Şimdi Ara

Samsung Galaxy SIII(i9300) Sıkça Sorulan Sorular / Destek / Sorularınız (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.153
Cevap
49
Favori
349.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: W.Shakespeare

quote:

Orijinalden alıntı: BeSuBa

quote:

quote:

Cihazda klasör oluşturdum fakat klasöre tıkladığım zaman "Klasör açık" , kapattığım zaman da "Klasör kapalı" diyor.
    Bu sesi nasıl kapatabilirim?

Bu sorumun yanitini hala hic bir yerde bulamadim arkadaslar, bir bende mi var bu sorun anlamadim ki.

Sürüş modu aktif etmişsiniz.

O olmazsa Ayarlardan>erişilebilirlikte sesi kapatınız

bende erişebilirlikte >services>talkback

edit:ing kullanıyorum tam Türkçe karşılığı nedir bilemem

Yok dostum surus modu kapali.
    Bahsettiginiz talkback de kapali.

Sonuc olarak hala beceremedim sesi kapatmayi.

Edit: Ilginctir telefonu sessize aliyorum hala konusmaya devam ediyor.

ne güzel işte,1 milyon kişide bu özellik yok ama sende var,şikayetci olma bence ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: erkutamca

quote:

quote:

quote:

quote:

Cihazda klasör oluşturdum fakat klasöre tıkladığım zaman "Klasör açık" , kapattığım zaman da "Klasör kapalı" diyor.

Bu sorumun yanitini hala hic bir yerde bulamadim arkadaslar, bir bende mi var bu sorun anlamadim ki.

ne güzel işte,1 milyon kişide bu özellik yok ama sende var,şikayetci olma bence ;)

Basta rahatsiz olmadim nasilsa basit bir ayardir dedim ama bakiyorum kimse boyle bir sorundan bahsetmemis, fabrika ayarlarina donucem en sonunda ama o kadar ayar yukleme hepsi bosa gitmis olacak. Bide nasil igrenc bir siveyle konusuyor :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: erkutamca

quote:

quote:

quote:

quote:

Basta rahatsiz olmadim nasilsa basit bir ayardir dedim ama bakiyorum kimse boyle bir sorundan bahsetmemis, fabrika ayarlarina donucem en sonunda ama o kadar ayar yukleme hepsi bosa gitmis olacak. Bide nasil igrenc bir siveyle konusuyor :)

Aynı problem bende de çıkmıştı. Talkback ve sürüş modunu açıp kapattım ve telefonu kapatıp açınca düzelmişti.

• quote:

Sonunda çözümü buldum;

Ayarlar/Erişebilirlik de Servisler başlığının altında "Light Flow" satırını kapalı konuma getirdim ve çözüldü.
  • merhabalar ilk olarak konuyu açanın gerçekten ellerine ve emeğine sağlık yapılacak en iyi paylaşmlardan biri olmuş çok teşekkürler... benim sorunum biraz farklı sanırım cihazı yurt dışı olarak aldım aşağıda yazılan problemler ile karşılaştım ve daha sonra problemlerin giderileceğini düşünerek odin aracılığı ile türkiye için rom yükledim fakat bir değişiklik kaydedemedim problemlerimi sıralayacak olursak, ilk olarak ;video merkezine tıkladığımda '' video merkezi hizmeti bu ülkede kullanılmıyor '' hatası alıyorum. ikinci olarak music hub programına tıkladığımda'' bu program yakında kullanılacak '' hatası alıyorum. üçüncü olarak sarj %99 a kadar dolup kalıyor. Bu konu hakkında araştırmalar yaptım ama bulamadım. Umarım sizlerin aracılığı bi sorunu çöze bilirim. Şimdiden çok teşekkürler...
  • quote:

quote:

Sonunda çözümü buldum;

Ayarlar/Erişebilirlik de Servisler başlığının altında "Light Flow" satırını kapalı konuma getirdim ve çözüldü.

Süpersin :D

Cevaplanan sorular kısmına ekliyorum
  • Weather wisgeti sildim ve yerine sense analog wisgeti kurdum. Sonrasında ana sayfaya dönmek istediğimde belirgin yavaşlama,TouchWiz ana syf durduruldu ve widget yüklemede sorun uyarısı veriyor. Ben bilmeden bir şey mi yaptım acaba? Bu durumdan nasıl kurtulurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kayalık

Weather wisgeti sildim ve yerine sense analog wisgeti kurdum. Sonrasında ana sayfaya dönmek istediğimde belirgin yavaşlama,TouchWiz ana syf durduruldu ve widget yüklemede sorun uyarısı veriyor. Ben bilmeden bir şey mi yaptım acaba? Bu durumdan nasıl kurtulurum.

