Şimdi Ara

Beslediğim örümcek 'yalancı karadul' çıktı//SS'ler geldi// (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
185
Cevap
7
Favori
17.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: isviçreli bilim adamı

Hem evet hem hayır Onunki biraz kısa sürdü evden tam çıkıyordum duvarda parmak kadar akrep vardı alala dedim

herhalde arkadaş çıkarken yapıştırdı öyle oyuncağı dedim sonra çıkmadan önce bir elime alıp bakayım derken tam dokundum yere düştü

tabi hala oyuncak olduğunu sanıyorum yine eğildim yere tam elime alcam ohaaa gımıldıyo resmen kıskaç atıyor aklı sıra boş bulundum

yakınımda raid vardı çok az sıktım sonra pişman oldum yaşar mı dedim yaşamadı böcek attım önüne oralı bile olmadı ama hafif yaşam belirtisi

vardı yaşasaydı beslerdim onu sonra acı çekmesin dedim iyice boşalttım gazı öldükten sonra silikon+vernik sürüp anahtarlık yaptım

yalnız millet oyuncak filan sanıyordu kıskacının ucuna bastıran vardı, orası biraz aşınsa ne olur ben de bilmiyorum
    Sen gidicisin kardeş

• Kimse de dememiş ki nick-konu uyumu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yakmaya bende üzüldüm ama yapacak da pek bir şey yok, ezme gibi bir imkan yok zehirli gaz daha acısız gibi görünse de aslında acısız bir hali
    yok onu sıkınca 20 sn kıvranıyor sonra bacakları kopmaya başlıyor sonra bacaksız kalan gövdesinden boş boş etrafa bakıyor sonra ölüyor.
    Fotoğraf çekerken de beklemedim görüntü versin diye tek tuş çektim sonra yaktım.

• iyi olmuş iyi
  • Üzüldüm lan niye yaktın :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amedra

Bizim adanadaki evde 26 senelik karınca yuvası bulundu sen nediyorsun. Konuyu dayım açmıştı direk linki koyayim buraya bir bak;
    http://resim.donanimhaber.com/m_54559406/mpage_1/f_/key_//tm.htm#54559406

Yine mi adana ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KanYeE

Seni ısırmasına izin ver, örümcek adam olabilmek için tek ihtiyacın bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Roinless~

İlk önce onu böyle kutu tarzı bişeyin içine sok sonra kutuya ufak bi delik aç raid i al eline o delikten komple sık içeri zaten o raid öldürmez onu sadece acı çeker başka bişey olmaz sık sık sonra kutunun ağzığı bi poşetin içine sokup salla poşete düşsün sonra poşete 3-5 poşet daha geçir hatta 7-8 tane daha poşet geçir ki kaçmasın sonrasında düğüm at poşede ve başla duvardan duvara vurmaya bam küt kolu bacağı kırılır kopar zaten sonra poşete böyle 1 kere çok hafif bas kafası ezilsin b*ku çıksın hafiften ama öldürme can çekişirken poşeti ateşe ver

O yavrularının olduğu şeyinde üstüne bas zevkli olabilir tam nerede olduğunu kestiremedim eğer tavandaysa yakabilirsin

Adam sadist :)

• quote:

Yakmaya bende üzüldüm ama yapacak da pek bir şey yok, ezme gibi bir imkan yok zehirli gaz daha acısız gibi görünse de aslında acısız bir hali
    yok onu sıkınca 20 sn kıvranıyor sonra bacakları kopmaya başlıyor sonra bacaksız kalan gövdesinden boş boş etrafa bakıyor sonra ölüyor.
    Fotoğraf çekerken de beklemedim görüntü versin diye tek tuş çektim sonra yaktım.

Kavanozda beslesen iyi olurdu hani

• Yazık etmişsiniz, keşke başka türlü öldürseydiniz.

Bu arada o evi temizleyin bence, bir daha ki sefere daha büyük bir yaratık ortaya çıkabilir.
  • Evden uzaklaştığım için artık besleme gibi bir durumum yok ayrıca hangi canlı olursa olsun doğal sayılabilecek bir ortamda beslemeye çalışırım
    9 yıllık köpeğim var ama boynu daha zincir görmedi öyle deyim, şuan bırakma gibi bir şansın da yok apartmanda ufak çocuklar var onlar
    için daha hassas olur derileri daha incedir, öldürme biçimi de tercih meselesi insana göre yakmak canice geliyor belki de kendinin
    yandığını düşünüyor ama anlık olarak ölüyor hayvan başka türlü belki ezersin ama bunda öyle bir imkan yok, zehirleme kısmı ise
    daha kolay ama daha acılı bir durum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isviçreli bilim adamı -- 17 Haziran 2012; 15:58:05 >
  • quote:

Evden uzaklaştığım için artık besleme gibi bir durumum yok ayrıca hangi canlı olursa olsun doğal sayılabilecek bir ortamda beslemeye çalışırım
    9 yıllık köpeğim var ama boynu daha zincir görmedi öyle deyim, şuan bırakma gibi bir şansın da yok apartmanda ufak çocuklar var onlar
    için daha hassas olur derileri daha incedir, öldürme biçimi de tercih meselesi insana göre yakmak canice geliyor belki de kendinin
    yandığını düşünüyor ama anlık olarak ölüyor hayvan başka türlü belki ezersin ama bunda öyle bir imkan yok, zehirleme kısmı ise
    daha kolay ama daha acılı bir durum.

yakmana gerek yoktu. Bu örümceğin zehri sinek ısırığı gibi resmen. Bir zararı olmuyor. Azcık kabarıyor ve 1-2 gün sonra geçiyor.

• Arkadaş öldürmezsen bütün millet 'napcan onu beslenir mi o öldür yak bombala gitsin' der öldürdükten sonra niye öldürdün der

• Yumurtaları napacaksın hocam?
  • quote:

Arkadaş öldürmezsen bütün millet 'napcan onu beslenir mi o öldür yak bombala gitsin' der öldürdükten sonra niye öldürdün der

hocam yumurtaları atma bari. büyüt onları. hep annelerinin kahramanca öldüğünü onlara söyle. Sakın öldürme onları !
  • Yumurtaları karşıdaki harabe evin içinde köşeye bir yere koyum, yavru kediler var ama bir şey olmaz umarım.

• Ya sen nerde yaşıyosun ben anlamadım
  • Türkiyenin merkezinde Şişli de beğenemedin mi:)) Bu arada hafta içi 10-15 cmlik gerçek çiyanlar gelebilir, tabi bunun için güneş doğarken nemli
    bir havada doğru yerde olmam lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: KanYeE

Seni ısırmasına izin ver, örümcek adam olabilmek için tek ihtiyacın bu.

O dediğin bodrum katında olmaz amma.
  • Adam ağır asosyal biri kız arkadaş bulsun . Yoksa böceklerle konuşacak.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.