- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Monster MMORPG - web tabanlı Pokemon severler için tamamıyla ücretsiz Türk yapımı MMORPG
Bu konudaki kullanıcılar:
 
220
Cevap
4
Favori
19662
Tıklama
Sayfa: [1] 3 4      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Giriş
Mesaj


1697 Mesaj
28 Haziran 2012; 15:39:08 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Oyun bildiğimiz Pokemon tarzındadır. Oyun tamamıyla bedavadır ve bütün canavarlar, eşyalar oyun içerisinde bedava olarak elde edilebilir. Oyuna kayıt olmak için başlangıç canavarınızı ve ve haritada gözükecek karakter resminizi seçiyorsunuz. Bunları daha sonra kontrol panelinden istediğiniz zaman istediğiniz kadar değiştirebilirsiniz.

Oyunda hızlı ilerlemek için klavyedeki w,a,s,d veya yön tuşlarına basılı tutmanızı tavsiye ederim. Ayrıca oyunda birden çok adımı aynı anda atabilirsiniz. Bu sayfaya bakmanız size fikir verecektir.

http://www.monstermmorpg.com/How-To-Play (henüz Türkçesi hazırlanmadı)

Kayıt adresi : http://www.monstermmorpg.com/Register

Kontrol panel : http://www.monstermmorpg.com/Settings.aspx

Oyunda canavar yakalamak için çimenler üzerinde dolaşmanız gerekiyor. Karşınıza çıkan canavarlarla savaşıyorsunuz ve can seviyelerini düşürünce canavar kutusu fırlatarak yakalamaya çalışıyorsunuz.
Oyunda Türkçe desteğimiz mevcut şu anda ve oyuna özel Türkçe forumda var soru sormak için. Ayrıca oyuna entegre sohbet ekranı da var.

Oyun mekanikleri oldukça gelişmiş. Ayrıca savaş ekranında bütün bilgiler size gösteriliyor. O yüzden birazcık dikkat ederek oyuna kısa sürede alışabilirsiniz.

Oyunun ana adresi : http://www.monstermmorpg.com/

Şu anda oyunumuzun en büyük problemi ara yüzü. Site ara yüzü komple yenilenmesi gerekiyor fakat henüz fırsat olmadı bu devasa iş için. Şu anda Çukurova üniversitesinde bilgisayar mühendisliği programında doktora yapıyorum o yüzden çok fırsat olmuyor ama Allah nasip ederse site ara yüzü komple yenilenecek.

Oyunumuzda Pokedex gibi bir MonsterDex sayfası bulunmakta. Bu sayfadan neredeyse işinize yarayacak her türlü aramayı filtreler ve sıralamalar ile yapabilirsiniz. Çok işinize yarayacak bir sayfa canavarlar hakkında bilgi almak için.

MonsterDex adresi : http://www.monstermmorpg.com/MonsterDex

Toplam 1801 adet canavarımız var (05.03.2014). Bazıları çok kalite bazıları da çok düşük kalite. Şu anda yeni canavar eklemek yerine canavarların resim kalitesini arttırmak ile uğraşıyoruz.

Birkaç örnek canavar resmi (resimlere tıklayarak canavar sayfalarını ziyaret edebilir ve daha büyük boyutlu resimlere bakabilirsiniz) :Oyunumuzda hileye karşı çok ciddi önlemler alınmıştır. Bunu gerek yazılımsal gerekse oyun mekanikleri kullanarak başarıyoruz. Mesela oyuncularımızı rahatsız etmeyecek şekilde arada bir resim güvenlik doğrulaması sorulmakta. Ayrıca illegal canavar satışını ve çalma işlemlerini engellemek için yapılan tüm yüksek seviye canavar takasları ve satışları kayıt altına alınmaktadır :
http://www.monstermmorpg.com/MonstersTradesSells.aspx

Oyunda 520 adet harita bulunmakta. Haritalarımız oldukça çeşitli ve kaliteli çizilmiştir. Oyun tamamlayana kadar sıkılmayacaksınız. Oyun aslında şu anda hedeflenenin %15'i kadar tamamlanmıştır fakat mevcut içerik bile oldukça eğlencelidir. Haritalar sayfamız da detaylı aramalar yapabilirsiniz ve detayları görebilirsiniz:

http://www.monstermmorpg.com/Maps , http://www.monstermmorpg.com/Game-Maps

Birkaç örnek harita resmi (resimlere tıklayarak harita sayfalarını ziyaret edebilir ve daha büyük boyut harita resimlerini görebilirsiniz) :Oyunla ilgili güncel Türkçe videomuz malesef bulunmamakta fakat bu videyo izleyerek bile oldukça bilgiye sahip olabilirsiniz :

http://www.youtube.com/watch?v=04cfFZMEgvU&hd=1

Oyunumuzda sorunsuzca çalışan market sistemi bulunmaktadır. Market sistemimizde eşya satın alma satma veya pazarda satma bulunmaktadır. Pazarda satma olayı diğer kullanıcılara satmaktır.
Ayrıca canavar alıp satma olayımız vardır. Bu sadece diğer oyuncular ile sizin aranızda olmaktadır NPC'lerden canavar satışı yoktur. Ayrıca canavar takas sistemimizde mevcuttur.

http://www.monstermmorpg.com/TopTrainers.aspx

Olabildiğince iyi şekilde planlanmış en iyi oyuncular sistemimiz mevcuttur. Sıralamalar her gün oyun saati ile sabah 7 de yapılmaktadır. TR saati ile şu anda sabah 9.
Ayrıca en iyi oyuncular sıralamalarınız sohbet ekranında gösterilmektedir. Pek çok istatistik bilgileri oyuncuların kişisel sayfalarında gösterilmektedir.

