Şimdi Ara

Vantilatör Fırsatları (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.175
Cevap
170
Favori
439.832
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vampirelf

rubenis rbs-15 aldım çooook dandik çıktı.acayip sarsılıyor be ses yapıyor plastiği de çok kötü aman uzak durun.

hepsiburadada görmüştüm alamadım diye üzülmüştüm iyikide alamamışım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali222

quote:

Orijinalden alıntı: vampirelf

rubenis rbs-15 aldım çooook dandik çıktı.acayip sarsılıyor be ses yapıyor plastiği de çok kötü aman uzak durun.

Pervanesi celik olanlarin hepsi ses yapar

pervane sesine raziyim aletin kafası yerinden oynuyor onun sesi daha beter

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her söyleyene göre sipariş değişirsen işin zor. Premier geldi bana kurdum son derece memnunum.

• shintai kullanıcısına yanıt
    Geçen gün üsküdar Careffour'dan 55 e aldım ben bunu. gayet başarılı bir vantilatör
  • THEATTRE35 T kullanıcısına yanıt
    O hissettiğiniz tatlı esinti o kadar para vermenizin getirmiş olduğu bilinç altı serinliği hocam 5 pervaneli aynı hızda dönen bütün pervaneler aynı serinliği verir zannımca.

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Bende bu modeli almaya sıcak bakıyorum ama bu kadar para değer mi diye biraz çekiniyorum bakalım 1-2 güne alacağım. İnceleme yorumlarınız için teşekkürler.
    Aynen, geçen sene kayınpederlerdeki Ufo vantilatörün de pervanesi patlamıştı. Ondan sonra Ufo'ya bakışım değişti.
  • Runenis rbs-15 malzeme kalitesi çok kötü atık çöp plastikten yapılmış, açma kapama tuşu elde kalması 1 hafta surmez zaten 1 e getiriyon en hızlıda, 2 en yavaş 3 kapama, 0 tusu ise orta hız..dandikligi ordan bile belli.Plastik bir düşmede kırılır ses ve sarsıntı ayrı bir dünya..kısaca paranıza yazık. 45 liraya market malı alın

• quote:

Orijinalden alıntı: knbrgl

Geçen gün üsküdar Careffour'dan 55 e aldım ben bunu. gayet başarılı bir vantilatör

Dün Carrefourda millet Kumtel vantilatör alıyordu, fiyatına bakma imkanı olmadı, ama 3-4 kişi birden almıştı, indirim falan olabilir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dd2dl5

O hissettiğiniz tatlı esinti o kadar para vermenizin getirmiş olduğu bilinç altı serinliği hocam 5 pervaneli aynı hızda dönen bütün pervaneler aynı serinliği verir zannımca.

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Bende bu modeli almaya sıcak bakıyorum ama bu kadar para değer mi diye biraz çekiniyorum bakalım 1-2 güne alacağım. İnceleme yorumlarınız için teşekkürler.

Hocam hissetiğim serinlik ile paranın bi alakası yok :)
    Raks'ın sanayi tipine de 200 üzeri bi rakam vermiştim, tatlı serinlik falan hissedemedim

Acaba diyorum Raks odanın tavanına yakın olan daha sıcak havayı mı üflüyor.Onda bu kapasite var :) Boyunu alçaltıp denemek lazım :)
    Isınan hava yükselir bildiğimiz gibi...

Sonuç olarak ikisi de 200 tl'nin üzerinde ürünler fakat şimdilik Rowenta'dan özellikle sessizlik konusunda daha memnunum.Aldığımdan beri 1. Kademede kullanıyorum.3. Kademe ve Turbo modları Raks'ın 1. Kademede verdiği havayı verir, fakat Raks'ı Rowenta'nın 1. Kademesi kadar kısmak ses ve rüzgar anlamında mümkün değil.
    Raks'ın neden daha sıcak hava üflüyormuş hissi verdiğini henüz çözemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: l

rowenta Vu5570 aşırı sessi sadece hava sesi var o bile beni rahatsız etti, keşke daha düşük devirde olsaydı ama normal kullanıcı için motor sesi hiç yok.

Keşke 5670 alsaydın hocam, onda gece modu var ve sadece 35 desibel ses veriyor bu modda.Muhtemelen uyurken çarpmasın diye iyice kısıyodur gücü.

Ama 5570'teki klima benzeri hava sesi beni hiç rahatsız etmedi.Başka da ses yok zaten 1. Kademede :)
    Sonunda serin serin TV izleyebildim.Raks izletmiyordu maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: poyrazus

Aynen, geçen sene kayınpederlerdeki Ufo vantilatörün de pervanesi patlamıştı. Ondan sonra Ufo'ya bakışım değişti.

