Şimdi Ara

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU (2203. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
57.730
Cevap
368
Favori
2.584.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22012202220322042205
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: elmatadori

Çokta paranoyaklaşmak istemiyorum açıkçası hocam. Sonuçta kendini ispatlamış bir çok araba satmış bayiler bunlar. İnşallah bir sıkıntı çıkmaz.

Paranoyaklaşmak değil hocam eşşeği sağlam kazığa bağlıcan malesef bu devirde.
    Bi mesaj ustte arkadaş yazmış 1000 tl olayını. İzimir için.
    Bende izmirden aldım aracı. 2 farklı senaryo belki aynı bayi ve aynı s.d. Benimkide aşağıda.
    Ben bayide olan araca bakmaya gitti test sürüşü yaptık tamam dedik. C.tesiydi günlerden ok alıyoruz dedik direkt satıldı levhasını koydu s.d.
    Kapora dedik gerek yok dedi.
    P.tesi sabah eft yaptım bide %10 u kadar kredi başvurusunu yaptı s.d. Çarşamba aldım aracı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dewr

cuma günü teslim alıyor aracı.

Hocam bu rakama muhtesem olmus hatta muhtesem ötesi olmuş kazasız belasız kullanmasını dilerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu arada her ne kadar leon forumu olsada ateca ile ilgili merakmızı hepimizin malumu hatta gecen günlerde güzel bır paylaşım olmuştu donanım sevıyelerı ve opsıyon paketşlerıyle ılgılı olarak seatta üst düzey bir yetkili arkadaşım var ona bu konuyu sordum kasım sonunda satışa sunulacağını soyledı ve sokak tabırıyle gırtlak dolu benzınlı aracın 100 bin tl den satışa sunulacağı soylendı yanı aslında belkı burdakı full dolu ıbaresı kafa karıstırabılır cunku style paket artı lansman özel opsıyon paketı ki fiyatının 6500 tl olduğunu görmüştük o şekliyle 100 bin tl imiş ve sanırım ( bu kısmı tekrar teyır ettirmem gerekebilir) otomatik şanzımanlı fiyat bu 1.4 tsi için

ben fiyatı yüksek buldum açıkçası cunku kafamda bu donanım seviyesine daha az ödeyip sahip olmak vardı ancak zaman neyi gösterir bilinmez lakin yinede içgüdülerim şunu söylüyor ki araç türkiyede baya çok satar bence

• quote:

Orijinalden alıntı: ultimasalida

bu arada her ne kadar leon forumu olsada ateca ile ilgili merakmızı hepimizin malumu hatta gecen günlerde güzel bır paylaşım olmuştu donanım sevıyelerı ve opsıyon paketşlerıyle ılgılı olarak seatta üst düzey bir yetkili arkadaşım var ona bu konuyu sordum kasım sonunda satışa sunulacağını soyledı ve sokak tabırıyle gırtlak dolu benzınlı aracın 100 bin tl den satışa sunulacağı soylendı yanı aslında belkı burdakı full dolu ıbaresı kafa karıstırabılır cunku style paket artı lansman özel opsıyon paketı ki fiyatının 6500 tl olduğunu görmüştük o şekliyle 100 bin tl imiş ve sanırım ( bu kısmı tekrar teyır ettirmem gerekebilir) otomatik şanzımanlı fiyat bu 1.4 tsi için

ben fiyatı yüksek buldum açıkçası cunku kafamda bu donanım seviyesine daha az ödeyip sahip olmak vardı ancak zaman neyi gösterir bilinmez lakin yinede içgüdülerim şunu söylüyor ki araç türkiyede baya çok satar bence

Gırtlak dolu 1.4 act dsg leon bile 82-88'e kadar değişiyor opsiyonlarla. Bence suv fiyatı ile leon fiyatı aynı olmasını beklemek saçma kaldı ki leona fiyat güncellemesi bekliyorum eldekileri yıl sonuna kadar bu fiyattan satarlar yeni makyaj gelince de opsiyonlu paketli leonlar da 90 seviyelerine çıkar diye düşünüyorum

