Şimdi Ara

LG OPTİMUS L7 Kullanıcıları Kulübü (139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.786
Cevap
32
Favori
277.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaklaşık 2 sene önce bu kullanıcılar kulübündeki yorumları okuyarak o zaman bana bu telefonu almamı sağlayan teknolojik yoksunu insanlara saygı ve sevgimi iletmek isterim.
    O zaman o kadar güzel yorumlar yapılmıştıki (Benimde Cahil Olmam Sebebiyle) dayanamayıp gidip aldım ve aldığım güne lanet ettim,facebook mu kasar,whatsapp mı açma bile,oyun mu dersin unut öyle şeyleri,oyunun grafiği bi tık iyi olsun kasar,rehber desen acil bir işin olmasın yandın.
    O zaman gidip 900tl'ye almıştım ve 3 ayın sonunda dayanamayıp yerden yere duvardan duvara yetmedi çekiçle vurdum..
    Allah'a şükür şuan g flex kullanıyorum,tek bir yanlışını görmedim telefonun..

BURADAN HALA BU TELEFONU ALMAK İÇİN GELİP BU YORUMLARI OKUYANLARA SESLENMEK İSTİYORUM...İNANMAYIN İYİ DİYENLERE, GÜZEL DİYENLERE,BANA YETİYOR DİYENLERE...
    ALMA ARKADAŞIM VALLAHA BİLLAHA PARANA YAZIK
  • L7 alma, aldırtma!!! Pişmanlıktır almayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar, kardeşim telefonundan şikayet ediyordu sürekli, biraz inceledim ve baktım ki ram i format attığım halde 310mb kullanılan 77 mb boş olarak gözüküyor. Yani toplamda 387mb ram var. Anladığım kadarıyla kasma ram den kaynaklanıyor. Sizde gözüken ram miktarını ve ne yapmam gerektiği konusunda fikirlerinizi yazarsanız sevinirim, şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluedead35

Merhabalar, kardeşim telefonundan şikayet ediyordu sürekli, biraz inceledim ve baktım ki ram i format attığım halde 310mb kullanılan 77 mb boş olarak gözüküyor. Yani toplamda 387mb ram var. Anladığım kadarıyla kasma ram den kaynaklanıyor. Sizde gözüken ram miktarını ve ne yapmam gerektiği konusunda fikirlerinizi yazarsanız sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Yapacak pek birşey yok. Greenify ve Es Task manager yüklemen faydalı olacaktır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Halen kullanan arkadaşlar gözümde sırat köprüsünü geçmeye adaylardır.
  • Geçen sene Samsung'un ilk dokunmatik, dandik telefonlarından "Yeter, artık android istiyorum!" diyerek geçmiştim. İllallah ettirdi. Alıcaksanız L7 II alın ama bu dandik telefondan almayın derim. Az önce JB'ye güncelledim bakalım sonuç ne olacak Allahtan Yazın G2 ye geçeceğim

Olmazsa Olmaz Edit: Yukardaki rom Allah'tan root'luymuş. SuperSU'yu görünce oh be dedim bide onunla uğraşmayacaktım Ama Hard reset atacağım telefona, iki menüde gezelim dedik İllallah vol.2 getirtti yemin ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FantomİçinF -- 22 Mart 2015; 12:22:20 >

• Heralde benden başka kullanan kalmadı diye düşünüyorum hatta bu mesajı bu süper ötesi telefondan yazıyorum hatta harflere bastıktan yarım saat sonra yazıyor neyse alıştım artık yazın zenfone 2 ye geçeceğim o zamana çıkarsa tabi.

• Alig001 A kullanıcısına yanıt
    Yalnız değilsin :) ama bende yakında G3e geçicem atıcam bu nalet telefonu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu çöp telefonla 1 saat uğraştım sinirden köpürüyorum resmen yok mu bunu kasmadan kullanmanın bir yolu işkence resmen
  • Arkadaslar lg l7 p705 kullaniyorum.yazilimi guncellemeye calisiyorum indirme islemi gerceklesiyor ama telefon kapanip mavi ekran ciktiginda %10 a kadar gelip error veriyor.bunu nedeni ne olabilir nasil guncelleme yapabilirim

• goksunand kullanıcısına yanıt
    Mavi ekran derken ? Öyle bir ekran olmaması lazım.
  • Yazilimi indirdikten sonra kurmaya calisiyorum telefon kapaniyo o sirada bi ekran cikiyo mavi renkte kurulurken o sirada error veriyor

• Arkadaşlar,bu telefonun hızlı android sürümü mevcut mu?
  • degisik kullanıcısına yanıt
    Bazı Custom ROM sürümleri orjinal android sürümüne göre nispeten daha hızlı. Ama beklentini kesinlikle karşılamayacaktır.
  • Bu super telefonu halen kullanan varmi ya :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Şenyar

Bu super telefonu halen kullanan varmi ya :)

Ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şenyar

Bu super telefonu halen kullanan varmi ya :)

Ben
  • demirhaner61 D kullanıcısına yanıt
    süper mi aldıgımız gibi geri iyade etmiştik
  • DeCanter kullanıcısına yanıt
    G4 kullaniyorum hocam bende bıraktım

• merhaba arkadaşlar ben 2013 den bu yana kullanıyom 1 sene sonra o kadar kasmaya başladı ki şu romların hepsini denedim:
    slimbean 4.1.2
    cyanogenmod 10
    cyanogenmod 10.2
    cyanogenmod 11
    kitkat rom

rom üstüne rom. Lakin fayda etmemesiyle birlikte banyoda unutmuştum ses tuşu bozuldu . Bende bugün en eski aldığım halindeki romunu atym dedm belki kasmaz diye onu attım lakin o da çalşmadı . Ses tuşu bozuk olduğu için CWM ye yani rom atma yerine de giremiyorum. :/ :(

Ayrıca telefonu düşürdüm kırıldı Ekranı ve LCD si yeni :( 100₺ para verdim onlara Ve hiç kullanılmamş bir de bataryası var
  • 
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.