Şimdi Ara

LG 42LM660S almak isteyenler (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.928
Cevap
32
Favori
223.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bütün mağazalar ağız birliği etmiş sanki...her yerde tv 1899 a düşmüş
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockonur

Arkadaslar manuel guncelleme yapacam yukledim hard.diske. guncellemeyi tv gormuyor yapan varmi?

klasör adını standart bir isme getirmen lazımdı hayırladığım kadarıyla bir yerlerde yazıyor araştır.
  • bugün lg destek hattını aradım ancak evde olmadığım için tv üzerinden sordukları şeyleri cevaplayamadım, muhtemelen normalde girilebilen yöntemi anlatacaklar ama bizdeki anormal bir durum. Başka soran oldumu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ctapmex

24.01.2013 tarihinde LG 42LM660S TV ve LG DH7520T Dvd Karaoke Ev Sinema Sistemini teslim aldım. Ürünleri Forum İstanbul LG bayisinden 700TL peşin 1.750TL 10 ay 2 ay ertelemeli aldım.(Maximum kart) Dün servis geldi kurdu. Ben inanılmaz mutlu oldum ürünler muhteşem inanın abartmıyorum. Gelen servis bütün herşeyi kurup tam teslim etmiş. 4 kolonu salonuma dağıtmış. Surround TV'nin hemen önünde Sub-Woofer ise, cam kenarına önü açık olarak kurmuş. Ben işteydim akşam eve gelince malum insan merak ediyor. ATV'de Malum dizi Vadi vardı. Full HD ve tam ekran seyrettim. Şuna dikkat ettimki bazı reklamlarda ekran otomatik ufalıp genişliyor. Ses desen inanılmaz. Hele gecenin 23,30'da karaoke çok ilginçti. Ailece 3-5 şarkı söyledik. Oğlum teli dvd'ye bağladı. Ordaki müzikleri dinlemeye çalıştık ama inanın sesi 30a kadar açabildim. 3D için fazla ümitlenmeyin. Sadece 3D filmlerde zevk alacağımızı söyledi gelen yetkili servis. Yani kısacası bu kombinasyon muhteşem oldu. Bir ara odanın ve TV ve 5+1 in resmini yükleyeceğim. TV'den ışık sızması var, görüntü iyi değil yok HD kanalları seyredemiyorum diye birşey yok. Yetkili servis gelir kurarsa sorun yaşamazsınız. Ama farklı yerlerden alıp ordan gelen servisten çok şeyler beklemeyin derim.

Teşekkürler.

Çok mennunum arkadaşlar. LG bayisine gidip pazarlık yapın indirim yapıyorlar. Yani; TV 1.829TL DH7520 ses sistemi ise, 621TL'ye geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctapmex -- 11 Mart 2013; 16:54:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: intikam91

quote:

Orijinalden alıntı: rockonur

Arkadaslar manuel guncelleme yapacam yukledim hard.diske. guncellemeyi tv gormuyor yapan varmi?

klasör adını standart bir isme getirmen lazımdı hayırladığım kadarıyla bir yerlerde yazıyor araştır.

evet buldum:

alıntı dusty:

USB'yi tamamen boşaltıp, LG_DTV klasörü açıp, güncelleme dosyalarını o klasöre kopyalamanız gerekli. O zaman görür.
  • inidirim oldugunda yazsananız
  • 1 aydır kullanıyorum. lakin bir şey dikkatimi çekti usb'den film izlerken özellikle hızlı sahnelerde anlık titremeye benzer görüntüler oluyor, normal mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sera_nat -- 11 Mart 2013; 23:41:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat2053

arkadaşlar ben de nasib oldu aldım. kliksa dan 1889tl 12 taksit ve 188,90tl axess chip para hediyesi ile aldım. yani 1700tl gibi bişey oldu. neyse fiyatını 3 aydır takip ediyorum en makul burası geldi ve aldım. televizyonu servisi bugun kurdu. cihaz şimdilik iyi. bakalım zaman ne gösterecek. yarın usb den güncelleme yapıcam inşallah bir sıkıntı olmaz.

arkadaşım kilksa ile ilgili sorun yaşadınmı,şayet birçok şikayet gördüm nette,örneğin chip para yada bonus para dönüşleri oldumu,kargo süresi denildiği gibi kısa sürdümü
  • quote:

Orijinalden alıntı: sera_nat

1 aydır kullanıyorum. lakin bir şey dikkatimi çekti usb'den film izlerken özellikle hızlı sahnelerde anlık titremeye benzer görüntüler oluyor, normal mi

frame o bendede oluyor. Seyrettiğimiz filmin copy kalitesinden kaynaklanıyor diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sera_nat

