Şimdi Ara

Limit Yok -- NZT-48 Gercekte Varmı Dersiniz? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
8
Favori
62.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ECZANE DİŞINDA SATILAN HİÇ BİR ÜRÜN ALINMAZ ÖYLE FİLMLERDEN DUYDUKLARINIZDAN ETKİLENİP NE OLDUĞU BELLİ OLMAYAN ŞEYLERİ ALMAYIN SADECE KENDİNİZE ZARAR VERİRSİNİZ ÜSTELİK KENDİ PARANIZLA KENDİNİZE ZARAR VERİRSİNİZ. ( NACİZHANE FİKRİM ) SAĞLIK BAKANLIĞI BU TAKIM BİTKİSEL İLAÇ ADI ALTINDA İLAÇ VEÜRÜNLER İÇİN DÜZENLEMELER YAPIYOR BOŞUNA DEĞİL HERHALDE ECZANE ECZANE ECZANE
  • Ben kullandım baya büyüdü :) :D :D
  • İnsanoğlu garip, beyin hakkında elde olan bilgiler bu kadar yetersizken onu canlandıracak ilaçlardan vs. lerden bahsediyoruz. karanlık kuyuya atlamak gibi birşey.
    Ancak şu varki, bilim ve tıp bizim bildiğimizden çok ilerde olduğu kesin. Varsa gerçekte böyle bir ilaç, bunu bizler göremeyiz, anca çakmasını ve kendilerine döner sermaye olması için sahte pazarını oluştururlar. Sahte pazarlardan hasta insanlar doğar, bu da başka bir ilaç pazarına yönlendirir. her durumda idarecilere bağımlı bırakırlar. Bunu da bunun gibi filmlerle yaparlar. Kısacası bu bir kısır döngü. Ama her zaman yedik ve yiyoruz.
  • aynı etkiyi aspirinde sağlıyor her deneme çözmeden önce 1 aspirin alıyorum alımadığım zamanki net farkı 15 20 buluyor deneyin etkisini görüceksiniz keşif bana aittir
  • Marvel filmlerine bulaşmayın siz. Sonunuz iyi değil..
  • nzt filan bilmemde zamanında kendi kullandığım anti depresan vardı SEROXAT 40mg gibi bişi olması lazım. dikkati biyerde toplayabiliyorsunuz.hızlı düşünüyorsunuz mutlu mutlu geziyorsunuz ilk başlarda kedi gibi günün 18 saatini uyuyarak geçirsenizde alışınca 2 gün uymuyorsunuz.bırakmasıda bi okadar zor 3 gün içmediğinizde çene kemikleriniz kitleniyo dudaklarınız uyuşuyor.ense kaslarınız kasılıyor. tabiki denemeyin doktor depresyon ilacı olarak veriyor yada 46 raporunuz varsa alabilirsiniz ama normal bi insana etkisi ne olur bilmiyorum depresyona bile sokabilir yan etkileri baya çoktu

Dip not: sakın içmeyin ben 10 yıl migren tedavisi için kullandım bırakana kadar azım yüzüm kitlendi lucifer çarpsınki içmeyin :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: yyigi

nzt filan bilmemde zamanında kendi kullandığım anti depresan vardı SEROXAT 40mg gibi bişi olması lazım. dikkati biyerde toplayabiliyorsunuz.hızlı düşünüyorsunuz mutlu mutlu geziyorsunuz ilk başlarda kedi gibi günün 18 saatini uyuyarak geçirsenizde alışınca 2 gün uymuyorsunuz.bırakmasıda bi okadar zor 3 gün içmediğinizde çene kemikleriniz kitleniyo dudaklarınız uyuşuyor.ense kaslarınız kasılıyor. tabiki denemeyin doktor depresyon ilacı olarak veriyor yada 46 raporunuz varsa alabilirsiniz ama normal bi insana etkisi ne olur bilmiyorum depresyona bile sokabilir yan etkileri baya çoktu

Dip not: sakın içmeyin ben 10 yıl migren tedavisi için kullandım bırakana kadar azım yüzüm kitlendi lucifer çarpsınki içmeyin :D

Lustral 50 mg ile aynı etkileri görüyorum

Seratonin inhibitörleri MDMA yani ecstasynin yaptıklarının aynısını yapıyor fakat ufak ölçekte. Ben de çenemin ağrısının sebebini merak ediyordum, ara sıra 2-3 gün içmediğim oluyor. Demek ondanmış... Harbi çenem kopacak gibi oluyor ya, 5-6 tane yumruk yesen öyle ağrımaz

• Bu Siteyi who is den sorgulayınca amerikada polis departmanının arkasını gösteriyor :D
  • Olum zaten hapa 100 tl verince ne yapmışım lan ben diyip beynin aydınlancak :D
  • aynen çene uyuşması ağrıma vicuda ani sıcak su dökülmesi gibi şeyler yaşadım bende titreme geliyordu baazen kısa süreli unutkanlık isim ve adres unutma gibi ilacı bırakırken bunalrı yaşadım çok bazen unutkanlık yaşamaktayım yani gerçekten serotin yada seroxat sanırım zihni güçlendirmede bi etken olabilir uzaman arkadaşların görüşünü merak ediyorum bu konuda bende dostum
    @
  • https://www.kanaltvmansetleri.com/ facebookta haber yayınlayan site bu nzt48 de 100metre ilerde yeni sitesine taşınmış sanırım http://www.nzt48doping.com/ olmuş ismi.

kanaatimce beyinde şu fıkradaki gibi bir etki oluşturuyor

Temel bir gün Dursun'a balık kılçığı yemenin insanın kafasını çalıştırdığını söylemiş.
    Bu habere sevinen Dursun yanına Temel'i de alarak hemen bir balık lokantasına gitmiş.
    Az sonra gelen balıkların etini Temel, kılçıklarını Dursun yemiş.
    Böylece üç porsiyon balık tükettikten sonra Dursun hesabı ödemiş ve dışarıya çıkmışlar.
    Yolda bir ara Dursun:
    - Baa bak Temel. Sen galiba kazuklaysun beni ? demiş.
    Temel gülerek cevap vermiş:
    - Bak, gördün mü ? Kafan çalışmaya başladı bile.