Çok detaylı bilgi edinebileceğiniz ve arama yapabileceğiniz oyuncu arama ve online oyuncular sayfalarımızda mevcuttur.

http://www.monstermmorpg.com/OnlinePlayers.aspx , http://www.monstermmorpg.com/SearchPlayer.aspx

Oyunda her canavarın yetenek havuzu bulunmakta ve her canavar yakaladığınızda canavarlar yetenek havuzlarından 3 tane rastgele yetenek kazanmakta. Ayrıca oyunda 150 adet canavar doğası bulunmakta ve bu doğalarda siz canavarı yakaladığınızda rastgele atanmakta. Aslında canavarın bütün değerleri size savaşa girdiğinizde belirlenmiş oluyor. Savaş ekranında savaştığınız vahşi canavarın özelliklerini görebilmektesiniz.
http://www.monstermmorpg.com/Abilities , http://www.monstermmorpg.com/Natures

Kullanıcıların bütün canavarları tek tek tutulmakta olduğu için piyasadaki diğer fan yapımı Pokemon oyunlarına göre oldukça daha detaylı bir oyun keyfi sunuyoruz.

Canavarlarınızın değerlerini hesaplayabileceğiniz değer hesaplama aracımızda oyuna entegredir :
http://www.monstermmorpg.com/Stat-Calculator , http://www.monstermmorpg.com/Type-Chart

Oyunu çözmek ve anlamak biraz zaman alabilir çünkü oyun oldukça fazla sayıda oyun içi mekaniğe sahip. Ayrıca oyun ara yüzümüzde iyi yapılmadığı için oyunu anlamayı güçleştirmekte.

Oyunumuzda bazı canavarlar 4 kademeye kadar gelişim gösterebilmektedir. Ayrıca canavarlar 7 adet farklı sınıfa ayrılmıştır ve sadece starter(başlangıç) sınıfı canavarlar haritalarda çıkmamaktadır. En güçlü canavar sınıfı ise Ancient canavar sınıfıdır ve çok nadir olarak haritalarda çıkmakta ayrıca çok yüksek derecede güce sahiptir.

Her hangi bir sorunuzu bana bu konudan sorabilir veya oyun içi özel mesaj atabilirsiniz. Evet oyunda sorunsuz çalışan gelişmiş özel mesaj atma sistemimizde mevcut.
http://www.monstermmorp...tNewPM.aspx?To=CeFurkan

Ayrıca benimle iletişime geçmek için skype adresi olan : MonsterMMORPG ekleyerek
veya iletişim sayfamızdan email adresime email atabilirsiniz : http://www.monstermmorpg.com/Contact

Oyunumuza gönüllü olarak katkı sağlayan veya para ile iş yaptırdığımız kişilerin listesine credits sayfamızdan ulaşabilirsiniz:
http://www.monstermmorpg.com/Credits

Şu anda oyunumuzdaki canavar resimleri 63 farklı artist tarafından oluşturulmuştur ve bu artistlere göre filtrelemeyi MonsterDex sayfamızdan yapabilirsiniz.

Oyuda ileri derece yapay zeka tekniklerinden olan PathFinding algoritmaları kullanılmaktadır. Bu şekilde harita ekranında haritanın çıkış noktalarına nasıl ulaşacağınızı gösteren işaretler gösterilmektedir. Bu sistem önceden hesaplandığı için oyuna herhangi bir yük getirmemektedir.

Canavar takımınızda maksimum 6 canavarı aynı anda bulundurabilirsiniz ve 6 canavardan sonra yakaladığınız canavarlar, canavar deponuza aktarılır. Canavar deponuza haritadaki Monster Center tabelası bulunan binaların giriş kapısına doğru yürüyerek ulaşabilirsiniz. Monster Center binaları bütün şehirlerde bulunmaktadır. Takımınızdaki tüm canavarlar baygın hale geldikten sonra otomatik olarak Monster Center binasının önüne oyun sizi ışınlar ve içeri girerek canavarlarınızı iyileştirmek zorundasınız.

Oyunda 2 adet mekaniksel saldırı bulunmaktadır. Fly ve Hyper Surf. Fly saldırısını bilen canavar ile daha önce ziyaret ettiğiniz haritalara hızlıca uçuş yapabilirsiniz (mağaralar ve GYM binaları hariç). Ayrıca oyunumuzda Fly zone bulunmaktadır ve bu bölgede bulut yüzeyleri bulunmaktadır. Bulutların üzerinde yürüyebilmek için Fly saldırısı bilen bir canavarın takımınızda bulunuyor olması gerekmektedir. Diğer bir saldırı ise Hyper Surf saldırısıdır ve bu saldırı haritalardaki su alanları üzerinde yürümenizi sağlar.

Oyunumuzda 3 adet farklı ağ bulunmaktadır Pokemon oyunlarındaki olta gibi. Bu ağlar ile su kenarlarında canavar yakalayabilirsiniz.

