Şimdi Ara

LG OPTİMUS L7 Kullanıcıları Kulübü (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.786
Cevap
32
Favori
277.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Popeye55

quote:

Merhaba forumcular. Bende Atrix var. L7 ile takas düşünüyorum. Sizce etmeli miyim? Birde yurtdışı kayıtsız cihazların değeri ne kadar bu L7 lerin?

Forumda cinsiyet ayrımı var galiba, bize cevap verebilecek yok

Sağolun kolay gelsin.

Bende L7'den önce atrix almaya niyetlenmiştim fakat motorola TR de bulmak çok zor, bu beni telefondan biraz soğutmuştu işin açıkçası. ayrıca ekranın büyüklüğü ve tasarım olarak L7 bana göre atrix'ten çok daha iyi.

Yurtdışı fiyatlarını bilemiycem, yabancı sitelere bir bakın isterseniz

• quote:

Orijinalden alıntı: WolF-EyE

Bende L7'den önce atrix almaya niyetlenmiştim fakat motorola TR de bulmak çok zor, bu beni telefondan biraz soğutmuştu işin açıkçası. ayrıca ekranın büyüklüğü ve tasarım olarak L7 bana göre atrix'ten çok daha iyi.

Atriximi satmış bulunmaktayım. Bende L7 almak istiyorum. Atrix hafıza ve hız olarak iyi ama ben oyun filan tiryakisi değilim. L7 de gayet yeterli gelir diye düşünüyorum. Bakalım hayırlısı artık. Teşekkür ederim fikirleriniz için.
  • quote:

quote:

Atriximi satmış bulunmaktayım. Bende L7 almak istiyorum. Atrix hafıza ve hız olarak iyi ama ben oyun filan tiryakisi değilim. L7 de gayet yeterli gelir diye düşünüyorum. Bakalım hayırlısı artık. Teşekkür ederim fikirleriniz için.

Rica ederim, kolay gelsin.

• Oyunu apk şeklinde indirip hafıza kartına atmayı denedim çalıştıramadım. bunun için root yapmak gerekiyor sanırım...
  • hocam dedim ya öyle çalışmaz diye.. root lada alakası yok..

daha önce bahseetim bundan, dahili hafızadan sd card a aktarma programları var. bende var bunlardan.. daha önce bir çok telefonda denedim oldu ama bu telefonda olmuyor, nedenini bilmiyroum

apk'yı sd carda yüklemek diye birşey yok
  • Navigasyon uygulamasını harici hafıza karta apk şeklinde atıp kurdumda, o yüzden belki aynı şekilde oyunda çalışır diye düşündüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr_blacksea -- 20 Şubat 2013; 16:42:33 >
  • malesef dostum, keşke öyle olsa, benim içinde iyi olurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr_blacksea

Navigasyon uygulamasını harici hafıza karta apk şeklinde atıp kurdumda, o yüzden belki aynı şekilde oyunda çalışır diye düşündüm.

uygulamlar atilabiliyor mu yani birde bu durum l9 da da mi vardir oyleyse telefona oyun vs yuklenmez 1 2 tane iyi harici
  • WolF-EyE nickli arkaş ile yukarıda konuştuğumuz gibi oyunlar yüklenmiyormuş ama ben sygic isimli navigasyon uygulamasını kurdum ve kurulum dosyası hariç dahili hafızada yer kaplamadı... Oyunları hafıza kartına taşımak için programlar varmış ama WolF-EyE başarıya ulaşamamış bu telefonun yazılımı ics olduğundan olabilir belki...
  • Merhabalar herkese.
    Bende bir L7 kullanıcısıyım birkaç sorum olacak sizlere.

1)Screen shot alma özelliği mevcut mu? Ben bir türlü beceremedim.

2)Wi-fi olmadığı zaman normal internet paketinden net oldukça yavaş. Çekim hızı ve paketim oldukça uygun. Başka telefonları kullanıp aynı tarifeyi alan arkadaşlarda bir sıkıntı yok zira.

3)Gmailimi fazla sık kullanan biriyim. Eski bir nokia kullanıcısıyım.Nokiada yeni mail geldimi ana ekranda çıkardı. Gmailimin bildirim özelliğide açık ama ben girip bakmadıkça mail gelip gelmediğini göreniyorum. Bunu nasıl ayarlayabilirim.

Şimdilik bu kadar teşekkürler.
  • 1. soruyu bende bilmiyorum
    2. sorudaki sorun şebekenizden kaynaklanıyor olabilir bana hızlı geliyor ama önceki telefonum akıllı değildi ondan olabilir.
    3. ben bir ara dandik outlook uygulamasını kurdum onda bildirim geliyordu gmail i aktif olarak kullanmasamda gmail in gönderdiği bilgilendirme e mail lerinde de bildirim tonu çalıyor.
  • quote:

1. soruyu bende bilmiyorum
    2. sorudaki sorun şebekenizden kaynaklanıyor olabilir bana hızlı geliyor ama önceki telefonum akıllı değildi ondan olabilir.
    3. ben bir ara dandik outlook uygulamasını kurdum onda bildirim geliyordu gmail i aktif olarak kullanmasamda gmail in gönderdiği bilgilendirme e mail lerinde de bildirim tonu çalıyor.

