Şimdi Ara

KPSS 50 OLAN AMA 94 PUANLI GİBİ MERKEZ BANKASI MÜLAKATINA GİRMEYE HAK KAZANAN BİR ARKADAŞ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
1
Favori
11.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bütün hersey yapıldı elimden geldiğince hepsini arsivledim.
  • Bankamız Memur sınavına başvuruda bulunan ve İdare Merkezi için sözlü sınav-

mülakata katılmaya hak kazanan adayın ibraz ettiği 2005-KPSS Kamu

Personel Seçme Sınavı Sonuç Belgesi'nde 2005 KPSSP1 puanı 94.928 olarak

görülmektedir.Konu ile ilgili Öğrenci Seçme ve Yrleştirme Merkezi (ÖSYM) ile

yazışma yapılmış olup, anılan Merkez'den gelecek cevaba göre gereken işlem

yapılacaktır.

50. sırada sözlü sınav-mülakata katılmaya hak kazanan aday sınav başvurusunu

Çankaya Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Endüstri Mühendisliği

bölümünden almış olduğu 10 Haziran 2002 tarihli lisans diploması ile

yapmıştır.

Bilginizi rica ederiz.

demek ses geliyor bakalim görüntüler nasıl olcak
  • ne yani elaman sahte belge mi düzenlemiş?
  • quote:

Orjinalden alıntı: METEOR2005

Bankamız Memur sınavına başvuruda bulunan ve İdare Merkezi için sözlü sınav-

mülakata katılmaya hak kazanan adayın ibraz ettiği 2005-KPSS Kamu

Personel Seçme Sınavı Sonuç Belgesi'nde 2005 KPSSP1 puanı 94.928 olarak

görülmektedir.Konu ile ilgili Öğrenci Seçme ve Yrleştirme Merkezi (ÖSYM) ile

yazışma yapılmış olup, anılan Merkez'den gelecek cevaba göre gereken işlem

yapılacaktır.

50. sırada sözlü sınav-mülakata katılmaya hak kazanan aday sınav başvurusunu

Çankaya Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Endüstri Mühendisliği

bölümünden almış olduğu 10 Haziran 2002 tarihli lisans diploması ile

yapmıştır.

Bilginizi rica ederiz.

demek ses geliyor bakalim görüntüler nasıl olcak

Burası Türkiye, olur böyle şeyler deyip geçiştirmediğin seni tebrik arkadaşım arkadaşım. Bakın sonuç vermeye de başlamış.

• işte bu kadar.merkez bankası malum şahsın sınav sonucunu iptal edip listeden çıkardı.yerine ise 6 kişi alındı.
    ne kızmış be.6 kişilik torpilli valla
  • vallahi sizlere tşkler bu konu nun uzerıne gıttıgınız ıcın bende 2-3 haber sıtesıne bıldırdım bu konuyu bakalım yayınlanırmı bılmıyorum tekrar tşkler sizin gibi insanlari aramızda gormekten mutluluk duyarız.
  • sağolun arkadaşlar iyi iş çıkardınız.
    şimdi kız belgede sahtecilik yaptı değilmi? o zaman asla memur olamayacak? bu herkese ders olsun...
  • Gerçekten eğer yakalandıysa çok iyi olmuş, inşallah ömür boyu da memuriyetten men olur...
  • arkadaşlar belgede sahteciliğin cezası ağırdır ayrıca o bu işi torpilsiz yapamaz.bence asıl iş şimdi başlıyor. tepedeki pislikleri de temizlemek gerekir. kız sadece piyon. ne yani yakalanmasa yanına kar mı kalacak?

ayrıca bu olay demekki daha önce tekrarlanmış olabilir. ciddi bir denetleme yapmak gerekli.
  • METEOR2005 ve daha 2-3 arkadaşımızla birlikte olayın üstüne gittik,demokratik ortam diye bilinen memurlar.net ten banlandık.ama onların bizi banlaması sonucu değiştirmedi yine biz kazandık,doğruluk,dürüstlük,şeffaflık,emek kazandı.
    site yöneticisi olay açıklığa kavuştuğu zaman açıklama yapacaktı şimdi ortalarda yok ne hikmetse.

adı geçen kurumun sınavına girmedim ama başkasının hakkınıda olsa aramaktan çekinmedik.
    son olarak diyorum ki;

doğruları yazdığımız için bizi siteden banlayan memurlar.net adminine
    bu olaya adı karışıp başkalarının emeğine tecavüz eden ve hiç hakkı olmadığı halde sınava başvurmasını sağlayan kişilere
    kendini masum gibi gösterip bizi suçlayan serap aşılı'ya sonsuza kadar

• Bakalım asıl sonuç ne olacak ben onu merak ediyorum. Bu arada ben bir çok gazete (Hürriyet, Milliyet, Akşam, Sabah, , Vatan, Zaman) ve köşe yazarına email göndermiştim. Hiç birinden bi ses çıkmadı. Bir çıkarları olmayan şeyleri haber yapmıyor bunlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: icaktan

