Şimdi Ara

Artes i708 (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
745
Cevap
10
Favori
36.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadşlar eve geldim tableti inceledim alttaki açıklık bendede var ama çok hafif bir açıklı ilk baktımda anlamadım eve gelip çok dikkatli bakınca anlıyabildim ama rahatsız edicek bi durum değil bide bu googleplaydeki uygulamaları ücretisiz bulabilcemiz biyer varmı ve birde bu flash belleği fln nası takcaz tablete onu bir türlü çözemedim :D şimdilk tablet 10/9 :D
  • Şu onda'nın rom'u bazı oyunları açtığı söyleniyor.Yükleyen varsa wifi çekim gücünde bir azalma yada can sıkıcı bir durum olursa yazsın lütfen

Özellikle Nfs asphalt 5-6 gibi sensörle çalışan oyunlarda nasıl performans sergiliyor?

Ayrıca alan arkadaşlara hayırlı olsun diyorum pişman olmayacaksınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heroess1905

arkadşlar eve geldim tableti inceledim alttaki açıklık bendede var ama çok hafif bir açıklı ilk baktımda anlamadım eve gelip çok dikkatli bakınca anlıyabildim ama rahatsız edicek bi durum değil bide bu googleplaydeki uygulamaları ücretisiz bulabilcemiz biyer varmı ve birde bu flash belleği fln nası takcaz tablete onu bir türlü çözemedim :D şimdilk tablet 10/9 :D

Kardeş tabletin kutusundan ufak 15 cm büyüklüğünde bir kablo var onu aracı edinerek takacaksınız usb yi :))

Açıklık sırıtıyo direk bakarsanız ama ben alıştım artık 3 haftadır

Google playdeki uygulamaları ücretsiz yüklemek için internetten indirecek olduğunuz uygulamanın adını yazıp apk formatında indirmeniz lazım.Yabancı sitelerden de bulabilirsiniz.Ama her sürüm farklı oluyor söliyim.

En basitini istiyorsanız Blackmart alpha diye bir uygulama var onu kurun.Oda market gibi birşey ordan googleplayde ki herşeyi indirip yükleyebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: x3ladyor

quote:

arkadşlar eve geldim tableti inceledim alttaki açıklık bendede var ama çok hafif bir açıklı ilk baktımda anlamadım eve gelip çok dikkatli bakınca anlıyabildim ama rahatsız edicek bi durum değil bide bu googleplaydeki uygulamaları ücretisiz bulabilcemiz biyer varmı ve birde bu flash belleği fln nası takcaz tablete onu bir türlü çözemedim :D şimdilk tablet 10/9 :D

Kardeş tabletin kutusundan ufak 15 cm büyüklüğünde bir kablo var onu aracı edinerek takacaksınız usb yi :))

Google playdeki uygulamaları ücretsiz yüklemek için internetten indirecek olduğunuz uygulamanın adını yazıp apk formatında indirmeniz lazım.Yabancı sitelerden de bulabilirsiniz.Ama her sürüm farklı oluyor söliyim.

En basitini istiyorsanız Blackmart alpha diye bir uygulama var onu kurun.Oda market gibi birşey ordan googleplayde ki herşeyi indirip yükleyebilirsiniz.

kardeş ben pc bağlamaktan behsetmiyorum flash belleği yada harici harddiski nası bağlıcam tablete onu mrk ettim :D

• quote:

quote:

quote:

kardeş ben pc bağlamaktan behsetmiyorum flash belleği yada harici harddiski nası bağlıcam tablete onu mrk ettim :D

Ya kutudan bir çevirici çıkması lazım. Bir ucu tablette micro usb ye girecek. Diğer ucu da USB portu ve flash fare klavye filan takabilirsin. Kutudan çıkmadıysa god vatan filan bak satarlar yüksek ihtimal :) "Micro USB to USB çeviri"

• kutunun içinden çıkan bir tarafı şarj yerine giriş şeklinde bir tarafınada usb giriş şeklinde olan (OTG) kablo diye adlandırılan bir kablo var ona usb belleği takıyorsun eger tablet görmez ise tabletten ayarlar kısmından gelişmiş kısmında bulunan usb hata ayıklama modu kısmını işaretle usb belleği çıkar tak görür.. GOOGLE play harici tüm ücretli uygulamaları ücretsiz indirmek için internetten APPLANET diye bir market uygulaması var onu indir ve tablete kur google playda olan tüm ücretli uygulamalar ücretsiz olarak orda var kolay gele.....
  • arkdaşlar ewvallah saolun buldum dediniz kabloyu kuru içeriğinde varmış :D tşk ederim :)
  • quote:

arkdaşlar ewvallah saolun buldum dediniz kabloyu kuru içeriğinde varmış :D tşk ederim :)

Onu çoklayıp klavye + mouse takarak PC gibi kullanabilirsiniz :)
  • Arkadaslar hergun bir tablet cikiyor. Bimde satilacak tabletle bu tableti karsilastirirsak hangisi avantajli.fiyatlar hemen hemen ayni.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kumrulordu

Arkadaslar hergun bir tablet cikiyor. Bimde satilacak tabletle bu tableti karsilastirirsak hangisi avantajli.fiyatlar hemen hemen ayni.

Poylpad'a bulaşma Sonra agbdlcs81 söylemişti dersin :)
  • quote:

Arkadaslar hergun bir tablet cikiyor. Bimde satilacak tabletle bu tableti karsilastirirsak hangisi avantajli.fiyatlar hemen hemen ayni.

Bim mi?

Kardeş bimden şunlar haricinde bir şey alma

dost süt
    dost yoğurt.
    kornişon hıyar turşusu.
    topitanem
    paket bitter çikolata.... Casey keklerde sınav zamanı iyi gitmiyo değil ama fena bayıyo.

• quote:

quote:

Bim mi?

Kardeş bimden şunlar haricinde bir şey alma

dost süt
    dost yoğurt.
    kornişon hıyar turşusu.
    topitanem
    paket bitter çikolata.... Casey keklerde sınav zamanı iyi gitmiyo değil ama fena bayıyo.

Polypad 7200HD gelecek ama hayatınızın en büyük hatası olur bana güvenin O firma aynı zamanda Sabah, HT vs. gazetelere oyuncak tablet yapıyor Bir ürününü kullandım işlemci 800 mhz yazıyordu ama işlemci koymayı unutmuşlardı sanki içine

• quote:

Orijinalden alıntı: agbdlcs81

quote:

Orijinalden alıntı: kamstar

Goruntu gayet iyi bence tablet bende var sorusu olanlarin sorularini mumkun oldugunca yanitlamaya calisirim.onda vi10 elite birebir ayni yalniz yazilim farki var onun 4.0.4 surumu dun cikti stabil mi bilemiyorum bende opera biraz kasinca kendinden kapaniyordu.
    Hayırlı olsun öncelikle :) Ön kameradan bir resim çekip buraya koyma şansınız var mı? Hani koymak için koymuşlar hiç yoktan iyidir heleki bu fiyata. Fakat videolarda çok şaşırdım gayet güzel gözüküyordu :) Birde deneyip çalıştırdığınız oyunlar varsa yazarsanız sevinirim :)

Fotografi uygun bi zaman bulursam eklerim.pes2012,gta3,virtual tenis,emulator ile tekken 3,streetfighter ex2 plus sorunsuz calisti bende

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kullanan arkadaşlar varsa inceleme foto vs eklesin + lar - leri yazsınlar benimki 1 hafta oldu bugün hepsiburada siparişi daha kargoya verilmedi verilseydi foto fln eklerdim
  • Peki bu onda rom'u nereden bulacağız
    Yükledik beğenmedik diğelim eski haline döneceğimiz zaman format mı atmak gerekiyor?
  • samuraı vs zombies adlı oyun inanılmaz zevkli.Dün tam 3.5 saat oynadım.Bir ara sol üst köşeyi tutamıyordum o kadar ısındı.Batarya testi yapmış oldum bir nevi.%25 mi falan kalmıştı şarjı.Yani oyunda en az 4 saat gidiyor alet..
  • quote:

Peki bu onda rom'u nereden bulacağız
    Yükledik beğenmedik diğelim eski haline döneceğimiz zaman format mı atmak gerekiyor?

Rom yüklemek bu tablet için çok sıkıntılı iş.. Önce root olcaz sonra CWM yükliycez sonra romu. Fakat kaynak yok. + Zaten bu işlemleri yaptıktan sonra garantiniz gider .. işlemleri geri alırsanız garanti kapsamına girebilir.. Bu kadar kaliteli bir garantiyi bulmuşken hiç tehlikeye atmazdım :D

Ama şu var, (Artes teknik bey bakıverin) Onda romu artes i708 için üretici tarafından çılarılan official rom mudur? Markaların farklı olduğu için official sayılmaz.ve garanti kapsamından çıkar mı tablet ?
  • Bi güncelleme olsa iyi olcak.Street fighter gta3 nfs gangster rio real football gibi oyunlarda uyumlu değil yazısı çıkıyor.
  • quote:

Bi güncelleme olsa iyi olcak.Street fighter gta3 nfs gangster rio real football gibi oyunlarda uyumlu değil yazısı çıkıyor.

Arkadaş yukarda GTA III açtım demiş..
  • valla şu game loft oyunlarını açsa iyi olur ya :D tek problemimiz oyun :D:D
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.