Şimdi Ara

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU (2140. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
57.730
Cevap
368
Favori
2.584.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21382139214021412142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sigorta daha düşük bulursanız haberimiz olsun, benim de 1 hafta zamanım var.

Fiyatlar normal bu arada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gözüm gibi baktığım aslanı satıyorum arkadaşlar.
    2014 model, 2015 Şubat çıkışlı.
    Ön çamurluk ta daha önce resmini burada paylaştığım fındık kadar göçük var. Yaptırmadım henüz.
    Başka bir kusuru yoktur. Boyasız göçük düzelten yerler yapıyor. Haftaiçi yaptıracağım.

1.6 TDI DSG
    5.800 km de. Led paketli, 17"dynamic jantlı.
    Beyaz renk.
    Orjinal Cupra spoyler ve lip var.
    Led sis farları ve iç aydınlatması var.
    Orjinal 16 jantları ve çok az kullanılmış continental winter Contact Ts858 lastikleri var.
    2 yıl ekstra garantisi yapıldı.

İlgilenenler PM atabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gürbüz G -- 23 Ağustos 2016; 10:02:16 >
  • 1.6 tdi nin ilk bakımları kaç liraydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralnigde

quote:

Orijinalden alıntı: tacimmüdür

arabasını yenı aldıktan sonra seramik ve cam filmi çektiren var mı kayseri veya ankarada neresi güzel yapar

Hocam seramik yaptırmadım ama c.tesi günü cam filmi yaptırdım. Birde ön tamponu piano black kaplama. Kaplama işçilikleri hoşuma gitmedi ama cam filmi gayet güzel,garantili. Esnaf olarakta iyi insanlar. Linkten ulaşabilirsin.
    https://forum.donanimhaber.com/m_103585775/tm.htm

kayseri seat servisi seramik yapıyormus galiba orada yaptıracagım

• tacimmüdür kullanıcısına yanıt
    Teslimat ne zaman?

• Gürbüz G kullanıcısına yanıt
    Nasibi tez olsun.

Bu sefer iş ciddi galiba, sıkıntı yok umarım?

Sigorta normal bence daha düşüğe bulunabilir mi arastirmak lazim ama kasko daha düşük bulunabilir bence 2 hafta önce kaskoyu 1.2 tsi dsg ye 860 a yaptirdim liberty den

• quote:

Orijinalden alıntı: Muratmurat71

Sigorta normal bence daha düşüğe bulunabilir mi arastirmak lazim ama kasko daha düşük bulunabilir bence 2 hafta önce kaskoyu 1.2 tsi dsg ye 860 a yaptirdim liberty den

liberty kasko neleri kapsiyor acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre The Sorcerer

Teslimat ne zaman?

bu haftasonu dediler inş. bide kasko işini halledebilirsem
  • tmac61 kullanıcısına yanıt
    Ciddi abi. Maddi sıkıntı var.

• quote:

Orijinalden alıntı: tmac61

Sigorta daha düşük bulursanız haberimiz olsun, benim de 1 hafta zamanım var.

Fiyatlar normal bu arada.

https://forum.donanimhaber.com/m_102688525/mpage_14//tm.htm#119718764
    buraya bi bak istersen;670 e sigorta alan var bnde yrn aracımın bilgilerini alip teklif isteyecem
  • quote:

Orijinalden alıntı: tacimmüdür

Arkadaş lar gelecek olan leon style 1.2 aracima bayinin yapmis old. Teklif şöyle sigorta mapffre 950 ,kasko groupama 1550 sizce nasil uygun mu yoksa daha fazla mi arastirilmali

Sıfır araç için.
    Sbn dende bir trafik sigortası fiyatı alın hocam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gürbüz G

Gözüm gibi baktığım aslanı satıyorum arkadaşlar.
    2014 model, 2015 Şubat çıkışlı.
    Ön çamurluk ta daha önce resmini burada paylaştığım fındık kadar göçük var. Yaptırmadım henüz.
    Başka bir kusuru yoktur. Boyasız göçük düzelten yerler yapıyor. Haftaiçi yaptıracağım.

5.800 km de. Led paketli, 17"dynamic jantlı.
    Beyaz renk.
    Orjinal Cupra spoyler ve lip var.
    Led sis farları ve iç aydınlatması var.
    Orjinal 16 jantları ve çok az kullanılmış continental winter Contact Ts858 lastikleri var.
    2 yıl ekstra garantisi yapıldı.

İlgilenenler PM atabilir.

