Şimdi Ara

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
57.708
Cevap
368
Favori
2.583.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AykutEsk

ön konsol tasarımcıları

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU

Kaca tasarlamışlar acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: kadirekinci

quote:

ön konsol tasarımcıları

Kaca tasarlamışlar acaba

3 yıllık öğle yemeği ve boyama kitabı karşılığında tasarlamışlardır :))

• Beğendim,güzel olmuş bence...Çıksın bakalım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kadirekinci

quote:

ön konsol tasarımcıları

Kaca tasarlamışlar acaba

3 yıllık öğle yemeği ve boyama kitabı karşılığında tasarlamışlardır :))
    [simage][/simage]

• bence güzel olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: jovanovic

quote:

Orijinalden alıntı: muzaffersan

giu benzer diye korkularım boşaymış :D

Mobilden pek bosaymis gibi gelmedi ama evde bakayim bir de... :D

arka taraf biraz andırıyormu ne
  • ve can alıcı soru Hyundai İ30 mu Yeni Leon'mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: golf_R

ve can alıcı soru Hyundai İ30 mu Yeni Leon'mu?

Yeni Leon
  • Millet yine sallayıp durmuş masa başından . Ben de leon tsı var. Çok memnunum. Bu yeni kasa içi dışı gayet şık olmuş.Ne istiyorsunuz ben anlamadım.Siz hayatınızda kaç ön konsol çizdiniz. Yeni olanda ne var anlamadım. cillop gibi.Tamam herkes beğenecek değil ama biraz insaflı olmak lazım. Leon dan başka fiyatı uygun, donanımı zengin, sağlam, spor ,kullanımı zevkli araç varsa aynı fiyata yazıverin bir zahmet. ben araç alırken aynı donanım ve aynı motordaki golf ile arada 8-10 bin tl vardı. Yurdum insanı kafayı takmış passat ve golfe odun gibi tasarım olsa ,boşline de olsa,cant kapaklı da olsa gider yalınayak koşar bunu alır. ben golf de alırdım ama aradaki parayı vermek kerizlik gibi geldi. Neymiş ikinci elmiş. ben araca boya koruma yaptırıken iki ayrı kişi geldi aracı almak için pazarlığa oturdular. ben de iyi güzel de ben satmıyorum ki nereden duydunuz dedim.Araçta herşey var 38 bine aldım 2009 da .Bu paraya ne alınır başka .Leon araçlar içinde HAS olanlardandır. Apaçi aracı felan değildir.Apaçi olsam ben de severim o ayrı.Yenisi de hemen alınır. Bu araçlar f/p kralı olan araçlardır. d grubunda da superb böyledir. geniş araç istediğim için yeni kasası çıksın superb alırım.yoksa gider yine leon alırım. Parayı sokakta mı topluyoruz arkadaşım. babasına araç aldıranlar ya da durumu daha iyi olanlar bu araçlara bakmaz alt kademe görür zaten.sokaktan toplayanlar gider zaten çok pahalı araçlar alır zaten.pi res tij yapcek ya..
    herkese selamlar

• On taraf bariz; opel astra bunu nasil farketmemis sevgili dh uyeleri merak ediyorum, i 30 diyen var animsatabilir ama opel astranin aynisi olmus nerdeyse

• quote:

Orijinalden alıntı: golf_R

ve can alıcı soru Hyundai İ30 mu Yeni Leon'mu?

Tabiki leon

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: csurgeon

Millet yine sallayıp durmuş masa başından . Ben de leon tsı var. Çok memnunum. Bu yeni kasa içi dışı gayet şık olmuş.Ne istiyorsunuz ben anlamadım.Siz hayatınızda kaç ön konsol çizdiniz. Yeni olanda ne var anlamadım. cillop gibi.Tamam herkes beğenecek değil ama biraz insaflı olmak lazım. Leon dan başka fiyatı uygun, donanımı zengin, sağlam, spor ,kullanımı zevkli araç varsa aynı fiyata yazıverin bir zahmet. ben araç alırken aynı donanım ve aynı motordaki golf ile arada 8-10 bin tl vardı. Yurdum insanı kafayı takmış passat ve golfe odun gibi tasarım olsa ,boşline de olsa,cant kapaklı da olsa gider yalınayak koşar bunu alır. ben golf de alırdım ama aradaki parayı vermek kerizlik gibi geldi. Neymiş ikinci elmiş. ben araca boya koruma yaptırıken iki ayrı kişi geldi aracı almak için pazarlığa oturdular. ben de iyi güzel de ben satmıyorum ki nereden duydunuz dedim.Araçta herşey var 38 bine aldım 2009 da .Bu paraya ne alınır başka .Leon araçlar içinde HAS olanlardandır. Apaçi aracı felan değildir.Apaçi olsam ben de severim o ayrı.Yenisi de hemen alınır. Bu araçlar f/p kralı olan araçlardır. d grubunda da superb böyledir. geniş araç istediğim için yeni kasası çıksın superb alırım.yoksa gider yine leon alırım. Parayı sokakta mı topluyoruz arkadaşım. babasına araç aldıranlar ya da durumu daha iyi olanlar bu araçlara bakmaz alt kademe görür zaten.sokaktan toplayanlar gider zaten çok pahalı araçlar alır zaten.pi res tij yapcek ya..
    herkese selamlar

+1

Millet takmış bir markaya gidiyor bakalım.

• I 30 vs, gibi araclari soyleyen , oneren veya oven arkadaslar olursa olu taklidi yapin :) neye gore;kiyasladiklari araclara gore tabiki.

• quote:

Orijinalden alıntı: DIESEL

I 30 vs, gibi araclari soyleyen , oneren veya oven arkadaslar olursa olu taklidi yapin :) neye gore;kiyasladiklari araclara gore tabiki.

Evet ölü taklidi yapalım giderler

• önceki kasanın ön konsolundan bin kat daha iyi olmuş.lam cim etmeye gerek yok bence..
  • Leonun en beğendiğim özelliği arka kapı kollarını olmamasıydı. Bu kasada olmamış bence çok kötü olmuş..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aanil

Konsolu beğenmedin mi ?

rezalet
  • Bazı arkadaşların iç tasarım benzetmede üstüne yok...

Yahu arabanın içine konulacak şeyler belli

1- Direksiyon
    2- Vites
    3-Teyp
    4-Klima kontrolleri ve dörtlü lamba kontrolleri vs...
    5-4 adet klima kanalı (2 sürücü 2 yolcu)

Allah aşkına bunlar ve konumları ile ilgili ne kadar fantazi yapılabilir ki? Vitesi şöför koltuğunun olduğu yere klima kontrollerini tavana , üfleme kanallarını vitesin olduğu yere koyacak değiller ya
  • dışı kadar içinede uğraşsalar keşke, gerçi eskiye göre heleki makyajsız olanlara göre oldukca ilerleme var
  • quote:

Orijinalden alıntı: electrostatic

quote:

Orijinalden alıntı: aanil

Konsolu beğenmedin mi ?

rezalet

Kullandığınız veya begendiniz araç nedir?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.