DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Monster MMORPG - web tabanlı Pokemon severler için tamamıyla ücretsiz Türk yapımı MMORPG
220
Cevap
4
Favori
19.673
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> Web bazlı oyunlar >> Diğer Web bazlı oyunlar >> Monster MMORPG - web tabanlı Pokemon severler için tamamıyla ücretsiz Türk yapımı MMORPG
Sayfaya Git:
Sayfa: 1 2 3 4 sonraki >>>
Giriş
Mesaj
 • Binbaşı
  1709 Mesaj
  28 Haziran 2012 15:39:08
  Oyun bildiğimiz Pokemon tarzındadır. Oyun tamamıyla bedavadır ve bütün canavarlar, eşyalar oyun içerisinde bedava olarak elde edilebilir. Oyuna kayıt olmak için başlangıç canavarınızı ve ve haritada gözükecek karakter resminizi seçiyorsunuz. Bunları daha sonra kontrol panelinden istediğiniz zaman istediğiniz kadar değiştirebilirsiniz.

  Oyunda hızlı ilerlemek için klavyedeki w,a,s,d veya yön tuşlarına basılı tutmanızı tavsiye ederim. Ayrıca oyunda birden çok adımı aynı anda atabilirsiniz. Bu sayfaya bakmanız size fikir verecektir.

  http://www.monstermmorpg.com/How-To-Play (henüz Türkçesi hazırlanmadı)

  Kayıt adresi : http://www.monstermmorpg.com/Register

  Kontrol panel : http://www.monstermmorpg.com/Settings.aspx

  Oyunda canavar yakalamak için çimenler üzerinde dolaşmanız gerekiyor. Karşınıza çıkan canavarlarla savaşıyorsunuz ve can seviyelerini düşürünce canavar kutusu fırlatarak yakalamaya çalışıyorsunuz.
  Oyunda Türkçe desteğimiz mevcut şu anda ve oyuna özel Türkçe forumda var soru sormak için. Ayrıca oyuna entegre sohbet ekranı da var.

  Oyun mekanikleri oldukça gelişmiş. Ayrıca savaş ekranında bütün bilgiler size gösteriliyor. O yüzden birazcık dikkat ederek oyuna kısa sürede alışabilirsiniz.

  Oyunun ana adresi : http://www.monstermmorpg.com/

  Şu anda oyunumuzun en büyük problemi ara yüzü. Site ara yüzü komple yenilenmesi gerekiyor fakat henüz fırsat olmadı bu devasa iş için. Şu anda Çukurova üniversitesinde bilgisayar mühendisliği programında doktora yapıyorum o yüzden çok fırsat olmuyor ama Allah nasip ederse site ara yüzü komple yenilenecek.

  Oyunumuzda Pokedex gibi bir MonsterDex sayfası bulunmakta. Bu sayfadan neredeyse işinize yarayacak her türlü aramayı filtreler ve sıralamalar ile yapabilirsiniz. Çok işinize yarayacak bir sayfa canavarlar hakkında bilgi almak için.

  MonsterDex adresi : http://www.monstermmorpg.com/MonsterDex

  Toplam 1801 adet canavarımız var (05.03.2014). Bazıları çok kalite bazıları da çok düşük kalite. Şu anda yeni canavar eklemek yerine canavarların resim kalitesini arttırmak ile uğraşıyoruz.

  Birkaç örnek canavar resmi (resimlere tıklayarak canavar sayfalarını ziyaret edebilir ve daha büyük boyutlu resimlere bakabilirsiniz) :  Oyunumuzda hileye karşı çok ciddi önlemler alınmıştır. Bunu gerek yazılımsal gerekse oyun mekanikleri kullanarak başarıyoruz. Mesela oyuncularımızı rahatsız etmeyecek şekilde arada bir resim güvenlik doğrulaması sorulmakta. Ayrıca illegal canavar satışını ve çalma işlemlerini engellemek için yapılan tüm yüksek seviye canavar takasları ve satışları kayıt altına alınmaktadır :
  http://www.monstermmorpg.com/MonstersTradesSells.aspx

  Oyunda 520 adet harita bulunmakta. Haritalarımız oldukça çeşitli ve kaliteli çizilmiştir. Oyun tamamlayana kadar sıkılmayacaksınız. Oyun aslında şu anda hedeflenenin %15'i kadar tamamlanmıştır fakat mevcut içerik bile oldukça eğlencelidir. Haritalar sayfamız da detaylı aramalar yapabilirsiniz ve detayları görebilirsiniz:

  http://www.monstermmorpg.com/Maps , http://www.monstermmorpg.com/Game-Maps

  Birkaç örnek harita resmi (resimlere tıklayarak harita sayfalarını ziyaret edebilir ve daha büyük boyut harita resimlerini görebilirsiniz) :  Oyunla ilgili güncel Türkçe videomuz malesef bulunmamakta fakat bu videyo izleyerek bile oldukça bilgiye sahip olabilirsiniz :

  http://www.youtube.com/watch?v=04cfFZMEgvU&hd=1

  Oyunumuzda sorunsuzca çalışan market sistemi bulunmaktadır. Market sistemimizde eşya satın alma satma veya pazarda satma bulunmaktadır. Pazarda satma olayı diğer kullanıcılara satmaktır.
  Ayrıca canavar alıp satma olayımız vardır. Bu sadece diğer oyuncular ile sizin aranızda olmaktadır NPC'lerden canavar satışı yoktur. Ayrıca canavar takas sistemimizde mevcuttur.

  http://www.monstermmorpg.com/TopTrainers.aspx

  Olabildiğince iyi şekilde planlanmış en iyi oyuncular sistemimiz mevcuttur. Sıralamalar her gün oyun saati ile sabah 7 de yapılmaktadır. TR saati ile şu anda sabah 9.
  Ayrıca en iyi oyuncular sıralamalarınız sohbet ekranında gösterilmektedir. Pek çok istatistik bilgileri oyuncuların kişisel sayfalarında gösterilmektedir.

  Çok detaylı bilgi edinebileceğiniz ve arama yapabileceğiniz oyuncu arama ve online oyuncular sayfalarımızda mevcuttur.

  http://www.monstermmorpg.com/OnlinePlayers.aspx , http://www.monstermmorpg.com/SearchPlayer.aspx

  Oyunda her canavarın yetenek havuzu bulunmakta ve her canavar yakaladığınızda canavarlar yetenek havuzlarından 3 tane rastgele yetenek kazanmakta. Ayrıca oyunda 150 adet canavar doğası bulunmakta ve bu doğalarda siz canavarı yakaladığınızda rastgele atanmakta. Aslında canavarın bütün değerleri size savaşa girdiğinizde belirlenmiş oluyor. Savaş ekranında savaştığınız vahşi canavarın özelliklerini görebilmektesiniz.
  http://www.monstermmorpg.com/Abilities , http://www.monstermmorpg.com/Natures

  Kullanıcıların bütün canavarları tek tek tutulmakta olduğu için piyasadaki diğer fan yapımı Pokemon oyunlarına göre oldukça daha detaylı bir oyun keyfi sunuyoruz.