Toplam 3000 adet farklı saldırı bulunmaktadır ve savaş ekranında, canavarların detayları ekranında saldırıların detaylı açıklamaları Türkçe olarak yazmaktadır.

Oyun içi screenshotlar bu sayfadan bakılabilir. Bu screenshotlar en güncel hali yansıtmayabilirler. Ben bu konuya da birkaç adet oyun içi görüntü ekleyeceğim.
http://www.monstermmorpg.com/Screenshots

(resimlere tıklayarak tam boyut görebilirsiniz)


< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonsterMMORPG -- 5 Mart 2014; 14:41:38 >
_____________________________

Indie Oyun Geliştiricisi : Tamamıyla Türk Yapımı - Tamamıyla Ücretsiz Oyun - MonsterMMORPG
Pokemon severler için geliştirilen Monster MMORPG, her yaş grubunun eğlenebileceği ve herhangi bir yükleme gerektirmeyen Pokemon tarzında tarayıcı tabanlı ücretsiz rol yapma oyunudur
Güncel : 2050+ Canavar, 500+ Harita
Oyun Görüntüleri: *1*, *2*, *3*, *4*, *5*, *6*, *7*
MonsterMMORPG Ana Konu - Diğer Web bazlı oyunlar Üst Konu


1232 Mesaj
28 Haziran 2012; 15:45:49 

CeFurkan sen misin?
_____________________________

2006-2010 böccük
2010-2011 BÖCCÜK BECEREN
2011-2012 BÖCCÜK DH
2012-20?? BÖCCÜK ♂


1697 Mesaj
28 Haziran 2012; 16:09:21 

Konu üst konu olarak kalacak 1 ay boyunca. Yakında güncelleyeceğim.
_____________________________

Indie Oyun Geliştiricisi : Tamamıyla Türk Yapımı - Tamamıyla Ücretsiz Oyun - MonsterMMORPG
Pokemon severler için geliştirilen Monster MMORPG, her yaş grubunun eğlenebileceği ve herhangi bir yükleme gerektirmeyen Pokemon tarzında tarayıcı tabanlı ücretsiz rol yapma oyunudur
Güncel : 2050+ Canavar, 500+ Harita
Oyun Görüntüleri: *1*, *2*, *3*, *4*, *5*, *6*, *7*
MonsterMMORPG Ana Konu - Diğer Web bazlı oyunlar Üst Konu


3336 Mesaj
28 Haziran 2012; 18:13:29 

bu oyunu deniyorum ama pokemon kadar sarmıyor fakemonları pek iyi çizememişsiniz
_____________________________


Margery Tyrell
I don't want to be a queen, I want to be the queen


679 Mesaj
28 Haziran 2012; 20:57:09 

Nasıl bir hatadır !? Monster MMORPG'nin içinde pokemona dair hiç bir şey yok.
_____________________________1697 Mesaj
28 Haziran 2012; 22:03:24 

Oyun Pokemon ile direk alakalı. Zaten eskiden Pokemon MMORPG idi hatırlayanlar için.

Ayrıca yeni çizimler kalitesiz diyenler buraya baksınlar :
Buna gelen 1 yanıtı gör.
_____________________________

Indie Oyun Geliştiricisi : Tamamıyla Türk Yapımı - Tamamıyla Ücretsiz Oyun - MonsterMMORPG
Pokemon severler için geliştirilen Monster MMORPG, her yaş grubunun eğlenebileceği ve herhangi bir yükleme gerektirmeyen Pokemon tarzında tarayıcı tabanlı ücretsiz rol yapma oyunudur
Güncel : 2050+ Canavar, 500+ Harita
Oyun Görüntüleri: *1*, *2*, *3*, *4*, *5*, *6*, *7*
MonsterMMORPG Ana Konu - Diğer Web bazlı oyunlar Üst Konu


434 Mesaj
30 Haziran 2012; 13:45:03 

hani pikaçu?
Buna gelen 1 yanıtı gör.
_____________________________1697 Mesaj
30 Haziran 2012; 18:38:11 

quote:

Orijinalden alıntı: mockingjay

hani pikaçu?

daha kaliteler var
_____________________________

Indie Oyun Geliştiricisi : Tamamıyla Türk Yapımı - Tamamıyla Ücretsiz Oyun - MonsterMMORPG
Pokemon severler için geliştirilen Monster MMORPG, her yaş grubunun eğlenebileceği ve herhangi bir yükleme gerektirmeyen Pokemon tarzında tarayıcı tabanlı ücretsiz rol yapma oyunudur
Güncel : 2050+ Canavar, 500+ Harita
Oyun Görüntüleri: *1*, *2*, *3*, *4*, *5*, *6*, *7*
MonsterMMORPG Ana Konu - Diğer Web bazlı oyunlar Üst Konu


831 Mesaj
30 Haziran 2012; 18:56:17 

CeFurkan geri dönmüş.
_____________________________130 Mesaj
3 Temmuz 2012; 15:03:44 

HOcam ben oynamaya başladım da monster box ney onu anlamadım:( açıklama çok az yarı türkçe oyun. nasıl mosnter yakalayacağız yazamamışsınız olmamış yani :(
Buna gelen 1 yanıtı gör.
_____________________________

