Şimdi Ara

Samsung Galaxy SIII(i9300) Sıkça Sorulan Sorular / Destek / Sorularınız (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.153
Cevap
49
Favori
349.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: OMIKRON

Slm
    Telefonu pc'taktığımda unknown device olarak görüyor ama daha önceleri böyle bir sorun yoktu bilgisi olan varmıdır ?

Kies yuklediniz mi? Yada ayarlar gelistirici secenekleri ordan usb hata ayiklamayi aktif edin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozlem222

2 gün önce teknosa ve mediamarkt a gittim 1999tl galaxy s III, istanbul bilişimde 1849a buldum resmi distribütör garantisindedir yazıyo burdan alsam sıkıntı olur mu, daha ucuza başka yerlerde bulabilir miyim yalnız paralel ithalat filan olmicak..bilgi verirseniz sevinirim..

http://www.istanbulbilisim.com.tr/i9300-galaxy-s3-beyaz-samsung-en-ucuz-fiyatlari-kampanyalar,34435.html#TabPanelStart

Daha once alisveris yapmadim ama ordan yapan cok kisi var diger telefonlar paralel idi. S3 u bilmiyorum eger dist. Garantisi diyorsa. Genpa yada basari olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: okcoolpeache

3 mesajdan snra mms e gecıo o 3 mesajı nasıl cogaltabılırım n73 um bıle 10 mesaj yazıo

Maalesef boyle bir sorun var. Go SMS Pro yu kurun.

• quote:

Orijinalden alıntı: dayworkir

arkadaşlar telefonu üç gün once aldım üç sorum var şimdilik

1-Çektiğim fotoğraflar bir süre sonra google+' a gönderiyor bunu nasıl önlerim

2-Çektiğim resimleri bluetooth ile gönderemiyorum gönderiliyor diyor %100 oluyor gönrilemedi hatası veriyor.

3-Son olarak s3 de 3g serine H işareti var bu ne anlama geliyor.

Oncelikle hayirli olsun
    1.Ayarlardan hesap senkronizasyonunda hesabinizi bulup icine girip engelleyin yada google + a girip uygulamadan ayarlardan degistirebilirsiniz
    2.telefondan pc ye atiyorsaniz pcdeki yazilimi guncelleyin bn ole yaptim. Telefondan telefona ise marka ve model detaubverirseniz yardimci oluruz. Diger cihazlarada gondermeyi deneyip sonucu yaziniz
    3. H isareti hiz degisimi demwktir hiza gore isimler alir merak etmeyin 3g ye bagli oluyorsunuz 3g hiz versiyonlari. Hatta E isaretleri vs de gorebilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: El_domingo

Ellerinize sağlık çok güzel bir çalışma olmuş..
    yurtdışından almış olduğum cihazı türkiye Surumune nasıl çevrilir?
    *#272*imei# tur seçeneği gelmedi..

Tr surumune cevrmeniz birseyi degistirmez. Aksine avrupa surumu ise erken guncelleme alirsiniz

• Arkadaşlar aklıma şöyle bir fikir geldi.Daha önce n8 kullanırkende bu tarz başarılı bir oluşum vardı.Facebook üzerinden paylaşım Ve dayanışma grubu kurdum.Ordan yardımlaşıp güncel uygulamaları rahatlıkla paylaşabiliriz.Bende mümkün mertebe elimden geldiğince ekledim gerekli sayfalar. Destek veren olursa devamını getirebiliriz.

Grup Link.
    http://www.facebook.com/groups/263040390463191/
  • quote:

Orijinalden alıntı: XII

Arkadaşlar aklıma şöyle bir fikir geldi.Daha önce n8 kullanırkende bu tarz başarılı bir oluşum vardı.Facebook üzerinden paylaşım Ve dayanışma grubu kurdum.Ordan yardımlaşıp güncel uygulamaları rahatlıkla paylaşabiliriz.Bende mümkün mertebe elimden geldiğince ekledim gerekli sayfalar. Destek veren olursa devamını getirebiliriz.

Grup Link.

kaçıncı kez aklınıza bu fikir geldi hocam? 5. yada 6. kez mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Adnan008

quote:

Orijinalden alıntı: XII

Arkadaşlar aklıma şöyle bir fikir geldi.Daha önce n8 kullanırkende bu tarz başarılı bir oluşum vardı.Facebook üzerinden paylaşım Ve dayanışma grubu kurdum.Ordan yardımlaşıp güncel uygulamaları rahatlıkla paylaşabiliriz.Bende mümkün mertebe elimden geldiğince ekledim gerekli sayfalar. Destek veren olursa devamını getirebiliriz.

Grup Link.

kaçıncı kez aklınıza bu fikir geldi hocam? 5. yada 6. kez mi

şuan daha yeni bir oluşum olduğu için aktif tutmak adını hortlatıyorum texti.

• quote:

Orijinalden alıntı: BeSuBa

quote:

2-Çektiğim resimleri bluetooth ile gönderemiyorum gönderiliyor diyor %100 oluyor gönrilemedi hatası veriyor.