  Canavarlarınızın değerlerini hesaplayabileceğiniz değer hesaplama aracımızda oyuna entegredir :
  http://www.monstermmorpg.com/Stat-Calculator , http://www.monstermmorpg.com/Type-Chart

  Oyunu çözmek ve anlamak biraz zaman alabilir çünkü oyun oldukça fazla sayıda oyun içi mekaniğe sahip. Ayrıca oyun ara yüzümüzde iyi yapılmadığı için oyunu anlamayı güçleştirmekte.

  Oyunumuzda bazı canavarlar 4 kademeye kadar gelişim gösterebilmektedir. Ayrıca canavarlar 7 adet farklı sınıfa ayrılmıştır ve sadece starter(başlangıç) sınıfı canavarlar haritalarda çıkmamaktadır. En güçlü canavar sınıfı ise Ancient canavar sınıfıdır ve çok nadir olarak haritalarda çıkmakta ayrıca çok yüksek derecede güce sahiptir.

  Her hangi bir sorunuzu bana bu konudan sorabilir veya oyun içi özel mesaj atabilirsiniz. Evet oyunda sorunsuz çalışan gelişmiş özel mesaj atma sistemimizde mevcut.
  http://www.monstermmorp...stNewPM.aspx?To=CeFurkan

  Ayrıca benimle iletişime geçmek için skype adresi olan : MonsterMMORPG ekleyerek
  veya iletişim sayfamızdan email adresime email atabilirsiniz : http://www.monstermmorpg.com/Contact

  Oyunumuza gönüllü olarak katkı sağlayan veya para ile iş yaptırdığımız kişilerin listesine credits sayfamızdan ulaşabilirsiniz:
  http://www.monstermmorpg.com/Credits

  Şu anda oyunumuzdaki canavar resimleri 63 farklı artist tarafından oluşturulmuştur ve bu artistlere göre filtrelemeyi MonsterDex sayfamızdan yapabilirsiniz.

  Oyuda ileri derece yapay zeka tekniklerinden olan PathFinding algoritmaları kullanılmaktadır. Bu şekilde harita ekranında haritanın çıkış noktalarına nasıl ulaşacağınızı gösteren işaretler gösterilmektedir. Bu sistem önceden hesaplandığı için oyuna herhangi bir yük getirmemektedir.

  Canavar takımınızda maksimum 6 canavarı aynı anda bulundurabilirsiniz ve 6 canavardan sonra yakaladığınız canavarlar, canavar deponuza aktarılır. Canavar deponuza haritadaki Monster Center tabelası bulunan binaların giriş kapısına doğru yürüyerek ulaşabilirsiniz. Monster Center binaları bütün şehirlerde bulunmaktadır. Takımınızdaki tüm canavarlar baygın hale geldikten sonra otomatik olarak Monster Center binasının önüne oyun sizi ışınlar ve içeri girerek canavarlarınızı iyileştirmek zorundasınız.

  Oyunda 2 adet mekaniksel saldırı bulunmaktadır. Fly ve Hyper Surf. Fly saldırısını bilen canavar ile daha önce ziyaret ettiğiniz haritalara hızlıca uçuş yapabilirsiniz (mağaralar ve GYM binaları hariç). Ayrıca oyunumuzda Fly zone bulunmaktadır ve bu bölgede bulut yüzeyleri bulunmaktadır. Bulutların üzerinde yürüyebilmek için Fly saldırısı bilen bir canavarın takımınızda bulunuyor olması gerekmektedir. Diğer bir saldırı ise Hyper Surf saldırısıdır ve bu saldırı haritalardaki su alanları üzerinde yürümenizi sağlar.

  Oyunumuzda 3 adet farklı ağ bulunmaktadır Pokemon oyunlarındaki olta gibi. Bu ağlar ile su kenarlarında canavar yakalayabilirsiniz.

  Toplam 3000 adet farklı saldırı bulunmaktadır ve savaş ekranında, canavarların detayları ekranında saldırıların detaylı açıklamaları Türkçe olarak yazmaktadır.

  Oyun içi screenshotlar bu sayfadan bakılabilir. Bu screenshotlar en güncel hali yansıtmayabilirler. Ben bu konuya da birkaç adet oyun içi görüntü ekleyeceğim.
  http://www.monstermmorpg.com/Screenshots

  (resimlere tıklayarak tam boyut görebilirsiniz)  _____________________________

  Indie Oyun Geliştiricisi : Tamamıyla Türk Yapımı - Tamamıyla Ücretsiz Oyun - MonsterMMORPG
  Pokemon severler için geliştirilen Monster MMORPG, her yaş grubunun eğlenebileceği ve herhangi bir yükleme gerektirmeyen Pokemon tarzında tarayıcı tabanlı ücretsiz rol yapma oyunudur
  Güncel : 2050+ Canavar, 500+ Harita
  Oyun Görüntüleri: *1*, *2*, *3*, *4*, *5*, *6*, *7*
  MonsterMMORPG Ana Konu - Diğer Web bazlı oyunlar Üst Konu
 • Binbaşı
  1232 Mesaj
  28 Haziran 2012 15:45:49
  CeFurkan sen misin?
  _____________________________

  2006-2010 böccük
  2010-2011 BÖCCÜK BECEREN
  2011-2012 BÖCCÜK DH
  2012-20?? BÖCCÜK ♂
 • Binbaşı
  1709 Mesaj
  28 Haziran 2012 16:09:21
  Konu üst konu olarak kalacak 1 ay boyunca. Yakında güncelleyeceğim.
  _____________________________

  Indie Oyun Geliştiricisi : Tamamıyla Türk Yapımı - Tamamıyla Ücretsiz Oyun - MonsterMMORPG
  Pokemon severler için geliştirilen Monster MMORPG, her yaş grubunun eğlenebileceği ve herhangi bir yükleme gerektirmeyen Pokemon tarzında tarayıcı tabanlı ücretsiz rol yapma oyunudur
  Güncel : 2050+ Canavar, 500+ Harita
  Oyun Görüntüleri: *1*, *2*, *3*, *4*, *5*, *6*, *7*
  MonsterMMORPG Ana Konu - Diğer Web bazlı oyunlar Üst Konu
 • Yarbay
  3344 Mesaj
  28 Haziran 2012 18:13:29
  bu oyunu deniyorum ama pokemon kadar sarmıyor fakemonları pek iyi çizememişsiniz
  _____________________________


  Margery Tyrell
  I don't want to be a queen, I want to be the queen
 • Yüzbaşı
  680 Mesaj
  28 Haziran 2012 20:57:09
  Nasıl bir hatadır !? Monster MMORPG'nin içinde pokemona dair hiç bir şey yok.
  _____________________________

 • Binbaşı
  1709 Mesaj
  28 Haziran 2012 22:03:23
  Oyun Pokemon ile direk alakalı. Zaten eskiden Pokemon MMORPG idi hatırlayanlar için.