1 aydır kullanıyorum. lakin bir şey dikkatimi çekti usb'den film izlerken özellikle hızlı sahnelerde anlık titremeye benzer görüntüler oluyor, normal mi

ben filmleri artık usbye atıp seyretmiyorum. iki saat usbye kopyala her filmi ayrı ayrı. notebookdan nero media smart ile DLNA baglanıp , televizyondan filmi açıyorum. takılma v.s. olmuyor.

sadece yapmanız gereken nero media smart seyretmek istediğiniz filmlerin klasörlerini atın sunucuyu başlat deyin yeterli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pmomer

quote:

arkadaşlar ben de nasib oldu aldım. kliksa dan 1889tl 12 taksit ve 188,90tl axess chip para hediyesi ile aldım. yani 1700tl gibi bişey oldu. neyse fiyatını 3 aydır takip ediyorum en makul burası geldi ve aldım. televizyonu servisi bugun kurdu. cihaz şimdilik iyi. bakalım zaman ne gösterecek. yarın usb den güncelleme yapıcam inşallah bir sıkıntı olmaz.

arkadaşım kilksa ile ilgili sorun yaşadınmı,şayet birçok şikayet gördüm nette,örneğin chip para yada bonus para dönüşleri oldumu,kargo süresi denildiği gibi kısa sürdümü

merhaba arkadaşım ben kliksa dan bundan önceki kampanyada axess ile %10 çip para ile aldım hemen ertesi gün hesabıma 189 tl geçti ve tv bana 1700 tl gibi bir fiyata geldi hiç bir sorun olmadı öğle saat 12:30 da sipariş verdim ertesi gün saat 14:00 de teslim edildi sorunsuz aynı gün saat 17:00 servis kurulumu yaptı tv muhteşem ötesi 15 gün oldu hala kumanda elimden düşmedi birşey daha söyleyim kliksa ürünleri lg türkiye garantili alırsan pişman olmazsın

• quote:

Orijinalden alıntı: cengiz522

quote:

Orijinalden alıntı: pmomer

quote:

merhaba arkadaşım ben kliksa dan bundan önceki kampanyada axess ile %10 çip para ile aldım hemen ertesi gün hesabıma 189 tl geçti ve tv bana 1700 tl gibi bir fiyata geldi hiç bir sorun olmadı öğle saat 12:30 da sipariş verdim ertesi gün saat 14:00 de teslim edildi sorunsuz aynı gün saat 17:00 servis kurulumu yaptı tv muhteşem ötesi 15 gün oldu hala kumanda elimden düşmedi birşey daha söyleyim kliksa ürünleri lg türkiye garantili alırsan pişman olmazsın

teşekkür ederim hocam inş bir sıkıntı yaşamam

• Mkv uzantılı video dosyalarını oynatıyor mu?
  • evet oynatıyor.
    şimdiye kadar internetten indirilen video dosyalarından oynatmadığı olmadı bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: akcan

evet oynatıyor.
    şimdiye kadar internetten indirilen video dosyalarından oynatmadığı olmadı bende

Teşekkür ederim.
  • arkadaşlar kamera takılabiliyormu ve skype varmı bu tv'de ????
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerTkaN_42

Selam arkadaslar
    Bende yeni aldim ama suan kurulmadi beklemede ve okuduklarimdan en cok aklima takilan Web browserden film izlemek istedigimiz tam ekran olmama sorunu okudum hala guncellemesi yapilamadimi bilgisi olan varmi ?

o sorun güncelleştirmelerle çözüldü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cengiz4335

quote:

Orijinalden alıntı: SerTkaN_42

Selam arkadaslar
    Bende yeni aldim ama suan kurulmadi beklemede ve okuduklarimdan en cok aklima takilan Web browserden film izlemek istedigimiz tam ekran olmama sorunu okudum hala guncellemesi yapilamadimi bilgisi olan varmi ?

o sorun güncelleştirmelerle çözüldü.

cok tsk ederim cvbin icin icim rahatkadi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1700 e düşse keşke
  • Arkadaşlar bu televizyonun 760 ya da 740 modeli var, o da 800 hertz. Acaba hangisi daha iyidir? Ben hertz'in ne anlama geldiğini pek bilmiyorum. Yani 800 ile 400 hertz arasında ne kadar bir fark vardır. Bu fark hangi durumlarda hissedilir? Bu konuda aydınlatırsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.