Şimdi Ara

LG OPTİMUS L7 Kullanıcıları Kulübü (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.786
Cevap
32
Favori
277.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aynı sorunu bende 3 defa yaşadım tek çare telefonu fabrika ayarlarına sıfırlamakta
  • quote:

Orijinalden alıntı: trkmn87

aynı sorunu bende 3 defa yaşadım tek çare telefonu fabrika ayarlarına sıfırlamakta

Açıkçası yemiyor fabrika ayarları. O şekilde kalsın bir müddet bakalım :)
  • beyler telefonunuzun şarj olma hızı nasıl?
    hızlı mı standart mı yani..
    benim telefon ilk ay baya hızlı şarj oluyodu şaşırıyodum, ama şuan standart oldu yine..
    bi ayarı falan mı var acaba dedim kendi kendime..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hangi kılıfı tercih ettiniz? ben de almayı düşünüyorum da..
    @lithran
  • Arkadaşlar ben de bu telefondan aldım. fakat açılınca voadfonunu amblemi ve kötü bir ses çıkartıyıor. bu standart mı? kaldırma imkanı var mı? teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sukruhakan

hangi kılıfı tercih ettiniz? ben de almayı düşünüyorum da..
    @lithran

Pda teknoloji adresinden siyah ve beyaz kılıfı kullandım 1mm dahi boşluk kalmadı sert kaucuk olanını alın mutlaka uzunz aman telefona zarar vermeden kullanırsınız .Siyahı güzel tavsiye ederim
  • L7 düşünenlere yarından itibaren teknosadaki fiyatı 599tl ye düşücekmiş.bilgilerinize
  • quote:

Arkadaşlar ben de bu telefondan aldım. fakat açılınca voadfonunu amblemi ve kötü bir ses çıkartıyıor. bu standart mı? kaldırma imkanı var mı? teşekkürler..

standart değil.vodafone cihazı almışsınız sanırım ondan dolayı böyle.yazılımsal bir durum.kaldırma şansı oluyor ama uğraşmak lazım.bende bilmiyorum şahsen hiç uğraşmadım ama forumda illaki bilen vardır.
  • nerede yazıyor acaba ?
  • telefonu ilk açtığımda vodafonunun amblemi çıkıyor..
  • hocam telefonu vodafone dan almışsın gayet normal birşey logosunun çıkması. adam kendi logosunu oraya koyacak tabiki, amerikada da verizon wireless tan aldığım telefonlarda da aynı şekilde hem açılışta amblem çıkıyordu hem telefonun üstünde yazıyordu.. onu geç, çalışmasında bir problem var mı telefonun
  • telefonu hepsiburada dan aldım, kullanım kılavuzu da fotokopi gibi bişey ayrıca garantisi fonotel diye bir şirket, hayır bunları bilmediğim için yazıyorum sorun yoktur inşallah.. çalışmasında sıkıntı yok. garantisinde sorun olurmu acaba?
  • niye sıkıntı olsun hocam, zaten buradaki amaç birbirimizi bilgilendirmek.. peki hepsiburadadan alırken vodafonedan olduğunu yazıyor muydu.. eğer yazmıyorsa iletişime geçip telefonu değiştirin bence.. hayır problem olmaz ama niye sizin izniniz dışında bir şirkete bağlı telefon alasınız ki.. ileride satmaya kalksanız sıkıntı çıkarabilir
  • quote:

telefonu hepsiburada dan aldım, kullanım kılavuzu da fotokopi gibi bişey ayrıca garantisi fonotel diye bir şirket, hayır bunları bilmediğim için yazıyorum sorun yoktur inşallah.. çalışmasında sıkıntı yok. garantisinde sorun olurmu acaba?