  Ayrıca yeni çizimler kalitesiz diyenler buraya baksınlar :
  _____________________________

  Indie Oyun Geliştiricisi : Tamamıyla Türk Yapımı - Tamamıyla Ücretsiz Oyun - MonsterMMORPG
  Pokemon severler için geliştirilen Monster MMORPG, her yaş grubunun eğlenebileceği ve herhangi bir yükleme gerektirmeyen Pokemon tarzında tarayıcı tabanlı ücretsiz rol yapma oyunudur
  Güncel : 2050+ Canavar, 500+ Harita
  Oyun Görüntüleri: *1*, *2*, *3*, *4*, *5*, *6*, *7*
  MonsterMMORPG Ana Konu - Diğer Web bazlı oyunlar Üst Konu
 • Yüzbaşı
  443 Mesaj
  30 Haziran 2012 13:45:02
  hani pikaçu?
  _____________________________

 • Binbaşı
  1709 Mesaj
  30 Haziran 2012 18:38:11
  quote:

  Orijinalden alıntı: mockingjay

  hani pikaçu?

  daha kaliteler var
  _____________________________

  Indie Oyun Geliştiricisi : Tamamıyla Türk Yapımı - Tamamıyla Ücretsiz Oyun - MonsterMMORPG
  Pokemon severler için geliştirilen Monster MMORPG, her yaş grubunun eğlenebileceği ve herhangi bir yükleme gerektirmeyen Pokemon tarzında tarayıcı tabanlı ücretsiz rol yapma oyunudur
  Güncel : 2050+ Canavar, 500+ Harita
  Oyun Görüntüleri: *1*, *2*, *3*, *4*, *5*, *6*, *7*
  MonsterMMORPG Ana Konu - Diğer Web bazlı oyunlar Üst Konu
 • Yüzbaşı
  831 Mesaj
  30 Haziran 2012 18:56:17
  CeFurkan geri dönmüş.
  _____________________________

 • Teğmen
  130 Mesaj
  03 Temmuz 2012 15:03:44
  HOcam ben oynamaya başladım da monster box ney onu anlamadım:( açıklama çok az yarı türkçe oyun. nasıl mosnter yakalayacağız yazamamışsınız olmamış yani :(
  _____________________________

  GTA:San Andreas Sevenler Kulübü [link=http://forum.donanimhaber.com/m_10458991/mpage_1/key_//tm.htm
 • Binbaşı
  1709 Mesaj
  07 Temmuz 2012 17:09:22
  quote:

  Orijinalden alıntı: FenerLi-GenÇ

  HOcam ben oynamaya başladım da monster box ney onu anlamadım:( açıklama çok az yarı türkçe oyun. nasıl mosnter yakalayacağız yazamamışsınız olmamış yani :(


  monster box bildiğin pokeball. türkçe forumda bayağı açıklamalar felan var. zaten oyun pokemona çok benziyor

  hafta sonu özel etkinliği başlattık. %200 exp ve para bonusu var

  ilk mesaja şu anda oyunda oynanabilen kaliteli canavar resimlerini ekledim
  _____________________________

  Indie Oyun Geliştiricisi : Tamamıyla Türk Yapımı - Tamamıyla Ücretsiz Oyun - MonsterMMORPG
  Pokemon severler için geliştirilen Monster MMORPG, her yaş grubunun eğlenebileceği ve herhangi bir yükleme gerektirmeyen Pokemon tarzında tarayıcı tabanlı ücretsiz rol yapma oyunudur
  Güncel : 2050+ Canavar, 500+ Harita
  Oyun Görüntüleri: *1*, *2*, *3*, *4*, *5*, *6*, *7*
  MonsterMMORPG Ana Konu - Diğer Web bazlı oyunlar Üst Konu
 • Emekli Yönetici
  3552 Mesaj
  07 Temmuz 2012 17:19:21
  Böyle geliştiricilere destek olmak lazım , teşekkürler ustam. Elinize sağlık..
  _____________________________

 • Binbaşı
  1987 Mesaj
  07 Temmuz 2012 17:22:07
  Merhaba, eski oyununuzda da sizi eleştirmiştim. Sebebi canavar karekterlerinin boyutunun büyük olması ve büyük olan bir şeyin çirkin gözükmesi. Bunun anketini yaparsanız çoğu kişi sprite tarzı yani :  Bu tarz ufak ve paint vari olanını seçecek. Eğer o tarz yaparsanız ben direk üyelik açar oynamaya başlarım.

  Saygılarımla, Başarılar.
  _____________________________

 • Binbaşı
  1709 Mesaj
  07 Temmuz 2012 17:45:00
  quote:

  Orijinalden alıntı: Be Happy

  Böyle geliştiricilere destek olmak lazım , teşekkürler ustam. Elinize sağlık..

  biz teşekkür ederiz
  _____________________________

  Indie Oyun Geliştiricisi : Tamamıyla Türk Yapımı - Tamamıyla Ücretsiz Oyun - MonsterMMORPG
  Pokemon severler için geliştirilen Monster MMORPG, her yaş grubunun eğlenebileceği ve herhangi bir yükleme gerektirmeyen Pokemon tarzında tarayıcı tabanlı ücretsiz rol yapma oyunudur
  Güncel : 2050+ Canavar, 500+ Harita
  Oyun Görüntüleri: *1*, *2*, *3*, *4*, *5*, *6*, *7*
  MonsterMMORPG Ana Konu - Diğer Web bazlı oyunlar Üst Konu
 • Binbaşı
  1709 Mesaj
  07 Temmuz 2012 17:48:24
  quote:

  Orijinalden alıntı: semblance

  Merhaba, eski oyununuzda da sizi eleştirmiştim. Sebebi canavar karekterlerinin boyutunun büyük olması ve büyük olan bir şeyin çirkin gözükmesi. Bunun anketini yaparsanız çoğu kişi sprite tarzı yani :  Bu tarz ufak ve paint vari olanını seçecek. Eğer o tarz yaparsanız ben direk üyelik açar oynamaya başlarım.

  Saygılarımla, Başarılar.

  Şöyle diyim bu tarz çizimler bazılarının hoşuna gidiyor bazılarının gitmiyor. Bir kez biz büyük resim olarak başladık. Birde mevcut diğer pokemon oyunları bu tarz kullanıyor. O yüzden şu anda bu tarz sprite çizimlere geçmeyi planlamıyorum.

  Fakat ilerde belki seçmeli olabilir dediğiniz gibi.
  _____________________________

  Indie Oyun Geliştiricisi : Tamamıyla Türk Yapımı - Tamamıyla Ücretsiz Oyun - MonsterMMORPG
  Pokemon severler için geliştirilen Monster MMORPG, her yaş grubunun eğlenebileceği ve herhangi bir yükleme gerektirmeyen Pokemon tarzında tarayıcı tabanlı ücretsiz rol yapma oyunudur
  Güncel : 2050+ Canavar, 500+ Harita
  Oyun Görüntüleri: *1*, *2*, *3*, *4*, *5*, *6*, *7*
  MonsterMMORPG Ana Konu - Diğer Web bazlı oyunlar Üst Konu
 • Binbaşı
  1552 Mesaj
  08 Temmuz 2012 14:35:48
  Çizimleri çok beğendim. Oyun çok kaliteli olmuş. Başarılarınızın devamını diliyorum.
  _____________________________

 • Binbaşı
  1709 Mesaj
  09 Temmuz 2012 01:31:47
  quote:

  Orijinalden alıntı: Génésis

  Çizimleri çok beğendim. Oyun çok kaliteli olmuş. Başarılarınızın devamını diliyorum.

