Şimdi Ara

46' Samsung Smart Web Browser TV'ye Kablosuz Klavye ile Bağlanma

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
30.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar, samsung ue46es6340 model TV aldım. internete daha kolay bağlanmak için klavye düşünüyorum fakat;

orjinal Samsung klavyenin fiyatı 200TL üzerinde
    http://www.teknosa.com/kategori/ses_ve_goruntu/aksesuarlar/893/110012135/samsung_rmcqtd1_qwerty_klavye

normal wireless (kablosuz) klavye ile TV ye bağlanabilir miyim ya da bir yolu var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xigenon_line -- 12 Temmuz 2012; 11:53:55 >

• tam emin değilim ama sanırım bu klavye calışır ve üzerinde touchpad de mevcut
    http://www.bimeks.com.tr/urun/120133/logitech-k400-touch-unifying-kablosuz-klavye--920-003120-.aspx

ekleme: şimdi baktım letmax isimli arkadaşımız samsung es6140 almış k400 klavye çalışıyormuş bilginize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djtenten -- 12 Temmuz 2012; 12:12:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: djtenten

tam emin değilim ama sanırım bu klavye calışır ve üzerinde touchpad de mevcut
    http://www.bimeks.com.tr/urun/120133/logitech-k400-touch-unifying-kablosuz-klavye--920-003120-.aspx

ekleme: şimdi baktım letmax isimli arkadaşımız samsung es6140 almış k400 klavye çalışıyormuş bilginize

tşkr kardeşim, bir de çalışanını bulsam
  • @djtenten kardeşim logitech k400 tv ile süper çalışıyor. tşkr.
  • http://www.vatanbilgisayar.com/mouse/everest-sm-966-silver-sm-966-silver-wireless-car-mouse/productdetails.aspx?I_ID=57016

Şu fare de çalışıyor dostlar. Ben de vardı bi' deneyeyim dedim ve çalıştı. Klavyenin pek de bi önemi yok bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katates Pızartması -- 12 Temmuz 2012; 20:33:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xigenon_line

@djtenten kardeşim logitech k400 tv ile süper çalışıyor. tşkr.

yardımcı olabildiysem ne mutlu bana ve sana :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katates Pızartması

http://www.vatanbilgisayar.com/mouse/everest-sm-966-silver-sm-966-silver-wireless-car-mouse/productdetails.aspx?I_ID=57016

Şu fare de çalışıyor dostlar. Ben de vardı bi' deneyeyim dedim ve çalıştı. Klavyenin pek de bi önemi yok bence.

tasarım süpermiş yaa :) peki tekerlekler de dönüyor mu?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Katates Pızartması

http://www.vatanbilgisayar.com/mouse/everest-sm-966-silver-sm-966-silver-wireless-car-mouse/productdetails.aspx?I_ID=57016

tasarım süpermiş yaa :) peki tekerlekler de dönüyor mu?

Elinle dönderebiliyorsun yoksa dönmüyor
  • Arkadaşlar ben de K400 var ES7000 ile kullanıyorum, 1-2 dakika kullandıktan sonra çok kasıyor imleç çok ağır hareket ediyor, klavye de belli bi süre 1-2 sn gecikme ile tepki veriyor. Sizde de böyle mi?
    Aynı sorun laptoptada vardı USB portu değiştirdim sorun çözüldü...
    TV asılı olduğu için diğer portları deneyemedim fakat USB HDD'yi uzatma kablo ile bağlıyorum onu çıkartıp Microsoft Desktop 2000 ile denedim klavye çalışdı ama mouse çalışmadı....
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetsan01

Arkadaşlar ben de K400 var ES7000 ile kullanıyorum, 1-2 dakika kullandıktan sonra çok kasıyor imleç çok ağır hareket ediyor, klavye de belli bi süre 1-2 sn gecikme ile tepki veriyor. Sizde de böyle mi?
    TV asılı olduğu için diğer portları deneyemedim fakat USB HDD'yi uzatma kablo ile bağlıyorum onu çıkartıp Microsoft Desktop 2000 ile denedim klavye çalışdı ama mouse çalışmadı....

kardeş modeller birbirine yakın, gerçekten de kasıyor bi süre sonra fakat dediğin gibi 1-2 dk sonra değil, benimki 1 saat rahat gidiyor ondan sonra mala bağlıyo.
  • quote:

quote:

Arkadaşlar ben de K400 var ES7000 ile kullanıyorum, 1-2 dakika kullandıktan sonra çok kasıyor imleç çok ağır hareket ediyor, klavye de belli bi süre 1-2 sn gecikme ile tepki veriyor. Sizde de böyle mi?

kardeş modeller birbirine yakın, gerçekten de kasıyor bi süre sonra fakat dediğin gibi 1-2 dk sonra değil, benimki 1 saat rahat gidiyor ondan sonra mala bağlıyo.

Hocam sağol hallettim sorunu, alıcı çekmiyomuş...
  • quote:

quote:

quote:

Hocam sağol hallettim sorunu, alıcı çekmiyomuş...

güle güle kullan ^^
  • Arkadaşlar Bende Samsung 40 UE40D6510WS Series 6 3D Full HD LED TV var Buna Logitech K400 Klavye takılıyormu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Right_Click

Right_Click yapmışsın klavye takılıyormu takılmıyormu D6510 var bende ona göre akşama gidip alıcam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lacosse -- 15 Kasım 2012; 15:24:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lacosse

quote:

Orijinalden alıntı: Right_Click

Right_Click yapmışsın klavye takılıyormu takılmıyormu D6510 var bende ona göre akşama gidip alıcam?

kararsız kaldım iyiymis ama olurmu bilmem :D
  • Bende A4 tech in RK-5 modelini kullanıyorum 46ES5500 de sorun yok. İlla pahalı modeller almaya gerek yok.

46' Samsung Smart Web Browser TV'ye Kablosuz Klavye ile Bağlanma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 07 Osman -- 15 Kasım 2012; 21:31:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 07 Osman

Bende A4 tech in RK-5 modelini kullanıyorum 46ES5500 de sorun yok. İlla pahalı modeller almaya gerek yok.

Osman bey E serisine zaten Klavye Oluyor benim pahalı olup olmaması ile ilgili bir sıkıntım yok sıkıntım Samsung 40 UE40D6510WS Series 6 3D Full HD LED TV'ye Sizin önerdiğiniz Klavye veya benim dediğim Logitech K400 takıldığında çalışıyormu çalışmıyormu benim öğrenmek istediğim bu sağdece.
  • D serileri hakkında bilgim yok açıkçası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lacosse

quote:

Orijinalden alıntı: 07 Osman

Bende A4 tech in RK-5 modelini kullanıyorum 46ES5500 de sorun yok. İlla pahalı modeller almaya gerek yok.

Osman bey E serisine zaten Klavye Oluyor benim pahalı olup olmaması ile ilgili bir sıkıntım yok sıkıntım Samsung 40 UE40D6510WS Series 6 3D Full HD LED TV'ye Sizin önerdiğiniz Klavye veya benim dediğim Logitech K400 takıldığında çalışıyormu çalışmıyormu benim öğrenmek istediğim bu sağdece.

Size ben cevap vereyim. 46D8000 de K400 çalışmıyor. servisi falan aradım D derisinde çalışmaz dediler.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.