Büyük ihtimal önceki sildiklerin widgetlerin kalıntısından ve dosya bulamamasından kaynaklanıyor. O yüzden denemediğim widgetlere pek yanaşmıyorum. İlk yüklediğim widgette ise aşırı ram kullanıyordu. Stabil olanı bulmak lazım.
    Öncelikle belleği boşaltarak telefonu kapatıp açmayı deneyiniz.
    Başka cevabı olan arkadaşlarımız yardımcı olabilir.
    En kötü ihtimal yedeklerinizi alarak fabrika ayarlarına dönme şansınız var.
  • NFC ayarımı açmam rağmen ben henüz dokun paylaş özelliğinin nasıl kullanılacağını anlayamadım
    her 2 SG3 için başka ayaramalar olcak mı basitbi anlatımını yaparmısınız

video linkinden izlerken hafızada olan bir şarkıyı yada filmi önce dosyadan açıp sonramı telefonları değdircez bu 1. sorum
    diğer sorum ise sd karta kayıtlı bir resmi yada filmi de bu yolla atabiliyomuyuz
  • arkadaşlar telefonumu tam şarj ediyorum ve bildirim ışığıda yeşil oluyor. %100 şarj yazdığında prizi çekiyorum hemen %99 a düşüyor. neden oluyor acaba bilginiz varmı. telefonum sıfır alındı ve 3. defadır şarj ediyorum... sıfır telefonda recovery mod varmı yada pil kalibrasyonumu gerekli... veyahut telefon yeni olduğundanmıdır acaba... yardım edermisiniz rica etsem. acillllllll
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet 15

arkadaşlar telefonumu tam şarj ediyorum ve bildirim ışığıda yeşil oluyor. %100 şarj yazdığında prizi çekiyorum hemen %99 a düşüyor. neden oluyor acaba bilginiz varmı. telefonum sıfır alındı ve 3. defadır şarj ediyorum... sıfır telefonda recovery mod varmı yada pil kalibrasyonumu gerekli... veyahut telefon yeni olduğundanmıdır acaba... yardım edermisiniz rica etsem. acillllllll

Problem yok herkeste öyle
  • arkadaşalar benim telefonda film veya dizi izlerken takılmalar oluyor bugün güncellemesini yaptım hala aynı
  • quote:

Orijinalden alıntı: androidboy

arkadaşalar benim telefonda film veya dizi izlerken takılmalar oluyor bugün güncellemesini yaptım hala aynı

hocam internetten izliyorsanız net bağlantınız ile ilgili bir sorun var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: modoste

NFC ayarımı açmam rağmen ben henüz dokun paylaş özelliğinin nasıl kullanılacağını anlayamadım

video linkinden izlerken hafızada olan bir şarkıyı yada filmi önce dosyadan açıp sonramı telefonları değdircez bu 1. sorum
    diğer sorum ise sd karta kayıtlı bir resmi yada filmi de bu yolla atabiliyomuyuz

2 tarafında nfc si açık olması lazım.
    Heryerdeki dosyaları paylaşabilirsiniz ancak göndermek istediğiniz resim , müzik, video, rehber açarak diğer telefona arka arkaya dokundurun.
  • quote:

quote:

arkadaşalar benim telefonda film veya dizi izlerken takılmalar oluyor bugün güncellemesini yaptım hala aynı

yok internetle ilgili değil eminim acaba flashla ilgilimi eğer öyleyse bir sonraki güncellemeyle düzelirmi acaba
  • quote:

quote:

quote:

yok internetle ilgili değil eminim acaba flashla ilgilimi eğer öyleyse bir sonraki güncellemeyle düzelirmi acaba

bende öyle bir sorun yok hatta HD izliyorum.
    İzlediğiniz site ile ilgili değilse flash güncellemesi ile giderilebilir.

• Yeni sorum var, şimdi ben 3-4 parmağımla ana menüde gezerken random neler oluyor diye bakarken, dokundugum yeri ufak çembere alıyor, yani dokundugum ve yaptığım hareketi bana her yerde gösteriyor. cok kafa karıştırıyor bunu kapamak istiyorum ama kapatamadım bir türlü
  • quote:

quote:

NFC ayarımı açmam rağmen ben henüz dokun paylaş özelliğinin nasıl kullanılacağını anlayamadım

Heryerdeki dosyaları paylaşabilirsiniz ancak göndermek istediğiniz resim , müzik, video, rehber açarak diğer telefona arka arkaya dokundurun.

anlayamadım yada anlatamadım
    çok basit bir anlatım gibi you tube izliyorum ama bende aynı ayarları yapıyorum telefonlarda NFC açık hale getiriyoruz
    arka kapakları değdirdiğimizde ses çıkıyo tamam diyoruz ayarlama tamam
    ama ondan sonra ben sd kartımda bir filmi klasör ortamında nereler ebasmam lazım sağ tıklıyorum hangi komutlar karşıam gelicek
    bir yerde hatam var ama anlamıyorum

müzik resim rehber açıkken dediniz kritik nokta bu mu herhangi bir işlev açıkken dokundurma olcak galiba yanlış anlamadıysam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi modoste -- 22 Haziran 2012; 13:30:33 >

• quote:

quote:

quote:

anlayamadım yada anlatamadım
    çok basit bir anlatım gibi you tube izliyorum ama bende aynı ayarları yapıyorum telefonlarda NFC açık hale getiriyoruz
    arka kapakları değdirdiğimizde ses çıkıyo tamam diyoruz ayarlama tamam
    ama ondan sonra ben sd kartımda bir filmi klasör ortamında nereler ebasmam lazım sağ tıklıyorum hangi komutlar karşıam gelicek
    bir yerde hatam var ama anlamıyorum

anladım sizi o sesten sonra ekranın ortasına basılı tutacaksınız.

SD kartlardakini NFC ile paylaşmak için File Expert programını kullanmanızı tavsiye ederim

https://play.google.com/store/apps/details?id=xcxin.filexpert&hl=tr

• konuyu hazırlayanın eline koluna klavyesine sağlık valla süper bir konu olmuş ilk kez android kullandığım için çok işime yaradı.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.