Oncelikle hayirli olsun
    1.Ayarlardan hesap senkronizasyonunda hesabinizi bulup icine girip engelleyin yada google + a girip uygulamadan ayarlardan degistirebilirsiniz
    2.telefondan pc ye atiyorsaniz pcdeki yazilimi guncelleyin bn ole yaptim. Telefondan telefona ise marka ve model detaubverirseniz yardimci oluruz. Diger cihazlarada gondermeyi deneyip sonucu yaziniz
    3. H isareti hiz degisimi demwktir hiza gore isimler alir merak etmeyin 3g ye bagli oluyorsunuz 3g hiz versiyonlari. Hatta E isaretleri vs de gorebilirsiniz

teşekkürler ederim ilgilendiğiniz için 1. ve 3. soruların cavabını anladım 2.sorunda wave3 , wave2 gibi telefonlara gönderdim almadı iletilrmiyor hatası verdi benden neyi istediğini anlamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: mebrar

quote:

3 mesajdan snra mms e gecıo o 3 mesajı nasıl cogaltabılırım n73 um bıle 10 mesaj yazıo

bu ramden fazla calmazmı
  • quote:

quote:

quote:

bu ramden fazla calmazmı

Ram abi bu. Cebinden gitmiyor ya. Bir şey olmaz

• quote:

quote:

quote:

Oncelikle hayirli olsun

teşekkürler ederim ilgilendiğiniz için 1. ve 3. soruların cavabını anladım 2.sorunda wave3 , wave2 gibi telefonlara gönderdim almadı iletilrmiyor hatası verdi benden neyi istediğini anlamadım

Baska cihazlara aktarim oluyorsa sorun yok. Ama hepsinnde ayni ise donanimsal yada yazilimsal hata olabilir

• quote:

quote:

quote:

quote:

bu ramden fazla calmazmı

ne bılıyım sarj suresnden calar yada kasma yapar dıye dedım

• Oncelikle bi hatirlatma yapayim, s3'de ekranin cercevesi olan fircalanmis metal kisim ki %99 aliminyumdur, INANILMAZ DERECEDE HASSAS. Dun telefon cebimden dustu yaklasik 40-50cm den, cercevede bayagi derin ezikler olustu :( Moralimi cok bozdu... Galaxy S i 2 sene kac kere dusurmustum 2 senede bu sekilde bi eziklik olmamisti... Onerim kesinlikle bumber tarzi bi kilif alin yada hic dusurmeyin....

Sorum ise bu cerceve degisirmi degisirse nasil nerde ve ne kadara olur?

• Parayı çok verince zırhı kalın tank almıyorsunuz, T-41 pırpır uçaktan jete geçiyorsunuz. Daha hassas davranmanız gerekmesi çok da yeni ve garip bir şey değil.

Samsung olsun, Apple olsun, bu kadar para verip, belki bekaretini veya organını satarak, bu telefonu alan kişilerin hassas davranacaklarını, telefondan önce kendilerini yere atarak engel olacaklarını varsaymış olabilirler.

Siz gene iyisiniz. Geçenlerde biri vardı, "eski telefonumu duvara fırlatmıştım bişi olmamıştı, bu daha pahalı olduğu halde o kadar dayanmaz herhalde" diyecek kadar uçmuştu.

• flash destegı kalktıgında napıcaz arkadaslar nexuslarda flash destegı yok ama onlara galıba baska bır tarayıcı yukleyerek destek saglanablıomus acaba s3 ler ıcınde bu durum olablırmı
  • quote:

flash destegı kalktıgında napıcaz arkadaslar nexuslarda flash destegı yok ama onlara galıba baska bır tarayıcı yukleyerek destek saglanablıomus acaba s3 ler ıcınde bu durum olablırmı

Web den flash içerikleri tamamen kalkmadıkça (yakın bir gelecekte mümkün görünmüyor), telefon üretici firmalar Stock Browser larına Flash desteğini koyacaktır. S3 lerde flash desteği zaten var. Flash player zaten ICS ile beraber sisteme gömülü gelmemekte sonradan yüklenebilir durumda Google Markette. Bu ay marketten kaldırılacağı ifade ediliyor, fakat fiiliyatta manuel yüklenebildiği için herhangi bir sorun yaşanması imkansız.

Kolay Gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydink_1903

quote:

flash destegı kalktıgında napıcaz arkadaslar nexuslarda flash destegı yok ama onlara galıba baska bır tarayıcı yukleyerek destek saglanablıomus acaba s3 ler ıcınde bu durum olablırmı

Web den flash içerikleri tamamen kalkmadıkça (yakın bir gelecekte mümkün görünmüyor), telefon üretici firmalar Stock Browser larına Flash desteğini koyacaktır. S3 lerde flash desteği zaten var. Flash player zaten ICS ile beraber sisteme gömülü gelmemekte sonradan yüklenebilir durumda Google Markette. Bu ay marketten kaldırılacağı ifade ediliyor, fakat fiiliyatta manuel yüklenebildiği için herhangi bir sorun yaşanması imkansız.

Kolay Gelsin

yanı apple da kı gıbı bı yuklenememe sacmalıgı olmaz dıyosun

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

bu ramden fazla calmazmı

ne bılıyım sarj suresnden calar yada kasma yapar dıye dedım

Yok abi yok ya bir şey olmaz kullan gitsin.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: OMIKRON

Slm
    Telefonu pc'taktığımda unknown device olarak görüyor ama daha önceleri böyle bir sorun yoktu bilgisi olan varmıdır ?

Kies yuklediniz mi? Yada ayarlar gelistirici secenekleri ordan usb hata ayiklamayi aktif edin

cihazı baştan başlat düzelir
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.