  Teşekkürler. Gönüllü artistlerimizde var para ile çizdirdiğimde. Buradakiler para ile çizildi : http://www.monstermmorpg.com/NewMonsters
  _____________________________

  Indie Oyun Geliştiricisi : Tamamıyla Türk Yapımı - Tamamıyla Ücretsiz Oyun - MonsterMMORPG
  Pokemon severler için geliştirilen Monster MMORPG, her yaş grubunun eğlenebileceği ve herhangi bir yükleme gerektirmeyen Pokemon tarzında tarayıcı tabanlı ücretsiz rol yapma oyunudur
  Güncel : 2050+ Canavar, 500+ Harita
  Oyun Görüntüleri: *1*, *2*, *3*, *4*, *5*, *6*, *7*
  MonsterMMORPG Ana Konu - Diğer Web bazlı oyunlar Üst Konu
 • Binbaşı
  1709 Mesaj
  09 Temmuz 2012 03:04:25
  Ciddi paralar harcamaya devam ediyoruz oyuna :) 38 adet tamamlandı şu ana dek. Her zone için 2 adet. 1 kız 1 erkek. Şimdi arena liderleri tamamlanacak kısmetse.

  Bu resimler npc resmi olarak kullanılacak. Ayrıca sizde oyunda kullanmak için seçebileceksiniz.

  Sprite setine örnek :  Ufak dış dünya sprite'ları :
  Büyük resimleri :

  tam boyut : http://store.donanimhab...0782f8abd67cdf8f425a.png

  Bütün hakları saklıdır www.monstermmorpg.com MonsterMMORPG
  _____________________________

  Indie Oyun Geliştiricisi : Tamamıyla Türk Yapımı - Tamamıyla Ücretsiz Oyun - MonsterMMORPG
  Pokemon severler için geliştirilen Monster MMORPG, her yaş grubunun eğlenebileceği ve herhangi bir yükleme gerektirmeyen Pokemon tarzında tarayıcı tabanlı ücretsiz rol yapma oyunudur
  Güncel : 2050+ Canavar, 500+ Harita
  Oyun Görüntüleri: *1*, *2*, *3*, *4*, *5*, *6*, *7*
  MonsterMMORPG Ana Konu - Diğer Web bazlı oyunlar Üst Konu
 • Binbaşı
  1924 Mesaj
  09 Temmuz 2012 18:02:39
  Başarılarının devamını dilerim
  Zamanında PokemonCraft için baya bağış yapmıştım keşke kapanmasaydı da oynasaydık.
  _____________________________

 • Binbaşı
  1709 Mesaj
  09 Temmuz 2012 18:35:59
  quote:

  Orijinalden alıntı: EGEMERT.

  Başarılarının devamını dilerim
  Zamanında PokemonCraft için baya bağış yapmıştım keşke kapanmasaydı da oynasaydık.

  Saol. Nintendo kapattırdı. İnşAllah daha iyi oldu.
  _____________________________

  Indie Oyun Geliştiricisi : Tamamıyla Türk Yapımı - Tamamıyla Ücretsiz Oyun - MonsterMMORPG
  Pokemon severler için geliştirilen Monster MMORPG, her yaş grubunun eğlenebileceği ve herhangi bir yükleme gerektirmeyen Pokemon tarzında tarayıcı tabanlı ücretsiz rol yapma oyunudur
  Güncel : 2050+ Canavar, 500+ Harita
  Oyun Görüntüleri: *1*, *2*, *3*, *4*, *5*, *6*, *7*
  MonsterMMORPG Ana Konu - Diğer Web bazlı oyunlar Üst Konu
 • Android Beta Kullanıcısı
  3541 Mesaj
  09 Temmuz 2012 21:58:02
  Kotayı çok yemese oynardım evimde değilim çünkü.
  _____________________________

  Girl I do this often make that catty poppin
 • Yarbay
  8208 Mesaj
  09 Temmuz 2012 22:16:01
  Çizimler bana acayip güzel geldi. Umarım kısa zamanda hedeflediğiniz amaca ulaşırsınız.
  _____________________________  Treasure - Even In Death - Transience - Missing - Snow White Queen - Swimming Home - Anywhere - Mono No Aware - Enchantress! - Bohemian Rhapsody - The Council of Elrond - Schindler's List :(
  In silence she reaches out, to pull me.... The darkness will cleanse my eyes, and hold me...

  MyAnimeList - MyMangaList - MyTVSeries
 • Binbaşı
  1709 Mesaj
  09 Temmuz 2012 23:24:28
  quote:

  Orijinalden alıntı: Jaquaries

  Kotayı çok yemese oynardım evimde değilim çünkü.


  Aslında pek kota yemiyor. Bir defa yüklenen resim bir daha indirilmiyor cache temizlenene kadar.

  firefox da tarayıcı çubuğuna about:config yazarak cache vs ayarlarını değiştirebilirsin
  _____________________________

  Indie Oyun Geliştiricisi : Tamamıyla Türk Yapımı - Tamamıyla Ücretsiz Oyun - MonsterMMORPG
  Pokemon severler için geliştirilen Monster MMORPG, her yaş grubunun eğlenebileceği ve herhangi bir yükleme gerektirmeyen Pokemon tarzında tarayıcı tabanlı ücretsiz rol yapma oyunudur
  Güncel : 2050+ Canavar, 500+ Harita
  Oyun Görüntüleri: *1*, *2*, *3*, *4*, *5*, *6*, *7*
  MonsterMMORPG Ana Konu - Diğer Web bazlı oyunlar Üst Konu
 • Binbaşı
  1709 Mesaj
  09 Temmuz 2012 23:26:48
  quote:

  Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tensho

  Çizimler bana acayip güzel geldi. Umarım kısa zamanda hedeflediğiniz amaca ulaşırsınız.

  Teşekkürler. Gönüllü artistler ve para ile çizdirdiğim artist çok kaliteli çiziyor
  _____________________________

  Indie Oyun Geliştiricisi : Tamamıyla Türk Yapımı - Tamamıyla Ücretsiz Oyun - MonsterMMORPG
  Pokemon severler için geliştirilen Monster MMORPG, her yaş grubunun eğlenebileceği ve herhangi bir yükleme gerektirmeyen Pokemon tarzında tarayıcı tabanlı ücretsiz rol yapma oyunudur
  Güncel : 2050+ Canavar, 500+ Harita
  Oyun Görüntüleri: *1*, *2*, *3*, *4*, *5*, *6*, *7*
  MonsterMMORPG Ana Konu - Diğer Web bazlı oyunlar Üst Konu
 • Er
  6 Mesaj
  10 Temmuz 2012 02:38:05
  Ben de geldim a:S
  _____________________________

 • Yüzbaşı
  363 Mesaj
  10 Temmuz 2012 03:15:22
  berbat bişey ben sevmedim
  _____________________________

 • Binbaşı
  1709 Mesaj
  10 Temmuz 2012 04:41:33
  quote:

