Şimdi Ara

bimeks mi teknosa mı (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
216
Cevap
0
Favori
60.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İzmirde oturanlar bilir hangi teknoda mağazası olursa olsun çalışan adamlar insanlara aşırı soğuk
    adam içinden almıycaksan niye soruyosun kardeşim diye geçirmiyosa neyim

ama bimeks te yapmacık ta olsa böyle ilgilenmeye çalışıyolar yani

280 ytl ye bimeksten creative mp3 player aldım pazaretsi aldım-cuma bozuldu gitim verdim ne bu dedim böyle şey mi olur, adamlar dedi biz onu serviss yollıycaz serviste derlerse kusurluy o zaman veririz yenisini eee 1 hafta bekleim gelin alın dediler gittim teknik servis ürünü tamir edip yollamış ama ilk 1 ay içinde bozulduğu için deiştirmeleri gerekiyordu , bimekste adam dedi ben bu ürünü size bu şekilde veremem teknik serviste hata yapmışlar(adam bana hiç uğraşmadan al tamir edilmiş malı git te diyebilirdi.) eeee 1 hafta daha bekledim tamam kararı çıktı paramı geri aldım yine ordan baka bir mp3 çalaır aldım

ama ne laırsam bimekste almaya özen gösteririrm yinede
  • İzmir konusuna katılıyorum.
    Hele hele Tekmar Bayraklı, adamlar "Fazla sorma al da git" der gibi bakıyolar.
  • İzmir konusuna bende katılıyorum.
    Geçen ay Şirinyer Teknosa dan digital foto. mak. aldım. Ben ürünü incelerken adamlar da kızları inceliyolardı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: The oZz

İzmir konusuna bende katılıyorum.
    Geçen ay Şirinyer Teknosa dan digital foto. mak. aldım. Ben ürünü incelerken adamlar da kızları inceliyolardı.

• en iyisi bimeks ordan hp masaüstü aldım üstüne hp yazıcı üstüne alışveriş çeki daha sonra kurmaya geldiler her sorumu cevapladılar helal bimekse.
  • Teknosa' dan birçok alışverişim oldu genel anlamda satış elemanları ilgililerdi ama yeterince değil. Arızalı çıkan mp3 playerimi arızasının fabrikasyon olduğunu söyleyip yenisiyle değiştirdiler. Bence tüketici haklarını bilirsek pek sorun çıkacağını sanmıyorum. Elemanlarının ilgisi ve güleryüzü eksik olmasına rağmen dediğim gibi pek sorun yaşamadım. Henüz bimeksden alışveriş yapmadım ancak yorumlardan sonra fiyat karşılaştırması yapıp orayıda deniycem.
  • MERHABA;

MÜHİM OLAN HANGİSİNİN UCUZ OLDUĞUDUR.
    BU NEDENLE İKİSİ DE AYNI.

SIRALAMA ŞÖLEDİR.

GİDER MALI ALIRSIN PARASINI ÖDERSİN ÇIKAR EVE GELİRSİN.
    SORUN ÇIKARSA BİRİNİ ARARSIN SANA SERVİSİN NUMARASINI VERİRLER BİR KONUŞ DERLER.
    ÇIRPINIP DURURSUN.

E O ZAMAN NEDEN İNTERNETTEN DAHA UCUZA ALMAK VARKEN MAĞAZA TERCİH EDİLDİ???????
    DEMEK Kİ HATA MAĞAZADAN MAL ALMAKTAYMIŞ.

