Şimdi Ara

Tüketici Kredi Kampanyaları & İndirimleri 2020 - ! GUNCEL (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16.157
Cevap
871
Favori
2.481.935
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: A380

quote:

Orijinalden alıntı: ahcal06

Bugün, Ziraat Bankasına gittim. 19.000 Tl. --> 24 ay vade --> 0,87 faiz oranı --> aylık ödeme 899 TL. Başvurumu yaptım. Hemen yanındaki Halk Bankası aynı meblağ ve taksit sayısında 0.85 faiz oranı verdi. Bilginize.

halkbankın web sitesinde bulamadım hangi kredi bu? adı nedir? hesaplama aracı filan varmı?

Hocam şubeden öğrendim. Kredi faizlerinin düşme ihtimali var, öyle bir durumda da güncel faizden revize edeceklerini söylediler, bende beklemeye gerek duymadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkan_gazi

arkadaşlar halkbank tüketici kredisi faizini 0,85e çekti ziraatinkiden daha hesaplıya geliyor ben şimdiye kadar tüketici kredisinin hiç bu kadar düştüğünü hatırlamıyorum 25000 çektim 18 ay 27000 ödeyeceğim sadece tek masraf hayat sigortası başka hiçbirşey yok

Halk bankası 0.85 i kaç aya kadar veriyor ? 36 ay oranı da 0.85 mi ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: A380

quote:

Bugün, Ziraat Bankasına gittim. 19.000 Tl. --> 24 ay vade --> 0,87 faiz oranı --> aylık ödeme 899 TL. Başvurumu yaptım. Hemen yanındaki Halk Bankası aynı meblağ ve taksit sayısında 0.85 faiz oranı verdi. Bilginize.

halkbankın web sitesinde bulamadım hangi kredi bu? adı nedir? hesaplama aracı filan varmı?

Hocam şubeden öğrendim. Kredi faizlerinin düşme ihtimali var, öyle bir durumda da güncel faizden revize edeceklerini söylediler, bende beklemeye gerek duymadım.

konut kredilerini bile yapılandırmaya yanaşmayan bankalar nasıl olurda tüketici kredisinin faizi düşünce güncelleme yaparki pek aklım almıyor açıkçası

• 24 aydada aynıydı bence gidin bankanızla görüşün mesela 5000 tl 12 ayda sadece 5300 küsür ödeme masraf falan yok sıcak gibi
  • arkadaşlar bilgilendirmek istedim

halkbank kredisi kamu personellerine özel bi kredidir.

1-12 ay oran 0,75

13-24 ay oran 0,85

25-36 ay oran 0,99

36-60 ay oran 1,09 dur

masrafsızdır sadece hayat sigorta masrafı vardır
  • Arkadaşlar ricam, hayat sigortası tek masrafmış yazarken, rica etsem, tutar ve sigorta masrafınıda yazarmısınız.
  • Ya bir de kredi detaylarının bankalarca verilen bilgi linklerini paylaşırsak çok sevinirim.
    50 bin tl için 24-36 ay arası bakıyorum bende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teoman_hku

arkadaşlar bilgilendirmek istedim

1-12 ay oran 0,75

13-24 ay oran 0,85

25-36 ay oran 0,99

36-60 ay oran 1,09 dur

Vadeye göre degisen kredi faiz oranlari, kredi miktarina göre de degisiyor mu? Degisiyorsa alt ve üst limitler nedir hocam? Paylasirsaniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Değişebiliyor. İş bankası 20 bin e 60 ay verdiği oranı miktarı 25 bin yapınca birkaç puan arttırdı.
  • quote:

1-12 ay oran 0,75

13-24 ay oran 0,85

25-36 ay oran 0,99

36-60 ay oran 1,09 dur

TEB Bankasıda aynı oranları veriyor sadece sigorta masrafı vardı.. Demek ki uygun orandan almışım krediyi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Twonokta

quote:

1-12 ay oran 0,75

13-24 ay oran 0,85

25-36 ay oran 0,99

36-60 ay oran 1,09 dur

TEB Bankasıda aynı oranları veriyor sadece sigorta masrafı vardı.. Demek ki uygun orandan almışım krediyi..

TEB'in sitesinde çok yüksek hocam kurumunuza özel bir durummu?

• Özel sektör çalışanıyım hocam bana özel oran değildi 36 ay vade oran 1,00 dan çektim 15 bin TL..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Twonokta

Özel sektör çalışanıyım hocam bana özel oran değildi 36 ay vade oran 1,00 dan çektim 15 bin TL..

Eyv hocam.

Az önce halkbankasından teklif aldım kamu sektörü için ,36 ay vade 25.000 tl aylık ödemesi 857 tl faiz oranı 0.99 imiş ve tek masraf sigorta oda 120-150 civarıymış.

Bu durumda ziraat bankasından daha avantajlı. Ziratt 36*861 + 125 tl sigorta vardı.
  • Teb'ede bakın hocam belki devam ediyordur oranları netteki oranlara güvenmeyin şubeden bilgi alın.. (:
  • Tamam hocam birde orayı yoklayayım sonucunu paylaşırım.
  • quote:

1-12 ay oran 0,75

13-24 ay oran 0,85

25-36 ay oran 0,99

36-60 ay oran 1,09 dur

bankanın web sitesinde bu krediyi bulamadım sadece şubelerdemi oluyor
  • arkadaşlar,

benim 3200 + 1300 = 4500 kredi kartı borcum var. bununla beraberde aylık 500 tl lik kredi ödemem var.

hiç bir banka kredi vermiyor bana finansbank hariç.

onlarda 1.25 oranla ve 400 tl masrafla veriyorlar.

6000 TL kredi için toplamda 7040 TL geri ödeme çıkarıyorlar. 12 ay vade.

şimdi size sormak istediğim şu aylık gelirim 1350 TL,

şimdi ben bu krediyi çekip 4500 kredi kartlarımı ödesem ve geciken kredi taksitimle birde önümüzdeki ayki kredimi ödesem 1000 TL. birde başka bir kredi kartım daha var 3.kartım buda onunda önümüzdeki ayki ödemesi yaklaşık 500 TL. toplamda 6000 TL yapıyor.

sizce mantıklı olan 6000 çekip borçları ödeyerek 7040 TL şeklinde geri ödemekmi ödemekmi, yoksa hiç kredi çekmeden kredi kartı faizleri ve kredi borçlarımı faiziyle beraber elime para geçtikçe ödemekmi.

• %1,25 mi? Bence kendi cevabını kendin veriyorsun. (:
  • quote:

Orijinalden alıntı: ClavicuLa NoX

%1,25 mi? Bence kendi cevabını kendin veriyorsun. (:

abi kredi kartlarıda ne biliyim 3.29 falan faiz işletiyor, çıkamadım işin içinden.
  • kredi çekeceğine sanalpazardan kredi karti cek 6000 e 1040 ödeyeceğine.7040 karttan ceksen 12 taksit sana dönüşü 6670 gibi birseyler olur 670 lira kar edersin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.