Şimdi Ara

astra 1.4t 140bg otomatik yakıt değerleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, lütfen bu araca sahip olanlar yok bilgisayarındaki özellikle İstanbul'da olan varsa, ortalama yakıt tüketimi ne gösteriyor? Bugün gedizlerde denedim, test aracında ortalama 9litre diyordu, biraz fazla geldi bana.

• merhaba tas7035 , 3 gündür kullanmaktayız aracı (ailecek) genel olarak dur-kalk trafik kullanımda ortalama hız 80-90 ve 3 kişi mevcutken yaktığı yakıt 9 litre civarlarında, diğer astra kullanan arkadaşlarında belirttiği üzere bastığın zaman ''içen'' sakin bir kullanımla 9 litrenin aşağısına inebiliyor ama mucizelerde beklemeyin :) tabii aracın yeni olmasıda buna bi etken olabilir zira daha 114km de
  • quote:

Orijinalden alıntı: tas7035

Arkadaşlar, lütfen bu araca sahip olanlar yok bilgisayarındaki özellikle İstanbul'da olan varsa, ortalama yakıt tüketimi ne gösteriyor? Bugün gedizlerde denedim, test aracında ortalama 9litre diyordu, biraz fazla geldi bana.

9 lt fazla mı geldi? Kaç bekliyordunuz? 100-150 bg aralığındaki benzinli bir motor için şehir içinde normal değerler. Üstelik manumatik bir şanzımanla...
  • Teşekkürler yanıtlarınıza, 9lt dizel megane 3 aracımdan sonra fazla geldi oldukça
    Asıl merak ettiğim köprü trafiğinde kaç yaktığı ama istanbulda kullanan kimse bulamadık sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tas7035

Teşekkürler yanıtlarınıza, 9lt dizel megane 3 aracımdan sonra fazla geldi oldukça
    Asıl merak ettiğim köprü trafiğinde kaç yaktığı ama istanbulda kullanan kimse bulamadık sanırım.

Merhaba,

Aracımı (2012 Astra Cosmo 1.4 A/T 200km'de) henüz 3 gündür yoğun İstanbul trafiğinde kullanmaktayım ve şuanki yol bilgisayarının gösterdiği değer 10.7. Hergün Çekmeköy-Maslak arası gidip geliyorum, bu değer kişisel arabam Mazda3'ten bile fazla. Allah'tan araba şirket arabası :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.