GTA:San Andreas Sevenler Kulübü [link=http://forum.donanimhaber.com/m_10458991/mpage_1/key_//tm.htm


1697 Mesaj
7 Temmuz 2012; 17:09:23 

quote:

Orijinalden alıntı: FenerLi-GenÇ

HOcam ben oynamaya başladım da monster box ney onu anlamadım:( açıklama çok az yarı türkçe oyun. nasıl mosnter yakalayacağız yazamamışsınız olmamış yani :(


monster box bildiğin pokeball. türkçe forumda bayağı açıklamalar felan var. zaten oyun pokemona çok benziyor

hafta sonu özel etkinliği başlattık. %200 exp ve para bonusu var

ilk mesaja şu anda oyunda oynanabilen kaliteli canavar resimlerini ekledim
_____________________________

Indie Oyun Geliştiricisi : Tamamıyla Türk Yapımı - Tamamıyla Ücretsiz Oyun - MonsterMMORPG
Pokemon severler için geliştirilen Monster MMORPG, her yaş grubunun eğlenebileceği ve herhangi bir yükleme gerektirmeyen Pokemon tarzında tarayıcı tabanlı ücretsiz rol yapma oyunudur
Güncel : 2050+ Canavar, 500+ Harita
Oyun Görüntüleri: *1*, *2*, *3*, *4*, *5*, *6*, *7*
MonsterMMORPG Ana Konu - Diğer Web bazlı oyunlar Üst Konu


3552 Mesaj
7 Temmuz 2012; 17:19:22 

Böyle geliştiricilere destek olmak lazım , teşekkürler ustam. Elinize sağlık..
Buna gelen 1 yanıtı gör.
_____________________________1986 Mesaj
7 Temmuz 2012; 17:22:08 

Merhaba, eski oyununuzda da sizi eleştirmiştim. Sebebi canavar karekterlerinin boyutunun büyük olması ve büyük olan bir şeyin çirkin gözükmesi. Bunun anketini yaparsanız çoğu kişi sprite tarzı yani :Bu tarz ufak ve paint vari olanını seçecek. Eğer o tarz yaparsanız ben direk üyelik açar oynamaya başlarım.

Saygılarımla, Başarılar.< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semblance -- 7 Temmuz 2012; 17:22:56 >
Buna gelen 1 yanıtı gör.
_____________________________1697 Mesaj
7 Temmuz 2012; 17:45:01 

quote:

Orijinalden alıntı: Be Happy

Böyle geliştiricilere destek olmak lazım , teşekkürler ustam. Elinize sağlık..

biz teşekkür ederiz
_____________________________

Indie Oyun Geliştiricisi : Tamamıyla Türk Yapımı - Tamamıyla Ücretsiz Oyun - MonsterMMORPG
Pokemon severler için geliştirilen Monster MMORPG, her yaş grubunun eğlenebileceği ve herhangi bir yükleme gerektirmeyen Pokemon tarzında tarayıcı tabanlı ücretsiz rol yapma oyunudur
Güncel : 2050+ Canavar, 500+ Harita
Oyun Görüntüleri: *1*, *2*, *3*, *4*, *5*, *6*, *7*
MonsterMMORPG Ana Konu - Diğer Web bazlı oyunlar Üst Konu


1697 Mesaj
7 Temmuz 2012; 17:48:24 

quote:

Orijinalden alıntı: semblance

Merhaba, eski oyununuzda da sizi eleştirmiştim. Sebebi canavar karekterlerinin boyutunun büyük olması ve büyük olan bir şeyin çirkin gözükmesi. Bunun anketini yaparsanız çoğu kişi sprite tarzı yani :Bu tarz ufak ve paint vari olanını seçecek. Eğer o tarz yaparsanız ben direk üyelik açar oynamaya başlarım.

Saygılarımla, Başarılar.

Şöyle diyim bu tarz çizimler bazılarının hoşuna gidiyor bazılarının gitmiyor. Bir kez biz büyük resim olarak başladık. Birde mevcut diğer pokemon oyunları bu tarz kullanıyor. O yüzden şu anda bu tarz sprite çizimlere geçmeyi planlamıyorum.

Fakat ilerde belki seçmeli olabilir dediğiniz gibi.
_____________________________

Indie Oyun Geliştiricisi : Tamamıyla Türk Yapımı - Tamamıyla Ücretsiz Oyun - MonsterMMORPG
Pokemon severler için geliştirilen Monster MMORPG, her yaş grubunun eğlenebileceği ve herhangi bir yükleme gerektirmeyen Pokemon tarzında tarayıcı tabanlı ücretsiz rol yapma oyunudur
Güncel : 2050+ Canavar, 500+ Harita
Oyun Görüntüleri: *1*, *2*, *3*, *4*, *5*, *6*, *7*
MonsterMMORPG Ana Konu - Diğer Web bazlı oyunlar Üst Konu


1552 Mesaj
8 Temmuz 2012; 14:35:49 

Çizimleri çok beğendim. Oyun çok kaliteli olmuş. Başarılarınızın devamını diliyorum.
Buna gelen 1 yanıtı gör.
_____________________________1697 Mesaj
9 Temmuz 2012; 1:31:47 

quote:

