Şimdi Ara

peugeot 206 (46. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
982
Cevap
10
Favori
372.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: melihizmir35

bgn tanıdık tamircilere gösterdim sadece vize için cıkma bir katalizör takıp cıkarabiliriz dediler, direksiyon ses icinde aracın elezonları kesik oldugundan teker değiyor ve ses yapıyor bnmki biraz normalin üstünde bir sesmiş ama problem değilmiş ve tekerler deydiği için lastik aşınması yapabilirmiş. vize içinde tek kapı araçlarda koltukların arkadakinin güvenliği için açılıp kapanması şartmış bnm sağ koltuk kolu kırık onuda yaptırmam gerekliymiş, birde gaza bastığımda sağ önden ani basımlarda tak diye bir ses geliyor onuda ustasına göstermem gerekliymiş motor tokmağı olabilirmiş bunları yazdım çünkü başka arkadaşlarında başına gelirse bu olaylar bilgileri olsun. ve ruhsatta 110hp olarak yazıyor noter kağıdında da yeni sisteme görede 80kw olarak yazıyor. cvpladıgınız içinde tşk ederim

motor kulağı 20 tl bişey 50 ye anca malolur.senin aracın tam modeli nedir dostum? XT , XR , XS , Rolanda Garros?? 110 hp olmaması lazım o aracın 90 hp diye biliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY

quote:

bgn tanıdık tamircilere gösterdim sadece vize için cıkma bir katalizör takıp cıkarabiliriz dediler, direksiyon ses icinde aracın elezonları kesik oldugundan teker değiyor ve ses yapıyor bnmki biraz normalin üstünde bir sesmiş ama problem değilmiş ve tekerler deydiği için lastik aşınması yapabilirmiş. vize içinde tek kapı araçlarda koltukların arkadakinin güvenliği için açılıp kapanması şartmış bnm sağ koltuk kolu kırık onuda yaptırmam gerekliymiş, birde gaza bastığımda sağ önden ani basımlarda tak diye bir ses geliyor onuda ustasına göstermem gerekliymiş motor tokmağı olabilirmiş bunları yazdım çünkü başka arkadaşlarında başına gelirse bu olaylar bilgileri olsun. ve ruhsatta 110hp olarak yazıyor noter kağıdında da yeni sisteme görede 80kw olarak yazıyor. cvpladıgınız içinde tşk ederim

motor kulağı 20 tl bişey 50 ye anca malolur.senin aracın tam modeli nedir dostum? XT , XR , XS , Rolanda Garros?? 110 hp olmaması lazım o aracın 90 hp diye biliyorum.

Alıntıları Göster
    Direk noter kağıdından alıntı yazayım sana dostum. 206 xs 1.6 1078kg 1587 silindir hacmi motor gücü 80.8 kw (110hp) aynen bu şekilde yazıyor dostum ilk sayfalardaki okudugum yazılarda da 200 e kadar 1.6 8v 90 hp olarak üretilmiş 2001 den sonra mk1 motor 1.6 16v 110 hp olarak üretilmiş

• quote:

Direk noter kağıdından alıntı yazayım sana dostum. 206 xs 1.6 1078kg 1587 silindir hacmi motor gücü 80.8 kw (110hp) aynen bu şekilde yazıyor dostum ilk sayfalardaki okudugum yazılarda da 200 e kadar 1.6 8v 90 hp olarak üretilmiş 2001 den sonra mk1 motor 1.6 16v 110 hp olarak üretilmiş

tamam doğru ben 2002 den sonra o motora geçti diye biliyordum 2001 miş.Güzel araç hocam güle güle kullan.
  • quote:

quote:

tamam doğru ben 2002 den sonra o motora geçti diye biliyordum 2001 miş.Güzel araç hocam güle güle kullan.

Alıntıları Göster
    tşk ederim dostum tabi ilk gözağrım 306ydı ama bunuda kullanmak nasipmiş bakalım biraz kullanalım ama kasa olarak 306yı seviyorum belki satıp 306 gti alabilirim cunku gercekten benım sevdam o arac 1.8 motor 180hp 6ileri izmirde 1tane var ama fiyatı yuksek cekmiş

• quote:

tşk ederim dostum tabi ilk gözağrım 306ydı ama bunuda kullanmak nasipmiş bakalım biraz kullanalım ama kasa olarak 306yı seviyorum belki satıp 306 gti alabilirim cunku gercekten benım sevdam o arac 1.8 motor 180hp 6ileri izmirde 1tane var ama fiyatı yuksek cekmiş

Alıntıları Göster
    Rolanda Garros 2004 gümüş gri aracım var bakımı kaç km yapılır.
  • quote:

quote:

Merhaba Arkadaşlar iyi pazarlar iyi tatiller öncelikle...

