DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
1476392 Yordam Giriş Noktası KERNEL32.Dll dinamik bağlantı kitaplığında bulunamadı
5
Cevap
0
Favori
4.562
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> 1476392 Yordam Giriş Noktası KERNEL32.Dll dinamik bağlantı kitaplığında bulunamadı
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      24 Mesaj
      09 Haziran 2012 19:09:21
      Arkadaslar BU hata ömrümü yedi 1 aydan beri Yapmaya Calısıyorum Lütfen Yardım Edinnn ...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
      - ****.exe - Giriş Noktası BuLunamadı -
      - -
      - -
      -1476392 Yordam Giriş Noktası KERNEL32.Dll dinamik bağlantı kitaplığında bulunamadı. -
      -
      -
      -------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ne Açarsam Açıyım Ne Yüklersem Yükleyeyim Hep Bu Hatayı Veriyor Bilgisayara Format attıktan sonra hep böle oluyor ! . örn ( java , adobe raider , adobe flash player fln... ) . Kernel32.dll Yükledim system e attım falan hiçbiri olmuyor ..

Bunu bulana ne isterse vericem arkadaşlar yeterki bulun nolur ya :(,

Saygılar

• Onbaşı
      24 Mesaj
      09 Haziran 2012 19:18:51
      ++++++++++ güncell

• Onbaşı
      24 Mesaj
      09 Haziran 2012 19:19:58
      +++++++++++

• Onbaşı
      24 Mesaj
      09 Haziran 2012 19:27:09
      +++++++++++++++++

• Onbaşı
      24 Mesaj
      09 Haziran 2012 19:32:26
      ++++++++++++++++++++++++++

• Yüzbaşı
      847 Mesaj
      11 Haziran 2012 13:11:58
      Prof varken üzerine home edition veya ultimate falan mı yüklediniz acaba ?

''He who fight with monsters should look to it that he himself does not become a monster...when you gaze long into the abyss the abyss gazes also into you...''
Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> 1476392 Yordam Giriş Noktası KERNEL32.Dll dinamik bağlantı kitaplığında bulunamadı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.