Orijinalden alıntı: Génésis

Çizimleri çok beğendim. Oyun çok kaliteli olmuş. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Teşekkürler. Gönüllü artistlerimizde var para ile çizdirdiğimde. Buradakiler para ile çizildi : http://www.monstermmorpg.com/NewMonsters
_____________________________

Indie Oyun Geliştiricisi : Tamamıyla Türk Yapımı - Tamamıyla Ücretsiz Oyun - MonsterMMORPG
Pokemon severler için geliştirilen Monster MMORPG, her yaş grubunun eğlenebileceği ve herhangi bir yükleme gerektirmeyen Pokemon tarzında tarayıcı tabanlı ücretsiz rol yapma oyunudur
Güncel : 2050+ Canavar, 500+ Harita
Oyun Görüntüleri: *1*, *2*, *3*, *4*, *5*, *6*, *7*
MonsterMMORPG Ana Konu - Diğer Web bazlı oyunlar Üst Konu


1697 Mesaj
9 Temmuz 2012; 3:04:26 

Ciddi paralar harcamaya devam ediyoruz oyuna :) 38 adet tamamlandı şu ana dek. Her zone için 2 adet. 1 kız 1 erkek. Şimdi arena liderleri tamamlanacak kısmetse.

Bu resimler npc resmi olarak kullanılacak. Ayrıca sizde oyunda kullanmak için seçebileceksiniz.

Sprite setine örnek :Ufak dış dünya sprite'ları :
Büyük resimleri :

tam boyut : http://store.donanimhab...782f8abd67cdf8f425a.png

Bütün hakları saklıdır www.monstermmorpg.com MonsterMMORPG< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonsterMMORPG -- 9 Temmuz 2012; 3:06:00 >
_____________________________

Indie Oyun Geliştiricisi : Tamamıyla Türk Yapımı - Tamamıyla Ücretsiz Oyun - MonsterMMORPG
Pokemon severler için geliştirilen Monster MMORPG, her yaş grubunun eğlenebileceği ve herhangi bir yükleme gerektirmeyen Pokemon tarzında tarayıcı tabanlı ücretsiz rol yapma oyunudur
Güncel : 2050+ Canavar, 500+ Harita
Oyun Görüntüleri: *1*, *2*, *3*, *4*, *5*, *6*, *7*
MonsterMMORPG Ana Konu - Diğer Web bazlı oyunlar Üst Konu


1924 Mesaj
9 Temmuz 2012; 18:02:39 

Başarılarının devamını dilerim
Zamanında PokemonCraft için baya bağış yapmıştım keşke kapanmasaydı da oynasaydık.
Buna gelen 1 yanıtı gör.
_____________________________1697 Mesaj
9 Temmuz 2012; 18:35:59 

quote:

Orijinalden alıntı: EGEMERT.

Başarılarının devamını dilerim
Zamanında PokemonCraft için baya bağış yapmıştım keşke kapanmasaydı da oynasaydık.

Saol. Nintendo kapattırdı. İnşAllah daha iyi oldu.
Buna gelen 1 yanıtı gör.
_____________________________

Indie Oyun Geliştiricisi : Tamamıyla Türk Yapımı - Tamamıyla Ücretsiz Oyun - MonsterMMORPG
Pokemon severler için geliştirilen Monster MMORPG, her yaş grubunun eğlenebileceği ve herhangi bir yükleme gerektirmeyen Pokemon tarzında tarayıcı tabanlı ücretsiz rol yapma oyunudur
Güncel : 2050+ Canavar, 500+ Harita
Oyun Görüntüleri: *1*, *2*, *3*, *4*, *5*, *6*, *7*
MonsterMMORPG Ana Konu - Diğer Web bazlı oyunlar Üst Konu


3538 Mesaj
9 Temmuz 2012; 21:58:02 

Kotayı çok yemese oynardım evimde değilim çünkü.
Buna gelen 1 yanıtı gör.
_____________________________

Girl I do this often make that catty poppin


8011 Mesaj
9 Temmuz 2012; 22:16:01 

Çizimler bana acayip güzel geldi. Umarım kısa zamanda hedeflediğiniz amaca ulaşırsınız.
Buna gelen 1 yanıtı gör.
_____________________________

Treasure - Enchantress!!!

Even In Death - Transience - Missing - Snow White Queen - Swimming Home - Anywhere - Mono No Aware

In silence she reaches out, to pull me.... The darkness will cleanse my eyes, and hold me...


1697 Mesaj
9 Temmuz 2012; 23:24:28 

quote:

Orijinalden alıntı: Jaquaries

Kotayı çok yemese oynardım evimde değilim çünkü.


Aslında pek kota yemiyor. Bir defa yüklenen resim bir daha indirilmiyor cache temizlenene kadar.

firefox da tarayıcı çubuğuna about:config yazarak cache vs ayarlarını değiştirebilirsin< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonsterMMORPG -- 9 Temmuz 2012; 23:26:56 >
_____________________________

Indie Oyun Geliştiricisi : Tamamıyla Türk Yapımı - Tamamıyla Ücretsiz Oyun - MonsterMMORPG
Pokemon severler için geliştirilen Monster MMORPG, her yaş grubunun eğlenebileceği ve herhangi bir yükleme gerektirmeyen Pokemon tarzında tarayıcı tabanlı ücretsiz rol yapma oyunudur
Güncel : 2050+ Canavar, 500+ Harita
Oyun Görüntüleri: *1*, *2*, *3*, *4*, *5*, *6*, *7*
MonsterMMORPG Ana Konu - Diğer Web bazlı oyunlar Üst Konu


1697 Mesaj
9 Temmuz 2012; 23:26:49 

quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tensho

Çizimler bana acayip güzel geldi. Umarım kısa zamanda hedeflediğiniz amaca ulaşırsınız.