ALIN SİZE UCUZ NOTEBOOKLARIN LİNKLERİ

ASUS:
    http://www.aktaselektronik.com/main/products.asp?cat_ID=47&sub_cat_ID=84
    BENQ:
    http://www.aktaselektronik.com/main/products.asp?cat_ID=47&sub_cat_ID=86
    HP TİCARİ:
    http://www.aktaselektronik.com/main/products.asp?cat_ID=47&sub_cat_ID=87
    HP PAVILION:
    http://www.aktaselektronik.com/main/products.asp?cat_ID=47&sub_cat_ID=88
    HP PRESARIO:
    http://www.aktaselektronik.com/main/products.asp?cat_ID=47&sub_cat_ID=102
  • walla arkadaslar bn buyuk hevesle bimeksten toshiba satellite a200-1bp aldim bu makinayı kullanırken ben den once birisinin daha bu makinayi kullandııgını anladıımm ve bu olay sadece bnm basıma gelmedıı 2 arkadasımın daha basına geldıı onlar makınalarıını deiştirdilerr bnse para iadesi aldıımmm
    unutmayın ucuz ehtin yahnisi....
    hediye cekiyle mılletı kandırıolar ve ellerındekıı stoku bolece bitiriyorlarrrr.lutfen dııkat edıınn ve nolursa olsuunn kutusu acık olna malı almayın......
  • kesinlikle kıyaslanamaz bile.teknosa müşteriye bakış açısından , görevlilerinin sattığı ürünler hakkındaki bilgi düzeyleri açısından, ürün kalitesi ve çeşitliliği açısından,köprüyü geçene kadar ayıya dayı deme mantığı ile müşteriye bakmaları açısından türkiyenin bence en kötü teknoloji marketi.bimeksin böle bi kıyaslamaya sokmakla bile ona hakaret ediyoruz.

teknosaya her zaman
  • kesinlikle bimeks
  • bimeksten cep tlfonu alıp bozuk çıkan oldumu?DEĞİŞTİRMEK TAM BİR İŞKENCE KESİNLİKLE CEP TLFONU ALMAYIN........
  • merhaba güzelkardeşim bence bimeks değil teknosa teknosa notebook u ve laptop çıkartan yerdir..
  • bimeks çok daha iyi
  • Bimeks tüketici kanununda ne yazıyorsa aynen uygulamaya çalışır, insiyatif denen bir olgu yoktur. Özellikle cep telefonu aldıysanız bozuk çıkmaması için dua edin. İlgi alaka iyi
  • bimeks kadar rezil,müşteriyle ilgilenmeyen ,arıza durumunda sorun çıkaran bir firma görmedim.28 AĞUSTOSTA ARIZALI ÜRÜNÜ BİMEKSE VERDİM ZAR ZOR KASIMIN 11İNDE ALABİLDİM.BİMEKSMİ ASLAAAAAA.
  • Bimeks çok kötü bir firma. Yasalar umurlarında değil.

Oradan aldığım dijital fotoğraf makinesi bozuldu. 30 iş günü geçti. Bedel iadesi istedim. Birşey yapamayacaklarını ve lakayit bir şekilde mahkemeye verebileceğimi söylediler. Pazartesi mahkemeye veriyorum...

Çooooooooookkkk Berbat bir firma....

Kimse alışveriş yapmasın bence....
  • bimeks bilmem ama teknosadan iki hp laptop aldım ikiside çöpe gitti
    sora da hp beni 2 aydan daha uzun süre süründürdükten sora paramı anca verdi tabiki laptopı ilk aldığım andaki ytl cinsinden verdiği için daha da zarar ettim ve tüm işlerim aksadı sora asus aldım daha ne hp alırım ne de teknosaya giderim
    ayrıca teknosa piyasanın çok çok üst bir fiyatına satıyor
  • Bimeksten hp laptop aldım 2 tane olupıxel cıktı, satısa uygun omayan bır durum olmazsa degıstırırız dedıler, kutusu ile a'dan z'ye herseyı ıle teslım ettım.
    Musterı hızmetlerı bana cewap olarak bunun kumandası kayıp, dvd we lcd kapagında cızık war dedı bende cıldırdım tabı kı.

Herseyıyle gonderdıgım laptop ne hale gelmıs bu ıs ınada bındı hayırlısı artık

Ben ayrım yapmıyorum ama kurumsal fırmalarda bu durum boyle, bızım yapacagımız tek sey tuketıcı olarak HAKLARIMIZI bılmek.
  • ikisinde de memnun olan pek yok nereden almalıyız
  • daha önce verildiyse özür dilerim, teknosa mağdurlarının sitesi bile var http://teknosamagdurlari.blogspot.com/
    ve hatta google arama motoruna teknosa yazdığınızda 3. sırada çıkıyor
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.