• weirdo kullanıcısına yanıt
    150lik frı kaça bırakıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: digital90

quote:

bu arada her ne kadar leon forumu olsada ateca ile ilgili merakmızı hepimizin malumu hatta gecen günlerde güzel bır paylaşım olmuştu donanım sevıyelerı ve opsıyon paketşlerıyle ılgılı olarak seatta üst düzey bir yetkili arkadaşım var ona bu konuyu sordum kasım sonunda satışa sunulacağını soyledı ve sokak tabırıyle gırtlak dolu benzınlı aracın 100 bin tl den satışa sunulacağı soylendı yanı aslında belkı burdakı full dolu ıbaresı kafa karıstırabılır cunku style paket artı lansman özel opsıyon paketı ki fiyatının 6500 tl olduğunu görmüştük o şekliyle 100 bin tl imiş ve sanırım ( bu kısmı tekrar teyır ettirmem gerekebilir) otomatik şanzımanlı fiyat bu 1.4 tsi için

Gırtlak dolu 1.4 act dsg leon bile 82-88'e kadar değişiyor opsiyonlarla. Bence suv fiyatı ile leon fiyatı aynı olmasını beklemek saçma kaldı ki leona fiyat güncellemesi bekliyorum eldekileri yıl sonuna kadar bu fiyattan satarlar yeni makyaj gelince de opsiyonlu paketli leonlar da 90 seviyelerine çıkar diye düşünüyorum

ortada bi saçmalık göremiyorum maalesef benim alım gücüm ve değerlendirmelerime göre fiyatı yüksek bulmam size saçma gelmemeli kendi değerlendirmelerinizde tutarlısınız doğru ancak bence leonunda 85-90 bin tl bandında olmasıda gereksiz yüksek bir fiyattır

• quote:

quote:

quote:

ortada bi saçmalık göremiyorum maalesef benim alım gücüm ve değerlendirmelerime göre fiyatı yüksek bulmam size saçma gelmemeli kendi değerlendirmelerinizde tutarlısınız doğru ancak bence leonunda 85-90 bin tl bandında olmasıda gereksiz yüksek bir fiyattır

Haklısınız fiyatlar genel anlamda yüksek fakat hb bir araba ile suv fiyatları farklı olacaktır ki bu sizin için sürpriz olmamalıydı leonun fiyatı bi senedir nerdeyse aynı buna bakarak bi tahmin yapmak çok zor olmasa gerek şuan sürprize uğramış gibisiniz ben ona istinaden söylemiştim hocam keşke fiyatlar daha uygun olsa tabi

• quote:

quote:

quote:

quote:

Haklısınız fiyatlar genel anlamda yüksek fakat hb bir araba ile suv fiyatları farklı olacaktır ki bu sizin için sürpriz olmamalıydı leonun fiyatı bi senedir nerdeyse aynı buna bakarak bi tahmin yapmak çok zor olmasa gerek şuan sürprize uğramış gibisiniz ben ona istinaden söylemiştim hocam keşke fiyatlar daha uygun olsa tabi

haklısınız hocam söylediklerinizde esasen ben sanırım bırazda kendımı sartlamısım yoksa söylediğiniz gibi leonun dolu versiyonlarının 85-90 bandından satıldıgınıda unutmuşum adamlarda haklı olarak sızın dedıgınız gıbı leonu bu fiyattan satarsam atecayıda su fiyattan satarım dusuncesınde olmuşlardır ancak ıste herkes ılgılendıgı aracın fiyatına hakim olduğu ıcın ben 90 bınlere satılan leonları tamamen unutmuşum o yüzdende bıraz hayal kırıklığı yasadım acıkcası

• Arkadaşlar merhaba. Bugün Bursa doğuş otodan 1.6 tdi leonu'umu teslim alicam kismetse. 66.000 tlye anlaştık. Az önce servisten arayıp 7 işlemli nano koruma paketi, kaput koruma ve cam filmine 1000 tl + kdv fiyat veriler. Servisinden bu işlemleri tavsiye eder misiniz arkadaslar yaptırmalımiyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi limven -- 29 Eylül 2016; 11:08:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: limven

Arkadaşlar merhaba. Bugün Bursa doğuş otodan 1.6 tdi leonu'umu teslim alicam kismetse. 66.000 tlye anlaştık. Az servisten once arayıp 7 işlemli nano koruma paketi, kaput koruma ve cam filmine 1000 tl + kdv fiyat veriler. Servisinden bu işlemleri tavsiye eder misiniz arkadaslar yaptırmalımiyim?