Teşekkürler. Gönüllü artistler ve para ile çizdirdiğim artist çok kaliteli çiziyor
_____________________________

Indie Oyun Geliştiricisi : Tamamıyla Türk Yapımı - Tamamıyla Ücretsiz Oyun - MonsterMMORPG
Pokemon severler için geliştirilen Monster MMORPG, her yaş grubunun eğlenebileceği ve herhangi bir yükleme gerektirmeyen Pokemon tarzında tarayıcı tabanlı ücretsiz rol yapma oyunudur
Güncel : 2050+ Canavar, 500+ Harita
Oyun Görüntüleri: *1*, *2*, *3*, *4*, *5*, *6*, *7*
MonsterMMORPG Ana Konu - Diğer Web bazlı oyunlar Üst Konu


 
6 Mesaj
10 Temmuz 2012; 2:38:06 

Ben de geldim a:S
_____________________________363 Mesaj
10 Temmuz 2012; 3:15:23 

berbat bişey ben sevmedim
Buna gelen 1 yanıtı gör.
_____________________________1697 Mesaj
10 Temmuz 2012; 4:41:33 

quote:

Orijinalden alıntı: HerteZ

berbat bişey ben sevmedim

herkes sevse zaten şu anda milyonlarca kişi oynardı Hemen hemen her oyunun seveni çıkıyor zamanla bunu anladım.
_____________________________

Indie Oyun Geliştiricisi : Tamamıyla Türk Yapımı - Tamamıyla Ücretsiz Oyun - MonsterMMORPG
Pokemon severler için geliştirilen Monster MMORPG, her yaş grubunun eğlenebileceği ve herhangi bir yükleme gerektirmeyen Pokemon tarzında tarayıcı tabanlı ücretsiz rol yapma oyunudur
Güncel : 2050+ Canavar, 500+ Harita
Oyun Görüntüleri: *1*, *2*, *3*, *4*, *5*, *6*, *7*
MonsterMMORPG Ana Konu - Diğer Web bazlı oyunlar Üst Konu


1697 Mesaj
15 Temmuz 2012; 21:41:43 

rozet resimlerimizde hazır Allah'ın izniyle


Rozetleri gönüllü olarak yapan artist : http://blackyspyro.deviantart.com/

32x32 set :
64x64 set :

_____________________________

Indie Oyun Geliştiricisi : Tamamıyla Türk Yapımı - Tamamıyla Ücretsiz Oyun - MonsterMMORPG
Pokemon severler için geliştirilen Monster MMORPG, her yaş grubunun eğlenebileceği ve herhangi bir yükleme gerektirmeyen Pokemon tarzında tarayıcı tabanlı ücretsiz rol yapma oyunudur
Güncel : 2050+ Canavar, 500+ Harita
Oyun Görüntüleri: *1*, *2*, *3*, *4*, *5*, *6*, *7*
MonsterMMORPG Ana Konu - Diğer Web bazlı oyunlar Üst Konu


1349 Mesaj
18 Temmuz 2012; 16:47:51 

Pokémon olduğu zaman daha iyiydi yani mesela ne güçlü ne değil biliyoduk ama şimdi durum böyle olunca karşıma bi monster çıkıyo 3 dakika boyunca acaba iyi midir diye MonsterDex'ten özelliklerine bakıyorum, bide bu büyük resimler daha iyi mesela ben sırf bu büyük resimler için pokemonsavaşçıları oynuyodum, pokemoncraft'da o yüzden daha çekici geliyodu :)< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Buna gelen 1 yanıtı gör.
_____________________________

There is no greater victory than to fall from this world a free man.
I am going to go to sleep now as my body won't work anymore.I am like a butterfly with broken wings.
Steam ID:Whitfield
Be Here Now


1697 Mesaj
18 Temmuz 2012; 19:46:48 

quote:

Orijinalden alıntı: Perditionn

Pokémon olduğu zaman daha iyiydi yani mesela ne güçlü ne değil biliyoduk ama şimdi durum böyle olunca karşıma bi monster çıkıyo 3 dakika boyunca acaba iyi midir diye MonsterDex'ten özelliklerine bakıyorum, bide bu büyük resimler daha iyi mesela ben sırf bu büyük resimler için pokemonsavaşçıları oynuyodum, pokemoncraft'da o yüzden daha çekici geliyodu :)

resim boyutu biraz daha büyüyecek. şu anda maks 260x240 onu 300x300 yapıcaz İnşAllah yeni tasarımda :)

Bu güç meselesi aynen oyle. Öğrenmen gerekiyor
_____________________________

Indie Oyun Geliştiricisi : Tamamıyla Türk Yapımı - Tamamıyla Ücretsiz Oyun - MonsterMMORPG
Pokemon severler için geliştirilen Monster MMORPG, her yaş grubunun eğlenebileceği ve herhangi bir yükleme gerektirmeyen Pokemon tarzında tarayıcı tabanlı ücretsiz rol yapma oyunudur
Güncel : 2050+ Canavar, 500+ Harita
Oyun Görüntüleri: *1*, *2*, *3*, *4*, *5*, *6*, *7*
MonsterMMORPG Ana Konu - Diğer Web bazlı oyunlar Üst Konu


1772 Mesaj
20 Temmuz 2012; 22:56:01 

Aynı karakterler ile bir masaüstü oyunu yapsanız diyorum.Tıpkı pokemon oyunları gibi. Monster MMORPG dünyası duyulur.

