Şimdi Ara

Adobe Flash Player sürekli çöküyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
31.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar konu doğru yerde mi bilmiyorum ama internetten bir dizinin bölümlerini en baştan izliyorum ve izlerken durup dururken takılıyor, fare hiçbirşeye basmıyor görev yöneticisini açarak flash player'ı sonlandırıyorum ( biliyorsunuz fullscreen'de alt+tab yapınca görev çubuğunda flash player çıkıyor) fakat hala dizinin takılmış görüntüsü ekranda duruyor. Firefox'u da sonlandırınca düzeliyor fakat bu sefer de firefox'un yeniden açılması için en az 20 sn. bekliyorum yani tıkladığım halde açılmıyor ki eğer aynı süreyi görev sonlandırmadan beklersem de flash player çöktü uyarısı ancak geliyor.
    Daha da kötüsü firefox yeniden açıldığında flashlar açılmıyor sayfayı da yenilesem browser'ı kapatıp açsam da işe yaramıyor. Yani anlayacağınız sırf flash player çöktü diye bilgisayarı yeniden başlatıyorum.
    Bir süredir böyle ama artık bıktım ve bir çare arıyorum. Ayrıca pek mümkün değil sanırım ama yinede çözümün silip yeniden yüklemekten farklı birşe olması iyi olur çünkü iki aydan uzun süredir afedersiniz kahrolası adobe flash player ve firefox la uğraştım, en son ve uyumlu sürüm olmasına rağmen firefox ve chrome'da hiçbir flash açılmıyordu ve sorunu yazdığım hiçbir forum ( Donanımhaber dahil) sorunda yardımcı olamadı. En sonunda sorun bitti ve ben şimdiki sorun için silip yeniden yüklemekten korkuyorum yeniden olursa diye.

Herkese teşekkür ederim.

• Firefox da Flash çökme ve video göstermeme sorunu yaşayanlar birde aşağıdaki linkteki sayfada baştan 2. mesajda verdiğim çözümü uygulasınlar..

http://forum.donanimhaber.com/tm.asp?m=34346125&mpage=33
  • Yeni güncelleme geldi adobe den.
    Firefox, Mozilla, Netscape, Opera 11.3.300.262
    http://fpdownload.macromedia.com/get/flashplayer/current/licensing/win/install_flash_player_11_plugin.exe
  • quote:

Orijinalden alıntı: Demeo Nade

Arkadaşlar konu doğru yerde mi bilmiyorum ama internetten bir dizinin bölümlerini en baştan izliyorum ve izlerken durup dururken takılıyor, fare hiçbirşeye basmıyor görev yöneticisini açarak flash player'ı sonlandırıyorum ( biliyorsunuz fullscreen'de alt+tab yapınca görev çubuğunda flash player çıkıyor) fakat hala dizinin takılmış görüntüsü ekranda duruyor. Firefox'u da sonlandırınca düzeliyor fakat bu sefer de firefox'un yeniden açılması için en az 20 sn. bekliyorum yani tıkladığım halde açılmıyor ki eğer aynı süreyi görev sonlandırmadan beklersem de flash player çöktü uyarısı ancak geliyor.
    Daha da kötüsü firefox yeniden açıldığında flashlar açılmıyor sayfayı da yenilesem browser'ı kapatıp açsam da işe yaramıyor. Yani anlayacağınız sırf flash player çöktü diye bilgisayarı yeniden başlatıyorum.
    Bir süredir böyle ama artık bıktım ve bir çare arıyorum. Ayrıca pek mümkün değil sanırım ama yinede çözümün silip yeniden yüklemekten farklı birşe olması iyi olur çünkü iki aydan uzun süredir afedersiniz kahrolası adobe flash player ve firefox la uğraştım, en son ve uyumlu sürüm olmasına rağmen firefox ve chrome'da hiçbir flash açılmıyordu ve sorunu yazdığım hiçbir forum ( Donanımhaber dahil) sorunda yardımcı olamadı. En sonunda sorun bitti ve ben şimdiki sorun için silip yeniden yüklemekten korkuyorum yeniden olursa diye.

Herkese teşekkür ederim.

http://forum.donanimhaber.com/m_90753216/f_//tm.htm#90753216

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.