Hocam busefer kararın ciddi galiba :(
    Hayırlısı olsun şimdiden.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Hemen hemen herseyi kapsıyor yani özellikle sordugunuz birşey varsa bakip söyleyim. Bence kasko yaptirmadan bi sorun derim. Sıfır araçlarda kasko biraz daha uygun ben 860 yaptirdim mesela baska bi arkadasa golf 6 nin kasko sorduk 1690 dediler s

• quote:

Orijinalden alıntı: K.Kahriman

quote:

Orijinalden alıntı: alperzengin

1.2 tsi manuel ile geçen hafta 1150-1200 km ye yakın uzun yol yaptım.verileri bir kaç sayfa önce paylaşmıştım.

Yol düz ve boş oldukça gaza basıyorum ve en üst viteste gidiyorum. Yani aracı sert kullanmadan hızlı kullanıyorum. Kalkışları yavaş yapıyorum. Klima hep açık.

Kısacası kasınca 3.8-4.0 görülebiliyor ancak basınca da 5 yaktığı için uğraşmadım.

basınca 5 yakıyor derken şehir dışı 160 sabit mi?
  • Selamlar, 0 km 1.6 TDI Manuel Style Leon düşünüyorum fakat markaya yabancıyım, siz kullanıcılarına birkaç sorum olacak.

Kabaca bu belirttiğim araç alınır mı,yani tutulan bir araç mıdır? Daha önce 0 km aldığımız 1.6 TDI Manuel B7 Passat'ı 45 bin km kullandım ve gerek yakıt tüketimi gerek performansından oldukça memnun kaldım. Geçen yıl sonunda malum siteye ilan verdikten sonra 1 hafta bile geçmeden araç satıldı, aynı şekilde bu aracın da 2. Eli hızlı mıdır ve değer kaybı ne düzeyde olur? Malum sitede satışta pek fazla göremedim bu araçtan. Herkes çok memnun da satan mı yok acaba? :)

Herhangi bir opsiyon ekletmeden (cam tavan, led far vs.) almayı düşünüyorum. Liste fiyatından ne kadar indirim yapılıyor, kaç paraya alınabilir bu araç şu günlerde ? Kasım-aralık ayları mı beklenmeli, stokları eritmek için fiyatları daha da aşağı çekerler mi dersiniz ?

Ve benim için en önemli konulardan biri de kasa değişimi, güncel kasa daha ne kadar piyasada olacak bu yönde bilginiz var mı?

Tsi ve dsg düşünmüyorum, sadece belirttiğim araç için yorumlarınızı/ fikirlerinizi belirtirseniz memnun olurum. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

• efk0 kullanıcısına yanıt
    5 bin km'de Dizel DSG Led paketli 17"jantlı araba var
  • josh-r J kullanıcısına yanıt
    Sağol üstad.
  • quote:

Orijinalden alıntı: efk0

Selamlar, 0 km 1.6 TDI Manuel Style Leon düşünüyorum fakat markaya yabancıyım, siz kullanıcılarına birkaç sorum olacak.

Kabaca bu belirttiğim araç alınır mı,yani tutulan bir araç mıdır? Daha önce 0 km aldığımız 1.6 TDI Manuel B7 Passat'ı 45 bin km kullandım ve gerek yakıt tüketimi gerek performansından oldukça memnun kaldım. Geçen yıl sonunda malum siteye ilan verdikten sonra 1 hafta bile geçmeden araç satıldı, aynı şekilde bu aracın da 2. Eli hızlı mıdır ve değer kaybı ne düzeyde olur? Malum sitede satışta pek fazla göremedim bu araçtan. Herkes çok memnun da satan mı yok acaba? :)

Herhangi bir opsiyon ekletmeden (cam tavan, led far vs.) almayı düşünüyorum. Liste fiyatından ne kadar indirim yapılıyor, kaç paraya alınabilir bu araç şu günlerde ? Kasım-aralık ayları mı beklenmeli, stokları eritmek için fiyatları daha da aşağı çekerler mi dersiniz ?

Ve benim için en önemli konulardan biri de kasa değişimi, güncel kasa daha ne kadar piyasada olacak bu yönde bilginiz var mı?

Tsi ve dsg düşünmüyorum, sadece belirttiğim araç için yorumlarınızı/ fikirlerinizi belirtirseniz memnun olurum. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Ben tdi kullanıcısı değilim ama 2.elin passat gibi olmayacağı aşikar. Heleki siz opsiyonsuz alıyorsunuz. Leon'un bence en önemli albenisi led farları. Ledsiz aracın daha zor satılabileceğini düşünüyorum ancak dizel olması da bir yandan avantaj. Asıl indirimi zaten tdi larda yapıyorlar 2.5 ay önce ben alırken 3-4 bin tllik bir kampanya vardı dizellerde. Eğer maddi imkanınız varsa en azından Leon Plus Paketi ile birlikte alınabilir. Bu paket fiyatı kadar da bir indirim alabilirsiniz diye düşünüyorum aşağı yukarı. 2017 martta makyaj söylentisi var ama kesin birşey yok henüz.

• 
Sayfa: önceki 21382139214021412142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.