Şimdi Ara

VÜCUT GELİŞTİRME YAPANLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
216
Cevap
1
Favori
254.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARANIZDA VÜCUT GELİŞTİRENLER VARSA BURAYA BEKLİYORUM.
    ARTIK FUTBOL BASKETBOL DIŞINDA DA BİR ŞEYLER KONUŞALIM.

• ben 4 senedir yapıyorum her türlü yorumlara açığım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ironpump -- 21 Mart 2006; 15:48:35 >
  • bende yıllardır yapıyorum ama tamda yapıyorum sayılmaz :)
    4-5 ay delı gibi calısıyorum sonra 1 sene felan uyuksukluga gelıyo bırakıyorum sonra tekrar 4-5 ay yapıyorum
    göbek bi gidiyo bi geliyo :) ama pazular hep kalıyo bence en iyi yanıda bu . bıraktıktan sonra kollar yawas yawas erıyo ama eskısi kadar incelmıyo her seferınde uzerıne bıraz daha eklenmıs oluyo yanı
  • pazular kalmıyo eskisi gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ironpump -- 21 Mart 2006; 15:59:37 >
  • kanatlar güzel kolay kolay bozulmuyo
  • Arkadaşlar ben de uzun süredir bu sporu yapıyorum. Baya'da bilgi edindim. Bildiğim kadarıyla sizlere yardımcı olmaya çalışırım soru sorabilirsiniz. (Hareketler, Kaslar, Beslenme, Supplement (Protein vs..), Doping (Kesinlikle tavsiye edilmez ) hakkında vs..)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ***CoNDoR*** -- 12 Nisan 2006; 14:36:24 >
  • hoca bana omuz genışletmek için ne yapmam gerekıo onu solesene walla pek makbule gecerr
  • quote:

Orjinalden alıntı: hamaratovıc

hoca bana omuz genışletmek için ne yapmam gerekıo onu solesene walla pek makbule gecerr

yapabilecegin hareketler,ısınmaları ve hangi kas grubunu çalıştırdığı burda

http://www.exrx.net/Lists/ExList/ShouldWt.html

tabi bi salona gidip profesyonel birinden yardım al burdaki hareketlerin hepsini yaparsan ölürsün walla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi subsonic -- 13 Nisan 2006; 11:50:58 >

• mezaform insanlar daa çabuk ve güzel gelişio gerçek vücutçular onlar bence her yaptıı hareket bişi kazandırıo ve çok harika gelişiolar
    ör:schwarzenegger günter schlierkamp lou ferrigno ayrıca bu insanlara ne kadar kas yaparlarsa yapsınlar kimse yetişemio vücutçular bence doğuştan gelen gelişmede sınır tanımayan kas oluşum süresi çok hızlı olan insanlardır vede gelişimlerinde fark yaratırlar tam king kong misali
  • schwarzenegger dünyanın en ii vücutçusu daa iisi yok adam sırf fiziğinin yüzünden film starı oldu milyon dolarlar kazandı iiler hep fakedilir
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KinGpAsCaL -- 28 Haziran 2006; 19:18:23 >
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ironpump -- 14 Mayıs 2006; 1:58:15 >
  • yokmu başka resmi olan
  • http://img175.imageshack.us/my.php?image=sfdhme6.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ironpump -- 21 Eylül 2006; 22:47:12 >
  • arkadaşlar bir kaç arkadaşım başlamak istiyoruz ancak beşiktaş civarında saunası hiç bişeyi olmayan sadece alet olan champion aylık 110 ytl civarı geliyor, başlangıç için bana biraz fazla geldi hem de kampanyalı hali çünkü karşıda arkadaşlarım 40-60 ytl aylık gidiyorlar
    sizin bildiğiniz beşiktaş civarı bu fiyat aralığında bi yer var mı body building için?
  • resmi olanlar yokmu?
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ironpump -- 20 Nisan 2006; 21:40:49 >
  • 4 yıldır yapıyorum bu sporu her yönden çok faydalı adamın uyku düzeni bile daha bi ii oluyor günde 5 saat uyku yetiyor bana.
  • böyle bişey var mı gerçekten?
  • kesinlikle vücut çok ii direnç kazanıo bende hiç hastalanmadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ironpump -- 20 Nisan 2006; 21:38:56 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.