  Orijinalden alıntı: HerteZ

  berbat bişey ben sevmedim

  herkes sevse zaten şu anda milyonlarca kişi oynardı Hemen hemen her oyunun seveni çıkıyor zamanla bunu anladım.
  _____________________________

  Indie Oyun Geliştiricisi : Tamamıyla Türk Yapımı - Tamamıyla Ücretsiz Oyun - MonsterMMORPG
  Pokemon severler için geliştirilen Monster MMORPG, her yaş grubunun eğlenebileceği ve herhangi bir yükleme gerektirmeyen Pokemon tarzında tarayıcı tabanlı ücretsiz rol yapma oyunudur
  Güncel : 2050+ Canavar, 500+ Harita
  Oyun Görüntüleri: *1*, *2*, *3*, *4*, *5*, *6*, *7*
  MonsterMMORPG Ana Konu - Diğer Web bazlı oyunlar Üst Konu
 • Binbaşı
  1709 Mesaj
  15 Temmuz 2012 21:41:42
  rozet resimlerimizde hazır Allah'ın izniyle


  Rozetleri gönüllü olarak yapan artist : http://blackyspyro.deviantart.com/

  32x32 set :
  64x64 set :

  _____________________________

  Indie Oyun Geliştiricisi : Tamamıyla Türk Yapımı - Tamamıyla Ücretsiz Oyun - MonsterMMORPG
  Pokemon severler için geliştirilen Monster MMORPG, her yaş grubunun eğlenebileceği ve herhangi bir yükleme gerektirmeyen Pokemon tarzında tarayıcı tabanlı ücretsiz rol yapma oyunudur
  Güncel : 2050+ Canavar, 500+ Harita
  Oyun Görüntüleri: *1*, *2*, *3*, *4*, *5*, *6*, *7*
  MonsterMMORPG Ana Konu - Diğer Web bazlı oyunlar Üst Konu
 • Android Beta Kullanıcısı
  1351 Mesaj
  18 Temmuz 2012 16:47:50
  Pokémon olduğu zaman daha iyiydi yani mesela ne güçlü ne değil biliyoduk ama şimdi durum böyle olunca karşıma bi monster çıkıyo 3 dakika boyunca acaba iyi midir diye MonsterDex'ten özelliklerine bakıyorum, bide bu büyük resimler daha iyi mesela ben sırf bu büyük resimler için pokemonsavaşçıları oynuyodum, pokemoncraft'da o yüzden daha çekici geliyodu :)
  _____________________________

  There is no greater victory than to fall from this world a free man.
  I am going to go to sleep now as my body won't work anymore.I am like a butterfly with broken wings.
  Steam ID:Whitfield
  Be Here Now
 • Binbaşı
  1709 Mesaj
  18 Temmuz 2012 19:46:48
  quote:

  Orijinalden alıntı: Perditionn

  Pokémon olduğu zaman daha iyiydi yani mesela ne güçlü ne değil biliyoduk ama şimdi durum böyle olunca karşıma bi monster çıkıyo 3 dakika boyunca acaba iyi midir diye MonsterDex'ten özelliklerine bakıyorum, bide bu büyük resimler daha iyi mesela ben sırf bu büyük resimler için pokemonsavaşçıları oynuyodum, pokemoncraft'da o yüzden daha çekici geliyodu :)

  resim boyutu biraz daha büyüyecek. şu anda maks 260x240 onu 300x300 yapıcaz İnşAllah yeni tasarımda :)

  Bu güç meselesi aynen oyle. Öğrenmen gerekiyor
  _____________________________

  Indie Oyun Geliştiricisi : Tamamıyla Türk Yapımı - Tamamıyla Ücretsiz Oyun - MonsterMMORPG
  Pokemon severler için geliştirilen Monster MMORPG, her yaş grubunun eğlenebileceği ve herhangi bir yükleme gerektirmeyen Pokemon tarzında tarayıcı tabanlı ücretsiz rol yapma oyunudur
  Güncel : 2050+ Canavar, 500+ Harita
  Oyun Görüntüleri: *1*, *2*, *3*, *4*, *5*, *6*, *7*
  MonsterMMORPG Ana Konu - Diğer Web bazlı oyunlar Üst Konu
 • Binbaşı
  1772 Mesaj
  20 Temmuz 2012 22:56:00
  Aynı karakterler ile bir masaüstü oyunu yapsanız diyorum.Tıpkı pokemon oyunları gibi. Monster MMORPG dünyası duyulur.

  Yada bir monster karakterine özel bir oyun olabilir.Daha küçük bir oyun.
  _____________________________

  Python Blog
  Abes Sözlük
  Tick tock and all too soon , You and I must die
 • Binbaşı
  1709 Mesaj
  22 Temmuz 2012 14:58:19
  quote:

  Orijinalden alıntı: ewee1212

  Aynı karakterler ile bir masaüstü oyunu yapsanız diyorum.Tıpkı pokemon oyunları gibi. Monster MMORPG dünyası duyulur.

  Yada bir monster karakterine özel bir oyun olabilir.Daha küçük bir oyun.

  Bunun için sağlam ekip gerekiyor. Ben tek yapıyorum.
  _____________________________

  Indie Oyun Geliştiricisi : Tamamıyla Türk Yapımı - Tamamıyla Ücretsiz Oyun - MonsterMMORPG
  Pokemon severler için geliştirilen Monster MMORPG, her yaş grubunun eğlenebileceği ve herhangi bir yükleme gerektirmeyen Pokemon tarzında tarayıcı tabanlı ücretsiz rol yapma oyunudur
  Güncel : 2050+ Canavar, 500+ Harita
  Oyun Görüntüleri: *1*, *2*, *3*, *4*, *5*, *6*, *7*
  MonsterMMORPG Ana Konu - Diğer Web bazlı oyunlar Üst Konu
 • Yüzbaşı
  260 Mesaj
  22 Temmuz 2012 16:08:43
  gerçekten emeğine saygım var güzel yapıyorsun ama bence çizimlerde şöyle bir gözüme çarptı mesela rapidash ateş pokesi üstünde ateş var senin canavarlarının türü pek belli değil bence çizimlere devam ediyorsan bunu dikkate al canavarın bitki ise bir yaprak koy ki anlayalım
  _____________________________

 • Yarbay
  2765 Mesaj
  23 Temmuz 2012 02:41:13
  Çizimler gerçekten çok iyi ama ben de diğer arkadaşlara katılıyorum, sprite gibi küçük olsa daha iyi olur bence Başarılarınızın devamını dilerim hocam
  _____________________________

  İTÜ Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği

  Charlotte Hornets taraftarı

 • Binbaşı
  1709 Mesaj
  23 Temmuz 2012 03:58:27
  quote:

  Orijinalden alıntı: onlinedragon

  gerçekten emeğine saygım var güzel yapıyorsun ama bence çizimlerde şöyle bir gözüme çarptı mesela rapidash ateş pokesi üstünde ateş var senin canavarlarının türü pek belli değil bence çizimlere devam ediyorsan bunu dikkate al canavarın bitki ise bir yaprak koy ki anlayalım

  geri bildirim için teşekkürler. çizimleri ben yapmıyorum. genel olarak gönüllü artistler. o yüzden kafalarına göre çiziyorlar
  _____________________________