Teşekkür ederim cevabınız için. Benim asıl isteğim gmail olayında facebook,twitter,foursquare vs uygulamalar gibi ana ekranda bildirim gelmesi. Ama bir türlü beceremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lucid Dreaming

quote:

Teşekkür ederim cevabınız için. Benim asıl isteğim gmail olayında facebook,twitter,foursquare vs uygulamalar gibi ana ekranda bildirim gelmesi. Ama bir türlü beceremedim.

gmaile mail düştüğü zaman uyarı mesajı bende veriyor

internet hızı tamamen kullandığınız hat ve tabi kullanmanıza bakıyor. ben kendimde bir fark göremedim

• İşlemcisi çok yavaş sistemi kaldırmıyor, özellikle gelen ve giden çağrı kontrollerinde takılmalar oluyor. aldığıma pişmanım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lang -- 24 Şubat 2013; 15:06:07 >
  • quote:

quote:

quote:

internet hızı tamamen kullandığınız hat ve tabi kullanmanıza bakıyor. ben kendimde bir fark göremedim

Teşekkürler birkaç ayarlamanın ardından hallettim problemi ;)

Bir sorum daha olacaktı. Telefona dizi atıp izlemem mümkün mü? Bazı arkadaşlar birer bölüm birer bölüm telefonlarına atarak izleyebiliyorlar dizileri. Video boyutunda bir oynama yapmak gerekiyordur illaki lakin hiçbir bilgim yok. Biraz bilgi verebilir misiniz bu konuyla alakalı?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Teşekkürler birkaç ayarlamanın ardından hallettim problemi ;)

Bir sorum daha olacaktı. Telefona dizi atıp izlemem mümkün mü? Bazı arkadaşlar birer bölüm birer bölüm telefonlarına atarak izleyebiliyorlar dizileri. Video boyutunda bir oynama yapmak gerekiyordur illaki lakin hiçbir bilgim yok. Biraz bilgi verebilir misiniz bu konuyla alakalı?

Tabi dizi izleyebilirsiniz. internet sitelerinden girerek bilgisayardaki gibi izleyebilirsiniz. orda full screen dendiğinde tam ekran olacaktır.

veya indirip mp4 formatında da izleyebilirsiniz. bunun gibi youtube downlader uygulamaları var, youtubedaki bir videoyu indirip yine telefonda izleyebiliyorsunuz.

ekran formatı için indirdiğiniz video yu açtıktan sonra telefonun menü tuşundan ekran ayarlarından tam ekrana sığdırma olacak şekilde seçebilirsiniz

• Arkadaşlar bende Lg L7 modelini aldım ama telefondan işin acıkçası çok memnun değilim biraz yavaş ve takılmalar oluyoR ram booster diye program kullanıyorum o zamn telefonun kafası yerine geliyoR tavsiyem uzak durun :))))
    diğer kullanıcı arkadaşlara sorum olaçak benim wifi normalde çalışıyor ama tuş kilidi girince kapanıyoR tekara actığımda tuş kilidini tekrar bağlanıyoR ve kısa süreli internetten kopmalar yaşıyorum aceba bunun nedeni yazılımsal hata mı yoksa ayarlardan mı yardımcı olursanız sevinirim saygılaR....
  • quote:

Orijinalden alıntı: latahzen

Arkadaşlar bende Lg L7 modelini aldım ama telefondan işin acıkçası çok memnun değilim biraz yavaş ve takılmalar oluyoR ram booster diye program kullanıyorum o zamn telefonun kafası yerine geliyoR tavsiyem uzak durun :))))
    diğer kullanıcı arkadaşlara sorum olaçak benim wifi normalde çalışıyor ama tuş kilidi girince kapanıyoR tekara actığımda tuş kilidini tekrar bağlanıyoR ve kısa süreli internetten kopmalar yaşıyorum aceba bunun nedeni yazılımsal hata mı yoksa ayarlardan mı yardımcı olursanız sevinirim saygılaR....

hangi programlarda takılmalar yaşıyorsun, paylaşırsan yardımcı olmaya çalışalım.. ben yüksek grafikli 3d oyunlardan başka bişeyde bir problem yaşadığımı hatırlamıyorum. boost programıda kullanmıyorum, sadece task killer tarzında bir program kullanıyroum.

internetten kopma bende olmuyor, wi fi bağlantısından memnunum.. modem başka odada teleon başka odada kapılar kapalı arada recevir gibi sinyal zayıflatn unsurlar oldu mu durum yarı tabi. zaten öyle bir durumda sinyalin zayıf olduğunu görüsyorunuz. ama normal çektiğinde durduk yere internetten kopma yaşadığımı hatırlamıyorum

telefonun yazılım güncelleme programı var. madem kopmalar oluyor, modeme yakın bir yere git, ekran kapanma süresini sınırsız yap. telefonu bir güncelle, sonra bakalım problemler devam edecek mi

• Wireles ın kesilmemesi için ( AYARLAR-wifi-sağ alt tuşa dokun-gelişmiş- wifi uyku modu- orada daima seçilecek )
    Ayrıca telefona her uygulamayı indirmeyin virüslü olabilir yorumlara bakarak indirin takılma falan olmaz.
  • Mr_blacksea ve WolF-EyE ilginizden dolayı teşekkür ederim sorun şuan için giderildi. ayarlar Mr_blacksea ayarlar bölümünden dediğin gibi yapdım.
    WolF-EyE ilginç bir taraf var ki oda ben hiç oyun yüklemedim tek bi oyunda deneme için yüklemişdik ondada takılmalar oldu sildim oyunu tekarardan oyunu pek sevmem işin acıkcası ama şuvar ki benim ram 320mb kullanılıyor boş bellek 60 ve 90 arası değişiyoR bu normal bir durum mu bazen ram booster 180-190 cıkarıyor bu boş alanı ama tekrar düşüyoR. takılmalara gelince norma menüde geçiş anında yapabiliyoR oda saniiye anlamında kısa süreli oluyoR film izlemek için attığım filimlerde bazen donma değilde yavaşlama ve anlık takılma gibisinden birşeyler oluyoR kullandığım proğram smart avi player. güncelleme konusuna gelince ise güncelleme şuan için yok diyoR (4.02)
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.