Ben geçen hafta 1998 model peugeot 306xn imi sattım cuma günüde peugeot 206 1.6 16v 110 hp 2001 model araç aldım aracın kaportada sadece sol ön çamurluk değişmiş 142.000km de brc marka lpgli ama bi sıkıntım var.. direksiyonu tam sağa yada tam sola döndürdüğümde motordan kayış sesi geliyor bu neden olur acaba birde araçta katalizörü söküp düz boru döşemişler 2 ay sonra vizesi var ve bu şekilde vizeden geçmiyeceğini söylediler ne yapmalıyım..

Katalizör olmadan geçebilirde geçmeyebilirde.Ordakilerin insafına kalmış bişey ama geçmezse en az 500 tl ye patlar.Direksiyon hidrolik olduğu için o ses gelmesi normal.Bişey daha 2001 modellerde 110 hp yok diye biliyorum yani 2002 den sonra başladı diye biliyorum yanlşı mıyım?

Alıntıları Göster
    meraba arkdaşlar aranıza yeni katılıyorum bursa da oturuyorum 206 almayı düşünüyoruz. çevremizde bi kişi de var 2006 model 1.4hdi araç sürekli kendisindeydi yani sıfır almıştı. hor kullanan bir insan değil tanıdık sayılır.. yalnız 138 000km de biraz fazla kmsi yeni bir araç almak için satıyormuş. bakımların hepsini yeni yaptırmış çelik jant ve yeni lastikler var üzerinde... bi kez trafikte sıkıştırmadan dolayı sağ çamurluktan ve kaputtan ufak baya yemiş.. internette fiyatlarına baktım 17 -18 gibi gidiyor arkadaşta 17 ye vericek sormak istediğim acaba bu kilometrelerden sonra çok fazla sorun çıkarır mı.. içinizde kullanan veya çevresinde bu km ler civarında yol yapmış şikayetleri olanlar varmıdır.. bide bi izlenim oluştu bende baya okudum yazılanları.. herkez az yakıyor diyordu sıfır aldığı zamanlarda son sayfalarda şikayet var biraz... dün c3 vardı bitane 2004 full cam tavan abs esp v.s 16.900tl 1.4dizel 92 hp ama kaçırdık ...dün bursada verilen ilan ankara da biri tarafından kapıldı kısmet.:)...206 hakkındaki yorumlarınızı beklerim iyi forumlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: mestolmak

meraba arkdaşlar aranıza yeni katılıyorum bursa da oturuyorum 206 almayı düşünüyoruz. çevremizde bi kişi de var 2006 model 1.4hdi araç sürekli kendisindeydi yani sıfır almıştı. hor kullanan bir insan değil tanıdık sayılır.. yalnız 138 000km de biraz fazla kmsi yeni bir araç almak için satıyormuş. bakımların hepsini yeni yaptırmış çelik jant ve yeni lastikler var üzerinde... bi kez trafikte sıkıştırmadan dolayı sağ çamurluktan ve kaputtan ufak baya yemiş.. internette fiyatlarına baktım 17 -18 gibi gidiyor arkadaşta 17 ye vericek sormak istediğim acaba bu kilometrelerden sonra çok fazla sorun çıkarır mı.. içinizde kullanan veya çevresinde bu km ler civarında yol yapmış şikayetleri olanlar varmıdır.. bide bi izlenim oluştu bende baya okudum yazılanları.. herkez az yakıyor diyordu sıfır aldığı zamanlarda son sayfalarda şikayet var biraz... dün c3 vardı bitane 2004 full cam tavan abs esp v.s 16.900tl 1.4dizel 92 hp ama kaçırdık ...dün bursada verilen ilan ankara da biri tarafından kapıldı kısmet.:)...206 hakkındaki yorumlarınızı beklerim iyi forumlar.

Alıntıları Göster
    206+ Araça Sahibim. Henüz Modifiye Yapmadım.. OZ Jant Beyaz 17 inch , Xenon Far 6000 K 207 RC Kırmızı Çizgi Dama, Lastik, Arka Tampon Sağ Sol Marşpiyel. Bunları Düsünüyorum.

Bu Yazdıklarım 2 Bin Lirayı Bulurmu? Veya Öneri Varmı Aksesuar Olarak:) Fiyatlar Nedir bilgi verirsenizde sewınırm.

• quote:

Orijinalden alıntı: EFSANE 206

206+ Araça Sahibim. Henüz Modifiye Yapmadım.. OZ Jant Beyaz 17 inch , Xenon Far 6000 K 207 RC Kırmızı Çizgi Dama, Lastik, Arka Tampon Sağ Sol Marşpiyel. Bunları Düsünüyorum.

Bu Yazdıklarım 2 Bin Lirayı Bulurmu? Veya Öneri Varmı Aksesuar Olarak:) Fiyatlar Nedir bilgi verirsenizde sewınırm.

Alıntıları Göster
    SLM ARKADAŞLAR 2005 MODEL 206 HDİ X-LİNE ARAÇ ALDIM KUMANDALI ANAHTARI ARACI ZOR ÇALIŞTIRIRKEN YEDEK ANAHTAR HİÇ ZORLANMADAN BİR DEFADA ÇALIŞTIRIYOR SORUNU BULAMADIM BU MODELLERDE İMMOBLİZER VARMI ACABA TEŞEKKÜRLER

• quote:

Orijinalden alıntı: helin06

arkadaşlar sizinle 206 ile yaptığım ilk uzun yol sonundaki izlenimleri aktarayım

1. Araç genel olarak sessiz ama 110 km üstündeki hızlarda içeriye lastik sesi alıyor ama çok rahatsız edecek düzeyde değil
    2. Hızlanması çok iyi vites geçişlerinde verdiği tepkiler yerinde sollamaya çıktığında rahatça sollamayı tamamlıyorsun.
    3. Rampa çıkışlarında daha önceki araçlarda yaşadığım vites küçültme olayı olmadı. araba devrini alanca 5. vitese atıyorsun ve sadece önüne kamyon yada araç çıktığı zamanlardaki yavaşlamalarda vites küçültüyorsun. hatta eşim arabamız otomatik mi diye sordu. daha önceki arabamda(palio) devamlı vites ile haşırneşir oluyorduk.
    4.Tabiki en önemlisi yakıt sarfiyatı gittiğim yol ankara- izmir mesafe yanılmıyorsam 568 km gidiş geliş ve orada gezmelerle 1365 km ankaradan giderken depoyu doldurmuştum 70 ytl lik mazot ile yolda da 30 + 20 ytl lik iki defa mazot aldım ve hala ışığı yanmadı ( bu arada hızım ortalama 100-110) arası klima arasıra açık)
    5. Bilerek aldık ama uzun yolda eksikliği daha çok hissediliyor. bagajı biraz küçük geldi.
    6 . Ön cam Sileceklerinde bir problem var sanırım yapışan böcek ve sinekleri temizlerken cama daha çok dağıtıyor. sanıyorum silecek lastiklerini değiştireceğim.
    7. Klima çalışırken rölantide arabada bir titreme hissettim. bunuda servise ileteceğim
    8. eşim kızımla arkada seyahat etti. oda arka koltuğun daha sessiz ve titreşimsiz olduğunu söyledi(palio ya göre)

herkese kazasız günler
    arkadaşlar benim epilepsi rahatsızlığım oldugu için bana ehliyet vermiyolar bende eşime araba almak zorundayım malum nöbetlerim oluyo otomatik bi araç almayı düşünüyorum 206 ı yı düşünüyodum bi vaz geçtim ama bi ustayla knuştum tofaş gibi dedi parçası uygun abartıyolar sorun yaşamazsın diyo nedersiniz reno cilo mu pejo 206 mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: soner_albayrak

arkadaşlar benim epilepsi rahatsızlığım oldugu için bana ehliyet vermiyolar bende eşime araba almak zorundayım malum nöbetlerim oluyo otomatik bi araç almayı düşünüyorum 206 ı yı düşünüyodum bi vaz geçtim ama bi ustayla knuştum tofaş gibi dedi parçası uygun abartıyolar sorun yaşamazsın diyo nedersiniz reno cilo mu pejo 206 mı?

Alıntıları Göster
    merhaba arkadaşlar...

2006 HDI fever 206 ım var bugun arabama bindim çalıştırdım yola cıktım depo lambası yanıyordu benzin alayım dedim pat diye kaldım iki sokak ilerde herhalde benzin bitti dedim gittim 10 lt benzin aldım koydum arabaya ama araba çalışmıyor pazar olduğu içinde tamirci bulamadım. Arabanın marş basıyor ama bir türlü çalışmıyor ve marş basarkende araba sallanıyor yadımcı olabilirmisin ?? bi fikri olan varmı acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Onurbursa

merhaba arkadaşlar...