  Indie Oyun Geliştiricisi : Tamamıyla Türk Yapımı - Tamamıyla Ücretsiz Oyun - MonsterMMORPG
  Pokemon severler için geliştirilen Monster MMORPG, her yaş grubunun eğlenebileceği ve herhangi bir yükleme gerektirmeyen Pokemon tarzında tarayıcı tabanlı ücretsiz rol yapma oyunudur
  Güncel : 2050+ Canavar, 500+ Harita
  Oyun Görüntüleri: *1*, *2*, *3*, *4*, *5*, *6*, *7*
  MonsterMMORPG Ana Konu - Diğer Web bazlı oyunlar Üst Konu
 • Binbaşı
  1709 Mesaj
  23 Temmuz 2012 03:59:28
  quote:

  Orijinalden alıntı: Bligzer

  Çizimler gerçekten çok iyi ama ben de diğer arkadaşlara katılıyorum, sprite gibi küçük olsa daha iyi olur bence Başarılarınızın devamını dilerim hocam

  yorum için teşekkürler. sprite tarzı şu anda pek mümkün değil fakat ilerde çok para olursa özellikle artist takımı tutularak sprite versiyonuda çizdirilebilir bir ihtimal.
  _____________________________

  Indie Oyun Geliştiricisi : Tamamıyla Türk Yapımı - Tamamıyla Ücretsiz Oyun - MonsterMMORPG
  Pokemon severler için geliştirilen Monster MMORPG, her yaş grubunun eğlenebileceği ve herhangi bir yükleme gerektirmeyen Pokemon tarzında tarayıcı tabanlı ücretsiz rol yapma oyunudur
  Güncel : 2050+ Canavar, 500+ Harita
  Oyun Görüntüleri: *1*, *2*, *3*, *4*, *5*, *6*, *7*
  MonsterMMORPG Ana Konu - Diğer Web bazlı oyunlar Üst Konu
 • Android Beta Kullanıcısı
  2796 Mesaj
  27 Temmuz 2012 01:06:59
  Güzel bir oyun olmuş fakémon yerine pokémon kullanılsa daha iyiymiş
  _____________________________

  WoW Zygor guides nasıl yüklenir?

  https://www.youtube.com/watch?v=c_t3yy0MYJA
 • Binbaşı
  1709 Mesaj
  27 Temmuz 2012 04:35:53
  quote:

  Orijinalden alıntı: Fenerbahçe Sevdalısı

  Güzel bir oyun olmuş fakémon yerine pokémon kullanılsa daha iyiymiş

  Normalde pokemon yapıyorduk fakat Nintendo kapatmamız için resmi yazı gönderdi.
  _____________________________

  Indie Oyun Geliştiricisi : Tamamıyla Türk Yapımı - Tamamıyla Ücretsiz Oyun - MonsterMMORPG
  Pokemon severler için geliştirilen Monster MMORPG, her yaş grubunun eğlenebileceği ve herhangi bir yükleme gerektirmeyen Pokemon tarzında tarayıcı tabanlı ücretsiz rol yapma oyunudur
  Güncel : 2050+ Canavar, 500+ Harita
  Oyun Görüntüleri: *1*, *2*, *3*, *4*, *5*, *6*, *7*
  MonsterMMORPG Ana Konu - Diğer Web bazlı oyunlar Üst Konu
 • Android Beta Kullanıcısı
  2796 Mesaj
  27 Temmuz 2012 08:04:23
  quote:

  Orijinalden alıntı: MonsterMMORPG

  Alıntıları Göster

  Normalde pokemon yapıyorduk fakat Nintendo kapatmamız için resmi yazı gönderdi.

  Neden yasal değil mi ?
  _____________________________

  WoW Zygor guides nasıl yüklenir?

  https://www.youtube.com/watch?v=c_t3yy0MYJA
 • Teğmen
  130 Mesaj
  27 Temmuz 2012 20:15:28
  Hocam eğer mobile ede el atarsanız çok başarılı olacağınız aşikar Mesela benim telefon modelim Nokia 5130 Express music ondada swf felan flash varda lite mı eski sürüm mü onu bilmiyorum o yüzden bu oyunu deneyeceğim net paketi alınca ama şimdilik bilgilendirirseniz en azından daha bilgili olur ve daha az zarar edebilirim
  Saygılar ....
  _____________________________

  GTA:San Andreas Sevenler Kulübü [link=http://forum.donanimhaber.com/m_10458991/mpage_1/key_//tm.htm
 • Yarbay
  2210 Mesaj
  27 Temmuz 2012 21:16:38
  Fakémonlar ne kadar Pokémon ile alakalı bilemeyeceğim. Sitenin içinde "Pokémon" kelimesi yok ya da "Gerçek Pokémon" yok, ama gelin görün Pokémon oyuncuları yerinde üst konu olmuş. Ben Yu-gi-oh tarzında yapacağım buraya reklam vereceğim sonuçta pokémon ile alakalı bi' kaç fakémon çizerim
  Sakın bunu sana karşı bi' hırs ya da konu baltalama olarak düşünme, sadece konunun burada değilde başka bi' bölümde üst konu olması bizzat senin ve oyun için daha sağlıklı olurdu. Oyuna gelirsek gayet güzel, ama diğer arkadaşlar gibi benimde fakémonlar ilgimi çekmiyor. Bölümde zaten toplasan 10 kişi çıkmaz (Online).

  Neyse, umarım hedefine ulaşırsın CeFurkan.

  _____________________________


  Anime ListEski ÇeviriManga List
  3DS FC: 0001 - 3679 - 0813
 • Binbaşı
  1709 Mesaj
  27 Temmuz 2012 21:28:07
  quote:

  Orijinalden alıntı: Fenerbahçe Sevdalısı

  Alıntıları Göster

  Neden yasal değil mi ?

  evet değil. mevcut oyunların hepsi her an kapanabilir eğer nintendo isterse. mesela pokemon vortex gibi
  _____________________________

  Indie Oyun Geliştiricisi : Tamamıyla Türk Yapımı - Tamamıyla Ücretsiz Oyun - MonsterMMORPG
  Pokemon severler için geliştirilen Monster MMORPG, her yaş grubunun eğlenebileceği ve herhangi bir yükleme gerektirmeyen Pokemon tarzında tarayıcı tabanlı ücretsiz rol yapma oyunudur
  Güncel : 2050+ Canavar, 500+ Harita
  Oyun Görüntüleri: *1*, *2*, *3*, *4*, *5*, *6*, *7*
  MonsterMMORPG Ana Konu - Diğer Web bazlı oyunlar Üst Konu
 • Binbaşı
  1709 Mesaj
  27 Temmuz 2012 21:29:08
  quote:

  Orijinalden alıntı: FenerLi-GenÇ

  Hocam eğer mobile ede el atarsanız çok başarılı olacağınız aşikar Mesela benim telefon modelim Nokia 5130 Express music ondada swf felan flash varda lite mı eski sürüm mü onu bilmiyorum o yüzden bu oyunu deneyeceğim net paketi alınca ama şimdilik bilgilendirirseniz en azından daha bilgili olur ve daha az zarar edebilirim
  Saygılar ....

