Şimdi Ara

Artes i708 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
745
Cevap
10
Favori
36.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sagootr

bendd artes i708 modelini almayı düsünüyorum ama ekran acılma gibi problemi varsa vazgececegim iyi bir bilgilendirme bekliyorum

Bende de i708 var ekran açılma gibi bir sıkıntısı yok, şuana kadarda sadece 1 kişiden duydum o problemi oda bu forumdaki arkadaş. Ama şimdi elektronik bir cihaz alınıyor tabi ki sıkıntı çıkabilir. Birazda şans meselesi herhalde :).

http://www.ucuzcity.com/asp/product/18896/7-ARTES-i708-8GB-MULTITOUCH-ANDROID-4-0-SIYAH

burdan aldım ben 20-25 gün oldu sanırım hiçbir problem yaşamadım. Herkese de tavsiye edebileceğim bir tablet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venom88 -- 30 Haziran 2012; 16:23:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: venom88

quote:

bendd artes i708 modelini almayı düsünüyorum ama ekran acılma gibi problemi varsa vazgececegim iyi bir bilgilendirme bekliyorum

Bende de i708 var ekran açılma gibi bir sıkıntısı yok, şuana kadarda sadece 1 kişiden duydum o problemi oda bu forumdaki arkadaş. Ama şimdi elektronik bir cihaz alınıyor tabi ki sıkıntı çıkabilir. Birazda şans meselesi herhalde :).

http://www.ucuzcity.com/asp/product/18896/7-ARTES-i708-8GB-MULTITOUCH-ANDROID-4-0-SIYAH

burdan aldım ben 20-25 gün oldu sanırım hiçbir problem yaşamadım. Herkese de tavsiye edebileceğim bir tablet.

Adobe flash player yükleniyor dimi ? Yani internet tabanlı oyunları oynayabilir miyim haxball mesela ?

Bir de ekran kartı mali 400 mü ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: devsirme

quote:

quote:

Adobe flash player yükleniyor dimi ? Yani internet tabanlı oyunları oynayabilir miyim haxball mesela ?

evet yükleniyor internet tabanlı oyunları problemsiz oynuyorum. Ekran kartıda mali 400.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: devsirme

quote:

quote:

evet yükleniyor internet tabanlı oyunları problemsiz oynuyorum. Ekran kartıda mali 400.

Peki teşekkürler
  • quote:

tavsiyem i702 almandır i702 böyle bir problem yok da önce aynı model başka marka bir cihazı kullanmıştım kasası ve özellikleri birebir aynı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Artesteknik

quote:

Orijinalden alıntı: Qklavye

Malesef daha önce yaşadığım kasanın esneme sorunu yine nüksetti.Sanırım servisteki yapışkanda tutmuyor.Bilsem kaliteli bir bant alır götürürdüm servise.
    Şimdi tekrar götür getir cihaz açılcak kapancak felan izin zamanı bana zaten bu ay lazım.Evet firma ilgili hakkını yememek lazım ama model sorunlu.Soğudum cihazdan malesef. :(

Aslında Turkiye den almanın en büyük avantajı bu
    Üründen memnun kalmazsanız iade edebiliyorsunuz
    Siz isterseniz ürünü i702 modeli ile değiştiriniz

i708 i tercih etmemdeki en büyük sebep ekran çözünürlüğü idi.Yoksa Ainol tornado alırdım i702 ye gelene kadar.
    İade meselesine gelince getirece zamanım yok . Elbete elektronik cihazdır.Ipad de alsanız bozuk çıkmayacağının garantisi yok.Zaten bundan dolayı çinden mal almadım.Sadece ürün tamir ! gördükten sonra aynı sorunun nüksetmesi.
  • artes i708 modelini alan arkadaşlar rica etsem bir videoya cekip buraya ekleyebilirmisiniz nasıl bişeydir ilk defa tablet alıcam ve cok para veripte lüks bişey almak istemiyorum biri video ceksin koysun lütfen bkliyorum şimdiden teşekkürler
  • doğrusu bende biraz soğudum tablet işinden artes i9701 almayı düşünüyordum ekranda esneme olur mu diye terettütdeyim çünkü artes i708 de aynı firma tarafından üretilmekte.
  • quote:

artes i708 modelini alan arkadaşlar rica etsem bir videoya cekip buraya ekleyebilirmisiniz nasıl bişeydir ilk defa tablet alıcam ve cok para veripte lüks bişey almak istemiyorum biri video ceksin koysun lütfen bkliyorum şimdiden teşekkürler

bu ürün ile ilgili tanıtım videosunu youtube de onda vi10 olarak aratırsanız bulabilirsiniz.
  • i701 incelemesi var.

http://www.youtube.com/watch?v=TXwHUfO3eqI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venom88 -- 1 Temmuz 2012; 12:31:13 >
  • her şeye rağmen artes i9701 ips alacağım.cihazın paket içeriği hakkında bilgisi olan var mı ?
  • inşallah bir sorun ile karşılaşmam i708 almaya karar kıldım bir sorum daha olucak dokunmatik hassasiyeti iyimidir basmatik falan değil dimi cevaplayanlara teşekkürler
  • quote:

inşallah bir sorun ile karşılaşmam i708 almaya karar kıldım bir sorum daha olucak dokunmatik hassasiyeti iyimidir basmatik falan değil dimi cevaplayanlara teşekkürler

Dokunmatiği gayet güzel eline geçince anlayacaksın zaten :)
  • arkadaşlar ben bu marka tablet almaya karar verdım fakat internette hiç yorum veya benzeri yok sim kart takıla bilen en ucuz tablet bu sanırım tabi kalitesi de dahil ama kullanan varsa lütfen yorum felan atın videoda çekebilirsiniz önerirmisiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: parlakolcay2

arkadaşlar ben bu marka tablet almaya karar verdım fakat internette hiç yorum veya benzeri yok sim kart takıla bilen en ucuz tablet bu sanırım tabi kalitesi de dahil ama kullanan varsa lütfen yorum felan atın videoda çekebilirsiniz önerirmisiniz ?

Dahili 3g si olan G711 modelinden bahsediyorsun sanırım?
  • quote:

quote:

arkadaşlar ben bu marka tablet almaya karar verdım fakat internette hiç yorum veya benzeri yok sim kart takıla bilen en ucuz tablet bu sanırım tabi kalitesi de dahil ama kullanan varsa lütfen yorum felan atın videoda çekebilirsiniz önerirmisiniz ?

evet dostum
  • kullandıgınız usb şarj cihazından yada kablodan kaynaklanıyor bende sony ericson xperia var işyerinde kullanıcagım yedek şarj olsun diye şarj cihazı aldım ve takdıgımda ekranda algılamamalar ve kandi kendine hareketler etmeler geç algılamalar falan gerçekleşti. bilginize orjinalinde ise öyle bir sıkıntı yok.
  • quote:

quote:

quote:

evet dostum

i708 olan modelinden var bende gayet memnunum, g711 modeli olan bir arkadaş varsa onun yorumu daha doğru olur :)
  • bu gün artes i708 siparişi verdim İNŞALLAH bir sorun ile karşılaşmam hayırlısı olsun diyeyim ürün elime geçince video çeker koyarım İNŞALLAH şimdilik görüşmek dileyi ile
  • hayırlı olsun, memnun kalırsın kesin.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.