Şimdi Ara

Yeni Bisikletlerimiz Kron XC 250 [2013] (Siyah Beyaz Turuncu) & (Siyah Beyaz Mavi) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
3
Favori
30.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: devilucifer85

Arkadaşlar size sorum olacak. Bsikletin arka lastiği simetri düzleminde durmuyor tam olarak. Şöyle açıklayım arka lastiğin sol üst tarafı sol fren pabucuna daha yakın hafif bir açı problemi var bunu nasıl düzeltebilirşim? jant milini gevşetip ayar yapabiliyormuyuz xc 250 de? ben ayar yuvası göremedim pek. Açmadım da mili henüz. yardım lütfen

Resim ekleyebilir misin?
  • Bugün aldım.Fena değil ama oturağı bana sert geldi biraz adamın poposunu acıtıyor belli bi süre sonra.Bilmiyorum diğer oturaklar nasıl ama biraz yüksek diye alışamadım galiba.
  • Ne kadara nereden hangi modelini aldiniz acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet-Oguz

Ne kadara nereden hangi modelini aldiniz acaba?

sele,çamurluk,kilit,bisiklet 700ü geçti.Pahalı oldu aslında.İnternette daha ucuzu var ama dükkandan almak istedim.Aydında sprint bisikletten aldım.
  • Sadece bisikletin fiyati ne kadar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Sadece bisikletin fiyati ne kadar?

hocam güzel bulursanız 2. el alın derim. evladiyelik bisiklet bence.
  • quote:

Sadece bisikletin fiyati ne kadar?

650 aldım. Pahalı aldım ben daha ucuzunu bulursun.
  • Arkadaşlar ana göbeği açan oldu mu bilyalı mı rulmanlı mı sistem var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: devilucifer85

Arkadaşlar ana göbeği açan oldu mu bilyalı mı rulmanlı mı sistem var?

rulmanlı

ek bilgi; salcano ng650 bilyalı
  • Hayırlı olsun bende xc 250 aldım 3 hafta kadar oldu bence tek eksi özelliği vitesleri. 21 değil de 30 olması çok etkili olabilirdi. Maşasının kötü olduğunu söylüyorlar sürekli fakat ben genelde dağda kullanmadığım için bir sorun yaşamadım şimdiye kadar.
  • Hayırlı olsun hocam. Arabanın hasarını size mi ödettiler :(
  • Mesajım bulunsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SütMısırı

Hayırlı olsun hocam. Arabanın hasarını size mi ödettiler :(

O kadar da değil adam korkmuştu zaten bana bişey oldu diye istesem üstüne para bile alırdım adamdan

quote:

Orijinalden alıntı: envoytr

Hayırlı olsun bende xc 250 aldım 3 hafta kadar oldu bence tek eksi özelliği vitesleri. 21 değil de 30 olması çok etkili olabilirdi. Maşasının kötü olduğunu söylüyorlar sürekli fakat ben genelde dağda kullanmadığım için bir sorun yaşamadım şimdiye kadar.

Ben değiştirdim kötü gerçekten orjinal maşası.şimdiki otobüs gibi tıs tıs ederek çalışıyor
  • Nasıl oldu anlamadım ama arkadaşla 1 hafta içinde herşey oldu hiç aklımızda yokken gittik metin bisikletten 2 adet 650den xc250 aldık.
    Esenler Atışalanında oturuyorum Yakın Turlar varsa haber vermenizi beklerim.
  • Gerçekten arabanın hasarını kim karşıladı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thsn1903

Gerçekten arabanın hasarını kim karşıladı?

benim karşılayacak halim yok heralde :D adam kontrolsüzce yola çıktı suç onun.Havada uçtuğumu gördükten sonra korktu zaten, biraz zorlasam üstüne para bile alırdım o kadar korkmuştu :)
  • yazın bisikletle izmirden antalyaya gitmeyi planlıyorum. yaklaşık 1000 km yol yapacağım sizce bu bisiklet bana yolda sorun çıkartır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: garintsi

yazın bisikletle izmirden antalyaya gitmeyi planlıyorum. yaklaşık 1000 km yol yapacağım sizce bu bisiklet bana yolda sorun çıkartır mı?

xc250'den bahsediyorsan ben toplam 5 bin km yol yaptım tek sorun 1 kere lastik patladı o kadar başka bir sorun çıkarmadı :)
  • selam arkadaşlar xc 250 sahibi olarak bu yaz birde ince teker deneyim diyorum acaba bana masrafı ne olur ? hazır bizim oranın yollarını kaymak gibi yapmışlar :D benim bisiklet 16 kadro 28 jant takarsam ince teker sıkıntı olur mu ? biraz yerden yükselsem fena olmaz hani
  • Merhaba, benim göbekten ses geliyordu, çıt sesi, fazla pedala yüklendiğim zaman oluyordu. Bisikletçiye götürdüm, anahtar ile sıktı, sonra belli bir süre ses gelmedi, en son ekim gibi bindim ve ses gelmeye tekrar başlamıştı, zırt pırt sıktıracakmıyım bunu yoksa değiştireyim mi?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.