  oyun bütün telefonlarda %100 uyumlu olarak çalışmakta. tek gereken bir internet tarayıcısı. çünkü flash , java vb uygulamalar kullanmıyor. kullanılan uygulamar html, javascript
  _____________________________

  Indie Oyun Geliştiricisi : Tamamıyla Türk Yapımı - Tamamıyla Ücretsiz Oyun - MonsterMMORPG
  Pokemon severler için geliştirilen Monster MMORPG, her yaş grubunun eğlenebileceği ve herhangi bir yükleme gerektirmeyen Pokemon tarzında tarayıcı tabanlı ücretsiz rol yapma oyunudur
  Güncel : 2050+ Canavar, 500+ Harita
  Oyun Görüntüleri: *1*, *2*, *3*, *4*, *5*, *6*, *7*
  MonsterMMORPG Ana Konu - Diğer Web bazlı oyunlar Üst Konu
 • Binbaşı
  1709 Mesaj
  27 Temmuz 2012 21:30:18
  quote:

  Orijinalden alıntı: Allen Walker

  Fakémonlar ne kadar Pokémon ile alakalı bilemeyeceğim. Sitenin içinde "Pokémon" kelimesi yok ya da "Gerçek Pokémon" yok, ama gelin görün Pokémon oyuncuları yerinde üst konu olmuş. Ben Yu-gi-oh tarzında yapacağım buraya reklam vereceğim sonuçta pokémon ile alakalı bi' kaç fakémon çizerim
  Sakın bunu sana karşı bi' hırs ya da konu baltalama olarak düşünme, sadece konunun burada değilde başka bi' bölümde üst konu olması bizzat senin ve oyun için daha sağlıklı olurdu. Oyuna gelirsek gayet güzel, ama diğer arkadaşlar gibi benimde fakémonlar ilgimi çekmiyor. Bölümde zaten toplasan 10 kişi çıkmaz (Online).

  Neyse, umarım hedefine ulaşırsın CeFurkan.  yorum için teşekkürler. direk olarak pokemon fanları hedeflediğimiz için en iyi bölüm burası Zaten oyun pokemon'a çok benziyor.
  _____________________________

  Indie Oyun Geliştiricisi : Tamamıyla Türk Yapımı - Tamamıyla Ücretsiz Oyun - MonsterMMORPG
  Pokemon severler için geliştirilen Monster MMORPG, her yaş grubunun eğlenebileceği ve herhangi bir yükleme gerektirmeyen Pokemon tarzında tarayıcı tabanlı ücretsiz rol yapma oyunudur
  Güncel : 2050+ Canavar, 500+ Harita
  Oyun Görüntüleri: *1*, *2*, *3*, *4*, *5*, *6*, *7*
  MonsterMMORPG Ana Konu - Diğer Web bazlı oyunlar Üst Konu
 • Binbaşı
  1709 Mesaj
  29 Temmuz 2012 00:10:12
  Zannediyorum şikayet üzerine konu 2 gündür kilitli idi. Problem çözüldü.

  Bu yüzden hafta sonu etkinliğinide yazamadım. Şimdi yazalım.


  Hafta sonu için %250 EXP ve Altın ödülü etkin durumda. Ayrıca 5 adet güncellenen canavar resmi var.

  Redrawn By Henrie  Eğer hala eski canavarları görüyorsanız F5 yapın
  _____________________________

  Indie Oyun Geliştiricisi : Tamamıyla Türk Yapımı - Tamamıyla Ücretsiz Oyun - MonsterMMORPG
  Pokemon severler için geliştirilen Monster MMORPG, her yaş grubunun eğlenebileceği ve herhangi bir yükleme gerektirmeyen Pokemon tarzında tarayıcı tabanlı ücretsiz rol yapma oyunudur
  Güncel : 2050+ Canavar, 500+ Harita
  Oyun Görüntüleri: *1*, *2*, *3*, *4*, *5*, *6*, *7*
  MonsterMMORPG Ana Konu - Diğer Web bazlı oyunlar Üst Konu
 • Teğmen
  130 Mesaj
  30 Temmuz 2012 10:20:11
  quote:

  Orijinalden alıntı: MonsterMMORPG

  Alıntıları Göster

  oyun bütün telefonlarda %100 uyumlu olarak çalışmakta. tek gereken bir internet tarayıcısı. çünkü flash , java vb uygulamalar kullanmıyor. kullanılan uygulamar html, javascript

  Hocam o zaman ben bir 100 mb lik mi? 10 mb lık mı? internet paketi alıyım ama bence ikiside yetmez gibi
  _____________________________

  GTA:San Andreas Sevenler Kulübü [link=http://forum.donanimhaber.com/m_10458991/mpage_1/key_//tm.htm
 • Yarbay
  3344 Mesaj
  30 Temmuz 2012 10:51:54
  bidaha deniycem başlamayı inşallah sarar bu sefer
  _____________________________


  Margery Tyrell
  I don't want to be a queen, I want to be the queen
 • Binbaşı
  1709 Mesaj
  30 Temmuz 2012 14:52:58
  quote:

  Orijinalden alıntı: FenerLi-GenÇ

  Alıntıları Göster

  Hocam o zaman ben bir 100 mb lik mi? 10 mb lık mı? internet paketi alıyım ama bence ikiside yetmez gibi

  Tabiki yetmez. Resimler ciddi boyut :D Sınırsız paket alırsan hız çok mühim değil ama.
  _____________________________

  Indie Oyun Geliştiricisi : Tamamıyla Türk Yapımı - Tamamıyla Ücretsiz Oyun - MonsterMMORPG
  Pokemon severler için geliştirilen Monster MMORPG, her yaş grubunun eğlenebileceği ve herhangi bir yükleme gerektirmeyen Pokemon tarzında tarayıcı tabanlı ücretsiz rol yapma oyunudur
  Güncel : 2050+ Canavar, 500+ Harita
  Oyun Görüntüleri: *1*, *2*, *3*, *4*, *5*, *6*, *7*
  MonsterMMORPG Ana Konu - Diğer Web bazlı oyunlar Üst Konu
 • Binbaşı
  1709 Mesaj
  30 Temmuz 2012 14:54:06
  quote:

  Orijinalden alıntı: NaneLimonnN

  bidaha deniycem başlamayı inşallah sarar bu sefer

  Oyun şu anda %10 felan tamamlanmış durumda hedeflerime göre. Aslında oyunun hiç bir zaman tamamlanmasını planlamıyorum. Sürekli yeni canavarlar haritalar vb içerik :D Fakat ekelenecek özellikler bakımından %10 denebilir zannediyorum.
  _____________________________

  Indie Oyun Geliştiricisi : Tamamıyla Türk Yapımı - Tamamıyla Ücretsiz Oyun - MonsterMMORPG
  Pokemon severler için geliştirilen Monster MMORPG, her yaş grubunun eğlenebileceği ve herhangi bir yükleme gerektirmeyen Pokemon tarzında tarayıcı tabanlı ücretsiz rol yapma oyunudur
  Güncel : 2050+ Canavar, 500+ Harita
  Oyun Görüntüleri: *1*, *2*, *3*, *4*, *5*, *6*, *7*
  MonsterMMORPG Ana Konu - Diğer Web bazlı oyunlar Üst Konu
 • Android Beta Kullanıcısı
  1351 Mesaj
  30 Temmuz 2012 15:44:58
  Şu anda yeni bi oyun projeniz var mı? Yoksa sadece MonsterMMORPG'ye yönelip onumu geliştirceksiniz?
  _____________________________

  There is no greater victory than to fall from this world a free man.
  I am going to go to sleep now as my body won't work anymore.I am like a butterfly with broken wings.
  Steam ID:Whitfield
  Be Here Now
 • Binbaşı
  1709 Mesaj
  30 Temmuz 2012 18:16:23
  quote:

  Orijinalden alıntı: Perditionn

  Şu anda yeni bi oyun projeniz var mı? Yoksa sadece MonsterMMORPG'ye yönelip onumu geliştirceksiniz?

