Şimdi Ara

Cihaz durumu yapılan işlemler teleservice

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
32.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Cihaz durumu yapılan işlemler teleservice

telefonumu 04/07/12 tarihinde yolladım ertesi sabah ellerine geçti bu gün telefonu ımeı kontrol ettim bunları gördüm ama yapılan işlemler kısmı boş ve ne zaman gönderilecek o konu hakkında bilgi yok birde bana telefonuma ıd ve şifre yolladılar ne oldugunu anlamadım teleservice/ts2000 den bakabilirsiniz diyor giriyorum yanlış diyor anlamadım

daha önce deneyimi olan arkadaşlardan mesaj bekliyorum nasıl oluyor bu ne zaman gelir ve o ıd şifre nedir bana gönderdikleri.

birde söyle birşey var ben cihazla beraber faturayıda yolladım ama aksesuarlar kısmında faturada vardır yazmıyor ikinci olarak telefonda en ufak bir çizik yoktur ama çizik ve soyulmalar var yazıyor birde oda yetmezmiş gibi ben oraya telefonun root atanlar tarafından düzeldigini ve yazılımsal oldugunu 1 sayfa dolusu yazarak belirttim ısınınca dokunmatik ekran yavaşlıyor ve kullanılamaz hale geliyor yazdım ama arıza bilgisi kısmında dokunmatik ekran çalışmıyor yazıyor :)

sabırla bekliyorum bu konularda bilgisi olan arkadaşlarda bana bu sordugum konularda bilgi verirlerse mutlu olurum :)

Teşekkürle...

• quote:

Orijinalden alıntı: thuglifeee

Cihaz durumu yapılan işlemler teleservice

telefonumu 04/07/12 tarihinde yolladım ertesi sabah ellerine geçti bu gün telefonu ımeı kontrol ettim bunları gördüm ama yapılan işlemler kısmı boş ve ne zaman gönderilecek o konu hakkında bilgi yok birde bana telefonuma ıd ve şifre yolladılar ne oldugunu anlamadım teleservice/ts2000 den bakabilirsiniz diyor giriyorum yanlış diyor anlamadım

daha önce deneyimi olan arkadaşlardan mesaj bekliyorum nasıl oluyor bu ne zaman gelir ve o ıd şifre nedir bana gönderdikleri.

birde söyle birşey var ben cihazla beraber faturayıda yolladım ama aksesuarlar kısmında faturada vardır yazmıyor ikinci olarak telefonda en ufak bir çizik yoktur ama çizik ve soyulmalar var yazıyor birde oda yetmezmiş gibi ben oraya telefonun root atanlar tarafından düzeldigini ve yazılımsal oldugunu 1 sayfa dolusu yazarak belirttim ısınınca dokunmatik ekran yavaşlıyor ve kullanılamaz hale geliyor yazdım ama arıza bilgisi kısmında dokunmatik ekran çalışmıyor yazıyor :)

sabırla bekliyorum bu konularda bilgisi olan arkadaşlarda bana bu sordugum konularda bilgi verirlerse mutlu olurum :)

Teşekkürle...

Dostum,

Telefonuna henüz hiçbirşey yapmamışlar.Durum özet olarak bu.Çizikler konusuna gelince nereden gönderdin bilmiyorum ama eğer Teleservice merkezinden gönderdiysen neden buna müsade ettin.Yok eğer bayi vasıtası ile gönderdiysen sana verdiği formda böyle bir ibare var mı?Varsa suçlu sensin,yoksa bayiye yüklen durumu düzeltsin.
    Id ve şifre olayına gelince (https://b2b.teleservice.com/ts2000/login.php) adresine girdiğinde sana verdikleri kullanıcı adı ve şifreyi girip telefonuna yapılan işlemleri görebilirsin.
    Bu arada Allah yardımcın olsun.Teleservice ile uğraşmak insanı yorar.

• sonucu öğrenebilir miyiz?
  • Ben de dün gönderdim kargoyla. Mesaj falan gelmedi. Telefon kargoda kaybolmasın
  • acg92 A kullanıcısına yanıt
    sonuç olarak telefonumu sıkıntısız olarak geri aldım sorunumda düzeltildi :)
  • Angelica kullanıcısına yanıt
    hangi kargo ile gönderdiysen kargo makbuzunda kodları oluyo internet sitelerinde de bunla ilgili bölümleri var oraya kodu yazıp kargonun nerde oldugunu görebiliyosun
  • quote:

Orijinalden alıntı: thuglifeee

hangi kargo ile gönderdiysen kargo makbuzunda kodları oluyo internet sitelerinde de bunla ilgili bölümleri var oraya kodu yazıp kargonun nerde oldugunu görebiliyosun

Kargo takip no yok. Diger verileri girerek denedim arama yaptım ama sonuc cıkmadı.

Aradım yurtiçi kargoyu, salı günü teslim edilmiş diyorlar. Ama teleservice den haber yok. Yarın arıcam teleservice i son care artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 4 Temmuz 2013; 1:07:13 >
  • Bugün ögrendim durumunu. İşlem sırasındaymış daha..
  • Angelica kullanıcısına yanıt
    en yakın zamanda sorunun düzelir inş
  • Teşekkürler hocam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.