Şimdi Ara

Tribes Ascend (2012) [ANA KONU] + Rehber (31. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
787
Cevap
13
Favori
39.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    30 fps de oynuyo bu. oyun zevkimin içine ediyor. taramalı silahlarlda falan hedefi vurmak bi hayli zorlaşıyor
    ayarları sonuna kadar düşürdüm değişen bişey olmadı. max ayarlarda da 30 fps min. de de
  • buradan kuracağımız oyunlara ben de katılırım eğlenceli olacağını düşünüyorum zaten belli başlı arkadaşlarla aynı map'lerde oynuyoruz böylesi daha eğlenceli olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildlove

en iyilerin de iyisi diye bir video yapmış adamvenom. tribes'ın en iyi oyuncularının en iyi hareketlerini birleştirmiş ve ortaya harika bir klip çıkmış..

bayrağı almaya çalıştıkları sahne ne öyle

maç falan ayarlarsanız gelirim her daim

• Bugün ilk defa tribes'da bi hacker'a rastladım sol taraftaki 1.ye bakın adı mrautofusor 77 kill'i var. adamın silahı raider ın arx buster'ına benziyor ama soldier'in spinfusoru gibi mermi atıyordu hem de aralıksız! reportladım tabi hemen ama adımın hiç çekinmeden o kadar kişi içinde hile kullanması çok ilginçti.
     Tribes Ascend (2012) [ANA KONU] + Rehber
  • byern kullanıcısına yanıt
    arada oluyor böyleleri. o değil de maç 1 saate yakın sürmüş
  • quote:

arada oluyor böyleleri. o değil de maç 1 saate yakın sürmüş

haha hocam ramazan'da zaman geçirmelik güzel bir server :) 10 capture'da oyun bitiyor süresi de yanılmıyorsam 1 saat ve araçlar bedava. Bu ultra spinfusor lu arkadaş bayrağa oturup üstten taramalı gibi yardırdığından epey onla uğraştık :) sonunda da biz aldık ilahi adalet :D
  • http://www.joystiq.com/2013/07/12/hi-rez-halts-tribes-ascend-updates-for-six-months-may-never-co/

hi-rez oyuna desteğini şu an için kestiğini açıkladı. yavşak herifler smite denen lanet dota tarzı kanser oyuna yoğunlaşmış. nefret ediyorum moba tarzı oyunlardan.. para neredeyse oraya gidiyor tabi..

oyuna harita yapmaya devam eden 1 kişi var (kate) ki hirez'den birileri kendilerini cömert hissederse belki yama bug fix olayıyla birlikte yayınlanacakmış..

ben de yavaş yavaş bırakacağım oyunu, arada girer arkadaşlarla eğlenmek için bir kaç maç atarım. smite oynayan varsa oynamasın çünkü hirez'den aynı muameleyi görecekler buna eminim.. ah ulan dynamix yaşasaydın da şu masterpiece'i şu paragöz yavşakların eline bırakmasaydın..

eğer community bulabilirsem tribes 2 next'e geçmeyi düşünüyorum veya yine dynamix tarafından yıllar önce yapılmış hala oyuncusu bulunan legions overdrive'a.. hiç olmadı oyuncusu varsa tribes vengeance'a bile geçebilirim.. bakacağım artık..

f u hirez..

en çok da oyuncu kitlesini özleyeceğim ascend'in. 27 yaşıma geldim ve kendimi bildim bileli oyun oynarım, tribes ascend'deki gibi kaliteli düzgün adamlardan oluşan, yiğide hakkını veren, tebrik etmeyi bilen ve yetenekli oyuncu kitlesine başka hiçbir oyunda rastlamadım..

şimdi oyun ölüme terk edildi, hala oynayan çok ama en iyi oyuncular, eskilerden gelen tribes gazileri teker teker bırakıyor oynamayı..

tekrardan f u hi-rez..

• quote:

http://www.joystiq.com/2013/07/12/hi-rez-halts-tribes-ascend-updates-for-six-months-may-never-co/

hi-rez oyuna desteğini şu an için kestiğini açıkladı. yavşak herifler smite denen lanet dota tarzı kanser oyuna yoğunlaşmış. nefret ediyorum moba tarzı oyunlardan.. para neredeyse oraya gidiyor tabi..

oyuna harita yapmaya devam eden 1 kişi var (kate) ki hirez'den birileri kendilerini cömert hissederse belki yama bug fix olayıyla birlikte yayınlanacakmış..

ben de yavaş yavaş bırakacağım oyunu, arada girer arkadaşlarla eğlenmek için bir kaç maç atarım. smite oynayan varsa oynamasın çünkü hirez'den aynı muameleyi görecekler buna eminim.. ah ulan dynamix yaşasaydın da şu masterpiece'i şu paragöz yavşakların eline bırakmasaydın..

eğer community bulabilirsem tribes 2 next'e geçmeyi düşünüyorum veya yine dynamix tarafından yıllar önce yapılmış hala oyuncusu bulunan legions overdrive'a.. hiç olmadı oyuncusu varsa tribes vengeance'a bile geçebilirim.. bakacağım artık..

f u hirez..

en çok da oyuncu kitlesini özleyeceğim ascend'in. 27 yaşıma geldim ve kendimi bildim bileli oyun oynarım, tribes ascend'deki gibi kaliteli düzgün adamlardan oluşan, yiğide hakkını veren, tebrik etmeyi bilen ve yetenekli oyuncu kitlesine başka hiçbir oyunda rastlamadım..