2006 HDI fever 206 ım var bugun arabama bindim çalıştırdım yola cıktım depo lambası yanıyordu benzin alayım dedim pat diye kaldım iki sokak ilerde herhalde benzin bitti dedim gittim 10 lt benzin aldım koydum arabaya ama araba çalışmıyor pazar olduğu içinde tamirci bulamadım. Arabanın marş basıyor ama bir türlü çalışmıyor ve marş basarkende araba sallanıyor yadımcı olabilirmisin ?? bi fikri olan varmı acaba

Benim arkadaşım palio ile aynı şekil mazot bittiği için yolda kalmıştı bende 10 tl lik benzin alıp gittim yanına arabaya koyduk araba çalışmadı. sonra 20 tl lik benzin alıp koyduk ve araba çalıştı yani 10 tl lik benzin yetmemiştir bi 10 lira yada 20 liralık daha atarsan araba çalışır. Bu tür durumlarda fazla marş zorlama yakıt pompasını yakarsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: srhnkynk

quote:

Orijinalden alıntı: Onurbursa

merhaba arkadaşlar...

Benim arkadaşım palio ile aynı şekil mazot bittiği için yolda kalmıştı bende 10 tl lik benzin alıp gittim yanına arabaya koyduk araba çalışmadı. sonra 20 tl lik benzin alıp koyduk ve araba çalıştı yani 10 tl lik benzin yetmemiştir bi 10 lira yada 20 liralık daha atarsan araba çalışır. Bu tür durumlarda fazla marş zorlama yakıt pompasını yakarsın.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar Merhaba

Bizim arabamız 206 Feline 1.4 Otomatik. Sizlere birkaç sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim.

** Arabaya hız sabitleyici taktırabilir miyiz?
    ** LPG taktırmak istiyorum. BRC'de karar kıldım ne dersiniz?
    ** Havalandırma yerlerinde, temizlenmesi zor ince yerlerde kirlilikler iyice oluştu. Sprey vs. gibi birşeylerle bunları temizleyebilir miyim?
    ** Arabaya detaylı iç temizlik yaptırmak istiyorum. Nereyi önerirsiniz? (Sonax, Beni Yıka, Würt vs.)

Teşekkürler..

• quote:

Orijinalden alıntı: mestolmak

Alıntıları Göster
    ben 2004 mod aracımı 110000 de 16500 e aldım şu an 130 000 de ama motorla sürüşle alakalı en ufak bir sorunum yok temiz yolların aracı desem yerinde olur çok sağlam bir araç olduğunu söyleyememekle birlikte konfor fiyat açısından uygun diyebilirim. ama bakımları düzenli olmayan bir araç ciddi problemler doğurabilir tanıdığınız bildiğiniz bir araba ise alınabilir. fiyat uygun.

• quote:

Orijinalden alıntı: qqyyxx

ben 2004 mod aracımı 110000 de 16500 e aldım şu an 130 000 de ama motorla sürüşle alakalı en ufak bir sorunum yok temiz yolların aracı desem yerinde olur çok sağlam bir araç olduğunu söyleyememekle birlikte konfor fiyat açısından uygun diyebilirim. ama bakımları düzenli olmayan bir araç ciddi problemler doğurabilir tanıdığınız bildiğiniz bir araba ise alınabilir. fiyat uygun.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar 2000 model 130.000 km de 1.6 xt klima 2 airbag vs özellikli beyaz renk tatlı modifiyeli bel altı bzı yerler boyalı değişensiz kazasız masrafsız pejo 206 ederi nedir.kronik sorunu varmıdır
    yol tutuşu yakıtı çok kötü diyorlar doğrumu acil cevap bekliyorum
    lütfen kullanalar cevap versin çnkü burdaki yoruma gre alcam aracı
    şmdiden saoln

• quote:

Orijinalden alıntı: umitece06

arkadaşlar 2000 model 130.000 km de 1.6 xt klima 2 airbag vs özellikli beyaz renk tatlı modifiyeli bel altı bzı yerler boyalı değişensiz kazasız masrafsız pejo 206 ederi nedir.kronik sorunu varmıdır
    şmdiden saoln

Dizelse 13000 TL eder bence.Benzinliyse fazla yakıyor deniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evsen81

quote:

şmdiden saoln

şehir içinde kışın 10, yazın 9 litrenin altına düşmen zor. uzun yolda 7,2 filan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FuaTT

quote:

quote:

şmdiden saoln

şehir içinde kışın 10, yazın 9 litrenin altına düşmen zor. uzun yolda 7,2 filan.

Alıntıları Göster
    206 nın dizeli alınır.Gerçekten araç çok az yakıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evsen81 -- 22 Haziran 2012; 11:58:08 >

• quote:

206 nın dizeli alınır.Gerçekten araç çok az yakıyor.

Alıntıları Göster
    konuyu inceledim yazılan yorumlar çok faydalı olmuş.
    Teşekkürler.
  • quote:

Alıntıları Göster
    pejo 206 alma durumum var gösterge orjinal mi değil mi bilemedim o yüzden yardımınızı rica ediyorum. birde pejo 206 1.4 benzinli aracın piyasası nedir

peugeot 206

• Pejo tam aradigim araç fakat sizce nasildir uzer mi
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.