• kovadan iki kapak al nzt48 i bırak nzt88 olsa yanında sinek kalır :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Truman Show

quote:

Orijinalden alıntı: rebellion

NZT filan bilmemde, eğer düzenli egzersiz yaparsanız düzenli beslenme yaparsanız; sağlıklı ürünler tüketmek bitkiler vitaminler mineraller( bunlara girersek çıkamayız ) vs... Bunlar hayat kalitenizi artırır stresten arınırsınız. Konuşmanız kendinize güveniniz psikolojiniz üst seviyede olur ve daha çok dikkat çekici olursunuz, aynı zamanda öğrenmek kitap okumak da cabası size çok şey katar.... o filmdeki adam gibi tam olarak demesekte yakın biri olursunuz

Filmi izledin mi sen? İzlemediysen 'Ben nerdeyim sen nerde''.

Filmde ki hap tamamen sembolik bir mesaj.Yerine uyuşturucu veya başka bir madde de gösterebilirlerdi temsili olarak.O hap tamamen bir dayanak.Benim de yaşadığım temel sorunlar;

-Sahip olmak istediğim şeyler olmasına rağmen bir şeyler yapmama,yapamama.
    -Çabuk pes etme,motivasyon düşüklüğü
    -Halsizlik,yorgunluk
    -Hayattan bunalmak.

Bunların hepsi dolaylı olarak birbirini tetikliyor.İlk bir madde ile bir şeyler için hedef belrleyip düzgün bir şekilde yeterli bir seviye de gayret gösterildiğinde hepsi sırasıyla gerçekleşir.Hap vb. bir mucize beklemek hata.Hiç bir hap zekayı arttıramaz zaten film de hapın etkileri dikkat eksikliğini minimuma indirmek veya olabildiğince detaycı olmak.Az miktarda alkol bu etkileri zaten gerçekleştiriyor.Her gün belirli bir miktar alkol alın o zaman.

• Olanı kullanında daha fazlasını sonra istersiniz.
  • Troll konu
  • quote:

Orijinalden alıntı: husopa

https://www.kanaltvmansetleri.com/ facebookta haber yayınlayan site bu nzt48 de 100metre ilerde yeni sitesine taşınmış sanırım http://www.nzt48doping.com/ olmuş ismi.

kanaatimce beyinde şu fıkradaki gibi bir etki oluşturuyor

Temel bir gün Dursun'a balık kılçığı yemenin insanın kafasını çalıştırdığını söylemiş.
    Bu habere sevinen Dursun yanına Temel'i de alarak hemen bir balık lokantasına gitmiş.
    Az sonra gelen balıkların etini Temel, kılçıklarını Dursun yemiş.
    Böylece üç porsiyon balık tükettikten sonra Dursun hesabı ödemiş ve dışarıya çıkmışlar.
    Yolda bir ara Dursun:
    - Baa bak Temel. Sen galiba kazuklaysun beni ? demiş.
    Temel gülerek cevap vermiş:
    - Bak, gördün mü ? Kafan çalışmaya başladı bile.

İşte bu şekilde bu haplar insanı zekileştirebilir ancak

• quote:

Orijinalden alıntı: canko38

"türk yapımı nzt :
    yemeklerden önce günde üç defa alınacak dozlar
    400 ug levotiroksin sodyum
    kalp krizi geçirmenizi önlemek için propranolol hci 40 mg
    yağ yakımını tetiklemek için 2000 mg l – karnitin
    ginkgo biloba ekstresi 240 mg
    başdönmesi ve denge bozukluklarını kesmek için trimetazidin dihidroklorür 20mg

yemeklerde ızgara et ve yeşillik salata (yağsız)

200 kilo olmanıza rağmen pokemon gibi zıp zıp zıplıyorsunuz. konsantrasyonunuz tepede inanılmaz enerjiksiniz. içinizden bir ses ankara'dan istanbula yürüyerek gidebilirsin diyor.
    bol su tütekeceksiniz. alkol almayacaksınız. sigara içmeyeceksiniz.

hızlı konuşuyor, hızlı düşünüyor, hızlı sevişiyor, hızlı hareket ediyorsunuz. konsantrasyonunuz tepede oluyor. 10 günde yapacağınız işi 2 gecede bitiriyorsunuz. hiç uykunuz gelmiyor.
    hızlı bir şekilde kilo veriyorsunuz, götünüz kalkıyor kimseyi beğenmemeye başlıyorsunuz. ukala bir insan oluyorsunuz. kendinize güveniniz geliyor. azıcık megaloman oluyorsunuz.

ama uyarmadı demeyin. sonu çok kötü..."

MALUM ÇOK BİLEN BİR SİTEDE BUNU GÖRDÜM ACEBA DENEYEN OLDUMU ETKİSİ NEDİR BİLMİYORUM DENEMEK İSTEYEN ECZANELERDEN BU İLAÇLARI TEMİN EDİP KULLLANABİLİR. KULLANANLAR BURDA DENEYİMLERİNİ PAYLAŞIRSA HERKESE YARARLI OLUR.

şaka mı yapıyon dostum hipotiroid hastası olmadığın halde gidip 400 mcg levotiroksin içersen hipertiroidi yaparsın kendini. propanolol bile kurtaramaz sonra.

• up var mı arkadaşlar
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.