Yada bir monster karakterine özel bir oyun olabilir.Daha küçük bir oyun.
Buna gelen 1 yanıtı gör.
_____________________________

Python Blog
Abes Sözlük
Tick tock and all too soon , You and I must die


1697 Mesaj
22 Temmuz 2012; 14:58:20 

quote:

Orijinalden alıntı: ewee1212

Aynı karakterler ile bir masaüstü oyunu yapsanız diyorum.Tıpkı pokemon oyunları gibi. Monster MMORPG dünyası duyulur.

Yada bir monster karakterine özel bir oyun olabilir.Daha küçük bir oyun.

Bunun için sağlam ekip gerekiyor. Ben tek yapıyorum.
_____________________________

Indie Oyun Geliştiricisi : Tamamıyla Türk Yapımı - Tamamıyla Ücretsiz Oyun - MonsterMMORPG
Pokemon severler için geliştirilen Monster MMORPG, her yaş grubunun eğlenebileceği ve herhangi bir yükleme gerektirmeyen Pokemon tarzında tarayıcı tabanlı ücretsiz rol yapma oyunudur
Güncel : 2050+ Canavar, 500+ Harita
Oyun Görüntüleri: *1*, *2*, *3*, *4*, *5*, *6*, *7*
MonsterMMORPG Ana Konu - Diğer Web bazlı oyunlar Üst Konu


 
260 Mesaj
22 Temmuz 2012; 16:08:43 

gerçekten emeğine saygım var güzel yapıyorsun ama bence çizimlerde şöyle bir gözüme çarptı mesela rapidash ateş pokesi üstünde ateş var senin canavarlarının türü pek belli değil bence çizimlere devam ediyorsan bunu dikkate al canavarın bitki ise bir yaprak koy ki anlayalım
Buna gelen 1 yanıtı gör.
_____________________________2765 Mesaj
23 Temmuz 2012; 2:41:14 

Çizimler gerçekten çok iyi ama ben de diğer arkadaşlara katılıyorum, sprite gibi küçük olsa daha iyi olur bence Başarılarınızın devamını dilerim hocam
Buna gelen 1 yanıtı gör.
_____________________________

İTÜ Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği

Charlotte Hornets taraftarı1697 Mesaj
23 Temmuz 2012; 3:58:27 

quote:

Orijinalden alıntı: onlinedragon

gerçekten emeğine saygım var güzel yapıyorsun ama bence çizimlerde şöyle bir gözüme çarptı mesela rapidash ateş pokesi üstünde ateş var senin canavarlarının türü pek belli değil bence çizimlere devam ediyorsan bunu dikkate al canavarın bitki ise bir yaprak koy ki anlayalım

geri bildirim için teşekkürler. çizimleri ben yapmıyorum. genel olarak gönüllü artistler. o yüzden kafalarına göre çiziyorlar
_____________________________

Indie Oyun Geliştiricisi : Tamamıyla Türk Yapımı - Tamamıyla Ücretsiz Oyun - MonsterMMORPG
Pokemon severler için geliştirilen Monster MMORPG, her yaş grubunun eğlenebileceği ve herhangi bir yükleme gerektirmeyen Pokemon tarzında tarayıcı tabanlı ücretsiz rol yapma oyunudur
Güncel : 2050+ Canavar, 500+ Harita
Oyun Görüntüleri: *1*, *2*, *3*, *4*, *5*, *6*, *7*
MonsterMMORPG Ana Konu - Diğer Web bazlı oyunlar Üst Konu


1697 Mesaj
23 Temmuz 2012; 3:59:28 

quote:

Orijinalden alıntı: Bligzer

Çizimler gerçekten çok iyi ama ben de diğer arkadaşlara katılıyorum, sprite gibi küçük olsa daha iyi olur bence Başarılarınızın devamını dilerim hocam

yorum için teşekkürler. sprite tarzı şu anda pek mümkün değil fakat ilerde çok para olursa özellikle artist takımı tutularak sprite versiyonuda çizdirilebilir bir ihtimal.
_____________________________

Indie Oyun Geliştiricisi : Tamamıyla Türk Yapımı - Tamamıyla Ücretsiz Oyun - MonsterMMORPG
Pokemon severler için geliştirilen Monster MMORPG, her yaş grubunun eğlenebileceği ve herhangi bir yükleme gerektirmeyen Pokemon tarzında tarayıcı tabanlı ücretsiz rol yapma oyunudur
Güncel : 2050+ Canavar, 500+ Harita
Oyun Görüntüleri: *1*, *2*, *3*, *4*, *5*, *6*, *7*
MonsterMMORPG Ana Konu - Diğer Web bazlı oyunlar Üst Konu


2754 Mesaj
27 Temmuz 2012; 1:07:00 

Güzel bir oyun olmuş fakémon yerine pokémon kullanılsa daha iyiymiş
Buna gelen 1 yanıtı gör.
_____________________________


Some men just want to watch the world burn.