şimdi oyun ölüme terk edildi, hala oynayan çok ama en iyi oyuncular, eskilerden gelen tribes gazileri teker teker bırakıyor oynamayı..

tekrardan f u hi-rez..

halla halla ben de tam oyunu yeniden yükleyip başlıcaktım,okadar ödül falan da aldı neyin kafasında bu hi-rez anlamadım gitti

• quote:

Orijinalden alıntı: Leetnock

quote:

http://www.joystiq.com/2013/07/12/hi-rez-halts-tribes-ascend-updates-for-six-months-may-never-co/

f u hirez..

tekrardan f u hi-rez..

halla halla ben de tam oyunu yeniden yükleyip başlıcaktım,okadar ödül falan da aldı neyin kafasında bu hi-rez anlamadım gitti

başla, serverlar dolu şu anda.. hatta altimor nicki bir eleman oyunu hackleyip mod sdk'sı oluşturdu.. yakında mapler modlar akacaktır.. son olayların üstüne hirez çok tepki almıştı dün todd harris behind the blue plate röportajında resmen kıvırdı, bir gün mod sdk yayınlayabiliriz diyor bakalım ne olacak..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Leetnock

quote:

f u hirez..

tekrardan f u hi-rez..

başla, serverlar dolu şu anda.. hatta altimor nicki bir eleman oyunu hackleyip mod sdk'sı oluşturdu.. yakında mapler modlar akacaktır.. son olayların üstüne hirez çok tepki almıştı dün todd harris behind the blue plate röportajında resmen kıvırdı, bir gün mod sdk yayınlayabiliriz diyor bakalım ne olacak..

Eskinin tadını vermedi yok böyle zor oyun ara verince unutuvermişim

• Leetnock kullanıcısına yanıt
    ben 5 ay askerlik arasının ardına ne biçim afallamıştım oyuna girdiğimde

fena da oynamam tribes'ı ama 5 ay aradan sonra sanki ilk defa başlamış llama'lar gibi hissettim
  • Arkadaşlar elimde Steam Gift olarak
    Tribes Ascend Steam Starter Pack var.
    içeriği şöyle:
    http://www.gamestop.com/pc/games/tribes-ascend-starter-pack/103169

Steam den oyun karşılığı takas edebilirim.
  • bu oyunu steam uzerinden indirmistim fakat oynamak kismet olmadi cunku guncelleme ekraninda takilip kaliyordu. cozumu aradim fakat bulamadim. oyunu tekrar indirmeye de icim el vermedi. ustune birde steam yaz indirimleri baslayinca unuttum gitti. simdi: cok heveslendigim bu oyun icin steam cozumu varsa oynardim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gordon Freedos

bu oyunu steam uzerinden indirmistim fakat oynamak kismet olmadi cunku guncelleme ekraninda takilip kaliyordu. cozumu aradim fakat bulamadim. oyunu tekrar indirmeye de icim el vermedi. ustune birde steam yaz indirimleri baslayinca unuttum gitti. simdi: cok heveslendigim bu oyun icin steam cozumu varsa oynardim.

steam versiyonunda diagnostic çalıştırabilirsin hirez launcher üzerinden.. eğer oyunu açabilirsen steam'deki diğer oyunlarına yazık olacak keza ben steam'deki 250 civarı oyunumun ne de origin'deki bf3 moh gibi oyunlarımın yüzüne bakmıyorum tribes yüzünden..

bırakmak için ciddi anlamda oyun ve çözüm arıyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wildlove -- 21 Temmuz 2013; 14:12:09 >
  • wildlove kullanıcısına yanıt
    Oyunu sileceksin başgan başka çözüm yok :) Başka oyunlar olsa bile yüzüne bakmadığın için çürürler bir köşede.
    Benim de aynısını DoTA2 ye yapmam gerekiyor bu aralar...
  • siberarmi kullanıcısına yanıt
    1 gün felan boşluyorum, belki 2 gün tamam lan bıraktım diyorum sonra elim tekrar gidiyor tribes'a.. sigara gibi oldu benim için. silmem lazım oyunu, haggaten silmem lazım bi ara..
  • wildlove kullanıcısına yanıt
    Silmeden olmaz, steamde durdukça "Bir el atıp çıkarım." diyorsun, gece 2 oluyor :) Tecrübe ile sabit.
    Ömrünün sonuna yetecek kadar oynamışsındır zaten
  • siberarmi kullanıcısına yanıt
    biraz daha jug oynardım ama

neyse bakalım natural selection 2'ye başladım çok hoşuma gitti. tribes'ı da sileyim, zaten yeni içerik-harita felan da çıktığı yok yavşak hirez yüzünden.
  • Beyler şimdi konuyu tam takip edemedim. Kapatıyorlar mı oyunu, ne oluyor? Nerden çıktı bu bırakmalar?
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.