği görüntüleri rapid-share'e yükleyebilirseniz çok iyi olacak

• arkadaşım bunların topiclerinde bulabilirsin videolarını ve karşılaştırabilirsin fakat en iyisi n70'tir hem onu 5 yıl olmasa da baya kullanabilirsin özelliklerini incelediysen anlarsın demek istediğimi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: AOK

arkadaşım bunların topiclerinde bulabilirsin videolarını ve karşılaştırabilirsin fakat en iyisi n70'tir hem onu 5 yıl olmasa da baya kullanabilirsin özelliklerini incelediysen anlarsın demek istediğimi.

Eyvallah, vallaha bi iki yerde daha yazmama rağmen senden baika kimse videoların başlık altında olabileceğini söylememişti
  • Kiyaslamaya videolarida eklersen D600 uzak ara onde ne joystick sorunu yasarsin nede kalitesiz isciligi kafana takarsin.K750 nin cektigi resimle D600 un cektigi resimler arasinda aman aman detirtecek farkta yok ayrica tabi bana gore.
    quote:

Bu 3 telefonu karşılaştırmama yardım edebilir misiniz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: direstraits

Kiyaslamaya videolarida eklersen D600 uzak ara onde ne joystick sorunu yasarsin nede kalitesiz isciligi kafana takarsin.K750 nin cektigi resimle D600 un cektigi resimler arasinda aman aman detirtecek farkta yok ayrica tabi bana gore.
    quote:

Bu 3 telefonu karşılaştırmama yardım edebilir misiniz?

evet video istersen d600 alacaksın tek çıkar yol bu hemde sağlam telefondur d600...
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: gren

sorduğun telefonları 5 yıl kullanan kimse olamaz çünkü telefonlar çıkalı k750 8 ay,n70 4 ay,x700 ve l7 2 ay anca oldu

Verdiğn bilgiler için teşekkür ederim, 2 hafta içinde alacağım telefonu. Şimdi aklımda bir soru kaldı; video çekim kalitesi benim için çektiği görüntüleri rapid-share'e yükleyebilirseniz çok iyi olacak

k750 mp3 kalitesi ve fotoğrafta en iyisi
    ama videoda vasat telefon
    k750-w800i-w810cular buraya topiğinin 1.sayfasında video örneği var
    n70 ekran - foto-mp3 olarak k750ye rakip olamaz, videosu iyi
    d600 ekran çok iyi-video iyi ama ses kalitesi ve fotoğraf olarakta k750ye rakip olamaz,video iyi
    fakat d600de mp3 arkaplan olmama-tema desteği olmaması vb ilginç eksileri vardır

• Sunulan secenekler icinde sahip oldugu ozellikleri bir arada en iyi D600 verir gerisi hikaye bence.
  • quote:

Orjinalden alıntı: AOK

arkadaşım bunların topiclerinde bulabilirsin videolarını ve karşılaştırabilirsin..

Ya ben pek video bulamadım özellikle d600'e ait hiç video bulamadım. imkanınız varsa çektiğiniz görüntüleri burdan paylaşalım. Bu arada d600'e sms sayacı yüklenemiyormu, ses kaydı yapılamıyor mu bu telefonla
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.