1697 Mesaj
27 Temmuz 2012; 4:35:54 

quote:

Orijinalden alıntı: Fenerbahçe Sevdalısı

Güzel bir oyun olmuş fakémon yerine pokémon kullanılsa daha iyiymiş

Normalde pokemon yapıyorduk fakat Nintendo kapatmamız için resmi yazı gönderdi.
Buna gelen 1 yanıtı gör.
_____________________________

Indie Oyun Geliştiricisi : Tamamıyla Türk Yapımı - Tamamıyla Ücretsiz Oyun - MonsterMMORPG
Pokemon severler için geliştirilen Monster MMORPG, her yaş grubunun eğlenebileceği ve herhangi bir yükleme gerektirmeyen Pokemon tarzında tarayıcı tabanlı ücretsiz rol yapma oyunudur
Güncel : 2050+ Canavar, 500+ Harita
Oyun Görüntüleri: *1*, *2*, *3*, *4*, *5*, *6*, *7*
MonsterMMORPG Ana Konu - Diğer Web bazlı oyunlar Üst Konu


2754 Mesaj
27 Temmuz 2012; 8:04:24 

quote:

Orijinalden alıntı: MonsterMMORPG


Normalde pokemon yapıyorduk fakat Nintendo kapatmamız için resmi yazı gönderdi.

Neden yasal değil mi ?
Buna gelen 1 yanıtı gör.
_____________________________


Some men just want to watch the world burn.


130 Mesaj
27 Temmuz 2012; 20:15:28 

Hocam eğer mobile ede el atarsanız çok başarılı olacağınız aşikar Mesela benim telefon modelim Nokia 5130 Express music ondada swf felan flash varda lite mı eski sürüm mü onu bilmiyorum o yüzden bu oyunu deneyeceğim net paketi alınca ama şimdilik bilgilendirirseniz en azından daha bilgili olur ve daha az zarar edebilirim
Saygılar ....
Buna gelen 1 yanıtı gör.
_____________________________

GTA:San Andreas Sevenler Kulübü [link=http://forum.donanimhaber.com/m_10458991/mpage_1/key_//tm.htm


2210 Mesaj
27 Temmuz 2012; 21:16:38 

Fakémonlar ne kadar Pokémon ile alakalı bilemeyeceğim. Sitenin içinde "Pokémon" kelimesi yok ya da "Gerçek Pokémon" yok, ama gelin görün Pokémon oyuncuları yerinde üst konu olmuş. Ben Yu-gi-oh tarzında yapacağım buraya reklam vereceğim sonuçta pokémon ile alakalı bi' kaç fakémon çizerim
Sakın bunu sana karşı bi' hırs ya da konu baltalama olarak düşünme, sadece konunun burada değilde başka bi' bölümde üst konu olması bizzat senin ve oyun için daha sağlıklı olurdu. Oyuna gelirsek gayet güzel, ama diğer arkadaşlar gibi benimde fakémonlar ilgimi çekmiyor. Bölümde zaten toplasan 10 kişi çıkmaz (Online).

Neyse, umarım hedefine ulaşırsın CeFurkan.

Buna gelen 2 yanıtı gör.
_____________________________


Anime ListEski ÇeviriManga List
3DS FC: 0001 - 3679 - 0813


1697 Mesaj
27 Temmuz 2012; 21:28:07 

quote:

Orijinalden alıntı: Fenerbahçe Sevdalısı


Neden yasal değil mi ?

evet değil. mevcut oyunların hepsi her an kapanabilir eğer nintendo isterse. mesela pokemon vortex gibi
_____________________________

Indie Oyun Geliştiricisi : Tamamıyla Türk Yapımı - Tamamıyla Ücretsiz Oyun - MonsterMMORPG
Pokemon severler için geliştirilen Monster MMORPG, her yaş grubunun eğlenebileceği ve herhangi bir yükleme gerektirmeyen Pokemon tarzında tarayıcı tabanlı ücretsiz rol yapma oyunudur
Güncel : 2050+ Canavar, 500+ Harita
Oyun Görüntüleri: *1*, *2*, *3*, *4*, *5*, *6*, *7*
MonsterMMORPG Ana Konu - Diğer Web bazlı oyunlar Üst Konu


1697 Mesaj
27 Temmuz 2012; 21:29:08 

quote:

Orijinalden alıntı: FenerLi-GenÇ

Hocam eğer mobile ede el atarsanız çok başarılı olacağınız aşikar Mesela benim telefon modelim Nokia 5130 Express music ondada swf felan flash varda lite mı eski sürüm mü onu bilmiyorum o yüzden bu oyunu deneyeceğim net paketi alınca ama şimdilik bilgilendirirseniz en azından daha bilgili olur ve daha az zarar edebilirim
Saygılar ....

oyun bütün telefonlarda %100 uyumlu olarak çalışmakta. tek gereken bir internet tarayıcısı. çünkü flash , java vb uygulamalar kullanmıyor. kullanılan uygulamar html, javascript