Ben de HB den aldım. Garantiyi ithalatçı firma veriyor. Umarım bir sorun olmaz. Kullanım kılavuzu okunacak gibi değil indirmek gerekecek.

http://www.lg.com/tr/telefon-destegi/lg-LGP705# buradan indirebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wisher -- 8 Mayıs 2013; 11:25:59 >

• beyler lütfen cevaplayın bayadır LG optimus L7 yi takip ediyorum çok hoş dışı filan bugun gittim teknosaya baktım 599 a düşmüş alanlar kullanlar bir yardım etsin aldıgıma degermi telefon bugun kurcaladımda çok hoşuma gitti bikaç sorum olacakta
    1) flash lite varmış kısıtlı uygulama açarmış yani internetteki videolar izlenmezmi mesela facebooktak videoalr filan
    2)normal çok yüksek grafikli olmayan oyunlarda takılma yaparmı zaten çok fazla yüksek oyunlar oynamam angry bird gibi o tür oyunlar
    3)görüntü konuşma yapılmıyormu 3g var diyor telefonda ön kamerayla fotgraf filan çekliyomu

çok oldu ama cevaplarsanırız sevinirm lütfen yardım edin saolun şimdiden :)
  • Merhabalar.
    1. Cevap : Flash lite stock da var fakat android ics uyumlu flash player yüklediğinizde pc gibi açıyor her siteyi dolayısıyla facebook,youtubegibi sitelerdeki videoları bilgisayar gibi site üzerinden izleyebiliyorsunuz.(Stock tarayıcıdan çok hoşlaşmıyorum opera mobile kullanıyorum flash destekli ayrıca Wifi'de daha performanslı oluyor)
    2.Cevap : Angry Birds denemedim fakat şuan Cut The Rope-Parking Mania-Jewels Star-Okey-Solitaire-Sudoku-Catapult Kind-Marble blust-Milyoner ve Batak Hd var. hiçbirinde kasma yaşamadım. Catapult grafikleri yüksek bir oyun. ayrıca herkese tavsiye ederim.
    3.Cevap : Bir çok android telefondaki gibi Wifi yada 3g internet üzerinden Skype Tango gibi programlar yardımıyla görüntülü görüşme var. Şebeke üzerinden yok. ( Samsungun galaxy S serisi ve Lg nin bazı telefonları haricinde androidlerin genelinde zaten şebeke üzerinden görüntülü görüşme yok. yada benim bildiğim bu yönde )

Umarım yardımcı olabilmişimdir.

• yani opera miniyle girdimde filan video izlenir heryerden peki kardeşim sen bu telefonu kullanıyosan beni yönlendiri verirmisin teknosada şuanda 599 bu telefon değermi sence yani gidermi bu telefon baya dış görünüş filan olarak baya cezbetti beni.zaten ilk akıllı telefonum oalcak yapacagım şeyler internete girme facebook twiiter gbi youtube olsun film izlemek ve bazı oyunlar oynamak sence almalımıyım
  • ben yaklaşık 1 ay önce teknosadan 699 a almıştım..599 a düşmüş 1 ay daha bekleseydim keşke ama nerden bilceksinki :) bence bu telefon için 599 bedava gibi bişey...400-500e çin malı androidli telefonlar satılıyor bu telefon ise korea LG marka ve büyük ekran ayrıca teknik özellikleride birçok işlem için yeterli düzeyde..eğer Lg deilde samsung yazsaydı bu fiyatlara almak hayal olurdu...L7 bu fiyata alınabilecek en iyi telefon bence rakibi yok...599 a satılan hangi telefonda IPS ekran var ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi garfie06 -- 9 Mayıs 2013; 1:28:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enes18100

yani opera miniyle girdimde filan video izlenir heryerden peki kardeşim sen bu telefonu kullanıyosan beni yönlendiri verirmisin teknosada şuanda 599 bu telefon değermi sence yani gidermi bu telefon baya dış görünüş filan olarak baya cezbetti beni.zaten ilk akıllı telefonum oalcak yapacagım şeyler internete girme facebook twiiter gbi youtube olsun film izlemek ve bazı oyunlar oynamak sence almalımıyım

o fiyata bulmuşsunuz bence hiç kaçırmayın derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar Teknosanın facebook sayfasında 599 TL lık indirim reklamında " ANDROİD 4.1 JELLY BEAN GÜNCELLEMESİ İLE DAHA GÜÇLÜ" ibaresi yer alıyor. jelly bean çıktı da biz mi yüklemedik anladım bilgisi olan var mı

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151741332480561&set=a.10151741332340561.1073741842.345451740560&type=1&theater
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.