hocam kesinlikle tavsiye etmem detailing işi yada hadi tam öyle demesekte boya koruma koltuk koruma halı koruma vs işleri kesinlikle sadece bu işin uzmanları tarafından itina ile yapılmalı kullanacakları malzemeleri görmeniz daha önemlisi uygulayacak kişinin referanslarının sağlam olması lazım maalesef servislerdeki boya koruma dedikleri şey sprey ciladan başka bir şey değil.

size şöyle söyleyeyim bu işlemlerin yapılmasını istiyorsanız cam filminde llumar yada solargard yaptırın fiyatları serilerine göre değişmekte fakat ideal olanları 350 tl 5 cama uygulanır
    kaput koruma filmi ise maalesef cok daha pahalıdır piyasada 150 -200 tl ye cekılen kaput koruma fılmlerı sadece şeffaf folyodan ıbarettır bu işin 1 numaralı markası 3m ventureshield tır metrekaresi 40 dolar fiyatlıdır ancak iş uygulamaya gelınce orjınal 3m uygulama merkezleri 600 tlden 900 tl ye kadar fiyatlara uygulamaktadırlar. bakın tekrar söylüyorum bu işi yapacaksanız bu tip markaların urunlerıyle yaptırmanız gerek zira 1-2 yıl sonra daha ucuza yaptırdığınız bir filmi sökmek isterseniz sökemezsiniz kaputunuzda renk farkı olur zamanla çatlama soyulma yapar yazık günah
    boya korumada nano paket istiyorsanız iç halı ve koltuk korumayla beraber sonax 500 tl lık bır kampanya yapmıştı illa yaptırmak istiyorsanız orayada danışın derim ama servise bu işlemler için kdv ile birlikte 1200 tl vermezdim ben olsam

• ultimasalida kullanıcısına yanıt
    1.4 TSI Style + Lansman paketi + DSG 100 bin tl mi ?
    Bide sunroof eklesek 105 bin. İnanılmaz para. Psikolojik sınırı aşıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Maybach Music

1.4 TSI Style + Lansman paketi + DSG 100 bin tl mi ?
    Bide sunroof eklesek 105 bin. İnanılmaz para. Psikolojik sınırı aşıyor

aynen hocam doğru cümle bu psikolojik sınırı aşıyor nede olsa 3 haneli rakamlar ya :) otomatik bagaj anahtarsız calıstırma elektrıklı el frenı falan aslında hersey de var araçta hani ama bizde o kadar para yok sıkıntı bu :)
    Teşekkür ederim kardeşim. Bütçem biraz rahatlayinca cam filmi vs düşünüyorum bakalım. Verdiğin bilgiler için cok sağol.

• quote:

Orijinalden alıntı: limven

Teşekkür ederim kardeşim. Bütçem biraz rahatlayinca cam filmi vs düşünüyorum bakalım. Verdiğin bilgiler için cok sağol.

sende sağol tekrar hayırlı uğurlu olsun aracın kazasız belasız kullan
    Net birşeyler öğrenirseniz bekliyorum hocam. Yakın takipteyiz

• quote:

Orijinalden alıntı: Maybach Music

Net birşeyler öğrenirseniz bekliyorum hocam. Yakın takipteyiz

Tamam hocam daha detaylı bilgi aldığım anda paylaşıcam derhal sizlerle

• Merhaba,

Ben de pazartesi günü 1.2 Tsi Style / Manuel için kapora verdim ve siparişi oluşturdum. Birkaç opsiyon da eklettirdim. Opsiyonlara uygun bir aracın gelen bir gemide olduğunu söylediler. Tahmini teslimat süreci için 4 hafta dediler ancak satıcı kişi bence 15 güne gelir dedi.

Opsiyon olarak Media Plus Pakedi (6 buçuk inç büyük ekran) ve arka park sensörü eklettirdim. Led pakette istiyordum ama maalesef bütçemi çok aştı.

Sizin bu konudaki deneyiminiz nedir ? Yolda bir araç aşağı yukarı ne zaman elimize ulaşır ? Umarım konuşulduğu gibi 2-3 ayları bulmaz.

Yer : Ankara Doğuş Oto
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Güven kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun şimdiden aracınız ne kadar fiyata anlaştınız acaba mahsuru yoksa öğrenebilirmiyiz?
  • leon fr 150 dsg alor mavi 6.5 inç ekran 76.300 fiyat alındı. Ne diyorsunuz dostlar araç Ecotsi değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakan0403

150lik frı kaça bırakıyorlar

Hiç sormadım malesef.
  • 
Sayfa: önceki 22012202220322042205
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.