Şimdi Ara

Aydın'da yaşam nasıldır?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
2
Favori
18.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aydın'a taşınma ihtimalim var. Aydın'da yaşam nasıldır? Ayrıca işyeri istanbulda, hangi otobüsle veya vapurla gidip gelebilirim?

Aydın'da hayat nasıldır, İstanbul'a göre pahalı mıdır? Denize girilir mi, yazları sıcak kışları ılık mı olur?

• Gün gelecek bu konu tutacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok sıcak

• yallah citi yallah
  • Ne o cekilisteki ev sana mi cikacak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aydın'dan istanbul a vapur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dedemler var Aydın'da her yıl giderim bugün de gittim, pişiyorduk

• Yakında virgül yerine kullanıcan, az koyuver şu gif'i
  • Aydın merkezin denize kıyısı yok eğer öyle sanıyorsan baştan söyleyeyim
    Bu sene orda okudum.Bulvarı vardır bi.Her aradığın şeyi bulabilirsin orda.AVM tarzı 2 yeri vardır.Birisi Forum Aydın diğeride kipa.İkiside şehir merkezindedir kolay ulaşımlı.Ulaşım kolaydır yürüme mesafesindedir heryer.
    Büyük şehirlerden sonra sıkıcı gelir ama haberin olsun.
  • Hayat çok garip konusundan sonra bu çok kötü olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Citizen

Aydın'a taşınma ihtimalim var. Aydın'da yaşam nasıldır? Ayrıca işyeri istanbulda, hangi otobüsle veya vapurla gidip gelebilirim?

Aydın'da hayat nasıldır, İstanbul'a göre pahalı mıdır? Denize girilir mi, yazları sıcak kışları ılık mı olur?

Aydın'da okuyorum.Oldukça küçük bir şehir.Gezilecek ve takılacak fazla mekanı yok.Belli bir süreden sonra hayat sıradanlaşıyor.İzmir,İstanbul'da ki gibi çeşitlilik yok.Hayat pahalı değil.Yani aklın varsa taşınma derim ama yazın Kuşadası ve Didim süper olur.Ancak kışın oralarda da hayat biter.Gidersen sezonluk tatilini yapmaya git...Bu arada kışları çok yağmurlu ve soğuktur.Yazları ise aşırı sıcak...
  • Sen İstanbuldan sonra, Aydın da biraz zor yaşarsın. Metropolden, küçük bir şehire gidiyorsun çünkü

Aydın yazları acayip sıcak olur.Kışları sert değildir. Zaten rakım 60. Konut fiyatları ucuz. Alışveriş imkanı da gayet iyidir. Hayat çok pahalı değil orada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuratKarsiyakali

quote:

Aydın'a taşınma ihtimalim var. Aydın'da yaşam nasıldır? Ayrıca işyeri istanbulda, hangi otobüsle veya vapurla gidip gelebilirim?

Aydın'da okuyorum.Oldukça küçük bir şehir.Gezilecek ve takılacak fazla mekanı yok.Belli bir süreden sonra hayat sıradanlaşıyor.İzmir,İstanbul'da ki gibi çeşitlilik yok.Hayat pahalı değil.Yani aklın varsa taşınma derim ama yazın Kuşadası ve Didim süper olur.Ancak kışın oralarda da hayat biter.Gidersen sezonluk tatilini yapmaya git...Bu arada kışları çok yağmurlu ve soğuktur.Yazları ise aşırı sıcak...

Belki ordaki evi satıp kuşadasında filan alabilirim. Ama evi forumdan bir arkadaş verecek, ona ayıp olmasın. Satarsam ayıp olabilir, sonuçta hediye satılmaz.

Bunun yerine onu iyice değerlendiririm, mutfağını falan pek beğenmedim. O mutfağı komple yenileyeceğim.

Aydın'da yaşam nasıldır?

Ayrıca banyoda bu rengi hiç sevmiyorum, onu beyaz yaptıracağım ve gizli ışıklandırma koyucam.

Aydın'da yaşam nasıldır?
  • quote:

Aydın'a taşınma ihtimalim var.

Ula neyi sallıyosun, istanbul'da okuyosun zaten...

Şakaysa komik değil, ciddiysen zaten seni niye ilgilendiriyor bu kadar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jovanovic

quote:

Üniversite bitince evlenicem sonuçta, istanbulda bana ait bi ev yok ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fernando!

quote:

Hiç mi yok aydınlı forumdaşlarımız.

Söyle bakalım konu tutmayınca neden upladın hemşerim???

• Hadi ordan o ev benim görürsün ben kazancam çekilişi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MuratKarsiyakali

quote:

Belki ordaki evi satıp kuşadasında filan alabilirim. Ama evi forumdan bir arkadaş verecek, ona ayıp olmasın. Satarsam ayıp olabilir, sonuçta hediye satılmaz.

Bunun yerine onu iyice değerlendiririm, mutfağını falan pek beğenmedim. O mutfağı komple yenileyeceğim.

Aydın'da yaşam nasıldır?

Ayrıca banyoda bu rengi hiç sevmiyorum, onu beyaz yaptıracağım ve gizli ışıklandırma koyucam.

Aydın'da yaşam nasıldır?

Kuşadası çok iyidir, yazın bazen üşüdüğümüz bile olur, şu an zaten ordayım. SS falan atabilirim burdan, geleceksen Öz Tarımcılar sitesine gel

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: jovanovic

quote:

Üniversite bitince evlenicem sonuçta, istanbulda bana ait bi ev yok ki.

Ha mesleğinle Aydın'da çalışıcam diyorsun.
  • Citi evini biz karşılıyoruz hadi yine iyisin

http://forum.donanimhaber.com/m_63061132/mpage_1/f_/key_//tm.htm#63062166
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.