Şimdi Ara

peugeot 206 (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
982
Cevap
10
Favori
371.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Model ne bilmiyorum tam olarak. X design ın farkları ne? Ayrıca modeller benim bildiğim X-line yada design, bi de fee line diye bi model var. Fee line en üst modeli oluyo sanırsam... Benimki tahminimce X-design çünkü çelik jant yok.
  • feline da bile çelik jant yok.ekstra isteyebiliyosun.x design da yol bilgisisayarı yok.x design diildir yani o..eline gecince daha iyi anlaşcaz.böyle olmuyor.görüşmek üzere
  • Evet bence de araç şu an Fethiye de ancak gelince görebilicem malesef ama dediğin gibi o zaman feline dır. Teşekkür ederim ilgin için çok sağol...
  • Ayrıca bugün itibariyle araca 18000 ytl peşin teklif etmişler:) Nasıl sizce verelim mi...?
  • ben feline demedım ki..hem feline 2004 de yoktu..feline olması ımkansız.bu arada arac dizel mi?yazdıysanda göremedim kusura bakma
  • Rica ederim. Araç 1.4 benzinli. Bu arada araçta far sensörü ve yağmur sensörü varmış babamdan öğrendim bugün. Valla bu 206 ların o kadar çok modeli var ki donanımları da çok farklı hangisi daha anlayamadım. Ben en iyisi komple bi özet çıkartayım:

- 1.4 benzinli
    - Far ve Yağmur sensörü
    - Manuel klima-Soğutmalı torpido
    - Otomatik ön camlar - Elektrikli ısıtmalı aynalar
    - Ön sis Farları
    - ABS
    - Önlerde 2 airbag var ( Arkalarda varmı bilmiyorum)
    - Direksiyondan kumandalı CD çalar
    - Yol bilgisayarı

Aklıma gelenler bunlar başka da bir özelliği olacağını sanmıyorum ki standartlara ve fiyatına göre, gene de iyi bi donanım bence... Bir de bu 1.4 motorlar 16 valf mi yoksa 8 valf mi? Teşekkürler yardımın için...
  • quote:

Orjinalden alıntı: destination darkness

Rica ederim. Araç 1.4 benzinli. Bu arada araçta far sensörü ve yağmur sensörü varmış babamdan öğrendim bugün. Valla bu 206 ların o kadar çok modeli var ki donanımları da çok farklı hangisi daha anlayamadım. Ben en iyisi komple bi özet çıkartayım:

- 1.4 benzinli
    - Far ve Yağmur sensörü
    - Manuel klima-Soğutmalı torpido
    - Otomatik ön camlar - Elektrikli ısıtmalı aynalar
    - Ön sis Farları
    - ABS
    - Önlerde 2 airbag var ( Arkalarda varmı bilmiyorum)
    - Direksiyondan kumandalı CD çalar
    - Yol bilgisayarı

Aklıma gelenler bunlar başka da bir özelliği olacağını sanmıyorum ki standartlara ve fiyatına göre, gene de iyi bi donanım bence... Bir de bu 1.4 motorlar 16 valf mi yoksa 8 valf mi? Teşekkürler yardımın için...

TR'de 1.4 16v 206 gelmedi. O araç 8v'dir 75hp. Ama 206 için yeterli bir motor sürünce anlarsınız zaten.
  • senin araba xt o zaman kanımca
  • Xt'lerde yol bilgisayarı yok Özgür abi ayrıca 8 hava yastığı var.

Araba 2004 modelse büyük ihtimal desire modelidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HRMNKY -- 12 Ağustos 2008; 12:56:51 >
  • yol bılgısayarı war bılıodum ben ama..dogru söluosun havayastıklarını hesaba katmamışım
  • O zaman desire modeli mi kesin ?? İlginiz için tekrar teşekkürler...
  • Ayrıca kaç havayastığı mevcuttur bilgilendirirseniz sevinirim...
  • 206 desire modeli olması lazım.Kesin konuşmayım ama büyük ihtimal odur.Desire'larda 4 tane hava yastığı var
  • Ben merak ediyorum 206 nın panaromic cam tavan+otm vites full donanımında neler var.
  • netten bak.en kesin sonuç orada
  • Arkadaşlar tekrar merhaba;

Aracı sonunda test edebildim. 2 gün üstünden inmedim:) Son derece hoş bir araç. Her türlü bakımı yapıldı kimse inanmıyo 2004 olduğuna...

Fakat araçta yol bilgisayarı yokmuş. Sadece kadranda kaç kilometre yol yapıldığını gösteren ve açılınca 000000 die işaretler çıkan bi digital ekran var o kadar. Onun dışında arkadaki airbaglar ön yolcu koltuğunun yanındaki plastik çıkıntının içinde mi oluyo onu anlamadım. Airbag falan yazmıyo tam idrak edemedim .Ayrıca bu yağmur sensörü hangi durumlarda çalışıyo.Çalışması için silecek kolundaki oto yazan yere getirmemiz gerekiyo sanırım. Cama oto da iken su döktüm ama bi hareket göremedim sadece sigortadan çıt çıt die sesler duydum o kadar. Çalışma olayı nasıldır bu sistemin??? Ayrıca araç 1.4 motora göre son derece seri geldi bana yol tutuşu da çok güzel iyi bir tercih yapmışız sanırım...

Ayrıca dikkatimi çeken birşey daha oldu. Şehir içinde sakin kullanırken ve yüksek hızda klima açıldığında hararet göstergesi 90 ın biraz üzerine çıkıyor. Bu sizde de oluyo mu? Servis bu sorunun 206 larda kronik bir sorun olduğunu söyledi...
  • Yukarıdaki yazılanları tekrar okudum da bende yol bilgisayarı olmadığına göre XT modeli oluyo denilenlere göre ve 8 havayastığı oluyo o zaman...
  • abı sen ızmırdesın galıba bende ızmırdeyım..gelım bakalım araca..bu böle olmıcak..o 000000 diye çıkan işaretler yag sevıyesını gösterır..ustunde airbag yazması lazım.yagmur sensörü dıkız aynasının orda.suyu oraya dokmen lazım..bende hararet 90 ı bulmuyor..
  • Ben İzmirdeyim de araç Fethiyede:) Airbag yazıyo dediğim yerde, yanında kayan bi araç simgesi çıkıyo hatta ABS ışığı sanırım o... Valla seni de pes ettirdim heralde:)) Sor babam sor nereye kadar dimi:) Araç gelirse buraya haberleşiriz pm atarım sana... Benim araç benzinli yalnız senin dizel, e doğal olarak 90 ı geçmemeli sakat yoksa dizel motorda hararet... İşte sorduğumda dediler normaldir, 90 ı biraz geçiyo. Suyunu eksiltmeyin dediler normal dediler ama ben gene de sormak istedim..
  • Hmm pardon airbag yazısı kadranda yazıyo o dediğim yerde koltukların orda yazmıyo. Dediğim kayan araç simgesi de kadranda ben yanlış anlamışım seni...
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.