Patlamayan yok gibi hocam.Şikayet sitesine yazana bedava pervane yolluyorlar, yazmayandan servis fahiş ücret alıyor.Milletin canı nolacak dersen o kimsenin umrunda değil...

Sizdeki Raks yanılmıyorsam 130w'lik sanayi tipiydi değil mi hocam ? Sanayi tipi bir cihaz ile turbo sessiz bir cihazı kıyaslamak pekte doğru olmaması gerek. Evet doğrudur Rowento çok sessiz bir cihaz ama Raks sf 16 rx'in de hakkını yemeyelim şimdi
  • shintai kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam siz kaç paraya aldınız.
  • Arkadaşlar Ionezerli Uzun Kule Vantilatör ile normal vantilatör arasında ne fark var ?

Bundan almayı düşünüyorum sizce mantıklı mı ?http://www.hepsiburada.com/ufo-attfi-01-ionezerli-uzun-kule-vantilator-pm-evufoattfi01
  • Sıcak fırsat degil ancak yeni aldım yorum yapmak isterim. İlk önce shizen marka sf18 model bir vantilatör aldım. Evde kurdum oldukça büyük en küçük ayarında bile çok etkili avize salladı. Odama uygun olmadığı icin raks 16 gibi bir model ile değiştirdim. Daha sessiz daha az ufluyor oldukça memnunum. Oda büyükse 120 tl shizen alınabilir Raks güvencesinde .

• dd2dl5 kullanıcısına yanıt
    Evet 130 watt sanayi tipi.
    Amacım Raks hakkında genelleme yapmak değil, çok serinlemek adına aldığım sanayi tipi sonrası başıma gelenleri paylaşmak.Elimde olan kullandığım ürünler hakkında bilgi vermek.
    Elimde olmayan modeller için birşey diyemem :)
    Burda 2 vantilatörü yarıştırmıyorum, deneyimlerimi paylaşıyorum ki ders çıkarılsın.

Örnek çıkarılması gereken birkaç ders:

1-)Fazla serinleyeceğim diye gidip de eve 130 watt sanayi tipi alet almayın, sesinden tv izleyemezsiniz.

2-)Sanayi tipi 50 cm'lik 130 watt'lık bir vantilatörden sonra ev tipi 40 cm 65 watt bir alet acaba beni serinletmez mi diye korkmayın...
    Ben İzmir'de yeterli bulduysam, sanayi tipini aramadıysam size de yeter büyük ihtimal.

Şimdi paylaşımlarımdaki amaç daha iyi anlaşılmıştır sanırım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Spunch1212

Arkadaşlar Ionezerli Uzun Kule Vantilatör ile normal vantilatör arasında ne fark var ?

Bundan almayı düşünüyorum sizce mantıklı mı ?http://www.hepsiburada.com/ufo-attfi-01-ionezerli-uzun-kule-vantilator-pm-evufoattfi01

Aman hocam sakın...Kule tipi 50 wattlık bir model normal pervaneli model kadar serinletmez.Ayrıca bunlar Çin menşeili ürünler, o iyonizerin ne derece doğru olduğu tartışılır.Hele de o fiyat nedir öyle, 395 TL'yi çöpe atmayın, hele de markası Ufo ise.İlla pahalı bişey alacaksanız 299 tl'ye Rowenta VU5670 var aynı sitede.

• quote:

Orijinalden alıntı: Spunch1212

Arkadaşlar Ionezerli Uzun Kule Vantilatör ile normal vantilatör arasında ne fark var ?

Bahsetmiş olduğunuz bütçe için bu model daha uygun. Hem 90 W gücünde, hem de kaliteli bir ürün. Mağazada görmüştüm, serinletmesi de gayet yeterliydi.

http://www.hepsiburada.com/fakir-tvl-90-s-kule-tipi-vantilator-p-EVFAKTVL90S

• Fakehero kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Bu sıcaklar bastırmadan 3 gün önce ve yoğun talep olmadan aldım. Kargo dahil toplam 112 lira ödedim. Yaklaşık 56 liraya geldi tanesi.

Demek ki çok satıldığı için Hepsiburada'nın stoğu bitti ve diğer mağazalarda ona göre fiyat çektiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: knbrgl

Evet 3 aşağı 5 yukarı benzer fiyatlarda dolaşıyor. Ama bu satıcılar işini biliyor. Aşırı talep olunca fiyatlar hemen 3-5 lira zamlanıyor.

Sizinki de hayırlı olsun. Kendisini de soğuttuğu için, aralıksız 2 gün çalıştırdığım halde kontrol ettiğimde motorun pek ısınmadığını gördüm.

Onun için de tedirgin değilim. Hem 45 wattlık motorda çok fazla elektrik harcamıyor diye düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.