Bakalım asıl sonuç ne olacak ben onu merak ediyorum. Bu arada ben bir çok gazete (Hürriyet, Milliyet, Akşam, Sabah, , Vatan, Zaman) ve köşe yazarına email göndermiştim. Hiç birinden bi ses çıkmadı. Bir çıkarları olmayan şeyleri haber yapmıyor bunlar.

ammada yaptın be kardeş, e-mail atarak adamlara ulaşamazsın.
    sen bir mektup yaz zarfın içinede birkaçyüz dolar koy, belki o zaman iki üç satır yazılır. oda belki garantisi yok.
    dürüstlük= para (yada para kadar dürüstlük)
  • arkadaslar umarım adalet yerni bulmuştur. ve inanın o kadar tiksinti duydum ki bu konuda daha fazla yazı yazmak istemiyorum ilginiz için teşekkür ederim.

not bigmind sen bir efsanesin dostum.
  • saol kardeşim.
    sen artık memursun,darısı inşallah benim ve emeğiyle bir yere gelmek isteyenlerin başına.

bu arada ataman nereye çıktı.senin işlerde yoğundur bu aralar.neyse onunda heyacanı daha güzeldir sanırım kardeşim.yeni işinde başarılar.

biz mücadeleye devam
  • quote:

Orjinalden alıntı: bigmind

saol kardeşim.
    sen artık memursun,darısı inşallah benim ve emeğiyle bir yere gelmek isteyenlerin başına.

bu arada ataman nereye çıktı.senin işlerde yoğundur bu aralar.neyse onunda heyacanı daha güzeldir sanırım kardeşim.yeni işinde başarılar.

biz mücadeleye devam

saol dostum atamam bursaya çıktı ama ben izmitteyim torpilim olursa izmite gecis yapacam dermisim ama şaka bir tarafa eş durumundan izmite gelme şansım yüksek. bi kac ay içinde sanırım yine donerim izmite

• MİLLET BOŞ LAFLAR EDİYORSUNUZ. BU ŞEKİLDE KONUŞARAK KİMSEYİ CEZALANDIRAMAZSINIZ. BU PERSONELİ ALAN MERKEZ BANKASINA DAVA AÇMAK GEREKİR. DAVA AÇILMALI Kİ BU İŞİN SORUMLULARI HUKUKEN ORTAYA ÇIKSIN VE GEREKLİ CEZAYA ÇARPTIRILSIN. DÜPEDÜZ SAHTEKARLIK, KENDİNE MENFAAT SAĞLAMAK VE EVRAKTA TAHRİFAT YAPMAK. BU İŞİ YAPANLARIN MESLEKTEN ATILMASINA KADAR GİDER BU İŞ. AMA İŞİN PEŞİNE DÜŞÜLÜRSE. AKSİ TAKDİRDE "PARDON" DENİLEREK KAPATILIR. (YERSENİZ. )
  • Bu da benden olsun..http://www.basbakanlik.gov.tr/sour.ce/index.asp?wpg=detay&did=0F649EB9-11B1-415E-88DA-918F055C7B5B buradan Genel Kadro ve Usulü Hakkında Kanun Hükmünde Kararnameye Bir Madde Eklenmesine Dair Kanun Tasarısıyı indirdiğinizde göreceksiniz ki KPSS'ye girmeden devlet dairelerine ( BAŞBAKANLIK, ATATÜRK KÜLTÜR, DİL VE TARİH YÜKSEK KURUMU BAŞKANLIĞI, TOPLU KONUT İDARESİ BAŞKANLIĞI, DEVLET PLANLAMA TEŞKİLATI MÜSTEŞARLIĞI, HAZİNE MÜSTEŞARLIĞI, DIŞ TİCARET MÜSTEŞARLIĞI, TÜRK İŞBİRLİĞİ VE KALKINMA İDARESİ BAŞKANLIĞI, SAVUNMA SANAYİİ MÜSTEŞARLIĞI, ÖZELLEŞTİRME İDARESİ BAŞKANLIĞI ve SOSYAL SİGORTALAR KURUMU BAŞKANLIĞI'na toplam 973 kişi kurumların yapacağı sınavlarla devlet memuru olacaklar.

"Ekli listelerde yer alan kamu kurumlarında kendi özel mevzuatına göre 1/10/2005 tarihi itibarıyla kadro karşılığı olmaksızın sözleşmeli olarak çalışanlar, bu Kanunla ihdas edilen kadrolara, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun atama ve adaylığa ilişkin hükümlerine tabi olmaksızın kurumlarınca yapılacak sınavda başarılı olmaları şartıyla atanırlar.

Yapılacak sınavlara ilişkin usul ve esaslar Maliye Bakanlığı ve Devlet Personel Başkanlığınca müştereken hazırlanır ve Bakanlar Kurulunca yürürlüğe konulur."

• yeni başlık açıyorum
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.