  Şu anda başka proje yok. Kısmet olursa Çukurovada elektronik mühendisliğinde doktoraya başlıcam bu sene. Bakalım neler olacak.
  _____________________________

  Indie Oyun Geliştiricisi : Tamamıyla Türk Yapımı - Tamamıyla Ücretsiz Oyun - MonsterMMORPG
  Pokemon severler için geliştirilen Monster MMORPG, her yaş grubunun eğlenebileceği ve herhangi bir yükleme gerektirmeyen Pokemon tarzında tarayıcı tabanlı ücretsiz rol yapma oyunudur
  Güncel : 2050+ Canavar, 500+ Harita
  Oyun Görüntüleri: *1*, *2*, *3*, *4*, *5*, *6*, *7*
  MonsterMMORPG Ana Konu - Diğer Web bazlı oyunlar Üst Konu
 • Binbaşı
  1709 Mesaj
  04 Ağustos 2012 00:02:36
  %150 EXP ve Altın ödülü etkinliği başladı hafta sonu için

  Ayrıca yeni bir efsane canavar var  Ve güncellenen 7 yeni canavar resmi

  _____________________________

  Indie Oyun Geliştiricisi : Tamamıyla Türk Yapımı - Tamamıyla Ücretsiz Oyun - MonsterMMORPG
  Pokemon severler için geliştirilen Monster MMORPG, her yaş grubunun eğlenebileceği ve herhangi bir yükleme gerektirmeyen Pokemon tarzında tarayıcı tabanlı ücretsiz rol yapma oyunudur
  Güncel : 2050+ Canavar, 500+ Harita
  Oyun Görüntüleri: *1*, *2*, *3*, *4*, *5*, *6*, *7*
  MonsterMMORPG Ana Konu - Diğer Web bazlı oyunlar Üst Konu
 • Er
  1 Mesaj
  04 Ağustos 2012 03:06:23
  arkadaş pokemonlar en çok kaç levele kadar çıkıyor
  _____________________________

 • Binbaşı
  1709 Mesaj
  04 Ağustos 2012 04:27:32
  quote:

  Orijinalden alıntı: emre2644

  arkadaş pokemonlar en çok kaç levele kadar çıkıyor

  şu anda 100 levele kadar
  _____________________________

  Indie Oyun Geliştiricisi : Tamamıyla Türk Yapımı - Tamamıyla Ücretsiz Oyun - MonsterMMORPG
  Pokemon severler için geliştirilen Monster MMORPG, her yaş grubunun eğlenebileceği ve herhangi bir yükleme gerektirmeyen Pokemon tarzında tarayıcı tabanlı ücretsiz rol yapma oyunudur
  Güncel : 2050+ Canavar, 500+ Harita
  Oyun Görüntüleri: *1*, *2*, *3*, *4*, *5*, *6*, *7*
  MonsterMMORPG Ana Konu - Diğer Web bazlı oyunlar Üst Konu
 • Yarbay
  2210 Mesaj
  08 Ağustos 2012 14:55:53
  "When Magic Gem item used on Monster" Bazı yerler İngilizce kalmış.
  _____________________________


  Anime ListEski ÇeviriManga List
  3DS FC: 0001 - 3679 - 0813
 • Binbaşı
  1709 Mesaj
  08 Ağustos 2012 15:00:58
  quote:

  Orijinalden alıntı: Allen Walker

  "When Magic Gem item used on Monster" Bazı yerler İngilizce kalmış.

  Evet saldırı ve eşya tanımlamalarında eksikler var. Oyun bayağı bir değişcek artık ondan sonra muhtemelen Türkçeleştirme tamamlanır.
  _____________________________

  Indie Oyun Geliştiricisi : Tamamıyla Türk Yapımı - Tamamıyla Ücretsiz Oyun - MonsterMMORPG
  Pokemon severler için geliştirilen Monster MMORPG, her yaş grubunun eğlenebileceği ve herhangi bir yükleme gerektirmeyen Pokemon tarzında tarayıcı tabanlı ücretsiz rol yapma oyunudur
  Güncel : 2050+ Canavar, 500+ Harita
  Oyun Görüntüleri: *1*, *2*, *3*, *4*, *5*, *6*, *7*
  MonsterMMORPG Ana Konu - Diğer Web bazlı oyunlar Üst Konu
 • Onbaşı
  30 Mesaj
  09 Ağustos 2012 01:54:57
  hayırlı olsun..
  _____________________________

 • Binbaşı
  1709 Mesaj
  09 Ağustos 2012 04:27:46
  quote:

  Orijinalden alıntı: sherwood371

  hayırlı olsun..

  saol
  _____________________________

  Indie Oyun Geliştiricisi : Tamamıyla Türk Yapımı - Tamamıyla Ücretsiz Oyun - MonsterMMORPG
  Pokemon severler için geliştirilen Monster MMORPG, her yaş grubunun eğlenebileceği ve herhangi bir yükleme gerektirmeyen Pokemon tarzında tarayıcı tabanlı ücretsiz rol yapma oyunudur
  Güncel : 2050+ Canavar, 500+ Harita
  Oyun Görüntüleri: *1*, *2*, *3*, *4*, *5*, *6*, *7*
  MonsterMMORPG Ana Konu - Diğer Web bazlı oyunlar Üst Konu
 • Onbaşı
  39 Mesaj
  15 Ağustos 2012 02:20:01
  Çizimler bence gayet başarılı.
  _____________________________

 • Yarbay
  2988 Mesaj
  15 Ağustos 2012 18:26:03
  Eski oyun baya güzeldi.Bu da öyle olur umarım.

  Haftaya üni.ye kadar tatile çıkıyorum.Mutlaka başlıycam
  _____________________________

  Puddin!
  You got all dressed up for me?
  Oh, you know I’d do anything for you.
Sayfa: [1] 2 3 4   sonraki >     >>
Reklamlar
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> Web bazlı oyunlar >> Diğer Web bazlı oyunlar >> Monster MMORPG - web tabanlı Pokemon severler için tamamıyla ücretsiz Türk yapımı MMORPG
Sayfaya Git:
Sayfa: 1 2 3 4 sonraki >>>
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara