Şimdi Ara

Artes i708 (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
745
Cevap
10
Favori
36.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Artesteknik

quote:

Orijinalden alıntı: kamstar

bu tabletteki butun sorunlar beni buldu galiba dokunmatik sorunu ekranda aciklik nete girerken cizirti bunlari idare ediyorum simdide saati normalden hizli gidiyor 1 saate 3-5 dk fark aciliyor

Merhaba
    Hiç dert etmeyin gönderin bizim servisimize hemen sorunu çözelim
    info@artescorp.com adresine sorunları anlatın
    Size hangi Kargoyla gonderebileceginizi vs bilgileri gönderelim.
    Iletisim bilgilerinizi unutmayın

Valla ne yalan söyleyeyim sırf bu çözüme yönelik müşteri memnuniyetine özen gösteren tavrınız için gittim 2 tane aldım bu tabletten

Umarım sorunu olan arkadaşın da sorunları düzelir. Birkaç saat içinde kurye gelir ben de yazarım artık konuya sonunda geldi diye

• Gorevimiz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: agbdlcs81

Bende hayran kaldım teknik desteğine :D Bu teknik destek olmasaydı DH ye bile üye olmazdım :D 20 güne kadar alıyorum 1 tane :D Tek kuşkum gameloft oyunlarını açmamasında.. Neden açmıyor ki ne eksiği var özellikler göz doldururken.. 800mhz işlemcili 512mb ramlı telefonum bile tüm gameloft oyunlarını açıyorken..?

Birçok oyunu oynuyor aslında özellikle oynamadığını düşündüğünüz oyun hangisi

• Modern Combat 2 / 3 çalışsa o kadar mutlu olurum ki anlatamam :) Çalışıyor mu? Gameloft oyunlarının çalışmadıgını duymuştum ama..
  • Tabletler geldi arkadaşlar. Bu kadar güzel olacaklarını tahmin etmemiştim gerçekten çok şık ürünler. İkisinde de ekran açıklığı falan yok. Şarjları dolu olarak geldi şu anda ondan yazıyorum zaten. Tek aklıma takılan birşey var: girişlerin olduğu kısım çok ısınıyor. İnternetten kaynaklı mı wireles orayamı konumlanmış acaba. Sizinkiker de ısınıyor mu arkadaşlar bu kadar. Patlama falan olmasın aman Allah korusun da canımı sıktı böyle ısınması.

• Vallahi benim eski tabletim yumurta kızartacak kadar ısınıyordu :) Kafaya takmadıgınız sürece sorun olmuyor :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Friedrich0 -- 16 Temmuz 2012; 16:51:41 >
  • ....yydn7 ....

güle güle kullan hocam..

..bekliyorum ben hala iyiden iyiye heyecanlandım ..

bu arada teknik servisci arkadaşın ilgiside taktir edilecek kadar .. bu topik yaşatılmalı bence .. ürünü kullanan yeni alan arkadaşlarda izlenimlerini ayrıntılı paylaşırsa sevinirim ..

bilgi niteliginde ürün geldiginde tek tek fotograflayıp çeşitli kullanımları video ile konuya paylaşmayı düşünüyorum ... bu modelin bir düşüğünün incelemesinde birden fazla işlem yaparak her bir sayfayı kapatmadan arkaya atıp takılmalar olacak mı diye test eden videolar izledim ..baya başarılıydı ..ve bu ürün bir üst model sanırım performansda kayıp olmayacakdır ...

umarım en kısa zamanda elime geçer ..

bu arada cihazın kare olmadıgına çok sevindim .. ne kadar performanslı ve fiyatı uygun olsada eğer gercekden kare olsaydı her elime aldıgımda keşke der dururdum .. .. performans ön planda olmalı ama estetikde bir o kadar önemli sanırım ..

• @YYDN7 kardeş modern combat 2-3 denesene çalışıyor mu diye :D Denediğin oyunları bildirirsen çok seviniriz.. Ha vede
    http://images03.olx.com.pk/ui/20/36/97/1332866872_337602997_20-Frenzz_now-buy-Onda-vi10-elite-with-IPS-LCDAndroid-403-OS1GB-RAM-Capacitive-touch-sc-.jpg
    kapağın arkası verdiğim resimdeki gibi mi? Yani hoparlör ses çıkışı v.s. o şekilde mi?

Yanılmıyorumdur umarım bu tablet aynı zamanda Onda Vi10 Elite değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Friedrich0 -- 16 Temmuz 2012; 17:09:33 >
  • Ekrandaki açıklık ve dokunmatiğin şarjdayken sapıtması sorunları yüzünden değişim talebinde bulunduğum tablet pc, gönderdiğim gibi geri geldi.
    Değişim talebinde bulunmuştum ama aynı kutu ve aynı tablet geri geldi.
    Sadece tableti fabrika ayarlarına geri döndürmüşler sanki.
    İçinde de nasıl bir tamir yapıldığına dair hiçbir açıklama yok.
    İki hafta boşuna bekledim. Benim mağduriyetim nasıl giderilecek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanahitabe

Ekrandaki açıklık ve dokunmatiğin şarjdayken sapıtması sorunları yüzünden değişim talebinde bulunduğum tablet pc, gönderdiğim gibi geri geldi.
    Değişim talebinde bulunmuştum ama aynı kutu ve aynı tablet geri geldi.
    Sadece tableti fabrika ayarlarına geri döndürmüşler sanki.
    İçinde de nasıl bir tamir yapıldığına dair hiçbir açıklama yok.
    İki hafta boşuna bekledim. Benim mağduriyetim nasıl giderilecek?

Merhaba Cıhan Bey
    Bizdeki Iletisim bilgilerinizden birazdan arkadaslar sizinle iletişime geçecekler ve degisim işleminizi halledecekler

• tmm sagolun suan yaz okulunda baska ildeyim idare edeyim dedim ama bazen sinir ediyor

• İki cihaz da wireless açık nette dolaşırken ısınıyor. Tabiki ilk başta şaşırttı ama sonra ısı normal seviyelerde seyrediyor. Bu kadar ekranı olan ve bu boyutta bataryası olan cihazın kullanırken biraz ısınması normal. Hala kurcalıyorum onlarca uygulama yüklüyorum dizi izliyorum performansı oldukça iyi. İyi ki almışım dedirtiyor. Az önce uygulama yüklerken uygulama açtım çıkıp bir de nete girdim azıcık kastı ki o kadarı da fazla tabi. Task kiler yükleyin arka planda çalışan uygulamaları kapatın cihaz rahatlayınca oldukça iyi çalışıyor. Dokunduğum anda açıyor herşeyi.

Daha sonra gelip soracak arkadaşlar için şimdiden söyleyeyim; evet tavsiye ediyorum :)

• Oyun deneyen yok mu gameloft'dan? Özellikle Modern Combat 2 yada 3
  • Sipariş vermeme daha 20 gün var caymaktan korkuyorum :D
  • quote:

Oyun deneyen yok mu gameloft'dan? Özellikle Modern Combat 2 yada 3

Modern combat 2 denendi çalışıyor

• quote:

quote:

Müthişsiniz :) Artık mouse ve klavyeyle kimse karşıma çıkamayacak :D Teknik desteğinize de çok güvener alıyorum :)
  • quote:

quote:

quote:

Müthişsiniz :) Artık mouse ve klavyeyle kimse karşıma çıkamayacak :D Teknik desteğinize de çok güvener alıyorum :)

Aramıza hosgeldiniz

• artesteknike bir sorum olacak, birçok uygulama desteklenmiyor i708 tarafından bunun sebebi nedir? herhangi bir programla falan bu sorunu aşabilir miyiz acaba? mesela blog yazmak için wordpress uygulamasını indirmek istiyorum fakat desteklemiyor diyor.
  • bende almayı düşünüyorum fakat aklıma takılan bi kaç soru var.

-asphalt 6 gibi HD oyunları oynamak mümkün mü ?
    -7' bütün kılıflar olur mu
    -birde i702 aklıma takıldı, arada 10 TL gibi bir fark var,
    i702 1.5GHz, kılıf+HDMI kablo+araç şarj kiti hediyeleri var. fakat eksi özelliği 800x480.
    -hangisini almak daha mantıklı sizce, i708'in 1GHz olması fazla problem olur mu ?

şimdiden teşekkürler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanxrap -- 17 Temmuz 2012; 1:47:14 >
  • Aklıma takıldığı için soruyorum arkadaşlar; kameranın olduğu bölümün arka tarafı wireless açıkken bir miktar ısınıyor. Acaba diğer kullanan arkadaşlarda da bu ısınma var mı? Bir sorun değil ama aklıma takıldı işte. Kullanan arkadaşlar cevaplarsa içim rahatlayacak :)

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.